آخرین وضعیت جسمانی «جلال مقامی»
۱۶۰۶۹۹
۲۳ آذر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۵
۱۵۳۲۶ 
جلال مقامی از گویندگان با سابقه و پیشکسوت تلویزیون که هفته گذشته به خاطر مشکل در تکلم راهی بیمارستان شده بود، اکنون در منزل در حال استراحت است و حالش خوب است.
خبرگزاری ایسنا: جلال مقامی از گویندگان با سابقه و پیشکسوت تلویزیون که هفته گذشته به خاطر مشکل در تکلم راهی بیمارستان شده بود، اکنون در منزل در حال استراحت است و حالش خوب است.

رضا حضرتی - خواهرزاده جلال مقامی - حال عمومی این دوبلور قدیمی را رضایت‌بخش توصیف کرد و گفت: پنجشنبه - 20 آذر ماه - آقای مقامی از بیمارستان به منزل منتقل شدند و در حال حاضر تحت نظر هستند و خدا را شکر حالش نسبت به هفته گذشته خیلی بهتر است.

در حال حاضر ایشان مشکل خاصی ندارند و فقط به دلیل مشکلاتی که در تکلم و گویش وی ایجاد شده بود، فعلا نمی‌توانند راحت صحبت کنند اما خدا را شکر به دلیل اینکه به موقع به بیمارستان منتقل شدند اکنون وضعیت خوبی دارند و پزشک معالجش اعلام کرده است که طی دو الی سه هفته آینده تکلم ایشان هم به طور کامل به حالت طبیعی برمی‌گردد.

وی همچنین اظهار کرد: از سوی پزشک معالج آقای مقامی یکسری رژیم غذایی در نظر گرفته شده است و تأکید شده که حتما از فشار کاری و استرس دور باشند تا حالش کامل خوب شود.

به گفته رضا حضرتی، جلال مقامی - مجری برنامه قدیمی «دیدنی‌ها» و دوبلور مطرح کشورمان - شنبه هفته گذشته(15 آذرماه) قبل از اینکه در رادیو البرز سرکارش حاضر شود، کمی از لحاظ تکلم دچار مشکل شده است و نمی توانست به راحتی صحبت کند که سریعا توسط راننده آژانس به بیمارستان قائم کرج منتقل می‌شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج