علیرضا خمسه مادربزرگ شد! +عکس
۱۷۱۶۳۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۳
۱۴۶۸۷
سری دوم از مجموعه «کوچه مروارید» امروز - یکم بهمن ماه - در یک کارخانه کلید می‌خورد. علیرضا خمسه در این مجموعه عروسکی «در نقش «مادربزرگ مارجان» مقابل دوربین می‌رود.
خبرگزاری ایسنا: سری دوم از مجموعه «کوچه مروارید» امروز - یکم بهمن ماه - در یک کارخانه کلید می‌خورد. علیرضا خمسه در این مجموعه عروسکی «در نقش «مادربزرگ مارجان» مقابل دوربین می‌رود.

سری دوم از مجموعه عروسکی «کوچه مروارید» با دو عروسک جدید و بازیگران جدید برای پخش از شبکه نمایش خانگی کلید می‌خورد.

علیرضا خمسه مادربزرگ شد! +عکس

سعید سالارزهی - کارگردان و تهیه‌کننده هنری «کوچه مروارید» - درباره جزئیات سری دوم «کوچه مروارید» اعلام کرد: از همان زمانی که فصل اول این سریال در حال ضبط بود با اینکه فیلمنامه کاملی در اختیارمان بود اما تصمیم داشتیم تا فصل‌های بعدی آن‌را هم مقابل دوربین ببریم. در واقع با توزیع فصل اول فقط می‌خواستیم بازخوردهای مردم و به ویژه کودکان و نوجوانان را از کار دریافت کنیم.

وی گفت: در فصل جدید از «کوچه مروارید» که شامل هفت قسمت می‌شود، دو عروسک به 25 عروسک قبلی اضافه شده‌اند. شخصیت‌هایی چون «هان» که یک موش چینی است و «قندون» که دختر بچه‌ای پرخور است از جمله شخصیت‌های جدید این کار عروسکی هستند.

علیرضا خمسه مادربزرگ شد! +عکس

کارگردان «کوچه مروارید» همچنین درباره حضور بازیگران جدید در مجموعه‌اش توضیح داد: در حال حاضر با همان بازیگران قبلی کار را شروع می‌کنیم اما این امکان وجود دارد تا بازیگران جدیدی نه صرفا چهره، نیز به گروه اضافه شوند.

این مجموعه که محصول شبکه نمایش خانگی و اولین سریال مختص به کودکان و نوجوانان است، تاکنون در قالب دو دی وی دی که هر کدام شامل دو قسمت است روانه بازار شده است.

از بازیگران اصلی «کوچه مروارید» می‌توان به علیرضا خمسه، رامبد جوان، عارف لرستانی، آناهیتا همتی و هستی محمایی اشاره کرد.

علیرضا خمسه در نقش «مادربزرگ مارجان»، رامبد جوان در نقش «آقا محترم»، عارف لرستانی در نقش «هیبت خان»، آناهیتا همتی در نقش «مادر داداشی» و هستی محمایی «خانم گل فروش» محله مروارید هستند.

کوچه مروارید


«کوچه مروارید» اتفاقات محله‌ای به نام مروارید را روایت می‌کند که قهرمانان آن بیشتر شخصیت‌های عروسکی هستند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج