وضعیت قیمت کالاهای اساسی تا پایان سال
۱۷۲۸۱۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۶
۱۴۵۴۴
معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران گفت: با ذخیره سازی های مناسب انجام شده و بهبود وضعیت تولید از ابتدای سال، قیمت کالاهای اساسی تا پایان سال تغییر نمی کند.
خبرگزاری ایرنا: 'نعمت الله ترکی' که برای بررسی مسائل و مشکلات بخش های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری شهرستان فیروزکوه سفر کرده بود، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، ذخیره سازی بسیار خوبی از اقلام و کالاهای اساسی انجام شده است.

وی با اشاره به 23 قلم کالای اساسی که همواره بیشترین تقاضا از سوی مردم برای آنها وجود دارد، افزود: تولید کیفی و کمّی این محصولات در حد بسیار مناسبی بوده است و مشکلی از جهت تعادل بازار و تامین مایحتاج مردم بخصوص در ایام پایانی سال وجود نداشته و حتی نیازی به واردات این محصولات نیز احساس نمی شود.

ترکی بطور نمونه با اشاره به ذخیره بیش از چهار هزار تن گوشت قرمز و عرضه گوشت گرم از سوی پایگاه های عشایری، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده از سوی سازمان جهاد کشاورزی استان، جوجه ریزی مرغ به گونه ای انجام شده که گوشت مرغ در یک هفته مانده به عید وارد بازار می شود و پاسخگوی نیازها خواهد بود.

وی تصریح کرد: با عنایت به تولید کمّی و کیفی مناسب محصولات و کالاهایی نظیر گوشت قرمز، مرغ، برنج، حبوبات و . . . قیمت ها دستخوش تغییر نخواهند شد و نه فقط تا پایان سال که حتی برای روزهای ابتدایی سال 94 نیز این اقلام به خوبی و فراوانی در اختیار متقاضیان و مردم قرار خواهند گرفت.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری تهران ادامه داد: با تشکیل کارگروهی با حضور مسؤولان تعزیرات حکومتی استان، بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و بازرسان اتحادیه ها، اصناف و مراکز بهداشتی در قالب گشت های مشترک، طرح تشدید بازرسی در ایام پایانی سال به اجرا گذاشته می شود.

وی بار دیگر با تاکید بر تعادل عرضه و تقاضا در بازار، خاطرنشان کرد: این مساله موجب شده تا در ایام فصل پاییز هیچ نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در سطح استان نداشته باشیم و علاوه بر آن در ایام پایانی سال و پس از آن نیز هیچ نمایشگاهی دایر نمی شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج