شکلک‌های جدید اپل با تنوع نژادی +عکس
۱۸۲۹۴۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۳
۱۳۲۷۵ 
کمپانی اپل در آخرین نسخه بتای سیستم‌عامل‌ها خود، شکلک‌های اموجی جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده که این شکلک‌ها بر اساس نژاد و رنگ پوست طبقه بندی شده‌اند.
zoomit.ir - سمیه حسین پور: کمپانی اپل در آخرین نسخه بتای سیستم‌عامل‌ها خود، شکلک‌های اموجی جدیدی را در اختیار کاربران قرار داده که این شکلک‌ها بر اساس نژاد و رنگ پوست طبقه بندی شده‌اند.

در سیستم‌عامل اپل، شکلک‌های گرافیکی موجود است که کاربران می‌توانند آن‌ها در صفحه کلید آیفون خود فعال کرده و استفاده کنند. هنگام فرستادن پیام‌ها می‌توان از این شکلک‌ها و آدمک‌ها بهره برد. برای فعالسازی آن‌ها باید به بخش Settings و سپس قسمت  General مراجعه کنید. در این بخش Keyboard را انتخاب کرده و روی گزینه Add new Keyboard کلیک کنید. سپس لیستی به نمایش در خواهد آمد که از آن لیست گزینه  Emoji  را انتخاب کنید. برای نمایش این شکلک‌ها روی صفحه کلید، کافی است روی کلیدی که شبیه کره زمین است ضربه بزنید.

کمپانی اپل تغییراتی در این شکلک‌ها ایجاد کرده که فاقد برابری نژادی هستند. بر این اساس شکلک‌های جدید شامل صورتک‌ها و اشکال متفاوت با رنگ‌‌های مختلف پوست است و نیز پرچم کشورهای مختلف را نیز شامل می‌شود.

شکلک‌های جدید اپل با تنوع نژادی

برای دیدن این تغییرات، می‌توانید یک شکلک را انتخاب کرده و انگشت خود را روی آن نگه دارید تا رنگ پوست‌های مختلف این شکلک به نمایش درآید. شش رنگ پوست مختلف برای این شکلک‌ها ارائه شده است. اکنون مجموعه‌ای جدید از شکلک‌های پرچم‌های مختلف و همچنین خانواده اضافه شده است. شرکت اپل شکلک مربوط به کامپیوتر، گوشی هوشمند و همچنین اپل‌واچ را متناسب با آخرین نسخه‌ی سیستم‌عامل خود بروز رسانی کرده است.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج