کی‌روش همچنان ممنوع الخروج است!
۱۹۲۹۶۲
۱۹ فروردين ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۶
۷۷۸۵ 
رییس امور مالیاتی کشور می گوید:«مشکل ممنوع الخروجی کروش هنوز هم پا برجاست.»
نسیم: علی عسگری رئیس کل سازمان امور مالیاتی در خصوص بدهی مالیاتی برانکو ایوانکوویچ سرمربی جدید قرمز پوشان پایتخت اظهار کرد: قرارداد این مربی با باشگاه پرسپولیس به تازگی منعقد شده، به همین دلیل چون بدهی مالیاتی وی مربوط به دوران حضور وی در تیم ملی طی سال های گذشته بوده است، بنابراین در حال حاضر مبلغ دقیق آن مورد محاسبه واقع نشده است.

وی در پاسخ به این سوال درباره ادعای مسئولان باشگاه پرسپولیس در خصوص بدهی 78 میلیون تومانی و جریمه مالیات 160 میلیون تومانی مربی کروات جدید سرخپوشان به نسیم بیان کرد: به هیچ وجه این مبلغ را تایید نمی‌کنم و با توجه به گذشت زمان از دروان حضور برانکو در ایران باید مبلغ جدیدی در این زمینه توسط سازمان امور مالیاتی محاسبه شود، و به باشگاه پرسپولیس اعلام شود، تا مشکل حضور وی در ایران بر طرف گردد.

عسگری تاکید کرد: تا به این لحظه(عصر روز سه شنبه) کسی از باشگاه پرسپولیس برای پرداخت بدهی برانکو به سازمان امور مالیاتی مراجعه نکرده است.

رئیس سازمان امور مالیاتی کل کشور در خصوص بدهی مالیاتی کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هم بیان کرد:آقای کروش چیزی حدود یک میلیارد تومان بدهی مالیاتی دارد، که  فدراسیون فوتبال طبق قرارداد این مربی باید این بدهی را پرداخت کند.

وی خاطرنشان کرد: مشکل ممنوع الخروج بودن کروش همچنان پابرجاست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج