ناگفته های وزیر کشور درباره پول های کثیف
۱۹۸۹۴۶
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۹
۱۳۹۱۵ 
رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور گفت: بعد از دعوت مجلس از آقاي رحماني‌فضلي نامه‌اي، از سوي ايشان به مجلس نوشته شد و وزير كشور خواهان حضور در جلسه غيرعلني مجلس شد اما به نظر من قطعا براي عدم پذيرش اين درخواست از سوي نمايندگان هم استدلال‌هايي وجود داشته است.
روزنامه اعتماد: رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت کشور گفت: بعد از دعوت مجلس از آقاي رحماني‌فضلي نامه‌اي، از سوي ايشان به مجلس نوشته شد و وزير كشور خواهان حضور در جلسه غيرعلني مجلس شد اما به نظر من قطعا براي عدم پذيرش اين درخواست از سوي نمايندگان هم استدلال‌هايي وجود داشته است.

آنقدر فضا مسموم شده بود كه اين تصور اشتباه وجود داشت كه قرار است وزير كشور با اسامي تعدادي از مسوولاني كه از پول‌هاي كثيف استفاده كرده‌اند به مجلس بيايد كه هرگز چنين قراري وجود نداشت.

وزير با پرونده‌ها و آمارهاي بسيار خوبي به مجلس رفته بود كه حكايت از چگونگي تحصيل پول‌هاي كثيف و فرآيند پولشويي آنها در كشور داشت اما از آنجايي كه جلسه علني بود نمي‌شد بسياري از اين اطلاعات را ارايه داد.

 ما حتي نتوانستيم دو كيس بسيار مهم در مورد مواد مخدر با گردش مالي حدودا دوهزار و سيصد ميليارد تومان را كه به تازگي كشف شده بود براي نمايندگان مطرح كنيم كه قرار شد در جلسه‌اي اختصاصي اين اطلاعات را به نمايندگان ارايه بدهيم.

به هر حال من فكر مي‌كنم علني بودن جلسه مانع از بيان اين اطلاعات كه جنبه‌هاي امنيتي، قضايي و اطلاعاتي داشت، شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج