نگاهی آماری به دومین بازی آمریکا و ایران
۲۰۹۸۸۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۶
۱۸۰۱۴ 
تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران بامداد امروز دوشنبه دومین بازی خود را در لیگ جهانی برگزار کردند که این بازی را تیم آمریکا به سود خود پایان داد.
خبرگزاری مهر: تیم‌های ملی والیبال آمریکا و ایران بامداد امروز دوشنبه دومین بازی خود را در لیگ جهانی برگزار کردند که این بازی را تیم آمریکا به سود خود پایان داد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۳:۴۰ بامداد امروز دوشنبه دومین بازی خود برابر آمریکا در چارچوب مسابقات گروه B لیگ جهانی برگزار کرد که مثل دیدار نخست مقابل این تیم ۳ بر یک شکست خورد تا این کشور را بدون امتیاز ترک کند.

در این بازی تیم آمریکا ۵۴ امتیاز خود را در خط حمله و از اسپک‌های بازیکنانش کسب کرد که این آمار برای تیم ایران ۳۷ امتیاز بود. اندرسون با کسب ۱۵ امتیاز ستاره میدان بود و آرون راسل به همراه تروی مورفی هم هر کدام ۱۲ امتیاز در خط حمله داشتند. در طرف دیگر امیر غفور با ۱۲ امتیاز از آبشار بهترین یار ایران بود.

در دفاع روی تور نیز برتری ۱۲ بر ۴ آمریکا رقم خورد. دیوید اسمیت، مکسول هالت و دیوید مورفی هر کدام سه دفاع منجر به امتیاز داشتند. محمد موسوی در تیم ایران دو امتیاز از دفاع روی تور کسب کرد.

در سرویس هم اوضاع میزبان کاملا بهتر بود. این تیم ۹ امتیاز سرویس از بازیکنان کشورمان گرفت که این آمار برای ایران ۴ پوئن سرویس بود. میکا کریستین‌سن با ۳ امتیاز سرویس از این لحاظ بهتر از همه بازیکنان حاضر در میدان عمل کرد.

در اشتباهات هم تیم ایران با ۳۲ پوئنی که از دست داد برابر ۲۰ اشتباه حریف آمار ضعیف‌تری را ارایه کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج