اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند
۲۱۱۵۳۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
۴۸۰۴۸ 
حتما برای شما هم پیش آمده که در جمع زنانه خود درباره مدل مو یا لباس آقایان مجلس صحبت کنید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آقایان هم گاهی درباره شیوه آرایش و لباس پوشیدن خانم ها صحبت و از آنها انتقاد می کنند؟
 
 
 
 
برترین ها: حتما برای شما هم پیش آمده که در جمع زنانه خود درباره مدل مو یا لباس آقایان مجلس صحبت کنید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آقایان هم گاهی درباره شیوه آرایش و لباس پوشیدن خانم ها صحبت و از آنها انتقاد می کنند؟ ما در اینجا 10 اشتباه رایج آرایشی را که آقایان به سرعت به آنها پی می برند، برایتان آورده ایم. اگر می خواهید برای آقایان جذاب باشید و در جمع بدرخشید، از این اشتباهات خودداری کنید.

عطر زدن زیاد

عطر بر جذابیت شما می افزاید و افراد زیادی را به سمت تان جذب می کند اما آقایان دوست دارند که شما تنها برای آنها عطر بزنید. زمانی که عطرتان تمام فضا را پر می کند، در واقع آنها را از خود دور می کنید. بنابراین در مصرف آن زیاده روی نکنید. اگر شما بوی عطر خود را احساس نمی کنید بدین معنی نیست که دیگران نیز اینگونه اند. 3 تا 4 اسپری کافی است و برای ماندگاری بیشتر آن را پشت گوش، داخل آرنج، روی مچ و پشت زانوهایتان بزنید.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


کرم پودر زیاد

کرم پودر برای درخشش و زیبایی بیشتر پوست به کار می رود اما اگر آن را بیش از اندازه مصرف کنید، طوری که در نگاه اول تنها کرم پودرتان به چشم آید، اشتباه عمل کرده اید. مصرف زیاد، استفاده از رنگی که با پوست صورت شما هماهنگی ندارد یا یک دست نبودن آن روی صورت، اشتباهاتی است که باید از آنها خودداری کنید.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


سایه چشم درخشان

سایه های براق، چین و چروک های اطراف چشم را بیشتر نشان می دهند. اگر جوان هستید که مشکلی نیست اما اگر پوست تان چین و چروک دارد، از مصرف زیاد سایه چشم براق خودداری کنید. شما پول زیادی برای پوشاندن چروک های صورت تان می پردازید اما تمام آنها با مصرف سایه های چشم براق نابود می شوند. اگر می خواهید چشم هایتان بیشتر بدرخشد، از سایه های مات استفاده کنید. از مصرف زیاد سایه چشم، خط چشم و ریمل براق به شدت خودداری کنید وگرنه به سرعت مورد انتقاد آقایان قرار خواهید گرفت.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


ریمل زیاد

مژه های بلند از نظر آقایان جذاب است اما مژه هایی که ریمل زیادی روی آنها را پوشانده، هیچ جذابیتی ندارند. از طرف دیگر ریمل زیاد موجب چسبیدن مژه ها به هم و پس از مدتی ریختن آنها زیر چشم هایتان می شود، بنابراین برای جلوگیری از این وضعیت از ریمل ضد آب استفاده کنید.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


اصلاح نادرست

تمام آقایان دوست دارند خانم هایشان مرتب اصلاح کنند و تمییز باشند. اگر شما این گونه نیستید، آرایش صورت هم برای زیبایی و جذابیت شما فایده ای ندارد. هنگام اصلاح نیز مراقب باشید، پوست بدن شما باید نرم به نظر آید نه خراشیده و زبر. این اولین چیزی است که نظر آقایان را به خود جلب می کند.


پوست خشک

پوست خشک نیز مانند پوست خراشیده، زیبایی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. آرنج و زانوهای زبر و خشک هیچ جذابیتی ندارند. بنابراین استفاده از کرم مرطوب کننده را در برنامه روزانه خود قرار دهید. این کار را نه تنها برای مردان بلکه اول از همه برای خودتان انجام دهید. شما برای جوان ماندن باید هر روز به مراقبت از پوست خود اهمیت دهید. اگر پوستی خیلی خشک دارید، ما روغن نارگیل یا روغن زیتون و ماسک های خانگی را به شما پیشنهاد می کنیم.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


عدم توجه به بهداشت دهان

بوی بد دهان و دندان های زرد موجب دور شدن افراد از شما می شوند. مراقب باشید که پس از مصرف غذا چیزی روی دندان هایتان باقی نماند. برای جلوگیری از بوی بد دهان نیز مسواک را فراموش نکنید. اگر هم از زردی دندان هایتان رنج می برید، سفید کننده های زیادی را در بازار می توانید پیدا نکنید. اگر سیگاری هستید یا مقدار زیادی قهوه می نوشید، همیشه آب نبات یا آدامس نعنایی به همراه داشته باشید.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


رژ لب زیاد

حتما برای شما هم زننده است که مردی را با سیبیل های آغشته به غذا یا ماست ببینید. آقایان هم درباره خانم هایی که رژ را روی لب هایشان خالی می کنند، همین حس را دارند. به جای استفاده از رژ های براق و غلیظ، از رژهای مات با رنگ طبیعی استفاده کنید. اشتباه دیگری که زنان در آرایش خود مرتکب می شوند، خط لب تیره است. اگر از خط لب همرنگ با رژتان استفاده می کنید خوب است زیرا از پخش شدن رژ جلوگیری می کند اما استفاده از خط لب تیره تر از رژ هیچ جذابیتی ندارد.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


موهای غیر طبیعی

آقایان موهای طبیعی خانم ها را بیشتر می پسندند. برای زیبا بودن لازم نیست به دنبال محصولات آرایشی مو بگردید، موهای طبیعی جذابیت بیشتری دارند. مواد نگهدارنده هایی مانند ژل مو را روی موهای خود خالی نکنید، طوری که پس از لمس آنها مجبور به شستن دست هایتان شوید.

اشتباهات آرایشی که آقایان را فراری می دهند


ترمیم آرایش

خانم ها برای آقایان، حتی بدون آرایش هم جذابیت دارند. ترمیم رژ لب پس از صرف غذا اشکالی ندارد اما آرایش مجدد مو، عطر زدن و ترمیم مدام آرایش صورت اشتباهات رایجی است که خانم ها مرتکب می شوند. به جای این که مدام نگران ظاهر خود باشید، از لحظاتی که با دیگران می گذرانید، لذت ببرید. یادتان باشد آقایان چهره طبیعی شما را بیشتر می پسندند پس با آرایش زیاد آنها را از خود دور نکنید.
انتشار یافته: 21
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1394/03/18
خوشبحال آقایون که خانم های بیچاره همش باید به خودشون برسن که مبادا آب تو دل این آقایون تکون بخوره
که مبادا دلشون پر بکشه...
پاسخ ها
a
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
شمانگران نباش.خانم ها جنس خودشونو خوب میشناسن.همه ی این مسخره بازیا که کارخانمهاست.که مثلازیباتربشن.چه آقایی باشه چه نباشه
یاسان
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
مهربان یعنی ما آقایان بدون هیچ کاری به دل شما می نشینیم؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
به درک که آقایان فراری میشن . کل موجودیت زن شده خوشگلیش.همه اش فشار روی ماست که خوشگل ترترترترتر بشیم .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
گور بابای مرد
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1394/03/18
من سیزده سال همه این نکات رو رعایت کردم یک زن تحصیلکرده هستم که باهمسرم که دیپلم بود ازدواج کردم بعد سه سال همسرم بیکار شدخودم دوشیفت کارمیکنم ولی همیشه درخونه تمیز ومرتب هستم عاشق فرزند وهمسرم بودم ازاول زندگی پدرشوهرومادرشوهروخواهرشوهرم نیز بامن زندگی کردند اما حالابه این نتیجه رسیدم هیچکدوم ازاین روشهابرای جلب مردمهم نیست چون یک هفتست فهمیدم ده سال همسرم بهم خیانت میکنه یعنی تنوع دردم اینه که همه چی رو رعایت کردم ومیکنم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
شما بااین کار بار زندگی را به تنهایی بر دوش گرفته اید وعملا خودتان فرصت هوا خوری را به همسربی ظرفیت داده ایدخود کرده را تدبیر نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
فریبا دخترعمه ی منم مثل شما بود
بسیار زیبا و خوش اندام
اون موقع فکر می کردم چقدر خوبه که همیشه مرتبه . ولی الان می بینم افراط در هر کاری هم چندان خوب نیست .. باید به مخاطب توجه بیشتری کرد و او را بهتر شناخت تا اینکه خود را بازیچه ی دست او قرار داد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
ده ساله خیانت میکنه تازه فهمیدی؟ خسته نباشی :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
به مرد نباس رو داد !
Iran, Islamic Republic of
19:49 - 1394/03/18
امری دیگه ای ندارید احیانا!!
خوب چی خانم ها رو فراری می ده؟؟؟!!
خوب حتما مهم نیست طبق معمول نویسنده یک مرد و همیشه پای یک مرد در میان!!!!!!
والله از زمانی که این به اصطلاح زیبایی ها و بزک و دوزک ها اومده مردها که خائن تر و بزن در رو ترشدن !!!!
بهتر نیست به جای اینکه همه چیز یک زن رو جنسیتی کنید و همه چیز کالبدشکافی کنید یک کم روی معرفت و شعور تون کار کنید بره بالا اون وقت همه چیز درست میشه!!
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1394/03/18
یکی از نشونه های آخرالزمان اینه که خانوما بدون آرایش از خونه میان بیرون!!!
Iran, Islamic Republic of
00:19 - 1394/03/19
بیشترش درسته.... اما اینا در مورد همسر صدق میکنه.... وگرنه اقایون زنای تو خیابون که رنگی ترن رو بیشتر نگاه میکنن.بعد میگن زن ما مثل شیر برنجه....
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1394/03/19
بله همیشه خانمابایدبراشوهراشون مرتب باشن ولی به نظرمن اعتمادبه نفس میتونه جای تموم زیباییهاروپرکنه واگه هرمردی عاشق زندگیش باشه زنشوبابوی پیازداغم دوست داره......والا
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
دیگه گذشت اونروزا. الان مردا فقط عاشق زنی هستن که دوسشون نداره یا حواسش فقط به مهمونی و خوشگذرونیه و گاها خائن هم هست. زنی که باهوشه اعتماد به نفس داره, متعهده,تحصیلکره و زیباس باز دل آقارو میزنه.
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1394/03/19
به عقیده من این متنون اهانت به خانوماس.. منم با (جالبه) موافق بودم.
Iran, Islamic Republic of
08:34 - 1394/03/19
شما باید تلاش کنید با مطالبی که میذارین معرفت زنها ومردای ما رو بالا ببرین. به اندازه کافی توی جامعه سطحی نگری و ظاهر بینی رواج پیدا کرده. دیگه با این گفته های سخیف و بی ارزشتون به این وضعیت دامن نزنین. نمیخوام به کسی اهانت کنم اما متاسفانه آدمایی که اینقدر اسیر ظواهر شدن هیچوقت اغنا نمیشن. با این حرفاتون عزت نفس بعضی از خانوما رو زیر سوال میبرین. بقیه دقیقا همش به دنبال این چیزایی هستن که شما توی متنتون نوشتین غافل از اینکه نمیدونن عظیم تر و با ارزشتر از اون هستن که....
Iran, Islamic Republic of
10:30 - 1394/03/20
سلام زن ها مظهر توجه وناز هستن و آقایان هم مظهر نیاز ذر واقع آقایان یا همان مردها از ناز کشیدن احساس قدرت میکنن واین خوبه چون به حس مرد بودن وراضی شدن از زنذگی کمکشون میکنه ولی دوست خوبم که همسرت بهت خیانت کرده عزیزم شما از قدرت زنانگیت که هم.ن ایثار بیشتر استفاده کردی و این یعنی به هم زدن قانون خدا یا کائنات ولی گذشت از امروز به من خوذت بیشتر توجه کن
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1394/03/20
سلام به نظر من خانوم ها میتونن نظر همسرشونو در مورد آرایش و طرز لباس پوشیدن و مواردی از این قبیل بدونن اما در نهایت این خانومه که تصمیم نهاییه رو میگیره
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1397/06/28
ازنظرمن زن نه برای شوهربلکه بایدهمیشه آراسته وزیبا باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج