چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)
۲۱۲۲۹۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۶
۹۶۱۹۰ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
روز گذشته مراسم اعطای «نشان درجه یک سینما» به برخی از ستارگان سینمای کشورمان برگزار شد. هدیه تهرانی پس از مدت ها در یک مراسم رسمی دیده می‌شد و همین عامل این مراسم را ویژه تر از سایر مراسم این روز ها کرده بود.

در این جا هم خانم سوپراستار در حال گوش دادن به صحبت های فرزاد حسنی است که احتمالاً دارد درباره برخی موضوعات شفاف سازی می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


چشم غره همسرِ رضا کیانیان به وی در حاشیه مراسمی که در بالا گفتیم. خدا میداند در منزل چه بر سر استاد کیانیان گذشته، هرچه هست امیدواریم آقا رضا هرچه زودتر سلامتی خود را بازیابد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)غیر ممکن است مراسمی با نام «اعطای نشان درجه یک سینما» برگزار شود و نیکی کریمی در جمع نباشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)در اینجا هم هدیه خانم لوح تقدیر خود را دریافت کرده و دارد برمیگردد سر جایش. مسئولین سالن میلاد به خودشان زحمت نداده اند پس از چند ماه پوستر ها و پاپ‌آن های جشنواره را از روی دیوار جمع آوری کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی دوستان پس از تمرین فوتبال. امیر تتلو، مهرداد اولادی، شیث رضایی و سایر دوستان. گفته می‌شود همین سلفی یکی از دلایل اصلی استعفای سپ بلاتر از ریاست فیفا بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)چه تمرکزی کرده سحر خانمِ دولتشاهی! احتمالاً میخواهد خوراک امشب اینستاگرامش را خیلی هنری دربیاورد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی علیرضا نیکبخت با سایر پیشکسوت ها. نیکبخت خیلی زود به جرگه پیشکسوتان پیوست، یعنی خودش اینگونه خواست. همانطور که میبینید دلش خیلی از فوتبال ایران پر است. شاید اگر او این حاشیه هایی را که فوتبالش را نابود کرد در لیگ کشور دیگری داشت هیچ وقت انقدر ساده محو نمیشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)شما را به تماشای مولکول های صورت رضا شیری دعوت میکنم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)تِمِ میهمانی امشب سمانه پاکدل و دوستان «سبزیجات» است و سمانه هویج را برای خود برگزیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی بامزه نیما کرمی و دختر بانمکش، نیل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


سلفی جوانان آینده دار تیم ملی فوتبال کشورمان که در اردوی آماده سازی به سر میبرند. مرتضی پورعلی گنجی، علیرضا جهانبخش و سروش رفیعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سپند امیرسلیمانی هم خواننده شد. یک اتفاق عادی در دنیای سینما. وقتی فوتبالیست ها هر کدام یکی دو تِرَک بیرون داده اند چرا از خواننده شدن سپند تعجب کنیم؟ تازه با گیتار هم عکس دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)بهنوش بختیاری و سحر قریشی قرار است از پشت پرده فالوئر های اینستاگرام برایمان بگویند. مثل این می‌ماند با سپ بلاتر درباره دلایل فساد در فیفا مصاحبه کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)حسن ریوندی افتخار گرفتن عکس یادگاری با استاد اکبر عبدی را پیدا کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)پست شرمنداننده ای که امین زندگانی برای محمد خاکپور گذاشت. انصافاً آقای خاکپور از جنتلمن های فوتبال کشورمان هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)چون در حد محمدنوید نادرشاهی نیستیم، چیزی نمی‌گوییم. فقط ای کاش بالا بودن یا پایین بودن حدت را مشخص میکردی که عزیزان در قیاس خودشان با جناب اعلی حضرتتان دچار اشتباه نشوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سوگواری صبا راد مجری تلویزیون برای ماهی گلی اش. یعنی واقعاً از عید تا الآن زنده بود؟! ما که هیچ گاه ماهی هایمان سیزده به در را ندیدند. احتمالاً به نوع مراقبت و جنس ماهی ها برمیگردد. ماهی چینی قالبمان کرده بودند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی سامان احتشامی، موزیسین و نوازنده توانای کشورمان در کنار هومن برق نوردِ عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)آرش برهانی، محمد محمدی و بهنام تشکر این عکس سه نفره را در یکی از کافه های لس آنجلس انداخته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)زنده یاد جهانگیر فروهر و هنر دست استاد اسکندری، در اثری از استاد علی حاتمی. اجازه اظهار نظر به خودمان نمیدهیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)طناز خانمِ طباطبایی در مراسم اکران خصوصی فیلم «گس» ساخته کیارش اسدی زاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سحر قریشی با این سلفی، سوالی درباره مدیریت زمان با هوادارانش مطرح کرد. ارتباطِ منطقیِ بین عکس و متن هم که چیز رایجی بین چهره ها نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)ساره بیاتِ خوشتیپ در یک گالری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)روشنک گرامی هم در اکران خصوصی «گس» حضور داشت. بنظر میرسد هوای سالنِ مراسم زیادی گرم بوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)بابک کریمی در کنار مهسا علافر در اکران خصوصی «گس». کچل کردن بین دخترانِ سینما دارد به یک اپیدمی تبدیل میشود، یک اپیدمی خطرناک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکسی که یکی از شهروندان از حامد بهداد و دوستش در یک پارک در تهران گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)دوستِ طناز: اونروز تو باغ وحش یه طوطی دیدم داشت سیگار می‌کشید!

طناز: واقعاً؟!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)شقایق خانمِ فراهانی، بانویی که غرور و احساس لطیف زنانه را به طور همزمان در نقش هایش به نمایش میگذارد، هنری که مختصِ اوست. هنرنمایی شقایق در فیلم‌های چتری برای دو نفر، پروانه‌ای در باد و سریال کلاه پهلوی را بیاد بیاورید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکس متفکرانه فلور نظری با شعری زیبا از فاضل نظری.

ای کاش فاضل نظری هم اینستاگرام داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)آرمین تشکری با این سلفی در کنار پدر و مادرش از همه خواست که از تیم ملی حمایت کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)این هم یک عکس نسبتاً قدیمی و کمتر دیده شده از محسن خان چاووشی و آقا زانکو برای کسانی که عکسی از ایشان خواسته بودند. از شما به یک اشارت، از ما به سر دویدن، البته با کمی تاخیر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی جالب رضا صادقی و اعضای گروهش پس از کنسرت تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکسی جالب که المیرا شریفی مقدم مجری خبر صدا و سیما از تولد یک سالگی اش به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)آرامش آنا نعمتی را به هم نمی‌زنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی امیر عظیمی با علی ضیا و امید صباغ در پشت صحنه یک برنامه تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)شبنم خانم مقدمی هم در اکران خصوصی فیلم «گس» حاضر شده بود. حضور پرشور بزرگان سینما در اکران این فیلم سینمادوستان را به تماشایش مشتاق تر کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)نگار جواهریان در راهروی سینمای ملت. اگر اشتباه نکنم همان راهرویی است که با ویویی از بزرگراه نیایش به سرویس بهداشتی (درب قرمز) ختم می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکس زیبای محسن یگانه و نگاهش که محو تماشای یک منظره زیبا شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی دختران دبیرستانی با ساعد سهیلی. دختران دبیرستانی یکی از ترسناک ترین اقشار جامعه به حساب می آیند. مخصوصاً هنگام  بازگشت به خانه با مینی‌بوس مدرسه! چنان جمله ی سنگینی نثارت می‌کنند که تا مغز استخوانت در ملا عام ذوب شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی سیروان خسروی با کادو های تولدش. خوش بحالت سیروان جان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی پندار اکبری و دوست ناراحتش در هواپیمایی به مقصد تبریز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)خدا بد ندهد تینا جان. امیدواریم هر چه زودتر خوب شوی و دیگر دنبال ورزش نروی! ما به کلوز آپ هایی که از چشم رنگی ات میگذاری خیلی راضی تریم تا این چشم خون گرفته!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکس آتلیه ای رضا رویگری و همسر محترم به صرف آب پرتقال. ماشاالله حال آقا رضا خیلی خوب است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


شهرام قائدی و خانواده اش در کنار خانواده مهران رجبی. دو دختر خانم سمت راست تصویر و آقا پسر سمتِ چپ فرزندان مهران رجبی هستند و خانم آبی پوش هم همسرشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)نرگس محمدی در حالِ خوردنِ برادرزاده اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سردار آزمون با این عکس از باشگاه روستوف خداحافظی کرد. هنوز مقصد آتی سردار فوتبال ما مشخص نیست. فقط امیدواریم هرجایی باشد جز تیم هایی که نامشان با ال شروع میشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)بر منکرش لعنت! اصلاً کاوه سماک باشی همان آبراهام لینکلن است که خودش را لو نداده تا ریا نشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)کارن همایونفر و پست شرمنداننده ای خطاب به بزرگمهر حسینپور. منتظر یک کاریکاتورِ اهدایی از چهره کارن همایونفر باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سام نوری و لبخند همیشگی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکسی فوق العاده از آبتنی امیر خانِ قلعه نویی زیر یک آبشار!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)پرتره هنری سید جواد یحیوی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)خاطره بازی هستی مهدوی با عکسی روی پشت بام یک بنا در یزد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی والیبالست ها در فرودگاه پس از شکست در 4 بازیِ ابتدایی لیگ جهانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی کسالت بارِ رستاک حلاج از سان روف ماشینش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)روناک یونسی و نفیسه روشن پس از مدت ها در کنار هم این سلفی را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)دقایقی بعد این دو عزیز خلاقیت به خرج داده و عینک ها را از بالای سر به روی چشم انتقال دادند و این سلفی را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


عکس هنری اشکان خطیبی روی یک راه پله ی خفن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)و سوالی تکراری که هر ساله توسط میلیون ها نفر از هموطنان از قاصدک پرسیده می‌شود و او نیز زیر بار جواب نمیرود! خیلی تو دار است لعنتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)نامی عبداللهی با این عکس یاد پدرش را زنده کرد. روحت شاد ناصریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)الهام حاج‌فتحعلی به گیاهان تابستانی آلرژی دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)دل میلاد کی‌مرام از ترسو های دروغ گو و دروغ گو های ترسو و همچنین ترس‌گو های دروغو و دروغو های ترس‌گو خیلی پر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)علی صادقی شرایط زندگی راحت تری را برای یاکریم های محلشان فراهم کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی الناز شاکردوست و شانتی که نام یک جوجه کلاغ فلک زده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)رامبد شکرابی داشت از دریا عکس هنری می انداخت که همسرش حدیث فولادوند این شات را از وی گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)حمید خان جبلی در یک گالری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)مریم معصومی و چهره جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی امیرحسین فتحی، بازیگر سینما و تئاتر در کنار پریناز ایزدیار و گلاره عباسی در سکانسی از سریال شهرزاد.چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)دوست مهسا: اولین باری که خودتو پس از کچل کردن تو آینه دیدی چه شکلی شدی؟

مهسا: اینطوری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


عکس جالب رحمان داوودی، والیبالیست موفق کشورمان در کنار همسر محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی عماد طالبزاده و آقا ساتیار بی اعصاب!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)استاد تتلو در حالا بالارفتن از منبع آب. این که هدف او از این کار چیست کسی چیزی نمیداند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)


عادل خان فردوسی پور در کنار یکی از هواداران. تنها تاثیری که گذر سن بر چهره عادل گذاشته گرد خاکستری موهایش است، باقی چیز ها همان عادلِ سال 78 است که اولین بار جلوی دوربین 90 رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)مانی حقیقی و دوستش در یک هوای تابستانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکسی که از سلفی گرفتنِ علیرضا جهانبخش با پدر و مادرش گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)

عکسی زیرخاکی که سیاوش خیرابی به اشتراک گذاشت، در کنار امیر نوری و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفیِ اول صبحیِ پژمان بازغی و نفسش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)خانواده امیرسلیمانی پس از تماشای فیلم نهنگ عنبر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)عکس آتلیه ای آقا رضا عطارانِ دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)مریم وطن پور، مجری برنامه های کودک صدا و سیما در کنار گل های زیبا. کودکان مریم وطنپور را با نام «خاله قاصدک» میشناسند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)سلفی امید نعمتی، خواننده خوش صدای گروه پالت در کنار صابر ابر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)لحظه ای زیبا از کنسرت بابک جهانبخش که پدرش را روی سن فراخواند و یکی از آهنگهایش را به وی تقدیم کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)رابعه اسکویی در حال بریدن کیک تولدش. مبارک باشد رابعه خانم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)خانم های بازیگر در حاشیه تئاترِ «سینماهای من». بهنوش طباطبایی، کتایون ریاحی و فاطمه گودرزی. حبیب رضایی هم از آن پشت دارد سرک می‌کشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)آزاده زارعی به کنسرت بنیامین رفته بود که این عکسِ یادگاری را در کنار هم گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)و مطلب را به پایان می‌بریم با سلفی پژمان بازغی در کنار مجید واشقانی و نازنین کریمی در پشت صحنه کار جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (119)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 116
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:37 - 1394/03/19
اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
این داستان اول اول چیه.اولین نفری که زودتر نظر بزاره یا؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
اعتماد به نفس و شخصیت رو از هدیه تهرانی یاد بگیرید.بدون دستکاری در صورت ،بدون نیاز به جلب توجه ، ساده و دوست داشتنی . عاشق شخصیت قوی و مستقلش هستم .
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:38 - 1394/03/19
دیدی اول نشدی!!!!!!!!!!؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
آررررررررررررررررررررررره دیدم .... بیا خودت هم ببین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:39 - 1394/03/19
دیدی اول نشدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:40 - 1394/03/19
بعضیا خوب پیر نمیشن
پاسخ ها
مردونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
بعضیا خوب حسوووودن!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:54 - 1394/03/19
ژست رضا رویگری و خانمش چه ملس بود !!!
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
نه بابا ترش بود مثل آب پرتغاله
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:56 - 1394/03/19
حجابتون منو کشته....مخصوصا همسر رحمان داوودی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:58 - 1394/03/19
فرهاد مجیدی که لخت میشد کم بود، قلعه نوعی رو هم جو گرفت ... حواستون به مدیرعامل استقلال باشه ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:02 - 1394/03/19
اول
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
خدا بهت صبر بده
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
خدا به خانواده اش صبر بده!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
خدا به ما صبر بده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:05 - 1394/03/19
خداوند کلاغ و طوطی را سیاه آفرید، طوطی اعتراض کرد و زیبا و قشنگ شد.
ولی کلاغ به رضای خدا قانع شد...
حالا طوطی د ر قفس هست... کلاغ بیچاره هم که اسیر دست الناز شاکردوست ...
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
من کلاغو دوست دارم. از طوطی بیزارم .
GERMANY
19:08 - 1394/03/19
عکس بابک جهانبخش و پدرش خیلی زیبا بود ....
همینطور عکس محسن یگانه و نگاه ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:10 - 1394/03/19
اول
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
بنده خدا
GERMANY
19:11 - 1394/03/19
واقعا هدیه تهرانی هنرمند واقعیه .... هم ساده و شکیل و هم بازی عالی .... کاش بقیه بازیگرا از خانم تهرانی الگو می گرفتن ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:37 - 1394/03/19
شال و عینک نفیسه روشن تو دو تا عکس فرق داره
پاسخ ها
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
چند چندی با خودت عمو؟؟؟!!!
یکیه بابا....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:46 - 1394/03/19
چه ساپورتی پوشیده بود گلاره عباسی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
ب زودی حتی تو روستا هم مد میشه...اه
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
دقتت از پهنا تو حلقم.........!!!
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
دقت نميخواد تابلو بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1394/03/19
یه سری متنها عالییی بود:))))

عکس روناک یونسی حالمو بهم زد با اون آرایش:|

ولی مجله دمت گرم بیشتر از همین پیشکسوتامون بذار یا هنرمندای درست حسابی تر مثل هدیه تهرانی
پاسخ ها
بدون نام
ROMANIA
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
فقط منم که حس میکنم روناک یونسی خیلی رو لباش تاکید داره یا شمام همینطورین دوستان؟
CANADA
19:59 - 1394/03/19
چاکر حمید خان جبلی هم هستیم
استاد خیلی شما و رفیق صمیمیتون ایرج خان طهماسب رو دوست دارم
پاسخ ها
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
عشق است میثم خان ابرهیمی رو..........
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
فقط مازیار فلاحی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/03/19
فدای ناصریا........
زنده باد مجید واشقانی....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
آدم نمیدونه مثبت بده بهت یا منفی
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
ضربدر بزن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/03/19
عكس خانوادگي آقايان مهران رجبي و شهرام قائدي خيلي خوب بود.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:01 - 1394/03/19
روناک یونسی و نفیسه روشن واقاٌ دنبال چي ميگردن
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
معلومه دیگه ! عشق و حال
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1394/03/19
آیا روناک یونسی معتاده؟؟؟؟

لباش چرا مشکوک به توتون تنباکویه
پاسخ ها
بدون نام
GERMANY
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1394/03/19
ببینم آقای شاهین نیا شما از آقای مجیدی بدتون میاد آیا؟ یا از من خوشتون نمیاد؟اینهمه درموردش نظر میفرستم هیچ کدومو نمیذارین! البته در هر دو صورت دلیل نمیشه باید بذارین; خب اینم نظر منه دیگه. نه ولش کن اصلا مهم نیس بیخیال
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
بی خیال
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
خوب ميشي :|
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
الان تو دردودل میکنی یانظر میزاری
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:57 - 1394/03/19
آقا شاهین نیا یعنی در مورد افشانی نظرتون نیومد؟!!دمتون گرم خیلی زحمت میکشید.
پاسخ ها
حامد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
ارزش نظر نداره شاید :)
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
چی کارش دارین بنده خدا ...جوان است و جویای نام
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
شلوارکشو !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:17 - 1394/03/19
دختران دبیرستانی یکی از ترسناک ترین اقشار جامعه به حساب می آیند. مخصوصاً هنگام بازگشت به خانه با مینی‌بوس مدرسه! چنان جمله ی سنگینی نثارت می‌کنند که تا مغز استخوانت در ملا عام ذوب شود!
.
.
.
واقعا عالی بود . مرسی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
و به چه دلیلی الان ساعد سهیلی با دخترای دبیرستانی عکس گرفته
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۱۹
نه ... اینجوری بپرس : دخترا چرا با این عکس گرفتن؟ اصلا این کیه؟
نازنین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
اونجا کاشان خانه طباطبایی هاست ما اونجا آقای سهیلی رو دیدیم خواستیم یه سلفی هم با ایشون بگیریم .در ضمن در فیلم های کلاشینک -رخ دیوانه-گشت ارشاد و.....ایفای نقش کرده اند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:20 - 1394/03/19
این امیرحسین فتحی همون پسر حسن فتحیه که تو کیفر بازی کرده بود؟ چه بزرگ شده و البته چقدر خوش تیپ!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:29 - 1394/03/19
بعضی ها کمی غیرت هم داشته باشن بد نیست ! والیبالیست موفق ! با گذاشتن این عکس از خانمت و نشون دادن به عالم و آدم ، چه چیزی رو میخای ثابت کنی؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:32 - 1394/03/19
عکس شقایق فراهانی چقدر غیر طبیعیه،اصن شکل خودش نیست!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
میشه بگی عکس کی طبیعیه؟
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
عزیزم با نرم افزار های مدرن و فتوشاپ زیباترین چهره ها را از خودتان تجربه کنید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:50 - 1394/03/19
بزن به افتخار فرزاد حسنی منفیارو
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:59 - 1394/03/19
واقعا یه تار موی هدیه تهرانی می ارزه به صدتا از این بازیگرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1394/03/19
تتلو ...مشکوک میزنه .....جدیدا مث میمون شده .....همسر رضا رویگری چقد چندشه بخداااااااااااااا...............بعضی چهره ها هم که خیلی خیلی عزیزند مث اقای کی مرام - اقای عطاران -خانمها طباطبایی واقای اخشابی و پژمان بازغی عزیززنده باشید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:00 - 1394/03/20
عکسی که یادداشت کرده اید خانم مهدوی از روی پشت بام یک بنای قدیمی گرفته اند از بام بنای تاریخی به نام حمام سلطان امیر احمد در شهر تاریخی کاشان می باشد و آن بادگیر پشت سر ایشان از خانه بروجردیهای کاشان می باشد.
ROMANIA
00:03 - 1394/03/20
اقای شاهین نیا دمت گرررم واسه توضیح عکس اقا پولداره کلی روحمونو تازه کردی
ROMANIA
00:38 - 1394/03/20
آقای شاهین نیا کاملا باهات در مورد دختران دبیرستانی موافقم!
تیکه هایی که بعضی از این موجودات به ما رهگذران میندازن از حالت ذوب شدن میگذره ... آدمو تا مرز بخار شدن میرسونه!
اون لحظه آدم میخواد فقط فرار کنه کسی نبیندش ...
پاسخ ها
شبنم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
میلاد اگه میدونستم یه همچین حسی بهتون دست میده توی دوران دبیرستان بیشتر ازین کارا میکردم :v حیف که فقط موقع برگشت توی سرویس مدرسه ازین تیکه پرونی ها میکردیم -_- :D دخترایی که الان دبیرستانی هستین لدفن کوتاهی نکنید بعدا پشیمون میشید -_- :v
مونا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
البته آقا میلاد این قضیه درمورد آقا پسرهای دبیرستانی هم صدق می کنه ها!!
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
زمانی که ما دختر دبیرستانی بودیم جیکمون در نمی اومد
میلاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
من تو متن بالا گفتم پسرا چنین کارایی نمیکنن؟
نخاله و بی شخصیت بودن به دختر و پسر ربطی نداره خواهرای من! پسرام از این کارام میکنن منتها آقای شاهین نیا اونجور گفتن ... منم تائید کردم!
شبنم خانم دمت گرم ... باشه بیشتر از این کارا بکنین!
دنیا خانوم شما شخصیت خوبتونو نشون دادین ... خدا عمرتون بده ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:45 - 1394/03/20
سیبیل بنیامین هیچی لباسش منو کشته
گلاره عباسی عکسش ناجور بود
همسر رضا رویگری بلااااااا به دور توبه توبه :|
پاسخ ها
یوزر
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
چشه مگه بنده خدا شووماهم چقد ملت ایراد گیری شدین،!!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
بنده خدا تیپش گیر کرده تو دوره پهلوی
یاد کاراکترهای فیلم "کیف انگلیسی" افتادم
ROMANIA
01:24 - 1394/03/20
اقای صدا مجید اخشابی . صداش بدل میشینه :)
پاسخ ها
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
بله.........
ولی صدای میثم ابراهیمی یه چیز دیگه است....!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:35 - 1394/03/20
با سلام و تشکر از زحمتهای شما...
ممنون میشم از میثم ابراهیمی-بهترین خواننده پاپ معاصر هم عکس بذارین.......
چاکریم....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:40 - 1394/03/20
عاغاااااااا یکی بیاد منو جم کنه ..
پخش و پلا شدم رو زمین..
یعنی 6 تیکه شدم بسکه خندیدم..
اصن اون حرکت 3 نقطه " ... " که واسه محسن افشانی نوشتی نابودم کرد
پاسخ ها
خردادی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
از صدتا فحش بدتر بود ! نه ! @_@
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
حالا من این بشرو میبینما
عین تیزر کفتر کاکل بسر هاااااای هاااای میاد تو ذهنم
فقط من اینطوریم !
نمیدونم سرازش چیه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
شماها چه راحت می خندید! خوش بحالتون!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:51 - 1394/03/20
بهترين متن و گويا ترين متن و مناسب ترين متن ، متنه استاد محسني افشاني بود واقعا :))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
07:36 - 1394/03/20
همه عالی بودن به جز اون آقایونی که تیپ داعش ها رو واسه خودشون انتخاب کردن.حال آدم به هم میخوره از این تیپ.حالا اگرم جذاب بود میشد تحمل کرد.یه کله کچل با یه مشت ریش نتراشیده حال به هم زن
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
آره والا نکنید این کارو ...
مهسا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
دقیقان ....... اصلان قابل درک نیس...... واقعان چندشه این ریش و سبیل بلند...........
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
آقایان خواهش میکنم خودتون رو شبیه داعش نکنید.
این یه جور طرفداری از اونا محسوب میشه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:25 - 1394/03/20
چرا کچل کردن دخترا اپیدمی خطرناکه؟ چه ایرادی داره؟ به نظرم اکثرا جذابترم میشن!
پاسخ ها
نگار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
آره، به بعضی از دخترا خیلی میاد.بنظرم باید تجربه جالبی باشه، منم تابستون میخوام موهامو بزنم!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:45 - 1394/03/20
خدایی فاااازتون چیه آقای "زیرنویس" نویس.طرف رسما حجابشو ورداشته شما هم میاید به به چه چه میکنید؟؟

اونا فاااازشون چیه؟؟؟

ما چرا این عکس هایی که 90 درصدشون ضد فرهنگیه نگاه میکنیم؟؟

لطفا شیوه تون رو تغییر بدید..
پاسخ ها
ليلي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
دوست عزيز،شما اگه دلخوريد ميتونيد صفحاتي رو كه باز ميكنيد و ميبينيد رو تغيير بديد. از صفحه بازيگرا و هنرمندا توقع عكساي پرسنلي داريد؟
ابرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
شرمنده دوست من....متاسفانه نمیتونم بی تفاوت باشم..
با نگاه کردن شما و نگاه نکردن من بازم اصل قضیه سر جاش هست..
خیلی از ژست ها و عکسها با فرهنگ ما(اگه ازش چیزی باقی مونده باشه)مغایرت داره..

نمیشه بی تفاوت بود...بحث هنرمند و غیر هنرمند نیست..مسئله اینه که بدونیم چیو داریم نشر میدیم..


!!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
بله میدونیم شما نمیتونی بی تفاوت باشی اصولا گروه خونی امپال شما همینه که نخود هر آشی باشید
ابرا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
تو الان خودت نخودی که......
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:55 - 1394/03/20
علی صادقی شرایط زندگی راحت تری را برای یاکریم های محلشان فراهم کرده است.

فوق العاده بود سیاه شدم از خنده :)))
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:57 - 1394/03/20
شقایق خانمِ فراهانی، بانویی که غرور و احساس لطیف زنانه را به طور همزمان در نقش هایش به نمایش میگذارد، هنری که مختصِ اوست. (HOUGH)
GERMANY
10:07 - 1394/03/20
مرسی رابعه اسکویی.چقد لاغر شده.دمش گرم.حیف که دیگه بازی نمیکنه.تو ارثیه بابام خیلی خوب بود
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
چرا ديگه نميتونه بازي كنههههه؟ :(( عشق منه گوله نمك
sara
GERMANY
۱۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
عزیزم نگفتم نمیتونه بازی کنه.گفتم بازی نمیکنه :)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
بازی میکنه. تو تی وی نیست لابد.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:35 - 1394/03/20
ناصريا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
قد دنيا دلم برات تنگه
حيف و صد حيف كه زود رفتي
روحت شاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:50 - 1394/03/20
چقدر خاكپور پير شده. كلي جا خوردم عكسشو ديدم. فلور نظري هم بدجوري رو اعصابه ها.
AUSTRIA
13:44 - 1394/03/20
هدیه تهرانی ِ عزیزم - تَکه - خیلی شیکو با کلاسه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:43 - 1394/03/20
تِمِ میهمانی امشب سمانه پاکدل و دوستان «سبزیجات» است و سمانه هویج را برای خود برگزیده است.
جالب بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:11 - 1394/03/20
هی میگم تتلو با خودش درگیره هی میگین نه!
بچه ها یه سوال فنی :
چرا بعضی از کامنتا کنارشون یه پرچمه دیگست بعضی ها ایرانن
ادمین جان میشه توضبح بدی :-)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۰
با پراکسی کانکت شدن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۷
با قند شکن وارد شدن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:15 - 1394/03/20
آقای شاهین نیای عزیز، یعنی همه کامنتهایی که تو این مدت برای چهره ها زدید یک طرف و این کامنتی که برای دخترهای مدرسه و گذاشتن عکس بدونه کامنت برای این بچه پولداره حال بهم زن (محسن افشانی)گذاشتی یک طرف. واقعاً که قابله ستایش هستی.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:05 - 1394/03/20
امروز تواخباررادیوپیام می گفت دانشمندان روسی طیتحقیقاتی گفتن که کساییکه عکس سلفی میندازن دوتامشکل دارن یکی اینکه اعتماد به نفس ندارن ودوم اینکه یه مشکل روحی وروانیه که این افراد ازخودشون عکس می اندازن وتو صفحات اجتماعی می زارن یاداین صفحه برترینها افتادم خندم گرفت که بی خود بعضیارامسخره نمی کنن
اون متن درباره جوجه کلاغ نوشته بودیدخیلی خنده دار بود
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
اتفاقا کسی که از جاو از خودش عکس بگیره خیلی اعتماد به نفس داره!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:07 - 1394/03/20
گلاره عباسی خودش گفت عکسش رو حذف کنید؟؟؟ کامنت مربوطه من رو هم رو هم حذف کردید که ... قضیه چیه؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:53 - 1394/03/20
عکسایی که حذف میکنی واسه مردم عادیه
UNITED STATES
22:54 - 1394/03/20
عشق است محسن چاووشی -محسن چاووشی-محسن چاووشی-محسن چاووشی وفقط وفقط محسن چاووشی آهنگ جدیدشو شنیدید؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:46 - 1394/03/21
مریم معصومی از اون تازه به دوران رسیده هاست...هر روز یه رنگ مو و استایل جدید...خب بابا فهمیدیم پولداری
UNITED STATES
01:15 - 1394/03/22
این پاکیزه و بی آلایش گفتن بهنوش بختیاری برای سحرقریشی خیلی خنده داره!!
UNITED STATES
01:20 - 1394/03/22
نیکی کریمی هی سنش میره بالا خوشگل تر میشه. هدیه تهرانی هم پیرتر میشه ولی بسیار ساده و بی ریاست هدیه خانوم؛ هم در پوشش و هم در آرایش . شقایق هم که جای خود داره.
این روناک لب مرغی و نفیسه روشن خوش خنده باید بیان یه کم وقار و ابهت از این سه نفر بانوی عزیز یاد بگیرن!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:01 - 1394/03/25
مملکت ما چه پیشرفتی بکنه با این تفکرات، که فقط فکر قر وفروارایش و فخر فروشی،آخه به ملت چه که تو رفتی خرید،کاش بلد بودن یه دو تا جمله فرهنگی بگن دیگران الگو بگیرن، نه اینکه همش تجملاتشونو به رخ بکشد،از قدیم راست گفتن درخت هر چه پر بار تر افتاده تر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج