چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)
۲۱۲۹۲۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
۹۱۳۹۶ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
 برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
شروع میکنیم این شماره را با این عکس هنری هنگامه خانم قاضیانی با تاج پادشاهی در سر. عکسی که الهه هنر و زیبایی از وی انداخته است! فقط جای اسپارتاکوس در کپشن و عکس خالی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


احسان علیخانیِ محبوب و پرطرفدار اینچنین به تشویق طرفدارانش در یک کنسرت پاسخ می‌دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


آخرین خبر؛

حاج حسین هدایتی قصد خریدِ دریای خزر را دارد.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


حمید صفت، خواننده ای که پله های محبوبیت و موفقیت را دو تا یکی بالا رفت و تبدیل شد به یکی از محبوب ترین رپر های حال حاضر کشورمان. این موفقیت وی مرهون سبک خاص و منحصر به فرد خواندنِ وی است که با صدای خش دارش هارمونی دل نشینی ایجاد کرده است. ترکیب عینک جان لنونی و ریشِ بن لادنی نشانگر تفکر موسیقیِ تروریست وار حمید است، شاید هم سبکش همین باشد، یعنی با کلمات و صدایش ذهن و گوش مخاطب را ترور می‌کند، البته یک ترور دلنشین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)هدیه تهرانی، سوپر استار تاریخ سینمای کشورمان. همین. تشکر ویژه از مسئولین وزارت ارشاد و سینمای کشورمان که اشک های 6 سالِ پیش هدیه را - که احتمالاً دلیلش را میدانید - به این رضایت و لبخند در جشن چند روز گذشته تبدیل کردند. قطعاً حق هدیه خانم خیلی بیشتر از این ها است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)پوریا عالمی این عکس زیبا را در بام تهران گرفته است. عجب منظره ای!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)میهمانی 3 نفره خانم های بازیگر یک بار دیگر خون را به رگ های صفحاتِ زرد و محتاج فالوئرِ اینستاگرام تزریق کرد. با تیتر های مشابه:

"عکس های جدید از میهمانی خصوصیِ 3 بازیگر زنِ جنجالی!"

فقط در پیج زیر!

ممنون از حدیث میرامینی، روناک یونسی و نفیسه روشن، سه یار همیشگی ما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)محمود دینی بازیگر دهه شصت و هفتاد سینمای کشورمان در کنار دخترش. تنها 2 نفر هستند که مدل موی فرق وسط را از دهه هفتاد تا به این لحظه حفظ کرده اند، یکی محمود دینی است و دیگری فرهاد مجیدی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)این تصویر نشان میدهد امیر قلعه نویی پس از برکناری از استقلال دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)اکرم محمدی در حاشیه یک کنسرت در حال ابراز عشق به هواداران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


نوید محمد زاده در یک مراسم سینمایی. متاسفانه متأسفانهعکس تمام قد نیست تا ببینیم این بار نوید خان چه سورپرایزی برایمان دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


فریدون زندی با این عکس جواهرات دست ساز همسرش را تبلیغ کرد. البته لطفی نبوده و وظیفه اش را انجام داده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


سلفی شهنام شهابی و ثریا خانم قاسمی که به مثابه مادربزرگ های همیشه نگران، نگران افتادن دوربین و یا خسته شدنِ دست شهنام است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)فقط استاد اسکندری است که می‌تواند با دست های هنرمندش دکتر والتر وایت (کاراکتر معروف سریال بریکینگ بد) را به شبکه یک سیما بیاورد، آن هم بدون کوچکترین نقصی! البته از هنر صادق هاتفی هم نباید ساده عبور کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکسی جالب از باغچه خانگی خانواده جعفری جوزانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی دوستان پس از اکران خصوصی فیلم نهنگ عنبر. رویا نو نهالی، سامان مقدم، رضا عطاران، فریده فرامرزی، سام نوری، علی قربان زاده و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)وحید طالب لو و همسرش هم به اکران خصوصی نهنگ عنبر رفته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکس بدون شرحِ رویا میر علمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی آسانسوری به سبک حمید خانِ فرخ نژاد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکسی لو رفته از خرید تابستانی جدیدِ بارسلونا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکسی جالب از گریم جدید مانی نوری در سریال جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)پیمان قاسم‌خانی هم به طور رسمی عضو اینستاگرام شده است. حضور یک قاسم‌خانی دیگر، خبر خوبی برای اینستاگرامر ها است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)پست جدید بیتا بادران.

هیچی بیتا خانم، «می‌سوزیم» و می‌سازیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)امیر نوری این بار حدیث فولادوند، داریوش فرضیایی، امیرمحمد متقیان، امیر سهیلی و ابراهیم شفیعی را ایستگاه کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی شلوغ‌ و پلوغ تئاتری ها. این پرستیژ علی عمرانی را نشان می‌دهد که کسی جرئت نکرده در کنارش لوس بازی دربیاورد و همه این شلوغ کاری ها به سمت چپ تصویر منتقل شده است. هومن برق نورد و اشکان خطیبی هم در آن پشت حضور دارند. بهنوش طباطبایی هم خیلی شیک و لِیدی وار رفته روی چهار پایه! حبیب رضایی و احسان کرمی هم در تصویر حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)واقعاً این یک فاجعه است که به عنوان یک بازیگر در کنار یکی از اساتید و پیشکسوتان بازیگری بایستی و سلفی بگیری در حالی که نامش را هم نمیدانی!

جناب آقای علی طباطبایی، بازیگر جوان کشورمان! ایشان استاد ولی الله مومنی هستند، نه استاد منوچهر والی زاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)میترا حجار دارد این مانتو های گل گلی را که برای مزون دوستش است، خیلی زیر پوستی تبلیغ می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکس هنری باراد ایرانی، خواننده خوش صدای کشورمان که مانند خیلی های دیگر گرفتار راهرو ها و طبقات ساختمان وزارت ارشاد هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)زهرا عاملی و همسر جان در کنار بهاره رهنما و همسر جان، در کنار استاد خسرو خسروشاهی، دوبلور نامی کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)تلویزیونی ها در اتوبوس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)یک سلفی معمولی از بهنوش بختیاری و دوستان. یک عادتی که بهنوش بختیاری دارد این است که جک ها و توئیت های جالب و خنده دار را خیلی شیک به نام خودش به اشتراک می‌گذارد و صاحب می‌شود، مثل همین جمله " اون کسی که اولین بار ساعت 7..." که یک توئیت معروف است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)شهرام حقیقت دوست دارد به ابراز عشق هوادارانی که پس از شنیدن نامش در یک کنسرت به وجد آمده اند پاسخ میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


امروز روز تولد مهناز خانم افشار و همچنین اولین سالگرد ازدواج وی و همسرش یاسین رامین است. این دو مناسبت را به خانم افشار و همسر محترم تبریک عرض می‌کنیم و امیدواریم سالیان سال در کنار هم خوشبخت و سلامت باشند و شاهد موفقیت های دخترشان لیا خانم در عرصه زندگی باشند. در این تصویر هم مهناز در کنار همسر محترم دیده میشود.

پ.ن : آن سانسور انجام شده روی دستِ مهناز خانم کارِ ما نیست، هنرنمایی خودش است. برای اطمینان از صحت حرفمان می‌توانید به صفحه اینستاگرام خانم افشار مراجعه کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی یغما گلرویی با پولاد کیمیایی و رضا یزدانی. تا حالا یغما را از این زاویه ندیده بودیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی محمد نادری روی یک قایق تفریحی و متنی که حاکی از طبع طنز ستودنی اش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)امیر خان تتلو موهایش را صاف کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلام و علیک مهراوه شریفی نیا با همسایه طبقه بالایی شان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)فریبا نادری و نفیسه روشن و عروسک های مستر دماغ. این عروسک‌های بامزه برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تولید و عرضه شده است و درآمد حاصل از فروش این ها عروسک‌ها به این کودکان عزیز تخصیص داده میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)نیما مسیحا، بابک صحرایی، حمید حامی و مانی رهنما در ساحل خزر. خیلی مشتاق هستم فردی که پیراهن و یقه تی‌شرت حمید حامی را طراح کرده است از نزدیک ببینم و با او صحبتی کوتاه داشته باشم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)خاطره بازی با داریوش اسد زاده و عمو خسرو. روحش شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)محسن کیایی و همسر جان در آسانسور سینمایی که اکران خصوصی نهنگ عنبر در آن انجام شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)فرض کن در حال خواندن در یک کنسرت هستی ناگهان دو نفر به طرفت حمله کنند و از در و دیوار سلفی بگیرند؛ حالی که شهاب رمضان در این صحنه دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)مهدی باقربیگی و عکسی از کودکی های خودش در کنار عکس پسرش و خواهر زاده گردالویش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)دیبا زاهدی و رضا کیانیان در یک جایی.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)نیوشا ضیغمی با این پست تولد امین حیایی را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سیامک خواهانی در حال تماشای یک لامپ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)امیر جدیدی، بازیگر آینده دار سینمای کشورمان که در «رخ دیوانه» در جشنواره فیلم فجر حسابی درخشیده بود و در حال حاضر نیز در حال بازی در چندین پروژه دیگر است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)کلاً عباس غزالی دوست ندارد نقش های کم دردسر را بازی کند، همیشه نقش هایی که کلی صحنه سخت و دیوانه بازی دارد را بر عهده می‌گیرد. البته این هنرش را نشان میدهد که از پس این نقش ها به بهترین شکل ممکن بر می آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)استاد حبیب دهقان نسب از دریچه دوربین فریدون خسرویان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)صحنه ای از زندگی لاکچریِ علیرضا رئیسی. عالی است این عکس!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)حامد زمانی در حال کوه نوردی. خسته نباشی برادر، خدا قوت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)بزرگمهر حسین پور در جشن تولد 6 سالگی جینو خانم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)شهره سلطانی و هم  تئاتری‌هایش به دور بهمن مفید حلقه زدند و این عکس یادگاری را ثبت کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)آلوئــــه وِراااا؟؟؟؟!!!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)آن خانم محترمی که دارد پاراسل سواری میکند، شبنم فرشاد جو است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی لیندا کیانی با آیفون 6 پلاس طلایی رنگش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


عکسی قدیمی از حسن پورشیرازی مربوط به زمانی که در برنامه های عروسکی کودکان عروسک گردانی و هنرنمایی می‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی خلاقانه پری ناز ایزدیار که همزمان تصویر صورتش را در 2 آینه رو به رویش ثبت کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)عکسی که آناهیتا همتی از منصور ضابطیان و محمد صوفی، مجری و تهیه کننده برنامه رادیو هفت گرفته است. همان‌طور که می‌دانید برنامه رادیو هفت فعلاً توقیف شده است و شرط پخش دوباره اش این است که زنده نباشد! کلاً واژه «برنامه زنده» برای مسئولین صدا و سیما واژه ترسناکی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)لعیا زنگنه دوست داشتنی در کنار چارتاری ها در پشت صحنه کنسرتشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


سلفی هلیا امامی در کلاس آموزش تار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)امیر جدیدی، پژمان بازغی، ویشکا آسایش و نوید محمدزاده در اکران خصوصی «نهنگ عنبر». باز خدا را شکر فقط پاره پوره است

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)سلفی بهاره کیان افشار بازیگر توانای سینما در کنار یک دسته گل زیبا. بهاره پتانسیل تبدیل شدن به یک بازیگر طراز اول سینما را دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)مهران خان غفوریان در کنار فرزاد فرزینِ خوش صدا در حاشیه کنسرتِ فرزاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)کامران تفتی و علی قربان زاده در حاشیه اکران خصوصی نهنگ عنبر. کامران خان اگر بازیگر نمی‌شد مطمئناً در اوایل درخونگاهِ تهران یک کار و کاسبیِ بدون هزینه و پر درآمد داشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)گپ و گفتِ رویا نونهالی با دو تن از همسرانِ بزرگمهرِ حسین پور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)با تشکر از الهه حصاری که چهار عکسش را در یک عکس خلاصه کرد. بی نهایت ممنونیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)و در پایان پرتره ای از شیوا طاهری، بازیگر جوانی که با هنرنمایی در سریال «گذر از رنج ها» ستاره شد. اولین درخشش شیوا همین سریال بود و باقی درخشش‌اش را در اینستاگرام ادامه داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (120)


مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 122
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:15 - 1394/03/21
اول شدما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عکسها ی این سری فوق العاده بود ممنون مجله البته یه چندتایی شون که عادت پیاده روی روی اعصاب دارند هنوز بودند ولی خب اشکالی نداره حال کردم مرسی ........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:17 - 1394/03/21
پس صدف طاهریان کو؟!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:20 - 1394/03/21
برترین خدا وکیلی دیگه به حمید صفت نگو رپر عاجزانه ازت میخوام!
GERMANY
15:20 - 1394/03/21
فک کنم اوللللللل شدم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:23 - 1394/03/21
اول و كوفت اول و درد
شدي كه شدي !
ديوونه خونه است اينجا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
خیلی با حال بود!
دمت گرم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
اینجا براشون حکم شفا خونه رو داره میان تخلیه روحی هم میشن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
کودکستانه
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
بهش میگن خود اول پنداری...
فهیمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
خخخخ باحال گفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:25 - 1394/03/21
برنامه فقط خندوانه.عشق فقط رامبدجوان.
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خدایی برنامه ی خوبیه دوستانی که منفی دادن میشه دلیلشو بگن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:26 - 1394/03/21
عجب!
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
چی عجب؟؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
آخه دنیا جان غیر از جناب خان این برنامه کجاش جالبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
GERMANY
15:26 - 1394/03/21
اگه گفتین اون خانومه سمت راستی در عکس قدیمی پورشیرازی کیه؟....بهنوش بختیاریه قبل از عمل بینی - اون موقع پشت صحنه بود.

یکی که به مهران غفوریان دسترسی داره لپشو از طرف من بکشه ه ه ه ه ه ه ه ه
پاسخ ها
هستی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
واقعااااااااااااااااااااا اره ایول لایک داری من برگشتم دوبا نیگا کردم خودشه واقعااااااااااا از الن بهتر بوده ها
ملیکا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
مطمئنی بهنوش؟! به نظرم خیلی شبیه نیست،اگه اون که چقدر خودشو زشت کرده
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
اشتباه می کنی . اصلا شبیه نیست. فرم صورت این خانمه فرق داره . اواسط دهه 70 بختیاری بیست ساله بود در حالی که این خانم بیشتر داره .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
من قیافه بختیاری رو خوب یادمه قدیم تو سریالهای تلویزیون بازی میکرد .دماغشو عمل کرده نه فرم صورتشو که!
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
کاملا مشخصه که خانم بختیاری نیستن،چی میگی واسه خودت
الهام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
به نظر من بیشتر شبیه آنا نعمتی بود این خانمه. قبلنا آخه لپو بوده
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
در هر صورت نه انا نعمتی نه بهنوش بختیاری
مژده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
ایشون اصلا شبیه خانم بختیاری نیستن!!وقتی از چیزی اطلاع نداری نظر نده عزیزم
فهیمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
کاملا مشخصه که بهنوش بختیاری نیست
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1394/03/21
ادم دیگه میترسه بگه اول، والا
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خوبه که نگفتی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:27 - 1394/03/21
عدم تایید نظرات حدو اندازه داره از بیستا 19تاشو تایید نمیکنی از دست صدا سیما فرار کردیم به اینجا پناه آوردم بازم سانسور
عجباااااااااااا
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
حق داری
ITALY
15:32 - 1394/03/21
اوللللللللل
پاسخ ها
روانکاو
ROMANIA
۲۳:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
آره عزیزم، شما اول شدی.
حالا پاشو قرصاتو بخور و بگیر بخواب.
UNITED STATES
15:35 - 1394/03/21
یه مقایسه ای که بین بازیگرای نسل قبل با نسل جدید میکنم به این نتیجه میرسم که باید فاتحه این سینمارو تا چندسال دیگه خوند!! بازیگرای الان تنها هنرشون عکس سلفی انداختن با سان روف ماشین یا استخر خونه هاشون یا آرایش های غلیظه فکر نکنم بازیگرایی مثل هدیه تهرانی مهتاب کرامتی محمدرضا فروتن و امثال اینها دیگه در سینما متولد بشن
پاسخ ها
بدون نام
UNITED STATES
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
چرا البته هستن بعضیا مثلا نازنین بیاتی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
کلا نسل جدید از هر لحاظ نابوده! نه فقط سینما !
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
چه بازیگرایی هم اسم بردی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:43 - 1394/03/21
بچه ها آقای علیخانی یک مرد با غیرت ایرانی هستن ایون حتی یک عکس هم از خودشون و همسرشون در نت و شبکه ها ی مجازی ندارند و واقعااااااااا جنتلمن خدا برای پدر و مادرشون حفظشون کنه خدا نصیب تک تک دخترامون بکنه بلند بگین آمین از ته دل آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمین
پاسخ ها
مهدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
احسان علیخانی مجرده
حسام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
ههههههههه عمویی کلی عقبی عا اگه برنامه ها ی ماه عسل رو دنبال میکردی خدش چندین بار گفت همین جورایییی به غیر از اون خیلی وقته متاهله
بدون نام
ROMANIA
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
عامو حسام آقای علیخانی متاهل نیست!
GERMANY
15:49 - 1394/03/21
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای شاهین نیا
آقای شاهین نیا شما از هر کسی که خودتون دوس دارید تعریف و تمجید می کنید ولی اگه از کسی خوشتون نیاد یه جور دیگه براش می نویسید. مثلا الان من دقیقا می تونم بگم که شما از بابک جهانبخش خوشتون نمیاد ... چون تو سری های قبلی حتی یک بار هم نشده ازش تعریف کنید و برخی اوقات هم لباس پوشیدن رو مسخره می کنید ... بهتره از این جور نوشتن دست بردارید و سعی کنید برای هر هنرمندی احترام قائل بشید.
( دوستان عزیز ببخشید پرحرفی کردم)
پاسخ ها
هستی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
اگه بابک رو مسغره کرد پسافشانی رو داغون کرده لابد عززززززززیزو شوخیییییییی هست نه مسغره
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
ولی خدا وکیلی ""فقط جای اسپارتاکوس در کپشن و عکس خالی است!"" دیگه خیلی بد بود! شوخی هم یه حدی داره!!
GERMANY
15:52 - 1394/03/21
یه سوال چرا من هر باری که نظر می دم هر بار عکس یه کشور مختلف رو میزارین؟؟؟؟
پاسخ ها
هستی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
عکس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پرچم و عکس از زمین تا زیر زمین با هم فرق دارند دلبندم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
حتما با فیلتر شکن میای تو سایت
بدون نام
ROMANIA
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
نبابا فیلتر شکن چیه!
بنده خدا راست میگه ... منم با فیلتر شکن نمیام اما همش اسممو با پرچم رومانی میذاره ...

بخدا منم تو ایرانما!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خب حالا بده خارجکی شدین
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
شاید خارجین خودتون خبر ندارین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:54 - 1394/03/21
اوه اوه اوه چرا اکرم محمدی پالتو تنشه واییییییی گرمم شد ههههههههههههههههههه محسن افشانی با قلعه نویی خیلی باحال بودااا
GERMANY
15:57 - 1394/03/21
فک کنم اوللللللل شدم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
مطمئن باش
GERMANY
15:57 - 1394/03/21
سلام آقای شاهین نیا دستتو درد نکنه عاااالی بود .....
دوستان عزیز لطفا برام دعا کنید .... خواهش می کنم ....
پاسخ ها
راها
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
خدا بد نده ...
خدا خودش هوای همه رو داشته باشه،
نگاه خودش *
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
کنکور داری ترانه جون؟؟
GERMANY
15:59 - 1394/03/21
نمی دونم چرا اصلا از شیوا طاهری خوشم نمیاد .... تیکه هم که بهش انداختین خوب بود دستتون درد نکنه ...
پاسخ ها
shirin
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
قیافه نداره چون :/
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:59 - 1394/03/21
آقا....
پس این عکسای میثم خان ابراهیمی ما چی شد؟؟
چرا نمیذاری داداش....
چشمم خشک شد به در سایت..!!!!
ROMANIA
16:01 - 1394/03/21
واقعا یعنی برای یه سگ کیک خریده و تولد میگیره؟

با این کار زشت و کریه به انسان توهین میکنید.
خجالت بکشید ...

هنرمندای ما چرا اینجوری شدن؟
حالا اسم میذاری واسه سگت به درک ... دیگه تولد و کیک گرفتن چیه؟؟؟
مرفهین بی درد همینان دیگه! درد نداره واسه سگش کیک میگیره و تولد !
اسمشونم میذارن هنرمند!
پاسخ ها
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
سگ خودشه...دوست داره...به تو چه؟؟مگه کیک تولد تورو دزدیده برده واسه سگش؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:05 - 1394/03/21
آقا....
پس این عکسای میثم خان ابراهیمی ما چی شد؟؟
چرا نمیذاری داداش....
چشمم خشک شد به در سایت..!!!!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
کشتی ما رو .... من که نمی شناسمش، ولی ایمیل بده یه آلبوم عکس ازش گیر میارم برات می فرستم ... دیوونه م کردی ....
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
کجایی عمو؟؟!!
من خودم فالوئر پیجشم تو اینستا..
نیازی نیس شما زحمت بکشین...
اگه میگم عکسشو بذارن واس خاطر شماهاس که بیشتر با شخصیت و کمالات این سالار موسیقی آشنا بشین...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:27 - 1394/03/21
من اصلا اونایی که ریش یه متری میزارن بعدش ابرو برمیدارنو درک نمیکنم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
الان ریش داعشی مد شده
دریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
مد به چه قیمتی ما که نباید آدمیای بدو حمایت کنیم
هدیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
مد چیه آخه ....... غیر از این که خواسته و ناخواسته به نوعی حمایت محسوب میشه آخه زیبایی هم نداره واله...........
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:37 - 1394/03/21
مر30 ... درصد نمکش کمتر بود ...
الحمدلله درصد ممیزی هم کمتر داشت *
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:38 - 1394/03/21
عکس لعیا زنگنه مربوط به کیه خفه نمیشه تو اون کاپشن واسه چله زمستونم حتی گرم هستش اوففففففففففف
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:52 - 1394/03/21
آقا کی یارانه میدن؟ بعضی سایتها زدن امشب و بعضی گفتن 24 خرداد! قبض تلفن اخطار به قطع داده، آب و برق هم که شدن مثل چراغ راهنما ... کی باورش میشد؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
خوش بحالتون ما که با پول یارانه فقط میتونیم پول برق و گاز رو بدیم دیگه آب و تلفن باید قطع بشه تا ماه دیگه
-
16:59 - 1394/03/21
همه زندگیشون شده سگ ، بی حیاگی، بدحجابی، آرایش غلیظ و به رخ کشیدن پولاشون. ماهم هی اینها را بزرگ و الگو میکنیم. بعد میگیم چرا ما کشور عقب افتاده ایم؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:17 - 1394/03/21
امین حیایی عین فضانوردا شده تو عکس
انقد بدم میاد از اینایی که هی گیر میدن که عکس از فلانی بذارید !!
خیلی مشتاقید برید پیجشو فالو کنید.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:44 - 1394/03/21
دوستان داستان اشک و هدیه تهرانی چیهههه جواب بدید
پاسخ ها
مینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
داستان همون نمایشگاه عکسش بود و شکایت بعدش و بدهکاریش
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:49 - 1394/03/21
عکس علیرضا رییسی بسیاررر بامزه و جالب بود.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۲
فک کنم داشت به افشانی تیکه مینداخت!
فهیمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
به نظر منم منظورش با افشانی بووود
UNITED KINGDOM
19:49 - 1394/03/21
عالی بود
مخصوصا" رامبد وجناب
با این متن:
((آلوئــــه وِراااا؟؟؟؟!!!))
پاسخ ها
rasool
ROMANIA
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
اشتباه منفی دادم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
آخه این برنامه بدون جناب خان که مفت گرونه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:02 - 1394/03/21
خب شايد اشتباه تايپي بوده در مورد اسم اون آقا كه آقاي طباطبايي اشتباه نوشتن پيش مياد ديگه يا در حال تايپ حواسشان پرت شده به الله اون رو اشتباه نوشتن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:09 - 1394/03/21
فقط صدف طاهریان... بازیگر توانا
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۱
جـــــــان؟؟؟؟؟
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
ظاهرا درک درستی از کلمه بازیگر توانا ندارید!!!
لیلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
نکنه خودتی؟
فهیمه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
خخخخخخ لیلی
UNITED STATES
20:13 - 1394/03/21
سلام چرا این خانم طاهری اینقدر به لادن مستوفی شبیه؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:05 - 1394/03/21
جماعت به قول مهناز افشار رها یا به قول ما جنوب شهری ها ول و یا به قول آقای سلحشور..............
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:24 - 1394/03/21
اینا کین دیگهههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:27 - 1394/03/21
خدایا یا منو بگیر یا این محسن افشانی رو !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:57 - 1394/03/21
کسایی که حرفه ای رپ گوش میدن .. حمید صفت رو جزء خانواده ی زرگ رپ فارسی نمیدونن ..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:08 - 1394/03/22
کامران تفتی بد رو مخه
پاسخ ها
دنیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
آره راست میگی ...چرا این بچه این مدلی شده ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:10 - 1394/03/22
خخخخ ؛)) البته عالوعه وراع تلفظ میشه :))))
غلیظ تلفظ کنین :))))

محسن یگانه باحال بود :)) بارسلون امسال کولاک کرده مث اینکه :))))) چه بهش میاد :))) بهش میاد فیکس باشه :))
ITALY
00:54 - 1394/03/22
تو سریهای قبلی من دیدم که از هوتن قلعه نویی عکس میزارید خواهشا الکی اینارو گنده نکنید کجای این اقا چهره هست که ازش عکس میزارید؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:10 - 1394/03/22
امیرجدیدی واقعا بازیگر خوبیه.بازیش تو فیلم افریقا هم عالی بود.
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
چقدم خوش تیپه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:03 - 1394/03/22
این نوید محمدزاده نیست از یه شهر کوچیک اومده و معروف شده اینه که زیادی جوگیر شده.
پاسخ ها
گلنــاز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۸
جـوگیر؟! تئـاتراشــو دیدید شـما؟!
نفس عمیق بکشید .. دم .. بـازدم .. حسادت درونتون شاید کمی تخلیه شـد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:38 - 1394/03/22
چرا کامران تفتی همیشه تو عکساش اخم میکنه و فکر میکنه اینجوری خیلی خوش تیپ و دختر کش میشه؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:51 - 1394/03/22
1-تیکه ی فرق وسط به فرهاد مجیدی باحال بود .
2-این تصویر نشان میدهد امیر قلعه نویی پس از برکناری از استقلال دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد! (عالی بود!!)
3-از جواهرات دست ساز همسر فریدون زندی خوشم اومد . نقشه ی ایران ایده ی جالبیه .
4-میدونین شهنام شهابی 33 سالشه ؟؟!!
5-آیا همسروحید طالب لو دخترعمویش است ؟؟ ( فامیلیشون یکیه !!)
6-پرستیژو راست گفتین .
7-انگار میترا حجارو مجبور کردن تبلیغ کنه ، قیافشو ببینین تو رو خدا !!
پاسخ ها
sara
GERMANY
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
8-چقد حرف میزنی
مجتبی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خوب اینا اینجای گلوش گیر کرده بود
چرا عادت کردید بغض کنید وبعدش عقده ای بشین
فریاد بزن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:15 - 1394/03/22
بازي شهرام حقيقت دوست رو خيلي دوست ميدارم !!!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:44 - 1394/03/22
شیوا طاهری رو خیلی خوب آمدید
خخخخخخخ
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:02 - 1394/03/22
عکس 7و8و9 رو حذفش کنید تو رو خداااااااااااااااااااااینا از جون شبکه های اجتماعی چی میخوان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
خخخخخخخخ. هیچ کس تا حالا به خودش زحمت نداده بره ببینه عکس 7 و 8 و 9 چیه . آخه تا این لحظه نه لایک داشته نه دیسلایک !!!
ROMANIA
19:58 - 1394/03/22
سلام مثل همیشه عالی بود .مخصوصا عکس احسان علیخانی عزیز.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:26 - 1394/03/22
عليرضا رييسي كيه
پاسخ ها
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
فیلم خاطرات شیرین رو یادته؟
دهه هفتاد...
برادر شیرین بود تو فیلمه...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:58 - 1394/03/23
روناک یونسی و نفیسه روشن،كم بود حدیث میرامینی، پيداش شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:42 - 1394/03/23
دوستان خانم بهاره رهنما باردار هستند؟ یا خطای دیده؟ یا من کلا از همه جا بی خبرم؟ یا چاق شدن؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:47 - 1394/03/23
خدا کنه کارگردانا یه نقش مادربزرگ مهربون واسه هدیه تهرانی جور کنن
واااااااااااااای خدا اکرم محمدی و لعیا زنگنه رو ببین چقدر شییییییییییک و باکلاسن عاشقشونم
ROMANIA
18:38 - 1394/03/23
حمید صفت رپرههههه!!!!!!!خو اره اومده پشت سره بعضی از رپرا حرف زده منم بودم گونده میشدم هیچ سبکه خاصیم نداره به نظرم تکراریییی!!!!
پاسخ ها
بهراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۳
نه بابا...
اینا خواننده نیستن که...
یه مشت حرفای بی سرو ته رو بهم میچسبونن میشه آهنگ...
خواننده فقط میثم ابراهیمی..
عاشششششقشم...
گل دختر شمالی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۴
اگه یکی از آهنگ های حمید صفت رو گوش کنین اینجوری قضاوت نمی کردین توصیه میکنم حداقل آهنگ بخششو گوش بدین اونم یه بار....به نظرمن که صداش عالیه آهنگ هاشم عالین کلیپ تصویری چمرانشم عالیه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:14 - 1394/03/23
آقا من نمیفهمم این ارادت ما به میثم ابراهیمی چرا خار شده رفته تو چش بعضیا...
بده ما عاشق یه جنتلمن واقعی شدیم...؟؟
شما برین بشناسیدش قول میدم همه از دم عاشقش میشین...هم صداش هم شخصیتش...
چاکریم....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
01:24 - 1394/03/24
هلیا امامی دیگه کیه؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
08:52 - 1394/03/24
امیر خاااااااااااااااان تتلو؟؟؟

خان هم بهش میبندین؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:03 - 1394/03/24
این شهره سلطانی تازه بعد از مریضیش اعتماد به نفسش رفته بالاتر فک کنم خودشو تازه پیدا کرده.....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:56 - 1394/03/27
جمله تون واسه قلعه نویی عاااااااااااااااااالی بود
لباس فرزاد فرزین خیلی مسخره و افتضاح بود
با دیدنش چشمام گرد شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
16:24 - 1394/03/28
سلام باتشکر:برنامه خندوانه حرف نداره
عالی منکه خیلی دوستت دارم،آقای رامبد
جوان خیلی خوب برنامه رواجرامیکنه
جناب خان شخصیت بانمکی ‏،آهنگ ها
برنامه بسیارزیباست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج