چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)
۲۱۶۱۲۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
۱۱۹۲۱۸
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
اگر که فکر کرده اید جشن حافظ با همان یک بار جشن و فرش قرمز و فشن شو به پایان رسید و قالش کنده شد، سخت در اشتباه هستید! این مراسم پر بار فردای جشن اصلی که عکس هایش را شماره پیش تقدیمتان کردیم در قالب یک مراسم افطاری ادامه پیدا کرد و باز این عزیزان دور هم جشن شدند و عکاسان هم در مقابلشان! با این روند احتمال میرود جشن حافظ با یک مراسم «سحری خوران» با تِم «خوابالو» ادامه پیدا کند! عکس های این مراسم افطاری را در ادامه مطلب شاهد خواهید بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


لیلا اوتادی، سارا منجزی، جواد عزتی و کمند امیرسلیمانی روس سن مراسم دارند حضار را تماشا می‌کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


سپاس بی پایان از روزبه معینی عزیز که توصیف «دو زوج هنرمند در یک قاب» را خراب کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عزیزان سر میز افطار. همایون شجریان، عادل فردوسی پور، رضا یزدانی و علی اوجی که در دور هم جمع کردن این همه ستاره نقش بسزایی داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


حرف های درگوشی مجید صالحی و رضا عطاران در حاشیه جشن. امیدواریم ریش های حنایی مجید گریم فیلمش باشد، نه مد جدید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عکس یادگاری خانم های بازیگر. لیندا کیانی، بهاره کیان افشار، لادن مستوفی و شبنم خانم مقدمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عکس یادگاری فاطمه گودرزی، گوهر خیر اندیش، بانو پوران درخشنده، کمند امیرسلیمانی و همسرِ رضا یزدانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


امیر قلعه نویی در کنار عادل فردوسی پور تنها شخصیت های فوتبالی جمع بودند، دو شخصیتی که سایه هم را با کاتیوشا مورد هدف قرار می‌دهند! خدا میداند دلیل دوستان از دعوت این دو عزیز برای حضور یک دورهمی چه بوده است! فرزاد حسنی هم مثل همیشه یکی از خوشتیپ های جمع بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


رضا داوودنژاد و همسرش غزل بدیعی در حاشیه جشن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


سلفی مریم معصومی با سارا منجزی و لیلا اوتادی روی میز افطار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


مهدی پاکدلِ خوشتیپ و بهنوش طباطباییِ زیبا در یک قاب. این دو عزیز اگر محبوب ترین زوج هنری کشورمان نباشند مطمنئناً یکی از محبوب ترین ها هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


کیهان ملکی در حاشیه مراسم. پس از سندروم «تعریف کردن» که در جریانش هستید، یک سندروم دیگر به کلکسیون اختلالات بنده اضافه شد و آن سندروم «کجایی، نیستی؟» هست، یعنی اگر در عکس ها سراغ از یک عزیزی که کم پیدا است بگیریم، مطمئناً در چند شماره بعد سر و کله اش پیدا میشود! کیهان ملکی هم شاهد این مدعاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


یکی از حاشیه های متفاوت مراسم بوسه امیر جعفری بر پیشانی همسرش ریما رامین فر در ملا عام بود. خیلی خوب است، با همین فرمان جلو بروید چیزی تا هالیوود نمانده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


با این سلفی از امیر کاظمی و همسرش میرویم سراغ باقی عکس ها. امیر خان متولد 69 هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


ستاره اسکندری در حال آرزو کردن پیش از فوت کردن شمع های کیک تولدش، در جشنی که همکاران برایش تدارک دیده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)کودتای هدایتی و یاران علیه مالکان پرسپولیس! ماجرا تازه دارد جالب میشود!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس جالب بابک کریمی که سعی کرده خود را شبیه این مجسمه چوبی کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)حدیث میرامینی با به اشتراک گذاشتن این عکس عجیب که بنظر می‌آید تصویری کلوزآپ از سطح کپک زده یک خوراکی باشد، نکته ای اخلاقی را به مخاطبانش گوشزد کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ببینید فشار روزگار و بی وفایی ها با آرمین چه کرده است، جوان رعنا یک شبه پیر شد! آرمین جان با اختلاف صاحب عنوان «شکست عشقی خورده ترین» هنرمند تاریخ است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)بهاره جان شک نکن نیروانا هم به زن عمویش افتخار میکند، چون چاره دیگری ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


هانیه غلامی با به اشتراک گذاشتن این عکس از خودش فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت. فرقی نمی‌کند چه مناسبتی باشد، تبریک باشد یا تسلیت، جشن ملی باشد یا شخصی، این عزیزان عکس خودشان را خواهند گذاشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی یهویی علیرضا حقیقی. هنوز آمار دقیقی از تلفاتِ زیر این پستِ علیرضا گزارش نشده است! باز خدا را شکر یهویی بوده وگرنه هولوکاستی دیگر در راه بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس هنری سیما تیرانداز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


بهاره جان یک موقع شکسته نفسی نباشد!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ارژنگ امیرفضلی این عکس از محسن قاضی مرادی را به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت "فراموشی بهترین هدیه خداست ولی....". بلافاصله پس از این پستِ ارژنگ، هوادارانی که با دیدن این عکس و متن دل نگران محسن قاضی مرادی شده بودند به پست او هجوم آورده و خواستار توضیح بیشتری از وی درباره آقای قاضی مرادی شدند، ولی ارژنگ جان سعی کرد همه چیز مسکوت بماند و جوابی نداد. طبق آخرین اطلاعات و اخبار آقای قاضی مرادی در سلامت کامل به سر می‌برد. اینکه منظور ارژنگ امیرفضلی از این پست چه بوده فعلاً هیچ چیزی مشخص نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


سلفیِ سه دخترِ "دائم السلفی" سینما و تلویزیون! نرگس محمدی، بهاره افشاری و شهرزاد کمالزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس بدون شرح نیوشا ضیغمی. یعنی چیزی نگوییم بهتر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)این یک چالش ذهنی مشترک بین همه چهره هاست که در روز جشن تولدشان دقیقاً نمیدانند که یک سال از عمرشان کم شده یا یک سال به عمرشان اضافه شده! بدون استثناً این جمله را میتوانی در زیر عکس همه چهره های عزیزمان در کنار کیک تولدشان پیدا کنی. جوابش هم خیلی ساده است! ای عزیزان، پس از هر جشن تولد یک سال به سنتان اضافه شده و یک سال از عمرتان کم شده است! "سن" مجموعه سال هایی است که تا به این لحظه زندگی کرده ای ولی "عمر" روند کامل زندگی از لحاظ زمانی است که هیچ کس حد انتهایی آن را نمیداند، جز آن بالاسری. در ضمن آزیتا جان اضافه درست، نه اذافه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)- رضا: راستی آقا ببره میدونستی امسال هم میخوام تو لیگ بازی کنم؟

آقا ببره دیالوگی ندارد و واکنش اش به موضوع در عکس مشخص است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)حنانه شهشهانی با این عکس از همه مردم خواست که در ماه رمضان او را حلال و سپس دعا کنند. دقت کنید بدون حلال کردن وارد مرحله دعا نشوید. ممنون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی مجید یاسر با سیدمهدی رحمتی در حاشیه بازی خیرخواهانه ای با هم داشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)علی صادقی و لباس های منحصر به فردش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)دیدید گفتم آمریکا را در تهران میترکانیم؟! تازه بازی ها شروع شده!

تبریک احسان خواجه امیری به سروقامتان والیبال پس از تحقیر یانکی ها در آزادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)دوستان هنرمند در حال حمایت از تیم ملی والیبال کشورمان در استادیوم آزادی. مهدی پاکدل، امیر جعفری، پوریا پورسرخ، رضا داوودنژاد، شهرام حقیقت دوست و امیررضا دلاوری. کریم انصاری فرد هم در جمع حضور دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی ماهان بهرام خان با همکارش سر ضبط آهنگ جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)پست عاشقانه ای که وحید طالبلو در روز تولد همسرش به او تقدیم کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)تینا آخوندتبار در مراسم اکران فیلم «آتیش بازی». خداروشکر کبودی چشم تینا خیلی سریع بهبود یافته است و اثری از آن چشم خون گرفته باقی نمانده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ماه رمضان شد خواستم یادی کنم از احسان و سولماز، دو عزیزی که به لطف همین ماه و برنامه ماه عسل چهره شدند و چهره ماندند. هیچ بعید نیست سال دیگر همین موقع ها شاهد سلفی آن عزیزی که از پنجره خود را پایین انداخته بود و همسرش و فرزندشان باشیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)نیلوفر پارسا هم در مراسم اکران خصوصی «آتیش بازی» ساخته بهمن گودرزی حضور داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکسی فوق العاده از کودکی های خسرو احمدی، بازیگر طنز موفق کشورمان. عکسی که پسرش در روز تولد اقا خسرو آن را به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی دیدنی یادگار امام (ره) و پسران، آقا احمد و آقا هادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)از چند روز مانده به اکران فیلم آتیش بازی، الناز شاکردوست بازیگر نقش اول این فیلم هر شب طی یک پست در اینستاگرام مخاطبان را به اکران خصوصی این فیلم دعوت میکرد، تا این که ساعاتی مانده به اکران این پست را گذاشت و اعلام کرد که نمیتواند بیاید و معذرت خواهی و این حرفا. مخاطبان هم با کامنت های "آخههه چرااااااا" وار ناراحتی خود را از این اتفاق نشان دادند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)کمال شگفتی زمانی رقم خورد که مراسم اکران خصوصی فیلم «آتیش بازی» شروع شد و الناز شاکردوست یکی از حاضرین در جمع بود! اصلاً هم به روی خودش نیاورد که چگونه حدود 2 میلیون نفر را سرکار گذاشته و مسخره خود کرده است! احتمال میرود این پست برای پیشگیری از ازدحام احتمالی هواداران الناز شاکردوست در سالن سینما انجام شده باشد ولی در هر حال کار زشتی بود. این عکس هم مربوط به حضور الناز خانم شاکردوست در مراسم اکران است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


مطمئناً این نمایشگاه با این آثار هولناک و عجیب تنها سه نفر بازدید کننده داشته است که اولی مخاطب خاصِ صاحب گالری، دومی هانیه توسلی و سومی جوانی بود که آدرس را اشتباهی آمده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)گوشه ای از مراسم قرض دادن نان به یکدیگر توسط هنرمندان عزیز. در زیر مکالمه کوروش تهامی و هادی کاظمی را ملاحظه می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)آخرین پست امیر عاجی لی خواننده پر انرژی کشورمان! :)))

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


مهسا علافر درحال خندیدنِ از ته دل به همه پلشتی هاست.

چند ماه خدمتی جَوون؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)پست عجیب و غریب و بدون شرح اشکان اشتیاق در اینستاگرامش! احتمالاً در پست بعدی اشکان در حالِ فرار از دستِ کایوتی است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عکسی کمتر دیده شده از یکتا ناصر مربوط به دوران ناصرالدین شاه قاجار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)حدیث خانم مدنی در حال تامین ویتامین D مورد نیاز بدنش بود که عکاس محترم این عکس هوایی را ثبت کرد. با آرزوی موفقیت برای دختر جوان و زیباروی سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)الناز حبیبی، بازیگر موردِ علاقه تهیه کنندگان و کارگردانان گروه فیلم و سریال صدا و سیما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد در کنار دوستانشان در تهران. طاعات قبول!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)افسانه پاکرو با این عکس آتلیه ای با فضای معنوی به اسقبال ماه مبارک رمضان رفت. سکوت میکنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ملیکا شریفی نیا در گریم کاراکتر «عاطی» در فیلم جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی شهرام قائدی و دخترش سارینا خانم در یک رستوران. نماز و روزه های شما هم قبول!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عمو مجید قناد اولین شب ماه مبارک رمضان را در کنار مادر عزیزش افطار کرد. با آرزوی سلامتی و طول عمر برای همه مادران سرزمینمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)نوید محمدزاده را به حال خود رها می‌کنیم، چون چاره دیگری نداریم و هیچ جای امیدی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)نویان قاسمخانی و نفس بازغی در کنار عمو پژمان در فوتبال جام ستاره ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس یادگاری فرشید نوابی و پسرش ارسطو با امین حیایی در حاشیه اکران فیلم «آتیش بازی».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)مریم حیدرزاده، شاعر و ترانه سرای محبوب کشورمان در کنار محمدرضا فروتن و یکی از دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی سید محمد موسوی با امیر جعفری، سعید معروف، و رضا داوودنژاد که پس از بازی به رختکن تیم رفته اند. راستی مردم عادی نیز اجازه رفتن به رختکن بازیکنان تیم ملی در لیگ جهانی را دارند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)شهرام محمودی، شهرام حقیقت دوست، پوریا پورسرخ و فرهاد قائمی در رختکن تیم پس از پیروزی شیرین برابر آمریکا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)فریدون آسرایی پیش از شروع بازی داخل زمین رفت و با «آهای خوشگل عاشق» در آزادی غوغا به پا کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)هوتن قلعه نویی در کنار مادر محترم که می‌شوند همسر امیر خان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)#نگاه #باباش #ماست #خوشمزه #نازچهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)صالح میرزا آقایی طی یک حرکت انتحاری خودش را به این حال و روز انداخت و این سلفی را در کنار یکی از دوستان گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)شیوا طاهری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)بهنوش بختیاری مجری برنامه کودک شد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)طوری که این عزیزان ژست گرفته اند بازیکنان آلمان در فینال جام جهانی نگرفته بودند!

با سپاس از همایون شجریان، رضا یزدانی، سهراب پورناظری و علی لهراسبی. 4 موزیسین موفق کشورمان، یکی در سبک پاپ، آن یکی راک و دو تای دیگر سنتی خوان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)گویا الهام پاوه نژاد فیلم های هالیوودی زامبی دار زیاد دیده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)فریدون محرابی و بیتی از حضرت حافظ. فریدون جان در بیت اول "لافِ دروغ" درست است نه "لاف گزاف"! لطفاً تن لسان الغیب را در گور نلرزانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)مهدی امینی خواه، پدیده جدید اینستاگرام! یعنی حسام نواب صفوی و کاوه سماک باشی باید لنگشان بیاندازند و فرار کنند جلوی آقا مهدی! مهدی جان واقعاً شعور مخاطب را در چه حدی دیدی که این عکس را به عنوان صحنه اخبار کانال روسی از اکران فیلمتان به اشتراک گذاشته ای؟؟ آن هم بریکینگ نیوز! حداقل اسم اپلیکیشنی که با آن این تصویر ساخته ای (PhotoFunia) را از زیر عکس حذف میکردی تا فاجعه وخیم تر نمیشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


امروز 31 خرداد آغاز 91 سالگی آقای بازیگر، استاد عزت الله انتظامی است. امیدواریم تا سال های سال سایه عزت سینما از روی سر هنر مملکت کم نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)هایپ بخورید تا به خوبی اخم کنید! اخم هایی با 33 هزار لایک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس آتلیه ای پانته‌آ بهرام عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکسی از جشن تولد 2 سالگی آقا جانیار ارجمند. تبریک به جانیار عزیز و همچنین برزو ارجمند. انشاالله جشن فارغ التحصیلی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)مازیار فلاحی که در شبکه های اجتماعی نسبت به قبل کم کار تر شده است با این عکسِ "مثلا حواسم نیست"، اعلام حضور کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)منیره حسینی، شاعر ارزشمند کشورمان و قطعه ای بسیار معروف از شعرهایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی محمد نادری در کنار یک دریاچه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)سلفی کلوز آپ شبنم فرشادجو سوار بر یک قایق تفریحی. دوستان سالی چهار روز کیش می‌روند و هواداران چهار ماه عکس های این عزیزان را لایک می‌کنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ناصر ملک مطیعی هم به پروژه جدید پولاد کیمیایی پیوست. در کنار استاد عبدالله اسکندری به عنوان گریمور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


محمدرضا احمدی با این پست حسابی امیرعلی دانایی و سامان سردارنیا را شرمنده کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)ابراز عشق عماد طالبزاده به پسرش با این متن زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عکسی از گریم جالب سیاوش مفیدی در جریان فیلم جدیدش که در مرحله ساخت است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)نازنین بیاتی و یک جمله تکان دهنده 21 ریشتری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکسی از عرفان خانم نظر آهاری شاعر و نویسنده نامی کشورمان در یک کلیسا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)مهدی ماهانی این عکس را در زعفرانیه گرفته است! دوستان در جریان باشید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)شمس لنگرودی و یکی از سروده های زیبایش.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


آزاده خانم صمدی در یک گالری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


عکس آتلیه ای متفاوت از سحر قریشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)هانیه خانم توسلی حوصله اش سر رفته بود که تصمیم گرفت یک عکس در اینستاگرام بگذارد و کامنت بازی کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)


ولی متاسفانه یک عکس دردی را دوا نکرد و دومی را آپلود کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)یک دقیقه نگذشته بود که سومین عکس در صفحه هانیه جان به نمایش در آمد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)عکس چهارم هانیه در ادامه روند "هم زدنِ" حوصله اش به اشتراک گذاشته شد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)و عکس آخرِ هانیه توسلی و این شماره از «چهره ها در شبکه های اجتماعی».

پایان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (124)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 79
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1394/03/31
باورم نمیشه
ولی اول
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1394/03/31
آخخیش ... آخخیش ... آخخیش ...
تقصیر اونا بود، منم اینجوری شدم !!!
Iran, Islamic Republic of
18:27 - 1394/03/31
یه نفر امیر جعفری و زنش رو کنترل کنه ...
پاسخ ها
ghazale
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
اتفاقا خیلی هم کار زیبایی است
نقی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
آره زیبا بود، منم گفتم کنترل بشن که از این زیباتر نشه ... !
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1394/03/31
سلام دوستان من اول شدم
پاسخ ها
حامد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
منظورت چهارمه دیگه
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
خخخخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1394/03/31
سلام خواستم بگم حساس نشین من اول شدم!!
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1394/03/31
هذا ماذا فاذا؟؟؟؟!!!!فك كنم بازيگرا قاطي كردن جو گرفتشون
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1394/03/31
اول شدم هووووووورا
پاسخ ها
سهیل سپاهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
خوب میشی عزیزم...
خوب میشی
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1394/03/31
محمدرضا فروتن بهترینه.
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1394/03/31
به جای این همه عکس بی معنی از هانیه توسلی از بازیگرای دیگه میزاشتین چی میشد؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1394/03/31
آخی امیرکاظمی زن داره اصلا بهش نمیاد
-
18:57 - 1394/03/31
یه سوال مریم حیدرزاده که نابینا هستش چطوری پست میذاره؟؟
پاسخ ها
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
روی کیبورد شما هم چند تا علامت هست که مخصوص افراد نابیناست.
مهسا حسینی
United States
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۹
ایشون ادمین دارن ، پیج هاشون با نظارت مستقیم خودشون اداره میشن
Iran, Islamic Republic of
19:06 - 1394/03/31
لامصب این عماد طالب زاده و محسن یگانه جوری جو گیر بابا بودن هستن که انگار بقه نه بابا شدن نه بچه بودن
راستی اون عکس نیوشا ضیغمی منو برد به گوشی های سونی ایریکسون کا700
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1394/03/31
مگه چه اشکالی داره ......
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
چی ؟؟؟؟؟
خردادی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اشکال نداره ....
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1394/03/31
محمد رضا فروتن بهترینه.
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1394/03/31
خدایی ادم چی بگه
اینا هنرمندن منظورم همشون نیستا ولی این هنرمنداییکه خطاطن یاتقاش به خداام براشون ناراحته سحرماه مبارک ساعت3ونیم صبح میان اثاربعضیاشونا معرفی می کنن تواون لحظه مگه چندنفربیدارن یانگاه می کنن اینفدرزیبابودت که ادم تاسف می خوره که اینا چرااینقدرگمنامن ایناییکه فرهنگ زیبای کشورمونو نمایش میدن نه ایناییکه ازبچه ونوه ونتیجه اشون عکس میندازن تامعروفشون کنن ویه عده لایکشون می کنن تا بدونن فقط حضوردارن
واقعاحیفه...............
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1394/03/31
یه سوال چرا انقدر هنرمندان دور هم جمع میشن ؟ واقعا وقت شون زیاده ها ........ احسان و سولماز فقط مهمان برنامه ی ماه عسل بودن ، با وجود عشق بین شون چهره ی مشهور نیستن ، دیگه زیادی داره بهشون پرداخته میشه ، البته این نظر منه ، رضا گلزار هم هنوز تو توهم جذاب بودن با اخمه ، یه ذره لبخند بزنی طلاهات نمی ریزه ...... والا تبلیغ اینجوری آدمو زده می کنه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1394/03/31
یکی هانیه توسلی رو کنترل کنه
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1394/03/31
امیدوارم زندگیه امیر جعفری و ریما رامین فر تداوم داشته باشه وگرنه ....
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1394/03/31
یکی این حرکت امیر جعفریو برا ما تشریح کنه !! آخه یعنی چی مگه زنتو تو خونه نمیبینی !! اون دفعه هم که برگشته بود تو برنامه زنده گفته بود زن من هلوووووئه !!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
خوب دوست داره به زنش ابراز علاقه بکنه شماها چیکار دارید؟
بی تربیت جون
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
ماها حسودیم ^_^
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1394/03/31
سلام .خیلی خوب بود.لطفا عکس از رضا یزدانی کمتر بگذارید.با اون موهای ژولیده ونامرتب اش .یعنی یک درصد هم احتمال نمی دادم که زن داشته باشه. بیچاره زنش حیف شده.
Iran, Islamic Republic of
19:48 - 1394/03/31
برترینها اینجا اسمش هست چهرها اقای هوتن قلعه نوئی کجاش چهره هست اخه؟
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1394/03/31
دیگه این شاعر ماعرا رو نزار جون خودت....چهره کوجا بوده!!!


انتظامی91سال؟!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
حتما از نظر شما فقط بازیگرا چهره ان؟
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/03/31
این هانیه غلامی کیه؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1394/03/31
بهاره افشاری............
یا خدا....
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۳۱
ایشششششش
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
خیلی قیافش عوض شده بهاره افشاری
ایششششش
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1394/03/31
افرین مجله جان متن ببر و اقا رضا را عالی نوشتی افرین راستی عکس اساتید را بیشتر بگذاری ممنون میشیم
Iran, Islamic Republic of
22:57 - 1394/03/31
برنامه ی جدید عمو پورنگ خیلی قشنگه
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1394/03/31
اخخخخخخخخخخخخخخه مگه گفت حواسم نیست اصلا من رو دیوونه کردید شما با این کاراتون
Iran, Islamic Republic of
00:08 - 1394/04/01
پس ارسلان قاسمی کو؟تورو خدا از ارسلان جونم عکس بزارین
پاسخ ها
سهیل سپاهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
توام خوب میشی عزیزم..
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
تو بهتری مثل اینکه...
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1394/04/01
از ارسلان عکس بزارین
پاسخ ها
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
ملیس بی خیال شو
عکسای اون جوجه رو اعصابه
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1394/04/01
عکسهای احمد خمینی خوبه و کمی دلگیر.
اما جدی بازیگرا چقدر وقت آزاد دارن میشه بیان از بچه من مراقبت کنن منم دل دارم یه کم برم بیرون هواخوری
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1394/04/01
سلام به همگی
ببخشید اون عکسی که از امیر کاظمی و همسرش گذاشتید و نوشتید امیر خان متولد 69 هستند منظورتون چی بود؟
یعنی میخواستید بگید زود ازدواج کرده؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
پ نه پ
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1394/04/01
ارسلان کجایی
پاسخ ها
ارسلان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
همین نزدیکیام
United States
01:20 - 1394/04/01
پ سلنا کوشش؟
پاسخ ها
فهیمه
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
رفته پیش جاستین
Iran, Islamic Republic of
03:43 - 1394/04/01
حالا مثلآ این همه عکس از هانیه توسلی یعنی چی؟یکیش هم زیاد بود
Iran, Islamic Republic of
05:03 - 1394/04/01
بازیگرای خانم حجاب رو از احکام خدا حذف کردن دعا هم میخوان خجالت هم خوب چیزیه والا،!!!!!!!
پاسخ ها
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
اخه میدونی سارا جون...این افراد درمورد دین گزینشی عمل میکنن...هرجاش که به نفعشون باشه اجراش میکنن.......!!!
Iran, Islamic Republic of
05:16 - 1394/04/01
مرسی بابت عکس جناب محمد رضا فروتن و گلزار عزیز و عکس ارمین عزیزم
این حرکت اقای جغفری یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و تبریک ب ملی پوشان والیبالیست.........گل کاشتن
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1394/04/01
نیلوفرپارسا فکرکرده میره عروسی بنده خدا چقدر باید به خودش برسه
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1394/04/01
فقط مهدی پاکدل و همسر نازش
هم خوشگلن هم محجوب و محبوب
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1394/04/01
فقط هانیه توسلی
پاسخ ها
خردادی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
فقط منفی !
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1394/04/01
چند ماه خدمتی جَوون؟! عاااااااااالی بود.
پاسخ ها
شبنم
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
عاره این خیلی خوووب بووودد :v
سهیل سپاهانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
چ ربطی داره؟
خو دوست داشته موهاشو اون جوری کنه
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1394/04/01
سلفیِ سه دخترِ "دائم السلفی" سینما و تلویزیون!
واقعا خندیدم
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1394/04/01
من خیلیاشونو نمیشناسم ولی یه ژستی میگیرن تو عکس انگار کل ایران منتظر عکسشون بوده
Iran, Islamic Republic of
14:05 - 1394/04/01
میشه سری بعد عکس بارانا جون رو بذارید؟ مرسی
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1394/04/01
این سارا منجزی خیلی جذابه نه؟
پاسخ ها
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۱
منو ببینی چی میگی
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۲
خدا هرچی سارا روی زمین هستش رو حفظ کنه :-)
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/04/01
لطفا از هوتن عكس نننننذذذذاااارررييييننننن
اخه مگه بچه ي يه ادم مشهور بودن باعث ميشه خود ادم چهره بشه؟؟!!!!!
گيرم پدر تو بود فاضل / از فضل پدر تو را چه حاصل
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1394/04/02
''تحقیر یانکی ها'' اصلا عبارت خوبی نیست. مسابقه مسابقه است.... متاسفم براتون
United States
01:50 - 1394/04/02
آدم این فرزاد حسنی رو میبینه باور نمیکنه حرفها و حدیث های پشت سرش رو. آخه یه آدم اینقدر معقول، موجه و خوش تیپ؛ اونجوری؟؟؟ برای همینه میگن هیچ وقت از روی جلد کتاب در مورد محتواش قضاوت نکنید
United States
10:54 - 1394/04/02
دوستان میشه قبل از ذوووووق واسه اول شدن و کامنت کردنش یه رفرش کنید تا اینگونه ضایع و شرمسار نشید؟!
Iran, Islamic Republic of
11:07 - 1394/04/02
به نظر من همایون شجریان، از نظر هنر و شخصیت و اصالت خانوادگی در حدی است که نباید زیاد تو همچین جمع هایی شرکت کنه، مثلا جایی که فرزاد حسنی هست!!
پاسخ ها
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۲
دقیقا نظر منم اینه.تازگیهابعضی از عکسهاش بهش نمیخوره.
-
16:45 - 1394/04/10
براي شادي روح تازه گذشته (حجاب در سينما)فاتحه مع الصلوات
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج