آزار جنسی در مدارس آمريکا شايع است
۲۱۷۹۲۱
۰۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
۱۳۲۵۴
بر اساس گزارشی با عنوان «پیشینه حقوق بشر آمریکا در سال 2014» که روز جمعه منتشر شد، آزار و اذیت جنسی در ارتش و مدارس آمریکا شایع است و به طور عمده زنان و کودکان هدف آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما: بر اساس گزارشی با عنوان «پیشینه حقوق بشر آمریکا در سال 2014» که روز جمعه منتشر شد، آزار و اذیت جنسی در ارتش و مدارس آمریکا شایع است و به طور عمده زنان و کودکان هدف آزار و اذیت جنسی قرار می گیرند.

دفتر اطلاع رسانی شورای دولتی چین در این گزارش اعلام کرد گزارش های مربوط به آزار و اذیت جنسی نظامیان زن در آمریکا رو به افزایش است و دست کم روزانه 16 مورد حمله جنسی در ارتش آمریکا گزارش می شود.

این اداره همچنین با استناد به گزارش وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرد در سال مالی منتهی به سپتامبر 2014 بالغ بر پنج هزار و 983 مورد حمله جنسی گزارش شده است که در مقایسه با سال مالی منتهی به سپتامبر 2013 ، هشت درصد افزایش نشان می دهد.

علاوه بر این، 62 درصد زنانی که مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته اند اعلام کردند به خاطر گزارش این موارد با تبعات آن رو به رو شده اند.

همچنین در این گزارش تصریح شده است خشونت جنسی در دبیرستان های آمریکا بسیار زیاد است.

به گزارش خبرگزاری شین هوا از پکن، بر اساس نظرسنجی اتحادیه زنان دانشگاهی آمریکا در یک سال تحصیلی مشخص، 58 درصد دانش آموزان مقاطع هفتم تا دوازدهم مورد آزار و اذیت جنسی واقع شده اند. از هر پنج دختر دبیرستانی، یک نفر اعلام کرد که در مدرسه مورد حمله جنسی واقع شده است، و از هر هشت دختر دبیرستانی هم یک نفر مورد تجاوز واقع شده بود.

در این گزارش به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال آمده است خشونت جنسی در اماکن آموزشی در آمریکا شایع است اما نهادهای آموزشی هیچ اقدامی برای مقابله این خشونت های جنسی نکرده اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج