عنایتی: برای من سر و دست می‌شکستند!
۲۱۷۹۴۳
۰۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
۴۱۴۸۹ 
مهاجم استقلال گفت: یک زمان بیست تیم برای من سر و دست می‌شکستند اما بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های دنیا هم بالاخره یک روز به آخر فوتبال نزدیک می‌شوند.
خبرگزاری تسنیم: مهاجم استقلال گفت: یک زمان بیست تیم برای من سر و دست می‌شکستند اما بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های دنیا هم بالاخره یک روز به آخر فوتبال نزدیک می‌شوند.

رضا عنایتی که با پرویز مظلومی‌در باشگاه استقلال نشستی را برگزار کرد، در مورد وضعیتش برای فصل آینده و مسائل مختلف دیگر صحبت کرد.

مثل اینکه قرار است از استقلال جدا شوی.


هنوز چیزی معلوم نیست و باید تا دو سه روز دیگر فکر کنم. باید به این نتیجه برسم که جدایی بهتر است یا اینکه در نهایت در استقلال بمانم. با این حال احتمالا جدا خواهم شد.

درست است که می‌گویند مظلومی ‌به تو گفته اگر در استقلال بمانی باید ذخیره شوی؟


هیچ بحثی درمورد ذخیره شدن من مطرح نشد. نمی‌دانم درمورد این شایعات چه چیزی بگویم. بهتر است فعلا حرفی نزنم، ولی احتمال ماندنم تقریبا کم است.

برخی می‌گویند نباید استقلال را به سادگی از دست بدهی.

نباید استقلال را به سادگی از دست داد، ولی به هر قیمتی هم در استقلال نمی‌مانم. خیلی چیزها را باید در نظر گرفت. به هر حال این اتفاقات در فوتبال وجود دارد. بازیکن یک روز می‌آید و یک روز هم می‌رود. خیلی اتفاقات برخلاف میل باطنی افراد رخ می‌دهد.

پس با این شرایط نمی‌توانی با پیراهن استقلال خداحافظی کنی؟

سرنوشت هرچه باشد همان خواهد شد. مهم این است که پرچم استقلال همیشه بالا باشد و من خاطرات تلخ و شیرینم را در این تیم هیچ وقت از یاد نخواهم برد.

از مظلومی ناراحت نیستی؟

نه تنها از مظلومی‌بلکه از هیچ احدی ناراحت نیستم. فوتبال یک ورزش حرفه‌ای است، یک زمان بیست تیم برای من سر و دست می‌شکستند اما بزرگ‌ترین فوتبالیست‌های دنیا هم بالاخره یک روز به آخر فوتبال نزدیک می‌شوند. مسی و رونالدو هم باید یک روز از این فوتبال بروند، حالا من که عنایتی هستم.

مثل اینکه استقلال هنوز طلب تو را نداده است؟

بله همینطور است. 90 درصد از طلبم را نگرفته‌ام و استقلال باید حق و حقوق مرا بدهد.

احتمال دارد سال آینده در مشهد بازی کنی؟

احتمال وقوع هر اتفاقی وجود دارد. فعلا که تصمیمی نگرفته‌ام.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:52 - 1394/04/05
تو رو خدا آبرومندانه خداحافظی کن و بکش کنار. تا حالا حرمتتو نگه داشتن. سال دیگه با بد و بیراه میکشی کنار
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج