مرگ 2 کارگر جوان ایرانی در چاه فاضلاب
۲۱۸۰۱۲
۰۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
۲۵۷۷۹
دو کارگر جوان در چاه فاضلاب یک ساختمان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری ایسنا: دو کارگر جوان در چاه فاضلاب یک ساختمان جان خود را از دست دادند.

سیدجلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگویی، درباره این حادثه گفت: در ساعت 12:15 ظهر جمعه حادثه گرفتارشدن سه کارگر در چاهی واقع در یک ساختمان به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در قیام‌دشت خیابان باهنر اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهد شد که در قسمت حیاط یک ساختمان، چاه فاضلابی به عمق دو متر وجود دارد که کارگران در حال تخلیه آن بوده‌اند که ناگهان یکی از کارگران به دلیل استنشاق گازهای سمی موجود در عمق چاه محبوس شده و دو کارگر دیگر نیز برای کمک به وی وارد چاه می‌شوند .

ملکی با بیان اینکه دو کارگر دیگر نیز دچار مسمومیت در عمق دو متری چاه و در همانجا محبوس شده بودند، گفت: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از تجهیزات مخصوص وارد چاه شده و سه کارگر ایرانی را که حدود 20 ، 25 و 40 سال سن داشتند از عمق چاه خارج کرده و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که پس از بررسی علائم حیاتی مشخص شد دو کارگر جوان جان خود را از دست داده‌اند و کارگر میانسال نیز در حالی که به شدت دچار آسیب شده بود به بیمارستان منتقل شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی‌های لازم در ساعت 13:35 به عملیات خود خاتمه دادند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج