انقلابی در صفحه کلید های سنتی +عکس
۲۲۱۸۷۳
۱۶ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲
۱۷۸۷۷
درحالی‌که اندازه کامپیوترها کوچک‌تر می‌شودو تلفن‌ها هوشمندتر و ساعت‌ها پیچیده‌تر می‌شوند، اندازه صفحه کلیدهای QWERTY قدیمی هنوز بدون تغییر مانده است.
وبسایت نیکو - نازنین خیرخواه: درحالی‌که اندازه کامپیوترها کوچک‌تر می‌شودو تلفن‌ها هوشمندتر و ساعت‌ها پیچیده‌تر می‌شوند، اندازه صفحه کلیدهای  QWERTY قدیمی هنوز بدون تغییر مانده است. اما تغییر در طرح و اجزای تشکیل‌دهنده آن اجتناب‌ناپذیر بوده و قابلیت‌هایی که به آن افزوده‌شده این صفحه کلید را در دسته برترین ابزار هوشمند قرار داده است.

KICKSTARTER انقلابی در صفحه کلید های سنتی

جنس صفحه کلیدها فلزی، چوبی، پلاستیکی و یا  لمسی است. لمس دکمه‌های مدل 01 آن‌که روی یک صفحه کلید چوبی قرا دارد با صدا همراه است.

طراحی صفحه کلید هوشمند io در دو قطعه مجزا نتیجه تلاش دو و سال نیمه متخصصان است. یکی از ویژگی‌های این صفحه‌کلید تناسب ارگونومیک آن با انگشتان دست است که حرکت انگشت‌ها را روی صفحه کلید آسان می‌سازد. دو قطعه صفحه کلیدچوبی آن از چوب افرا و از کلیدهای لمسی مکانیکی ساخته‌شده که دارای نورپس‌زمینه هستند.

KICKSTARTER انقلابی در صفحه کلید های سنتی

مدل 01 صفحه کلید QWERTY این قابلیت را دارد که برای سهولت کاربرد در وضعیت‌های مختلف قابل‌استفاده باشد. به‌صورت دو قطعه به هم متصل، روی سه‌پایه، به‌صورت خمیده و یا به‌صورت دو قطعه مجزا روی یک سطح صاف.

هم‌چنین روی این صفحه کلید چند دکمه طراحی‌شده که نقشی برای آن‌ها در نظر گرفته نشده و کاربر می‌تواند بنا به‌ضرورت به‌عنوان میانبر از آن‌ها استفاده کند. این دکمه‌ها می‌توانند نقش دکمه‌های دیگر را جهت سهولت کاربرد تغییر دهند. شما می‌توانید مدل 01 آن را به قیمت 190 پوند سفارش دهید.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج