چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)
۲۲۳۱۳۷
۲۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۳
۱۲۵۷۴۹ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

 چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
ضمن تقدیر و تشکر از هواداران احسان علیخانی مجری توانمند کشورمان به خاطر لطف و عنایتی که در روزهای گذشته به بنده و همکارانم در مجلله اینترنتی برترین ها داشتند، این شماره را با گزیده تصاویری از مراسم افطاری رئیس جمهور محترم با هنرمندان شروع می‌کنیم. چه شروعی بهتر از زوج هنرمند و دوست داشتنی در حاشیه این افطاری، بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سامان مقدم و آقا رضا عطاران با اندکی تاخیر در مراسم حضور پیدا کردند و برای پیدا کردن جای خالی برای نشستن دچار مشکل شدند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)خانم های بازیگر در مراسم افطاری به میزبانی رئیس جمهور. فاطمه گودرزی، کتایون ریاحی و فریبا کوثری، سه بانوی متشخص سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)محمدرضا حیاتی مجری کهنه‌کار اخبار صدا و سیما که لقب بنجامین باتنِ تلویزیون در رقابت با مجید قناد و عادل فردوسی پور برازنده وی است در کنار همسرش در مراسم حضور داشت. در عکس عزیزانی دیگری چون مجید و نیکی مظفری، علیرضا قربانی خواننده ممنوع الکنسرت (!) و اردشیر تفتی بازیگر پیشکسوت و پدر کامران تفتی دیده میشوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


حسین یاری با ظاهری ساده و بی آلایش یا به تعبیری دیگر ژولیده در مراسم حاضر شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


هیییس! هنرمندان خوابیده اند! معلوم نیست صحبت های جذاب کدام مسئول اینچنین برای هنرمندان نقش زولپیدم را ایفا کرده است! امید حاجیلی که به اغمای ذهنی رفته است! سروش صحت هم در حال کنکاش در بدهی ها و قرض و قوله های خود به سر میبرد و شهرزاد کمالزاده هم در حالت استند بای به سر میبرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


افسانه خانم بایگان نیز از آن دسته هنرمندانی است که گذر زمان خیلی ملاطفت آمیز و مهربانانه با ایشان رفتار کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


ترکیب فوتبال و یوگا و نقاشی پست مدرن می شود این عکسِ امیر عابدزاده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی سیدمحمد موسوی در حال جراحی دندانش! طبق اصلِ "انتقاد از افراد محبوب = نوش جان کردن سیلِ فحش ها" کاری با سید نداریم. به امید روزی که آستانه تحمل بالا در مقابله با انتقاد ها و شوخی ها، که از آن به «جنبه» تعبیر می‌شود در جامعه مان همه گیر شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


عکس و متن بامزه ویشکا آسایش در شرح تلاش های پسرش "گیو" برای سوت زدن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سید احمد خمینی هم ملبس شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)احتمالاً حافظ جان رفتاری غیر آریایی پسند از یکی از اطرافیان دیده که اینجوری اوقاتش تلخ شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سیر تبدیل شهرزاد کمالزاده به روباه مکار! طرحی که احتمالاً از نقش اخیرش در سریال نیاز استنباط شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی رضا یزدانی با یکی از هواپیماهایی که در سر کار حسابی کلافه شان کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)هانیه توسلی وقتی کوچک بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)هانیه وقتی کوچک تر بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)طرح بامزه شهاب جعفر نژاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)با این روند تغییراتی که ترلان پروانه در پیش گرفته، در سال های آینده در سینمای تجاری ایران بدون رقیب خواهد بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)در ادامه معرفی صفحاتِ فیک و تقلبی که فالوئر بالایی دارند میرسیم به این صفحه افسانه پاکرو که خیلی شیک و تمیز در حال سو استفاده از احساسات هوادارانِ افسانه است. با 44 هزار نفر فریب خورده! صفحه اصلی افسانه پاکرو afsane.pakroo میباشد

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)شوالیه آواز در حاشیه یکی از اجراهایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)مهرداد صدیقیان در جمع قهرمانان ورزشی. در کنار حمید سوریان، احسان روزبهانی و امیرحسین فرزانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عادل غلامی و دوستش در یکی از بکرترین سواحل ترکیه در جنوب غرب این کشور. البته عکس به صورت HDR گرفته شده وگرنه چنین ساحل آبی رنگی مگه میشه؟! مگه داریم؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)کلوز آپ آنا نعمتی از نیمرخ خود. مطمئناً آنقدری که آنا عکس کلوز آپ از صورتش گذاشته هیچ بازیگر دیگری از کره خاکی چنین آماری ندارد و تمامی هواداران با زیر و بم و ریزتزین جزئیات صورت آنا خانم مطلع هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)هلیا امامی در کوکن هوف هلند، زیباترین باغ گل دنیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی جالب کامران نجف زاده با پرویز خان پرستویی در حالی که ابراهیم حاتمی کیا از دور به دوربین خیره شده است و محمود خان کلاری هم پشتش به دوربین است. عکسی که در پشت صحنه فیلم سینمایی بادیگارد اثر جدید ابراهیم حاتمی کیا گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)لیندا کیانی لحظاتی پس از بلند شدن از رخت خواب در ظهر روز جمعه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)در روزهای گذشته کلیپی مربوط به یکی از قسمت های مسابقه «ثانیه ها» که پس ار افطار از شبکه دو پخش می‌شود در صفحات مختلف شبکه های اجتماعی دست به دست می‌شود. دلیل این سوژه شدن اطلاعات بالای شرکت کنندگان یا سوتی های مجری آن نیست، بلکه سطح تاسف آور سواد شرکت کنندگان در این مسابقه است که کلیپ را به یک کلیپ طنز تبدیل کرده است، البته یک طنز تلخ! تا جایی که داریوش کاردان مجری موقر و کهنه کار تلویزیون از جواب های بی ربط و مسخره شرکت کنندگان به ستوه آمده و از کوره در می رود. با یک سرچ ساده می‌توانید این ویدئو را پیدا کرده و تماشا کنید.

در اینجا هم هانیه خانم توسلی طبق تمامی وقایع اجتماعی و سیاسی گذشته در واکنش به این کلیپ، یک پست هیجانی در فیسبوکش به اشتراک گذاشت و مانند تمامی پست های قبلی پس از چند ساعت آن را پاک کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)پوستر آهنگ جدید استاد تتلو به نام «انرژی هسته ای». فقط امیدواریم این آهنگ در روند مذاکرات تاثیر گذار نباشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)جشن تولد نیوشا خانم ضیغمی در کنار همسر محترم و کیکی که بیشتر مناسب جشن تولد دختران گروه سنی الف است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)جدیدترین سلفی الناز خانم شاکردوست که صلاح دیده در آن اطرافیان و دوستان را حذف کند و خودش را که خوب افتاده در عکس باقی بگذارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس سیاه و سرخ اشکان خطیبی که نشان میدهد این روزها حال و اوضاع چندان خوبی ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس یادگاری هوتن قلعه نویی با خان دایی جان! معلوم است هوتن خان دایی را برای حضور در عکس حسابی به زحمت انداخته است و خان دایی آمادگی لازم را نداشته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)چه اصراری است که این روزها اکثر بازیگران به سرودن شعر روی می آورند؟ این آپشن از ویژگی های روشنفکری است یا باعث خاص بودن می‌شود؟ چرا ذهنیت مردم نسبت به شعر را  تحت تاثیر قرار میدهید؟ شما همان فیلمتان را بازی کنید کسی از شما انتظار انتشار دیوان اشعار ندارد! شرمنده کمی لحنمان تند شد ولی خدایی راستش را می‌گوییم!

 البته لازم به ذکر است برخی از این عزیزان در اشعار خود خوب ظاهر شده اند، نظیر اندیشه فولادوند که شعرهایش خواندنی و با مفهوم است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس آتلیه ای بهادر زمانی، بازیگر سینما و تلویزیون. هیچ خبر دقیق و موثقی از حضور یا عدم حضور چهره بهادر زمانی در نقش حضرت عباس (ع) در فیلم «رستاخیز» اثر بزرگ احمدرضا درویش وجود ندارد، باید چند روز دیگر صبر کنیم تا در عید فطر به اکران عمومی برسد، آنگاه همه چیز مشخص میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی بهنوش بختیاری و نعیمه نظام دوست در پشت صحنه «محله گل و بلبل».

متن زیر عکس هم به نظر خیلی آشنا می آید! شاید نسخه تحریف شده یکی از آثار ماندگار موسیقی جهان با صدای حسن آقای خوش صدا باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی حامد بهداد پشت فرمان. همین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس کتایون ریاحی روی جلد مجله مد و پوشاک «استایل». عکسی خاص و به قول ارسطو بسیار بسیار لاکچری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


بچه های آبودان در یک قاب. حمید فرخ نژاد و پسرش در کنار جناب خان دوست داشتنی که خبر از حضور حمید در برنامه خندوانه دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)محمدرضا آهنج و امیرکاوه آهنین جان در نمایی از سریال "راستش را بگو" به کارگردانی خود آقای آهنج، یکی از افراد قوی و کاربلد در ساخت مجموعه های جنایی و پلیسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سحر قریشی در کنار یک درخت. عکسی که امید علومی زحمت دیزاینش را کشیده است. حاشیه های موجود در دستان سحر را هم که خودتان شاهد هستید.... و ما همچنان جلوی زبانمان را می‌گیریم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)ملی پوشان سابق و حاضر فوتبال کشورمان در جمع کودکان بیمار در موسسه محک. اقدامی زیبا که کودکان را حسابی سر حال آورد و خوشحال کرد. با تشکر از فریدون زندی، کاظم برجلو، کریم انصاری فرد، جواد نکونام، پژمان منتظری و هاشم بیک زاده عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


در اینجا هم دوستان در حال بازی فوتبال دستی با کودکان محک هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


عکس یادگاری الهه حصاری با ایرج شهزادی صدابردار نامی سینما در پشت صحنه کار جدیدشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلام علیک محسن تنابنده با هوادارانش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکسی که صفحه منتسب به دکتر ظریف در اینستاگرام آن را به اشتراک گذاشته است، عکسی پر از انرژی مثبت با خنده های همیشگی مرد خستگی ناپذیر دیپلماسی کشورمان. مطمئناً نتیجه مذاکرات هر چه باشد جای دکتر ظریف در قلب این مردم محفوظ است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)یاسمین خانم بنفشه خواه دختر زیبای آقا بیژن بنفشه خواه در یک مکان زیارتی. سن و سال یاسمین با پستانکِ در دهانش همخوانی ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)شیوا طاهری در کنار یک دیوار کاه گلی در همدان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکسی از حدیثه تهرانی که آدم را یاد یکی از کارتون های نوستالژیک دوران کودکی می اندازد. البته یادِ عنوانِ کارتون!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی شهرزاد کمالزاده با روشنک عجمیان در حاشیه مراسم افطاری رئیس جمهور با هنرمندان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس اخمالوی محیا دهقانی، بازیگر جوان و آینده دار سینما و تلویزیون که این روزها بازی اش را در نقش سوسن در سریال پایتخت شاهد هستید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


فرشید نوابی و درسی که از پرویز پرستویی آموخته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)لیلا برخورداری با این عکس تولد استاد مهدی فخیم زاده را تبریک گفت، شخصی که حضورش در سینما و تلویزیون را مدیون آقای فخیم زاده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)خواهران فرجاد در کنار شهروز ابراهیمی و آن دوست عزیز در پشت صحنه کار جدیدشان به صرف رانیِ هلو!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)ای کاش همه مادران فولاد زره همین شکلی بودند ترانه جان!

 نگران کودکان این دوره و زمانه نباش، همگی جن و زامبی را یک جا قورت می‌دهند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس یادگاری محمد علیزاده در کنار مجسمه سر یکی از قهرمانان روم یا یونان باستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)مجید قناد در چهارده سالگی در حال اجرای تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سیروان خسروی همچنان گرم ساختن بدنش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس زیبای سولماز آقمقانی در کنار برج ایفل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)خسرو حیدری هم حس شیرین پدر بودن را با به دنیا آمدن روشنا خانم تجربه کرد. امیدواریم قدمش برای بازیکن خوش اخلاق تیم ملی کشورمان خیر باشد و باعث شود خسرو کمتر از قبل رو سر توپ بزند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)نگاه های عاشقانه ویدا جوان و همسر عزیزش به یکدیگر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


عکسِ اَفتر ورزش استاد کاوه سماک باشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی سعید نعمت الله و دخنر خواستنی اش جانان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)شلوارک تابستانی در کنار پولیور پاییزی! شما شاهد باشید خود فریدون آسرایی سر شوخی را با ما باز کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی یهویی افسانه پاکرو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)محسن قاضی مرادی و همسرش مهوش وقاری در کنار یک فیات مدل جدید در نمایشگاه این شرکت خودروسازی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)استاد عباس کیارستمی. عکسی که به تنهایی کلاس این مطلب را چند لِوِل بالا می‌برد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی شبنم فرشادجو در آیینه یک شهر فرنگ قدیمی، جایی که همین چند شماره پیش صابر ابر هم یک سلفی انداخته بود، ولی این کجا و آن کجا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)بهنام جان انشاالله صحیح و سالم از اتاق عمل بیرون می‌آیی. بی صبرانه منتظریم که دوباره با انرژی خیلی بیشتر از قبل روی سن بروی و با «عشق من باش» سالن میلاد را روی هوا ببری!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)کامنتی که زیر یکی از پست های بهنوش بختیاری گذاشته شد و حسابی او را عصبانی کرد. کامنتی که به نظر می آید یک شوخی یا به عبارتی بهتر مسخره بازی باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


این عکس باید در سرویس حوادث مجله درج میشد که اشتباهی به این جا راه پیدا کرد! با تیتر" بازیگر ایرانی برادرزاده اش را خورد!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)یادی بکنیم از مرتضی پاشایی عزیز که در دوران حیاتش خیلی با وی شوخی کردیم. روحش همیشه شاد باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس آتلیه ای تبسم هاشمی با یک سیب در دستش که بیشتر مناسب تبریک عید و سال نو است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)


سلفی نوید محمد زاده در آینه توالت عمومی با حضور استاد آل پاچینو.


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس هنری هانیه غلامی در یک پارک با پیامی برای انگلیسی زبانان.

"هیچ گاه به هدفت دست پیدا نخواهی کرد اگر بیایستی و به سگ هایی که پارس می‌کنند سنگ پرتاب کنی."

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)پگاه خانم آهنگرانی در کافه اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)فرزاد خان فرزین، خواننده خوش صدا و پرطرفدار کشورمان در یک ساحل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس مغموم و دپرس دیبا زاهدی. مزاحمش نمی‌شویم و او را با حالش تنها می‌گذاریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)متین ستوده از تجربه جدید و جالبش میگوید. تجربه ای که در فیلم جدید به دست آورده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)خانواده دوست داشتنی جعفری در یک قاب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی بامزه عماد طالبزاده و پسرش آقا ساتیار که بر خلاف عکس های قبلی اش خندیدن را یاد گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی میلاد کی‌مرام و دوستِ خسته اش در یک پروژه عکاسی. به زودی شاهد نتایج این پروژه خواهیم بود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی عارف لرستانی و بانو پوری بنایی در یک همایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)شعر بدون شرح پرستو گلستانی. از میله های محافظ رودخانه رسید به حال خوبی که با مخاطب خاصش دارد! بعد میگویند چرا آمار افسردگی انقدر بالا رفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)خسرو احمدی و محسن کیایی در حال کیف کردن از بازی ژاله صامتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکسی فوق العاده جالب از بازسازی یک عکس پس از چند سال. با حضور فرهاد اصلانی، رضا عطاران، رضا شفیعی جم و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)وقتی همه یک سلفی داخل کابین هواپیما در آلبومشان دارند چرا آرمین نداشته باشد؟! چرا باید بین اپیلاسیون کرده ها و اپیلاسیون نکرده ها تبعیض قائل شویم؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)بابک جهانبخش خیلی سریع و به موقع پسرش را از بلایی که در آن گرفتار شده بود نجات داد، وگرنه خدا می‌دانست چه سرنوشتی در انتظار آرتا بود! یک واقعه ترسناک، آن هم چند نفر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)این کلوچه ی کوچکی که ملاحظه می‌کنید چکامه چمن ماه خودمان است، البته 33 سال پیش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس زیبای منصور ضابطیان با مادرش در یک جای سرسبز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی افسرده جواد رضویان، حالتی که به هیچ وجه به جواد نمی آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سپیده خانم خداوردی هم به سلامت فارغ شدند و این هم اولین عکس از پسرش آقا «سانیار» است که ملاحظه می‌کنید. چهره های عزیز همچنان به رعایتِ اصل عدم تکرار اسم فرزندشان در قاره آسیا اصرار عجیبی دارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی سوگل طهماسبی و مهراوه شریفی نیا در پشت صحنه مجموعه «کیمیا 3».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)نگران خورده شدن بهاران بنی احمدی و دوستش توسط موش ها هستیم! انقدر که با نمک هستند این عزیزان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)مریم حیدر زاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)دانیال حکیمی با این عکس قدیمی از یک تئاتر در کنار اصغر همت، یاد جوانی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس هنری محمد حاتمی در کنار شعری از زنده یاد سیمین بهبهانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عاطفه رضوی در کنار گل های کاغذی یک باغچه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس هنری و خاص الناز حبیبی در یک خرابه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)بامداد فلاحتی، سنتی خوان جوان کشورمان در جشن تولدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)رضا رشیدپور و دخترش هلن. (خودمان را به آن راه میزنیم!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)نود درصد سلفی ها و عکس های رضا قوچان نزاد هم که در باشگاه گرفته شده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی سیما خضرآبادی پیش از آماده شدن غذا. لحظاتی سخت که با مشغولیت هایی نظیر سلفی گرفتن بر آدمی آسان میگردد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)روایت استاد عبدالله اسکندری از نگاه دو اسطوره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)زهرا اویسی در حال اهدای خون. عمل خون دادن علاوه بر ماهیت خیرخواهانه ای که دارد باعث رقیق شدن خون شده و به سلامت فرد در بلند مدت کمک می‌کند، همچنین میتواند عکسهایی لایک‌خور برایتان رقم برند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)حامد کمیلی، هومن برق نورد و سایر دوستان پس از یک تصادف ناجور!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)لیلا بلوکات در آتلیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)گویا بهنوش بختیاری هم به همان آتلیه ای که لیلا بلوکات رفته بود رفته است! عکاس خوش ذوق هم نهایت خلاقیت را در هر دو عکس به خرج داده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)جواد نکونام در جشن تولد دو سالگی پسرش آقا آریان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)رحمان و رحیم در کنار سارا و نیکا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکسی زیبا از استاد محمدعلی کشاورز در کنار یک رادیوی قدیمی. با آرزوی سلامتی برای پدرسالار هنر کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)یک جمع پر از هنرمند. همایون شجریان، علیرضا عصار، سام نوری، سیامک انصاری، حامد بهداد، رضا تاجبخش و سایر عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)سلفی تابستانیِ فرهاد خان مجیدی و دوستش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)کلاً نوید محمدزاده علاقه وافری به گرفتن عکس سلفی در توالت دارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)در روزهایی که پسر نسرین مقانلو به پیش مادرش به ایران آمده است، صفحات ایشان در شبکه های اجتماعی رنگ مهر مادری و عکس های مختلف با پسرش گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)شبنم خانم قلیخانی و همسر محترم در لابی یک ساختمان یا فروشگاه در استرالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکسی از آن روی سکه ی رضا رویگری و همسر محترم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)حمیدرضا پگاهِ خوشتیپ و همسر جان در یک جایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس خانوادگی شهرام عبدلی در یک رستوران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)جواد عزتی و همسرش مه لقا باقری در کنار کامران تفتی و دوست عزیزشان در یک دورهمی. کامران تفتی علاقه زیادی دارد که خود را شبیه بازیگران محبوب ترکیه ای بکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل در یک سلفیِ عشقولانه!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)عکس زیبا و پر گل و بلبل الناز شاکردوست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)نگاه خیره نگار عابدی به افق های دور دستی که دوباره او را به سریال های تلویزیونی بازگرداند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)و به پایان میبریم این شماره را با عکسی از لحظه سورپرایز شدن نیوشا خانم ضیغمی توسط همکارانش در روز تولدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (133)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 197
در انتظار بررسی:0
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:50 - 1394/04/21
مگه میشه؟! مگه داریم؟!
یعنی اول شدم؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
تبریک
jhgyg
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
خدا شما رو شفا بده
بدون نام
UNITED STATES
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
تو رو خدا بس کنید این لوس بازیه اول دومی رو....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
18:59 - 1394/04/21
آخ جون!بچه ها مژده!خاطره حاتمی این بار پیداش نیست!!!!
ROMANIA
19:07 - 1394/04/21
انتقاد از چهره ها ک اشکالی نداره ب شرط اینکه توهین بهشون نباشه ک وجهشونو پیش مردم خراب کنه......... بعد اونام کارایی میکنن مثل مردم عادی ولی کاراشون زیره ذره بینه فقط.... ;-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:18 - 1394/04/21
کلاً نوید محمدزاده علاقه وافری به گرفتن عکس سلفی در توالت دارد!
عمق فاجعه !
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:43 - 1394/04/21
چندم شدم من؟
پاسخ ها
صابر
ROMANIA
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
دوم
ROMANIA
19:55 - 1394/04/21
عکس ناصر ملک مطیعی و بهروز وثوق وووو عکس رحمان و رحیم و سازا و نیکا از همه بهتر بودن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:56 - 1394/04/21
امید حاجیلی که به اغمای ذهنی رفته است!
.
عالیییییییییییی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:59 - 1394/04/21
عشقم ترانه علیدوستی...
سوسن خانوم چقد متحول شده..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:10 - 1394/04/21
مررررررررتضی پاشایییییییی
و خانواده جعفری
عالی بودن این دو عکس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:14 - 1394/04/21
سلام عکس خانم شیوا طاهری در همدان کنار دیوار کاهگلی نیست بلکه قسمت پایینی کتیبه سنگی گنجنامه می باشد لطفا در ذکر آدرس ها دقت فرمائید ممنون
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
بابا دقت بابا توجه
UNITED STATES
20:18 - 1394/04/21
عالی بود
مخصوصا" عکس های فرهاد جان مجیدی
جواد عزتی و سحر قریشی.................
ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:21 - 1394/04/21
خواهشا از بازیگر و دوبلور محبوبمون کیکاووس یاکیده هم عکس بذارید ممنون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:25 - 1394/04/21
این هانیه توسلی همدونی فک کرده کیه که درمورد همه چیز و همه کس نظر میده خیلی ادعای باسوادی و روشنفکریش میشه
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
همدانی یعنی همه چیز میدانی
بعد هم بی انصاف نباش خداییش اون کلیپه فاجعه نبود آخه همسایگان ما درخزر ترکیه و عربستانند؟هانیه کتابخون حرفه اییه خوبه که ازش یاد بگیریم. راستی یکی از خواهراش هم پزشک متخصصه
همه چیز دون
GERMANY
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
ببخشید اولا نظر ایشون کاملا درسته.گواهش هم اینه که دانش اموزان مدارس هم به دلایل مختلف همینطور بیسواد دارن بالا میان.معلمی میگفت وضعیت در بعضی جاها طوری است که اگر سوالات امتحانی را به دانش اموزان بدهم وبگویم همین ها را امتحان میگیرم بقدری ضعیف هستند که باز از امتحان قبول نمیشوند. دوما ایشان از خانواده های خوب همدان هستند وایا همدانی بودن از نظر شما اشکالی داره؟شما خودت کجایی هستی ؟اگه خودت را تهرانی میدانی که دیگه نذار بگم که اکثر ساکنان تهران کجایی هستند.
محمدرضا
UNITED STATES
۰۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
ببین تا حالا اسمه فیلمی به نامه شب های روشن به گوشت رسیده؟؟!!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
تازه بعضی دانش آموزا حتی تو سطح دبیرستان نمی دونم چطور به اینجا رسیدن که اگه کلید سوالاتم بهشون بدی بازم قبول نمیشن عزیزم
در مورد دوست دیگمونم باید بگم کجایی بودن مهم نیست اصالت به علم و دانش و ادب و خانواده است
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
واقعا شرم اوره ستاره خانم ، چرا ایشون نباید نظر میدادن چون شهرستانی هستن؟نکنه شما ادعای با سوادی و روشنفکری داری؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
تو فکر کردی کی هستی؟! تهرون تا صد سال پیش دهکوره بود با خر آب می آوردند! سطح فرهنگت رو هم که نشون دادی جهان سومی!
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
هانیه فقط دوتا خواهر داره . یکی بزرگ تر که منتقده یکی کوچکتر که نقاش و گرافیسته.و البته خانواده بافرهنگی داره نه مثل بعضی که معلوم نیست تو چه خانواده ای بزرگ شدند .....
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کسانی که هنوز به دسته بندی تهرون شهرستان معتقدند یه مشت عقب افتاده از جهانند . تهران جز یک پایتخت جهان سومی چیزی نیست.
هانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
ستاره ! متن زیر عکس هانیه غلامی رو دوباره بخون!
ستاره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
صرفا جهت اطلاع دوستان بی ادب که ادعای شخصیتشون میشه بنده پدرم فرانسوی مادرمم اصالتا تهرانیه بعدشم من چیزی نگفتم که گفتم ادم نباید درباره هرچیزی نظر بده دوستان یه کم فرهنگ داشته باشید و اینجوری به ادم حمله ور نشید در ضمن بنده منظورم از تقسیم بندی تهران و شهرستان اینه که شهرستانیا چون از خیلی امکانات که تو تهران هست محرومند اکثرا وقتی میان تهران خیلی میخوان نشون بدن از تهرانیا از هر لحاظی بالاترن انقدر بی ادبی نداره والسلام
مهیا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
آدم عقده ای که میگن توئی ستاره چون خودت هیچی نیستی از پدرو مادرت مایه میذاری!!
یه بار دیگه به همدان و استانای دیگه توهین کردی نکردیا. بی ادب
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
هانیه توسلی فرزند نقی (نادر) توسلی که در سال ۱۳۷۸ فوت کرده‌است و نتیجه ازدواج وی نیز هانیه و چهار خواهر دیگر اوست. خواهر بزرگترش هما مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می‌دهد. خواهر دیگرش مهسا جراح مغز است.یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه در آمریکا خواننده است.خواهر کوچکش در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. سایت خبری پرشین وی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
اصلا میدونی همدان چند سال قدمت داره؟؟؟؟؟؟؟؟ ما اصلا شما رو به شهر تاریخ و تمدن راه نمیدیم بی تربیت
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
اینها طرفداران مرتضا پاشایی هستند و فکر می کنند این پدیده !! خیلی باکلاس و تهرونیه :))))) شخصیت آدمها به محل تولدشون نیست به شعور و ادراکشونه .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
ستاره مطمئنی پدرت فرانسویه ؟!! ما یک چیزی داریم در جهان امروز به اسم کلانشهر . در همه دنیا مردم از شهرهای کوچک تر برای پیشرفت به کلانشهر می روند .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
نظرت بیشتر تعصبات ایلیاتی رو به یاد میاره نه یه ادم امروزی که پاپاش فرانسوی باشه:)
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
جالبه طرف فکر میکنه اگه بگه پدرم فرانسویه از کسانی که پدرشون ایرانیه بالاتر قرار می گیره!! همونطور که تولد در تهران یک امتیازه!!! سطح تفکر رو ببینید:)
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
ستاره جان کارت زشت بود دیگه قبول کن .خانم توسلی به عنوان یک ایرانی و بازیگر مطرح حق نظر دارن حالا خوب یا بدش کار ندارم .
اما دوستان هم ای کاش یه مقدار رعایت ادب رو میکردند ...اشتباهه پیش میاد دیگه
نازی
GERMANY
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
به اطلاع میرسانم که همدان ازکهنترین و معدود شهرهای جهان یا شاید یگانه شهری در جهان است که هیچگاه روستا نبوده وبعدا توسعه بیابد وشهر شود . هرچی باشه قدمتش اصلا با تهران قابل مقایسه نیست.
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
خیییییییییییییییییییییلی کامنت بود گفتیم ما هم یه چی بگیم
دریا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
ستاره یه جوری میگی همدانیه انگار نمیدونی همدان کجاست یه روزی پایتخت ماده ها وهخامنشیان و اشکانیان بوده تهران کجاست پایتخت قاجار دیگه وارد جزیات نمیشم افتاااااااااااااااااااااااااااااااااااد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دفعه بعدی راجع به شهرما درست صحبت کن لطفا تایید کنید!!!
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۴
ببخشید کی بی ادبی و توهین کرده در جواب به ستاره خانم؟اگه جواب دوستان به اظهار نظر ستاره بی ادبی هست پس به کار اون چی میشه گفت؟
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۶:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
حرفت بسیار خجالت آور بود.تمام
ندا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
واااااااااااااااااای چه حمله ای کردن همدونیا به ستاره بیچاره واقعا فرهنگ ادما رو اینجور موقعا میشه فهمید واقعا سطح فرهنگ تهرانیا وشهرستانیا رو اینجور مواقع میشه فهمید متاسفم فقط همین ستاره ستاره حمایتت میکنیم
فرشته
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۶
این همه بی ادبی بس نیس اون یوسر بی ادبی که توهین کرده به تو چه خانواده ایی بزرگ شدی به نظرتون اینا بینزاکتی نیس به شما چ مربوط بیخود نیس میگن همدون بدترین مردمو داره پوست خر کن ریاکار برترینها منتشر نکنی ینی ترسیدی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:37 - 1394/04/21
میدونید چی خنده داره؟!
این که سام نوری رو توی اون عکس خواننده ها تشخیص دادن اما دلیل اون عکس رو نه!!
دلیل اون عکس شخصیه که اون بالا نشسته
استاد انوشیروان روحانی
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
درسته منم همینو میخواستم بگم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
20:39 - 1394/04/21
بابا جنبه داشته باشيد با همه شوخي كنن ديگه ، احسان عليخاني و علي ضيا و طرفدارااااشون بي جنبه هاي هفته :|
اقاي شاهين نيا شما كارت درسته ادامه بده ما هواتو داريمممم :)
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
اقای شاهین نیا هم باید یه کم تحمل انتقادو داشته باشه دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:05 - 1394/04/21
ماشاالله پسر حمید فرخ نژاد چقد نازه :))
.
حدیثه تهرانی !! کدوم کارتون ؟ یادم نیس !
پاسخ ها
مریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
کارتن انشرلی با موهای قرمز
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:22 - 1394/04/21
من خیلی "چهره ها در شبکه های اجنماعی"رو دوس دارم و به نظرم شما به کارتون ادامه بدین و به بی جنبه ها هم محل نزارین
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
منم خیلی دوست دارم ولی یه انتقاد ساده از اقای شاهین نیا ربطی به بی جنبه بودن نداره
UNITED STATES
22:31 - 1394/04/21
دوستان من خودم از طرفدارای شدید احسانم...ولی تورو خدا بیخیال.... جنبه داشته باشید مگه طرف قدیسه؟؟ حالا یذره نقد و شوخی ک اشکالی نداره.
آقای شاهین نیا شما سخت نگیر... منتظر شماره های بعدی هستیم.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:46 - 1394/04/21
چقد چرت و پرت ....
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
مجبور نیستی بیای بخونی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
22:57 - 1394/04/21
اسم بچه های به اصطلاح هنرمندان: ساتیار، سامیار، سانیار، جانیار، دیار، تیارا، همه شون یار دارن
پیشنهاداتی برای بقیه شون: آبیار، خاکیار، بادیار، آتشبیار، شیار، نیار، ویار، دشمن زیار، زامبیار،کلمبیار، و...
پاسخ ها
یاس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۱
عالی بوددددد:)))))
نفس
ROMANIA
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
:))
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
عالی بود...
نسیم
UNITED KINGDOM
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
ایول خیلی باحال بود
ملیحه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
واااااااااااای معرکه بود ترکیدم از خنده. واقعا گل گفتی دمت گرم
mitra
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
ویار...عالیه
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
آراد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
آخه دلت میاد اینطوری درباره این عکس مینویسی حالا اسمش هرچی باشه، ببین چه بچه معصومیه آدم حالش خوب میشه نگاش میکنه، چرا اکثرتون فقط به چیزای منفی توجه دارین
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
باید به اطلاعتون برسونم تمامی اسامی که ذکر شده اسامی ایرانی و با معنی هستن من الان همشونو از کتاب فرهنگ نام گزینی نوشته استاد پارسامهر که ثبت احوال چاپ کرده خوندم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
خیلی با ذوقی به خدا . کیف کردم
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
لایک
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
اراد جان ایشون که کاری به شخص نداشتن از نظر اسامی نظر دادن .
خعلیییییییییییییی هم با حال بود دمش گرم هرچند هنرمندا به این راحتی از رو نمیرن
GERMANY
23:08 - 1394/04/21
ستاره جون حسادت خودتو اذیت میکنه بیشتر از همه،سعی کن دوری کنی از این بیماری.توسلی زیباست،معروفه ،پولداره.....بپذیر و سعی کن به همون خوبی بشی به جای حسادت .
پاسخ ها
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
حرفت بسیار متین بود ولی شما هم سغی کن جواب هر کامنتی رو در قسمت مربوط ب خودش بده.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:55 - 1394/04/21
جناب آقای شاهین نیا عزیز خدا قوت
من واقعا از لحن طنز آمیزتون لذت میبرم و براتون روزهای خوب و شادی آرزو میکنم
ولی اجازه بدین ازتون یه انتقادی بکنم
این جریان لطف و عنایت طرفداران بعضی چهره ها به شما بعضی جاها درسته(اصلا و ابدا منظورم کامنتهای حاوی توهین به شما و همکارانتون نیست منظورم صرفا اعتراضات نسبت به لحن کلامه شماست) که اخیرا با توضیحات بی ربط کلامتون توهین آمیز میشه
نمونه ش عکسی که از میثم ابراهیمی گذاشتین و بالاشم نوشتین خیلی گشتم تا این عکسو پیدا کردم(انصافا هرکسی میفهمه منظورتون عدم شهرت یا شاید عدم محبوبیت این آقا بوده.انصافا) درصورتی که ایشون خیلی طرفدار دارن
یا همین جریان احسان علیخانی شما بی جهت عکس و رنگ چشم یک خواننده رو ربط دادین به علیخانی.اسم نبردین ولی اشاره تون کاملا مستقیم بود

چشماتونو خسته کردم که بگم برادر من یه خورده منصفانه به کلماتی که به کار بردی نگاه کن بعدا بیا تیکه بنداز

من بازم به خاطر کامنتای توهین آمین از شما عذرخواهی میکنم
پاسخ ها
yasaman
GERMANY
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
افرین...دقیقا با نظر شما موافقم...شوخی وانتقاد تاجایی خوب وقابل قبوله که به شخص مورد نظر توهین نشه...وازحهتی دیگه کسی که این کارو انجام میده باید خودشم جنبه ی انتقاد رو داشته باشه نه فقط خودش همه رو زیرسوال ببره وتحمل یک انتقاد کوچیک رو نداشته باشه...
زینب
RUSSIAN FEDERATION
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
واقعا آقای شاهین نیا خستــــــــــــــــــه نباشیــــــــــــد . این صفحه واقعا حال آدمو خوب می کنه .ولی خدایی معلومه با بعضیا مشکل (یا شایدم شوخی) دارین . «ابدا انتقاد نبود » در هر صورت ممنون که زحمت می کشین.:)
با نام...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
خوشم میاد ایشون مشکلم اگه داره با آدمای مشکل دااار داره- طرفداران هم اگر ناراحتن تشریف ببرن یه صفحه مشابه راه اندازی کنن و شبانه روز قربون صدقه چهرررره های محبوبشون برن. در آخر اگه که یه کم فراتر از مرزها جستجو کنین متوجه میشین معنای توهین و هتاکی به سلبریتی ها رو و این دو تا کلمه شوخی و شوخی تر رو به حساب توهین نمیذارین
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
منطقی بود کاملا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:05 - 1394/04/22
انقدر عکس دیدم خسته شدم 125تا یا126تا عکس بود
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:43 - 1394/04/22
لیندا کیانی روسریشو در بیاره سنگین تره
پاسخ ها
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
چشم
بعضی از دوستان هم نظر ندن سنگین ترن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
مخصوصا خود شما خاطره جون
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
00:55 - 1394/04/22
آقای شاهین نیا رو مود نیستن چندوقته. کامنتای خوانندگان خنده دارتره بعضا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:19 - 1394/04/22
نیوشا ضیغمی از دیدن آماده بودن مانتوش که توی مراسم جشن حافظ پوشیده بود هیجان زده شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:29 - 1394/04/22
ممنون از توجهتون بازم از اشكان خطيبي عكس بزاريد و متشكرم كه از روناك يونسي و محسن افشاني خبري نيست اما اين ليلا بلوكات ليلا بلوكات چهره ي مصنوعي سينما دوباره پيداش شددد
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
خطیبیه چه پیر شده! تا دو سال پیش می گفتم چقدر خوب مونده! چشم زدم!
با نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
و ایضا هوتن...
وای خدااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:37 - 1394/04/22
با سلام
نمیخوام که نظرم رو چاپ کنید.
با توجه به تذکراتی که قبلا داده بودم. اگر یکبار دیگه نویسنده ی توضیحات مربوط به عکسها (آقای شاهین نیا)، برای بازیگران خانم از عبارت "جان" استفاده کنند، علی رغم میل باطنی خودم به علت علاقه به این سایت، به صورت جدی این موضوع رو از مسئولان ذیربط پیگیری می کنم.
با احترام
پاسخ ها
مهدی
-
۰۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
شما گشت ارشاد چهره ها هستی؟ این دوستان خودشون همدیگه رو به اسم کوچک صدا میزنن بعد شما به آقای شاهین نیا اعتراض داری؟ بعد واقعا فکر کردی پیگیری کنی چی میشه ؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
حتماً پيگيري كن،هم از اين بيكاري در مياي هم در نبودت ديگران يه نفس راحتي ميكشن...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کوروش جان شما احیانا جز گروه طالبان نیستی؟
افکارت میخوره به اونها
ara
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کاملا معتقدم که شما بیمارید... برادر من خجالت بکش ادب و احترام رو جور دیگه برداشت میکنی مشکا خودته نه بقیه
آیدین
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
شمایی که میای عکسایه بازیگران خانم رو نگاه میکنی موردی نداره و روحت جریحه دار نمیشه، ولی با یه جان نوشتن نویسنده رگه غیرت و پاکدامنیت میترکه و ناراحت میشی؟؟؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
جان ... !!! کوروش جان ...!!!
می خوای از این به بعد مثلا بگیم لیلی خان ...؟
یا نسیم الدوله ...؟
یا شکوه اسلطنه ... ؟
مرد حسابی! کسی که خودش رو در معرض شبکه های اجتماعی قرار میده، روزی هوار تا فحش نثارش می کنن ... حالا اینجا جان جان مشکل داشت چانم ... ؟؟؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
چیش
منا
GERMANY
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
شما که اینقدر به کلمات حساسیت داری یک مقدار هم به چشمهای خودت حساس باش .چرا میای توی این صفحه صورتهای واضح وارایش کرده خانمهای نامحرم رو با تمام جزییات نگاه میکنی؟ اول یک سوزن به خودت بعدیک جوالدوز به دیگران.
با نام...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
حتما پیگیری کن ن ن ن. اصن چه معنی داره ه ه...
والاااااااااا
(فقط داداش، بین خودمون بمونه، چی میزنی ی ی؟)
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
کامنت اقی بانام اییییییییییول خیلی باحال بود
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
مررررررررررررررررررررریض همه جا هس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:01 - 1394/04/22
نمدنیم چرا هنرپیشه ها می خوان نشون بدن اهل مطالعه هستند و ادای روشنفکری در بیارن میگن کتاب های فلان نویسنده خارحی روخوندیم فکر می میکنن این باکلاسیه اگه راست می گین این همه ما شاعر و دانشمند داریم اونارو خوندین؟خدایی چند تا از کتاب های عطار یا ابن سینا روخونید شما که اینقده ادعا دارید؟!!
پاسخ ها
مهدی
-
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
آفرین بر شما که همه کتاب های عطار و ابن سینا رو خوندی ، احسنت!
بهار
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کتابهای عطار و ابن سینا و سایر مشاهیر جای خودشون دارن ، ولی لطفا اگه میتونید ازچند تا کتاب خوب داخلی نام ببرید که مربوط به زمان حال بشن ، در حال حاضر چند تا نویسنده خوب داریم که آثارشون ارزش خوندن داشته باشه؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
هرکی طبق علایقش کتاب میخونه
تو کتاب خوندن هم حس وطن پرستی دارید؟
عجبا
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
از دست شما هوخشتره ها که همواره در دوره بوق سیر می کنید!
با نام...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
ببخشین دوست عزیز این و میگماااا. مشخصه فقط حفظ کردی. تو این مملکت مگه غیر کتاب شعر خوب که اونم قربونش برم مال قرنهای پیشه، کتاب درخور دیگه ای پیدا میشه؟چندتا؟ باز خدا بیامرزه بزرگ علوی و صادق هدایت و... رو وگرنه که هیچ.
ضمنا عطار و ابن سینا (مرتبط به هم واقعاااا) چندتا کلا کتاب دارن که ایشون باید چندتاش و خونده باشن؟فازت چیه؟ بریم کتب طب ابن سینا بخونیم؟
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
شایدم خوندن
خودت کدومارو خوندی گلم؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:09 - 1394/04/22
هلیا امامی کیه؟ بازیگره؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:12 - 1394/04/22
هوتن قلعه نوعی خوب عشق میکنه با شغل شریف باباپولداری
پاسخ ها
ara
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
سواد و تربیتش هم که ....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:14 - 1394/04/22
حامد بهداد چرا اینقدر شلخته ست
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کمر بندم نبسته
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
یه سوپراستار واقعی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:18 - 1394/04/22
سحر قریشی بیشتر ازینکه بخواد فیلم بازی کنه فقط ارایش می کنه وتیپ عوض میکنه و عکس می ذاره انگار این روزا بازی کردن در یک فیلم برای مشهور شدن کفایت می کنه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:27 - 1394/04/22
از نرگس محمدی خیلی بدم میاد خیلی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:33 - 1394/04/22
مرسی از عکس منصور ضابطیان لطفا از تیم رادیو هفت بیشتر عکس بذارید دلمون براشون تنگ شده
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:39 - 1394/04/22
وافعا چرا باید برنامه دوست داشتنی رادیو هفت تعطیل بشه چراااااااااااا؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:45 - 1394/04/22
یکی دیگه از رو مخا کامران تفتیه همچنین عماد طالب زاده
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
دقیقا
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
چرا؟
عشقش کشیده عکساشو با پسرش میزاره تو صفحه خودش مشکل چیه؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۵/۰۲
یکی دو بار اشکال نداره اما نه همیشه و همه جا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:54 - 1394/04/22
اون شماره اقای شاهین نیا با علیخانی شوخی نکرده بود یه جورایی تیکه انداخته بود ولی الان باش شوخی کرد که عیبی ام نداره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:36 - 1394/04/22
اقا من از دوست محمد موسوی خیلی خوشم اومده چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
دوست محمد موسوي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
من دوست محمد موسوي هستم
درخدمتم ، بفرمائيد...
ara
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
به کارت ادامه بده موفق میشی
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
یه صفحه تو اینستاگرام براش بساز
عکساشو بزار
قربون صدقش برو
خودش پیدا میشه لایک میکنه عکسشو
کاری که خیلی از بازیگر ها میکنند
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
من شمارشو دارم
sara
GERMANY
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
کاری از دستت برنمیاد خخخخخ
نسیم
UNITED KINGDOM
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
جوینده یابنده س عزیزم تلاش کن بهش میرسی این که چیکارکنم چیکارکنم نداره .
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
برو روانپزشک
زینب
RUSSIAN FEDERATION
۰۴:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
به آقای شاهین نیا بگو خودش برات میره خواستگاری!!!! وااااااااا؟
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
مطمعنم خوشبخت میشی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
06:35 - 1394/04/22
خیلی باحال بود،
به خصوص اون عکس که همه یا حواسشون نبود یا خواب بودن!!!
خخخخخ!
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
یه کم جنبه داشته باش!
-
08:49 - 1394/04/22
به اکران ررستاخیز معترضم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
باش تا اموراتت بگذره
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
خوب؟؟
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
ینی قبل از اکران دیدیش ک معترضی؟
ROMANIA
09:55 - 1394/04/22
اخه این چه عکسیه از امیر عابد زاده گذاشتی فقط یعنی خانم حجابش بد باشه اشکال داره اینکه خیلی بدتره.واقعا شما تشخیص نمیدی هر عکسی رو نذاری
UNITED KINGDOM
10:15 - 1394/04/22
این ترلان پروانه بدجور می تازونه بابا یواش یواش همه چی که به زیبایی ختم نمیشه اون عقلت باید کامل شه
پاسخ ها
زینب
RUSSIAN FEDERATION
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
والا دختره 16 سالشه . یه جوری عکس می ذاره و نقشاشو انتخاب می کنه انگار 26 سالشه
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
از این به بعد میگم بیاد اجازه بگیره
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۶
آدم خودش باید عقل داشته باشه . اجازه نمی خواد بگیره
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
مشکلت باهاش چیه الان؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:21 - 1394/04/22
ترانه علیدوستی با عکس و متنش جماعت زیادی از نسوان رو مسخره کرده! حسین یاری چقدر پیر شده برعکس بایگان و نونهالی اصلا بهشون نمیاد بالای پنجاه سالشون باشه . دختره تو سری جدید پایتخت که بچه ست قراره زن جدید ارسطوی پیرپسر بشه؟! اینطوری فرهنگ سازی می کنند؟!
پاسخ ها
زینب
RUSSIAN FEDERATION
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
؟؟؟؟؟؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:27 - 1394/04/22
استاد تتلو به غیر از استعدادهای خدادادی شون معلومه زبان انگلیسی شون هم خیلی قویه!! (به جای Nuclear از neclear استفاده کردن)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:39 - 1394/04/22
وروجکه
فوقه شیطونه
فرفریه
سطح سواد !
هانیه درست گفت !
پاسخ ها
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
تازه شانس هم آوردن تا حالا ندوزدیدنشون!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:47 - 1394/04/22
وااااااااای از کامران تفتی.....
خیلی خیلی لج دراره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:56 - 1394/04/22
آقا جون هر کی که دوست دارین از این یارو هوتن قلعه مرغی عکس نزارید.
پاسخ ها
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
شما اول حرف زدن یاد بگیر بعد کامنت بذار آفرین پسر خوب!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:08 - 1394/04/22
رحمان و رحیم در کنار سارا و نیکا
مگه میشه مگه داریم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
مگه نشنیدی مو ضوع قسمت پنجمو پایتخت رو.ازدواج رحمان رحیم با سارا نیکا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
11:50 - 1394/04/22
آخـــــــه آقای شاهین نیــــــا!!!
واقعا"؟؟؟؟
پلیور زمستانی؟؟؟؟؟؟
نه! پلیور زمستانیه اون خدایی؟؟؟؟
کلا شما تعریفات زیادی متفاوته!!
اونی که میگی پلیور!!در اصل سویشرته...یا به عامیانه همون گرمکن ورزشی..باور کن پوشیدنش محدود به فصل خاصی هم نیست..
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:23 - 1394/04/22
اوه اوه اون سوسنه اعصاب نداره یهو حمله نکنه
پاسخ ها
زینب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۶
خخخخخخخخخخ
GERMANY
12:31 - 1394/04/22
در مورد عکس آتلیه ای خانومها بلوکات وبختیاری وگرفتن ساعت در دست این نکته رو بگم که ساعت10:09دقیقه زمان اعلام خاتمه جنگ جهانی دوم است
عمرا اگه کسی میدونست اینو
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
اوه .پایان جتگ جهانی دوم .چه با کلاس
مهشید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
فکر میکنین فقط خودتون میدونین؟!
اکثر جاها ساعت های ثابت رو به احترام صلح و آرامش رو این زمان قرار میدن
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
من میدونستم و به ساعت صلح جهانی معروفه. فقط ارتباطش و با عکسو فیگور مربوطه متوجه نشدم. من و از جهالت دربیارین لطفا...
خاطره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۷
عمرا کسی میدونست!!!فقط شما میدونستین و سربازای جنگ جهانی؟؟؟!!!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:34 - 1394/04/22
هلیا امامی . مهسا کامیابی .هانیه غلامی .شیوا طاهری...اینا تو چندتا فیلم بازی کردن؟ راستش اصن نمیدونم هلیا امامی کیه فقط عکساشو می بینم
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
بانظرت موافقم همشون تازه به دوران رسیده ان
نسیم
UNITED KINGDOM
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
دقیق نشو بی خیال فقط عکسهارو ببین خوشت اومد لایک نیومد بگو ایشششششش اه اه
sa
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
باهات موافقم شدییییییییییییید
تازه اینجا اسم و عکس این به اصطلاح چهررررره ها رو آدم میبینه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:36 - 1394/04/22
فرزاد فرزین شبیه بازیگرای بالیوودی شده یه چیزی تو مایه های سلمان خان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:39 - 1394/04/22
دلم میخواد یکی بکوبه تو گوش این کامران تفتی تا بادش بخوابه .نگاه چه ژستی گرفته. ای خدااااا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:05 - 1394/04/22
فقط همایون شجریان، همایون شجریان= اصالت، هنر، شخصیت، خوش تیپ;-)
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:55 - 1394/04/22
نگار عابدی به شدت صدای جیغ جیغو و روی مخی داره
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:01 - 1394/04/22
یه چیزی بگم . پسر نسرین مقانلو خیلی زشته
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
اخه به تو چه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟برا مامانش خیلی قشنگه ....مریضی هاااااااااااا؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
اتفاقا خیلی بانمکه. امیدوارم مث مامانش با صلابت باشه
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۲
زشته یا زیبا به تو و به ما مربوط نیست
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
توهین نکرده که فقط گفته زشته نظرشو گفته
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
اصلا هم با نمک نیست واقعا تو به این میگی با نمک؟
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
این روزا هر کی زشته میگن با نمکه
شیما
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
زشتی و زیبایی انسان که دست خودش نیست همه مخلوقات خداوند هستیم ...خدا کنه سیرت انسانها زیبا باشه ..ایراد به صورت نعوذبااله ایراد به آفریننده است ...
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۷:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۶
با نمکه تازشم مرد که نباید زیبا باشه مرد باید مرد باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:30 - 1394/04/22
نمی دونم چرا وقتی این هوتن قلعه نوعی رو می بینم یاد پورشه می افتم.می دونی چیه بچه مون خیلی زحمت کشه سالها عرق ریخته تا تونسته بخردش...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:02 - 1394/04/22
محمد علیزاده رو عشقـــــــــــــــــــــه دوستش دارم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
17:40 - 1394/04/22
از نوید محمدزاده لطفا دیگه عکس نذارید. چون آدم بی ادبیه
واااای! الان مثلا این ژست بهنوش بختیاری و لیلا بلوکات یعنی چی اونوقت؟؟؟
عکس حامد کمیلی هم مال سریال پرده نشین بود دیگه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:22 - 1394/04/22
آخیش این نوبت از افشانی خبری نبود........................................................................................................................
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:49 - 1394/04/22
کامران تفتی دچار یه بیماری به نام خود خوشتیپ پنداری شده!
خیلی از بازیگرا به این بیماری مبتلا هستن که در شماره های بعد بهشون اشاره خواهم کرد!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:11 - 1394/04/22
البته زمانه با بازیگرای ما مهربان نبوده این جراح های پلاستیک هستند و انواع کرم پودر که با بازیگرای ما مهربان هستند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:16 - 1394/04/22
شاهین نیا دوست داریم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
03:48 - 1394/04/23
جناب مرز توهین و شوخی خیلی باریکه -____-
پاسخ ها
نفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۳
5 دقیقه تنفس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:27 - 1394/04/23
از قیافه ترلان پروانه خوشم میاد عزیزم ایشالله موفق باشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:38 - 1394/04/23
سلام ... منکه هیچ وقت نظراتم منتشر نمیشه ولی آقای شاهین نیا خواهشا از اونی که بجای جناب خان توی برنامه خندوانه صحبت میکنه عکس و مطلب بذارید ... با سپاس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:50 - 1394/04/23
واقعا انداختن سفره افطاری و گرفتن مهمونی پر خرج برا هنرمندان که حداقل از نظر مالی مشکلی ندارن کار درستیه ؟؟؟ای کاش مسئولین نظام یه بارم برا یه گروه نیازمند و کم در آمد سفره مینداختن و دلشونو شاد میکردن ...
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
21:57 - 1394/04/23
این کاریکاتوره خیلی مسخره بود که رییس جمهور یه کشور دیگه رامسخره میکنن بعدشم اقای رییس جمهوربه جای افطاری دادن به این هنرمندان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش به کارگران بدبخت که چرخه اقتصادکشوررامی گردونن می دادن نه به بعضی هنرمندا که پول روپولشونه یاسفرخارج یاماشینا اخرین مدل....
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
02:22 - 1394/04/24
محیا دهقانی نمونه ی یه چهره طبیعی...
به نظرم سارا نیکا خیلی یخن
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
04:21 - 1394/04/24
حاشیه دست سحر خوب بود،مگه ازدواج کرده؟؟؟ ممنون برادر،استادو خوب اومدی،علیخانی هم چندشه.
خخخخخخخخخ
پاسخ ها
بدون نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۴:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۰
چندش خودتی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج