در مدت كم ناخن‌هاي‌تان را زيبا كنيد
۲۲۴۷۹۰
۰۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۵
۲۸۴۳۷
غصه بسياري از خانم‌ها، بلندنشدن ناخن و شكننده بودن آنهاست. ناخن‌هاي اين افراد، بلافاصله بعد از جداشدن از گوشت يا ورقه ورقه شده يا مي‌شكند ولي اين اتفاقات به معني دور شدن شما از روياي هميشگي‌تان يعني داشتن ناخن بلند و خوش‌فرم نيست.
برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: غصه بسياري از خانم‌ها، بلندنشدن ناخن و شكننده بودن  آنهاست. ناخن‌هاي اين افراد، بلافاصله بعد از جداشدن از گوشت يا ورقه ورقه شده يا مي‌شكند ولي اين اتفاقات به معني دور شدن شما از روياي هميشگي‌تان يعني داشتن ناخن بلند و خوش‌فرم نيست. اين مشكلات به دليل كمبود مواد معدني و ويتامين‌ها به وجود مي‌آيد كه تا زمان درمان ريشه‌اي آن مي‌توانيد از تقويت‌كننده‌ها كمك بگيريد.

با گل گاوزبان تقويت كنيد

طلسم ناخن را بشكنيد

تقويت‌كننده كمپاني هيدرودرم تقويت‌كننده و مرطوب‌كننده ناخن است و انعطاف‌پذيري ناخن را زياد مي‌كند. با استفاده از اين تقويت‌كننده كوتيكول اطراف ناخن نرم و باعث شفافيت و براقيت ناخن مي‌شود. اين تقويت‌كننده ناخن همراه با روغن بادام شيرين، جوجوبا، دانه انگور، گل‌گاو زبان و ويتامين‌هاي A و E باعث حفظ زيبايي ناخن شما مي‌شود. در اين محصول از مواد گياهي كمك گرفته شده است.

 حدود قيمت: 11هزار تومان


رشد ناخن‌هاي‌تان را سرعت ببخشید

طلسم ناخن را بشكنيد

هميشه عواملي مثل هواي سرد، اشعه آفتاب، شوينده‌ها و... آب و چربي ضروري براي اتصال سلول‌هاي صفحه ناخن به يكديگر را از بين مي‌برند. اين كرم تقويت‌كننده ماولا با نفوذ به ريشه ناخن (از راه پوست) اين مواد ضروري را تامين مي‌كند. كرم تقويت‌كننده ماولا باعث افزايش سرعت رشد ناخن‌ها شده و زيبايي را به دستان شما هديه مي‌دهد.

حدود قيمت: 48هزار تومان


معجون ویتامین ها

طلسم ناخن را بشكنيد

كساني كه داراي ناخن‌هاي حساس و شكننده هستند، به خوبي مي‌دانند كه بايد در انتخاب تقويت‌كننده هم دقت كنند كه باعث استحكام و تحريك رشد ناخن شود.  اين تقويت‌كننده حاوي پروتئين گندم، پروتئين شير، كلسيم و ويتامين C است. اين محصول خطوط طولي روي سطح ناخن را برطرف مي‌كند و با خواص ضدعفوني‌كنندگي كه دارد، موجب پيشگيري از ابتلا به عفونت‌هاي قارچي مي‌شود. بيوتين موجود در رسپينا موجب توليد بهتر كراتين و در نتيجه تقويت ناخن مي‌شود.

حدود قيمت: 15هزار تومان


با لايه‌لايه شدن ناخن خداحافظي كنيد

طلسم ناخن را بشكنيد

 لاك تقويت‌كننده ناخن آرت دكو، حاوي تمام ويتامين‌ها، مواد مرطوب‌كننده و روغن‌هايي است كه مورد نياز ناخن‌هاي شكننده شماست. تقويت‌كننده آرت كو با روغن گياهان وحشي و ويتامين‌هاي C، A و E از ناخن‌هاي شما و كوتيكول محافظت مي‌كند و باعث زيباتر شدن ناخن‌هاي شما مي‌شود؛ اين زيباتر شدن سبب مي‌شود دستان شما جوان‌تر از هميشه به نظر برسد. با استفاده از اين تقويت‌كننده ديگر ناخن‌هاي شما لايه‌لايه نمي‌شود.

حدود قيمت: 45هزار تومان


در مدت كم ناخن‌هاي‌تان را زيبا كنيد

طلسم ناخن را بشكنيد

كمپاني NEOSTRATA براي شما خانم‌هايي كه به ناخن‌هاي‌تان اهميت مي‌دهيد، يك پيشنهاد جديد دارد. اين تقويت‌كننده بي‌رنگ است و سريع جذب ناخن مي‌شود. با زدن اين تقويت‌كننده ناخن‌هاي ضعيف، شكننده، ترك‌دار و پوسته پوسته درمان مي‌شود. اگر اهل لاك زدن‌هاي زياد هستيد يا از ناخن مصنوعي استفاده مي‌كنيد، حتما به اين تقويت‌كننده فكر كنيد.

 حدود قيمت: 45هزار تومان


لیمو درمانی کنید

طلسم ناخن را بشكنيد

شايد بيشتر خانم‌ها با اين مشكل روبه‌رو باشند كه بعد از حمام كردن يا گرماي زياد ناخن‌هاي‌شان آسيب مي‌بيند و ترك مي‌خورد. ما به شما تقويت‌كننده فلورمار را پيشنهاد مي‌كنيم. اين محلول حاوي ليمو، روغن بادام و ويتامين‌ها بوده و با پوششي كه روي ناخن‌ها ايجاد مي‌كند، باعث مي‌شود ناخن‌ها سالم و سلامت باشند و از لحاظ ظاهري بسيار رشد كنند. اين تقويت‌كننده ناخن‌ها را مقاوم‌تر كرده و از صدمه ديدن ناخن‌ها جلوگيري مي‌كند.

حدود قيمت: 21هزار تومان
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج