اختلاس 500 میلیونی یک زن از پست بانک
۲۳۲۳۷
۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۳
۶۱۹۲ 
ريیس پلیس آگاهی استان لرستان از انهدام باند سارقان سیم برق، با کشف هشت فقره سیم و دستگیری یک نفر به اتهام اختلاس خبرداد.
خبرگزاری ایسنا:  ريیس پلیس آگاهی استان لرستان از انهدام باند سارقان سیم برق، با کشف هشت فقره سیم و دستگیری یک نفر به اتهام اختلاس خبرداد.

سرهنگ کبکی افزود: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم‌های برق در شهرستان خرم‌آباد و ایجاد جو ناامنی، موضوع با هماهنگی قضایی به طور ویژه در دستوركار ماموران قرارگرفت و آنان دو عضو سابقه‌دار اين باند كه ساکن خرم‌آباد بودند را دستگیر کردند.

کبکی ادامه داد: متهمان در تحقیقات معموله به سرقت هشت فقره سیم‌برق در خرم‌آباد در سال 90 اعتراف و بیان کردند با همدستی یک نفر اقدام به سرقت کردند.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های پليس مشخص شد همدست متهمان به اتهامات دیگری توسط ماموران آگاهی بروجرد دستگیر و در زندان به‌سر می‌برد، اظهارکرد : از اعضای باند در مجموع، 564 متر سیم‌برق سرقتی کشف و ضبط و دو متهم با پرونده متشکله به دادسرا معرفی شدند.

وی همچنين با اعلام خبر كشف يك مورد اختلاس گفت: در پی شکایت پست بانک استان مبنی بر اینکه زني دارای پروانه تاسیس و بهره‌برداری از دفتر خدمات فناوری و اطلاعات ارتباطات (پست بانک) و مدیر یکی از پست بانک‌های شهرستان دلفان است و به همراه همسرش اقدام به اختلاس 500 میلیون تومان کرده، ماموران با هماهنگی قضایی وارد عمل شدند و با انجام کارهای اطلاعاتی، متهمه را در سطح شهر دستگیر و تحویل داسرا دادند.

کبکی با بیان اینکه حساب همسر وی مسدود و در حال حاضر متواری است، گفت: تلاش براي دستگیری وی ادامه دارد.      
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج