چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)
۲۴۰۳۸۵
۱۲ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
۹۷۸۸۸ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
در همین ابتدای کار لازم است ضمن عذرخواهی از سیدمحمدحسن حسینی، خبرنگار عزیزی که در جریان حملات تکفیری ها در سوریه مجروح شده اند، تصحیح کنیم که عکس کامران نجف زاده در شماره قبل مربوط به عیادت از این عزیز بود. با آرزوی سلامتی برای ایشان و تمامی عزیزانی که از جان و زندگی خود برای این خاک گذشته اند.

عکس مغموم محمدرضا غفاری در مراسم تشییع پیکر دوستش علی طباطبایی. بهت و ناباوری را میتوان از چشم های محمدرضا که به ازدحام مردم خیره شده است درک کرد. بر خلاف پیش بینی ها تعداد چهره هایی که در مراسم تشییع علی طباطبایی حاضر شدند به تعداد انگشتان دست هم نمیرسید. نوعی پارادوکس در این بین وجود دارد، حتی اگر 10 درصد کسانی که در اینستاگرام پست تسلیت برای علی گذاشته بودند در تشییع پیکرش شرکت میکردند جایی برای سوزن انداختن باقی نمی‌ماند. متاسفانه همدردی هایمان هم اینستاگرامی شده است. علیرام نورایی، محمدرضا غفاری، افسانه چهره آزاد، فرهاد قائمیان، مجید یاسر، فریدون جیرانی، محمدحسین لطیفی، علی کاظمی، آرمین تواِی‌اف‌ام و کاوه سماک باشی تنها چهره های حاضر در مراسم بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)


همین عکس به اندازه کافی گویای حال این روزهای ملکه رنجبر مادربزرگ دوست داشتنی سینما و تلویزیون است. امیدوارم مسئولان حال این عزیز را هم بپرسند تا شاید کمی از گره اخم های از روی نارضایتی اش باز شود. البته تا دیر نشده. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس هنری غزل خانم شاکری که این روزها خیلی کم کار شده است و جایش در سطح اول هنر کشور خالی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی مرتضی پورعلی گنجی بازیکن جوان تیم ملی کشورمان با برادر و برادرزاده تازه متولد شده اش برای مرتضی انگیزه ای شده است در مسیر بهترین شدن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکسی قدیمی که محمدرضا حسینیان و کاظم احمدزاده را در سفر حج نشان می‌دهد. عکسی که جناب حسینیان آن را به مناسبت فرا رسیدن ماه ذی الحجه و موسم حج به اشتراک گذاشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی پیمان معادی و استاد شجریان که پیمان آن را برای ادای احترام و آرزوی سلامتی برای استاد دوباره به اشتراک گذاشت. امیدواریم خنده های شناسنامه موسیقی ایران همیشگی باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس جالب بابک حمیدیان و آقا «پرواز» پسر بانمک ماهچهره خلیلی در پشت صحنه کار جدیدشان به نام «بادیگارد».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی یونس غزالی و دوستان هنرمندش. بدون شک یونس غزالی یکی از توانمند ترین و کاربلدترین و در عین حال کم حاشیه ترین نوجوانان فعال در عرصه بازیگری است. هنرنمایی او در سریال «وضعیت سفید» ماندگار خواهد ماند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)ترلان پروانه را در تصویر پیدا کنید. (19.75 نمره)

عکسی مربوط به تئاتر «پپرونی برای دیکتاتور».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)الهام چرخنده با این پست با افتخار و به زبان شیرین لری اعلام کرد که یک لر بختیاری است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکسی از جشن تولد 40 سالگی کامبیز دیرباز در کنار نیازِ عزیز که ماشاالله روز به روز دارد بزرگتر و خانم تر می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مهرداد صدیقیان تیپ زده و در لابی ساختمانشان منتظر رسیدن تاکسی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)دورهمی ستاره ها در یک ضیافت مجلل. خانم ها آذر معماریان، الیکا عبدالرزاقی، آنا نعمتی و الهام حمیدی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)حامد کمیلی، مرجانه گلچین و لیندا کیانی در کنار سایر همکاران در یک پارک در جریان ساخت فیلم جدیدشان. مرجانه گلچین بار ها در عکس هایش نشان داده که کودک درون فوق العاده فعالی دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)رضا قوچان نژاد به شدت در حال تلاش است تا دوباره خود را به روزهای اوج و دور از مصدومیت برساند. فضای خانه رضا قوچان نژاد در لندن بسیار جالب و دیدنی است. در کنار سازهای ایرانی و غیر ایرانی و نام مبارک امیر المومنین (ع). طرح تیشرتش هم جناب چه گوارا هستند که دارند فوتبال بازی می‌کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)میلاد کی‌مرام و هنگامه قاضیانی در مراسم اکران خصوصی فیلم «هاری» ساخته امیراحمد انصاری. گویا چیزی روی زمین نظر عزیزان را جلب کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس یادگاری امیر عباس گلاب با امیر خان قلعه نویی در رستوران ایشان. امیرعباس جان وقتی تابستان است و این همه شال وکلاه کرده ای، در زمستان لباس اسکیمویی هم جواب نخواهد داد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)در ادامه سریال عکس های کودکی چهره ها می‌رسیم به مهدی سلوکی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی هستی مهدوی فر با سنگ فرش خیابان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)زحمت جمله هشت ریشتری این هفته را بهرام رادان کشید. آن هم به دو زبان زنده دنیا تا خارجی ها هم از ریشتر های جمله اش بی نصیب نمانند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)امین خان تارخ نمایندگی محصولات ال جی افتتاح کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)لیلا خانم اوتادی در نمایی از یک فیلم تاریخی که این روزها مشغول هنرنمایی در آن است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس یادگاری سعید داخ با سیدجواد هاشمی که مشخص است همین چند ساعت پیش در یک فیلم شهید شده و سپس این عکس را گرفته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)فتانه ملک محمدی و کوچولویی که فرزند یکی از شاگردانش است. این که فتانه با این سن و سال چه کلاسی را برگزار میکند و چنین شاگردانی دارد چیزی عنوان نشده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مجمع الجزایر کومور، بورکینافاسو و پاپوا نیو گینه تنها کشورهایی هستند که مژده لواسانی به آن ها مسافرت نکرده است! دلیلش هم احتمالاً این است هنوز فرودگاهی در این کشورها تاسیس نشده است!

(برگرفته از کتاب «ای کاش من هم یک بچه پولدار بودم»)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مریم خانم معصومی در تازه ترین حرفه خود به عنوان یک مانکنِ آرایش عروس ظاهر شدند. خیلی هم عالی!

بله مریم جان خودمان داریم می‌بینیم که صرفاً فقط عکس است و فیلم نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عماد طالبزاده لحظاتی پس از گرفتن مجوز از وزارت ارشاد.

(برگرفته از کتاب «شتر در خواب بیند پنبه دانه»)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)آرمین تشکری و عکسی بامزه از پسر متعجبش آقا کارن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس آزاده نامداری در کنار پوستری از استاد پرویز مشکاتیان در گالری عکس های ایشان. ای کاش در دوران حیات استاد هم چنین گالری هایی برگزار میشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)ملت می‌روند روی مجسمه مسیح در ریو دوژانیرو سلفی میاندازند و ککشان هم نمیگزد آن وقت اردلان جان از تراس خانه شان در طبقه سوم یک آپارتمان سلفی میگیرد و با هشتگ ارتفاع آن را پست میکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)بانو اندیشه فولادوند که قبل تر صاحب عناوینی نظیر «بدون شرح ترین»، «مسخره ترین» و «خود خاص پندارترین» عکس های سال در بین چهره ها شده بود، این بار جایزه «چندش آور ترین» عکس سال را هم از آن خود کرد تا حالا حالا ها در بین چهره ها بی رقیب بماند! البته جنبه مثبت عکس را هم در نظر بگیرید، همان طور که میدانید ترشحات حلزون حاوی کلاژن و الاستین است که باعث میشود چین و چروک صورت از بین برود و صورتی شاداب به ما هدیه بدهد! (بر گرفته از زیر نویس یکی از برنامه های تلویزیونی خانه همسایه مان)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)

فرهاد جم و مرجان سپهری در کنار همکارشان در پشت صحنه سریال جدید که در مرحله فیلمبرداری است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)نگار جواهریان و دسته گل زیبایی که در مراسم تقدیر از عوامل فیلم «حوض نقاشی» در سفارت استرالیا هدیه گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی بهشاد مختاری با نصرالله رادش همراه با کلی تعریف و تمجید از وی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)این کوچولوی ناز که به دوربین زل زده است کودکی حدیث فولادوند است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)حسین رفیعی در گذر زمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)علی انصاریان در گریم کار جدیدش. علی تمامی مراحل لازم را طی کرده است و همین روزهاست که اولین کارگردانی اش در سینما را هم تجربه کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)خبر درگذشت ایرج کریمی منتقد و کارگردان کاربلد سینما یکی دیگر از اخبار تلخ چند روز گذشته بود. نیمرخ‌ها (۱۳۹۳)، نسل جادویی (۱۳۸۵)، باغ‌های کندلوس (۱۳۸۳)، چند تار مو (۱۳۸۲) و از کنار هم می‌گذریم (۱۳۷۹) از آثار ماندگار زنده یاد کریمی است. هانیه توسلی هم به این خبر تلخ در این پست واکنش نشان داده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)


تخصص علی معلم و علی اوجی در دور هم جمع کردن ستارگان به بهانه های مختلف است. این عکس پر ستاره هم مربوط به یکی از همین دورهمی هاست که در روزهای گذشته اتفاق افتاده است، دورهمی ای که رضا عطاران و مهران مدیری را در یک قاب جای داده است. در کنار عزیزانی چون مجید مظفری، دانیال عبادی، رضا یزدانی، رضا داوودنژاد، کوروش تهامی، حسام نواب صفوی و خیلی های دیگر که در تصویر حضور ندارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)فاطمه معمتد آریا هم در جمع حضور داشت. این را میتوان از اشتراک لباس کوروش تهامی در دو عکس فهمید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس یادگاری سالار عقیلی در کنار شهرام خان ناظری و استاد محمد سریر در یک مراسم هنری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)بهاره رهنما دقایقی پیش از افسانه شدن. کلاً دنیای عجیبی دارد این بهاره رهنما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)پس از عکس های کلوز آپ نوبت به عکس های تمام قد رسیده است که اخیرا خیلی باب شده است. خوبی اش نسبت به کلوز آپ ها این است که مُد باز ها می‌توانند از مُد لباس روز با خبر شوند و از قافله عقب نمانند. ممنون از سحر قریشی عزیز!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)پست هنری علی شادمان با گریم مربوط به یکی از فیلم هایش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)عکس اینستاگرامی خبرنگاران مشهور در روز تولد سرکار خانم اسلامی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی حامد حدادی با هم تیمی های خسته اش در هواپیما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی فرهاد قائمی با رنگین کمان روسی. ماشاالله فرهاد جان نیازی به مونوپاد ندارد و میتواند با دستان بلندش یک شهر را در کادر بگنجاند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)خانواده امیر جعفری در کنار سیدعلی صالحی در یک رستوران روباز در شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی عاطفه نوری بازیگر با استعداد سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)فوتبالیست های پیشکسوت در وین هستند. حالا یا برای بازی دوستانه یا برای عشق و حال! محمد نوازی، مهدی هاشمی نسب، مجید نامجو مطلق، رحمان رضایی، خداداد عزیزی و فریدون زندی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)بهنوش بختیاری در کودکی. حالا بهنوش جان نیازی به خودزنی نیست، همه بچه ها خوشگل هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)حسین پاکدل و دخترش سبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)آقا بیژن با این پست عنوان کرد که معلمی که از او فیلم گرفت و سال ها او را عذاب داد را بخشیده است. دمش گرم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)سلفی امید حاجیلی و دوستان در یک دورهمی. من فقط نگرانِ سلامتی سام نوری هستم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)جدیدترین عکس از توالتِ منزل نوید محمدزاده، پر حضور ترین توالتِ ایرانی در شبکه های اجتماعی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)حمیدرضا آذرنگ و بانو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مهرناز افلاکیان بازیگر سینما و تئاتر از فاش نشدن آنچه که میان او و مخاطب خاصش وجود دارد خبر داد! از هنرنمایی های مهرناز میتوان به فیلم سینمایی «مرغ عشق» به کارگردانی اصغر محبى، فیلم سینمایی «شیش و بش» اثر بهمن گودرزی، فیلم سینمایی «بچه هاى لواسون» به کارگردانی احمد توکلى و فیلم سینمایی «جنون» ساخته کامران قدکچیان اشاره کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مراسم افتتاحیه یک برند آرایشی و بهداشتی در تهران بهانه ای دوباره بود برای دور هم جمع شدن ستاره ها. مراسمی که عکس های مربوط به آن را در زیر میبینید.

امیرحمد زند در حال تعارف کردن به نیوشا ضیغمی برای ورود به مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)گلاره عباسی، لاله اسکندری و بهاره افشاری از حاضرین مراسم بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)پوریا پور سرخ و الهام حمیدی هم در جمع حضور داشتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)شیلا خانم خداداد در مقابل پاپ آن به سبک هالیوودی ها برای عکاس ها ژست گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)


ادامه تصاویر حضور چهره ها در این مراسم را میتوانید در لینک زیر ببینید.

تصاویری از حضور چهره ها در یک مراسمو این «سلفی از دونگاه»ِ متین ستوده و نفیسه روشن پست پایانی این مجموعه است. آخر هفته خوبی داشته باشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (153)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 231
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1394/06/12
امروز چه هوای خوبیه!!!!!!!!
پاسخ ها
گلنــاز
United States
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
خستـه نبـاشید بـه کاربـر زحمـت کشـی که بـا ترفنـد ابـراز عشق به کسانی که ازشـون خوششون نمیاد (مثلا استادشجـریان و هـانیـه تـوسلی!) و گفتن جمله های درپیـت (مـرا بکش اورا نـه!) قصـد شانتـاژ دارنـد!
گلنــاز
United States
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
عکـس استـادشجـریان، گـوچی و بیـژن رو دوس داشتـم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
گلناز شاید خودت هم قصد تخریب داری واضح حرف بزنید تو از کجا میدونی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
یه سوال:
کسی خبر داره فرزانه بالاخره باورش شد یانه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
گلناز میشه اینقدر اظهار فضل نکنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
یعنی بعضی انگار شغلشونه زیر کامنت ها پاسخ بدن توهین کنند مگه مجبورتون کردن بیاین ایتجا!!!!!!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
فرزانه کی بید
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
اون اقا معلم باید از تنابنده و گروهش ممنون باشه اگه بیژن تو پایتخت بازی نمی کرد بخشیده نمی شد ایول تنابنده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
فریدون زندی و خدادادو بقیه بچه های تیم یاران حجازی ان که رفتن اتریش برا بازی دوستانه
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
انسانهای بزرگ مثل آقای شجریان و امثال ایشان با حرف ادمای کوچیک کوچیک نمیشن
قبلا کار خودشون رو کردن توی دل ادمایی ک خواستن راه پیدا کردن
بعضی از بحث کردنها بیخود و صرفا برای سرگرم شدنه
لغت نامه دهخدا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
ینی بعضی انگار شغلشونه زیر کامنت زیر کامنتیا پاسخ بدن خخخخخخ معنی توهین هم بلد نیسن خخخخخخخخخ بیسوات
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
بچه ای که بغل فتانه محمدیه شبیه عروسکه عکس بابک حمیدیان قشنگ بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
چقد همه میمیرن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
یونس غزالی سربازی رفت چند سال پیش بعد می فرمایید نوجوان؟!! مگه باز داره بازی میکنه؟ اونطور که برادرش می گفت روحیه خاصی داره و بازیگری رو هم دوست نداشت!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
حامد کمیلی رو هم به پیر شده ها اضافه کنید!!
گلنــاز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
نـوشتـم اظهـارفضـل بهتـر از اظهـار وجـوده ، جـالبه بـرام که تاییـد نشـد :دی
و اینـکه اهل بحث کـردن با کسـایی کـه هیچ ذهنیتـی راجـع بـه سطـح سـواد و آگـاهیشـون ندارم، نیسـتم
آزادی بیـان مـوج میـزنه اینجـا .. البته گـویا بیشتر شامل حال اراجیـف گـویانه
مـوفق باشـید
Iran, Islamic Republic of
15:00 - 1394/06/12
ممنون که باز هم از استاد شجریان عکس گذاشتین، امیدوارم یه روز بتونم جونم رو فداش کنم.
خدایا حفظش کن، از عمر من بگیر و عمر استاد رو طولانی کن.
پاسخ ها
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
خدایا یه عقلی به این یه پولی به ما.
user
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
ایشالا به مراد دلت برسی.
خدایا آرزو به دل نذارش!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
یاور خدا پول هم بهت بده حیف میل می کنی تابلوس قدرت تصمیم گیری برای خودت نداری
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
یوزر جان.
اصن میخوای بیا یه کمپین راه بندازیم به نام "فداییان استاد شجریان". تو میشی اولین فدایی!!!!
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
خواهشا از استاد شجریان بت نسازید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
یاور الکی داری شلوغ میکنی لوث نکن بیماری شجریان رو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
یاور کمپین چیه چرا چرت میگی انقدر تو پاشو قرص هاتو بخور یه دعا کرده تو چی میگی
صادقی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
خخخ
دهخدا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
ینی دلم وا میشه بعضی کامنتارو میخونم ای که آفریننده ی خرسی این یوزر را افریدی مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1394/06/12
سوم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
مثبت به خاطر پیشبینی دقیقت!
هاشم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
از عشق تو بی تابم
از عشق تو مجنونم
ناشکری نکن عشقم
ناشکری نکن جونم
از عشق تو بی تابم(نازنین)
صادقی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
خدااااااااااایا خودت ظهور کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
جناب تائید کننده ی نظرات چرا اعتراض من به نشر این کامنت ها رو منتشر نمی کنی
درسته اینجا برای تفریح خونده میشه نه اثبات نظریه های فیزیکی ولی دیگه مسخره بازی هم حدی داری هی اول و دوم و سوم تازگی ها هم که لودگی های جناب هاشم بسه دیگه
قسمت نظرات اینجا شبیه چت رومه
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1394/06/12
همه شاد و سلامت باشیم
پاسخ ها
جو جو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
خدا شفات بده به حق جنابخان!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
جوجو اسم ضایع
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
جوجوی عزیز چقدر خوبه که اسمتو متناسب با طرز فکرت انتخاب کردی. برازندته. البته به نظرم توهین به جوجه هاست.
Iran, Islamic Republic of
15:08 - 1394/06/12
یعنی چی؟؟
چرا این شماره از هانیه توسلی عکسی نذاشتین؟؟
چرا تحت تاثیر نظرات یه عده هنر نشناس قرار گرفتین؟
خانم هانیه توسلی دوستت داریم تا پای جونمون.
پاسخ ها
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
یعنی اگه یکی کارد بذاره زیر گلوت بعد بگه دیگه دوسش نداشته باش وگرنه میکشیمت بازم دوسش خوای داشت؟
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
حمید حالا ای یه بارو کوتا بیا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
هانیه دلمون تنگ شده :(((((
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1394/06/12
پنجشنبه یه حالیه
پاسخ ها
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
سه شنبه ام یه حیاطی بود
نازنین
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
هاشم کجایییییی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
خیلیییی بد و ضایع است که آدم واسه فروش بیشتر مغازش از اسمش استفاده کنه
حالا مثلا که چی تمام مغازه زده افتتاح فروشگاه امین تارخ؟؟؟؟؟!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1394/06/12
خاهشا
کمپین تحریم خودرو
را ادامه بدین....
هرکی موافقه

مثبت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
این کمپین یعنی احترام به خود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
شما تصادف رو تایپ کنی گوگل همه خودرو داخلی مچاله شده بعد وزیر میگه خائن هرکی نخره سوار نشه این یعنی طنز و فاجعه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
من شده با گاری برم سر کار خودرو نمی خرم ...تا اخر هستم...
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
++++++++++++++++++++++++
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
با اینکه بی ربطه اما جاش همینجاس
Iran, Islamic Republic of
15:12 - 1394/06/12
همه شاد و سلامت باشیم
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1394/06/12
آقای شاهین نیا احتمالا شما تئاتر زیاد میرین>
هر دفعه که میرین اگر از چهره یه خانمی خوشتون بیاد، عکسش رو سریع به عنوان چهره معرفی میکنید!!
با ادامه این روند چند وقت بعد هنرمندان باید برای مشهور شدن به آقای شاهین نیا رو بندازند!!
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1394/06/12
همه شاد و سلامت باشیم
پاسخ ها
جو جو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
شما نیاز به اورژانس داری عزیز!!!!!!!!!!!
77
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
دکتر ها که جوجو نمیشن یا
جوجو که دکتر نمیشه خخخخ
Iran, Islamic Republic of
15:15 - 1394/06/12
مریم معصومی شبیه فریده کارادایی شده
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1394/06/12
شجریان با دعای من خوب شد باور کن
پاسخ ها
یاور
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
تو رو خدا دعا کن منم خوب شم.
آدرس بده بیام تا دستتو بکشی رو سرم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
مردم ایران تو هر چی آخر باشن تواعتماد بنفس اولن!!!!!
جوجو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
مردم ایران تو هرچی آخر باشن تو اعتماد بنفس اولن!!!!!!!
:)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
من یه دقیقه نیست پست گذاشتم دعوتت نکردم این زیر پاسخ بدی انرژی منفی بدی حرف هم نزنی نمیگن لالی من مثبت فکر میکنم اعتماد به نفسم بالاست
جو جو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
همینجور ادامه بده!
برا همه دعا کن پسسسسسسسسس!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
جو جو و یاور لوس چیپ بازی در نیارین
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
تو رو خدا دعا کن منم کنکور معماری قبول شم دوستان خواهشا یکم دعا کنین قول میدم اگه قبول بشم کامنت همه رو لایک کنم حتی شما دوست مریضی که اومدی نون بگیری هی میگی من اولم
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
کل اگر طبیب بودی... واسه خودت دعا میکردی حالت این نباشه!
ps
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
امید از کجا حالشو دیدی جنی تو چقدر حال خودتون بدِ همش چرت و پرت
دهخدا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
بازم مرسییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
15:22 - 1394/06/12
به کوری چشم دشمنان استاد شجریان.
خدایا منو بکش و استاد رو تا ابد زنده نگه دار.
پاسخ ها
جو جو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
واااااااااااااااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!
:0
user
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
من دارم میرم تو شلنگ خونمون شنا کنم. خدافظ
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
وقتی یه عده از یکی بت بسازن نتیجش واسه اون بت عزیز عکس میشه. محبوب تر نمیشه هیچ منفور ترم میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
آمین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
استاد مبارک خودت!
بدون نام
United States
۱۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
اینا چشونه ؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
اینا چشونه؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
نمیشه بدور از همه این حاشیه ها قفط از صدای شجریان لذت ببریم؟من با هر حرفی که زده اصلا موافق نیستم حالا هر حرفی که زده,یه صداش رو خوشم میومد که زدین خرابش کردین باور کنید به حرف شجریان قرار نیست اینجا اتیش سوزی بشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
شلنگ تکراری شده برو تو سماور اگه راست میگی!
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
وای خدا این دیوونس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
اسید لطفا!
دهخدا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
این دیگه از مرسییی گذشته D:
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1394/06/12
شمام همون حسی رو به علی صالحی دارید که من دارم؟؟
شلوار عماد طالبزاده چقد خنک و تابستونی میزنه!
من دیگر عرضی ندارم
پاسخ ها
جو جو
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
موفق باشید!
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1394/06/12
بعضی اون چیزی که تو کله دُگم خرابشونه به زور میخوان بذارن نو ذهن ما !
پاسخ ها
vs
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
ای وای حقیقتو گفتی
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
مراقب كله ت باش پس شكلات مغز دار!
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1394/06/12
دوستان و طرفداران استاد شجریان.
هر موقع فرصت کردین نظرات استاد محمدرضا لطفی در مورد استاد شجریان رو مطالعه کنید تا بیشتر با شخصیت استاد آشنا بشید!!!!!
پاسخ ها
user
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
به نظرم استاد در شکستن قفل آلبوم و نادیده گرفتن حق محمد رضا لطفی اشتباه کردند.
اما با این وجود و با همه چیزا، من ایشون رو دوست دارم تا پای جونم.
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
محمدرضا لطفی هر چی سرش بیاد حقشه.
لطفی که استاد نیست. لطفی باید بره......
فقط شجریان و دیگر هیچ.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
همین ی کامنتو میدادی کافی بود حامد حمید کوروش ناصر ارش user ......... شجاع باش
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
زهره تو هم خدا شفات بده.من خودم از استاد لطفی بهترین تعریف رو از استاد شجریان شنیدم.تو برنامه مو سیقی رادیو فرهنگ چن سال پیش.خدا استاد لطفی رو بیامرزد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
ول کنید تورو خدا شجریان رو شور هر چیزی رو در میارید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
برو عمو اختلاف بین محمد رضا لطفی و محمد رضا شجریان تو همون فامیلیاشون بود! اونا 1 محمد رضا بودن در دو بدن! همون قدر اختلاف بود بینشون که دو عالم بزرگ هر رشته که اینقدر سواد دارن دچار اختلاف میشن ! اونا بر سر مسایل خودشون اختلاف داشتن و نه چیز دیگه! هر وقت در حد و اندازه اونا بودی راجبشون حرف بزن کوچولو! تو کی هستی راجب لطفی و شجریان اظهار نظر میکنی!
استاد شجریان رو ممنوع التصویر، قلم، صدا، وجود کنید! قایم کنید! تبعید کنید! بدزدید! فش بدید! تحسین کنید یا نکنید در قلب مردمه! این تلاش بیهوده رو تموم کنید! خورشید رو نمیشه حذف کرد! یه واقعیته! باورش کنید و کاری به کارش نداشته باشید چون محبوبیتش چندین برابر میشه!
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
متاسفانه تو جامعه ما مد شده یه عده میخوان ادای روشنکرا و مثلا به اصطلاح باکلاسارو دربیارن خودشونو عاشقو ومرید کسایی که اصلا نمیشناسن نشون میدن!!تا کی افراط؟؟ شما از هنر کسی خوشت میاد قبول ولی قرار نیست کوکورانه از کسی پیروی وطرفداری کنی.سوالم از شما اینه اصلا تا حالا آقای شجریانو از نزدیک دیدین؟؟ رفتین باهاش نشستو برخواست کردین؟؟ خیلیا بودن مرید صوفی شدن مرید شیطان شدن مرید این امام زمانهای تقلبی شدن همشونم اولش مثله شما عاشقش بودن بعدن رفتن تو عمقه فاجعه دیدن چه خبره!!حالا کلا استاد شجریان نه یه نفر دیگه تا کی میخواین بخاطره اینو اون خودتونو ناراحت کنید؟...چرا بیخودی باهم کل میندازین؟؟؟؟؟؟
فریده
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
خدای تار ایران بوده لطفی.خداش بیامرزاد.بعدشم تعجب میکنم از نظر زهره واقعن.یه شگفتی دیگه م هم به خاطر تایید نشدن نظرم توسط ادمین محترم صرفن به خاطر این ک برای خانم زهره ارزوی سلامتی کردم.
user
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
سطح فکری طرفدارای شجریان مثل خود شجریانه.
یاسر
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
خداوکیلی شجریان رو خیلی دوست داشتم....اما با این کارا خودشو بدجور خراب کرد.
user
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
بزرگترین مشکل مملکت ما این هست که هر کسی تو یه زمینه ای به جایی برسه خودش رو تو همه زمینه ها متخصص میبینه و خودش رو علامه میدونه.
یک نفر باید پیدا میشد به استاد شجریان میگفت که شما فقط تو زمینه آواز استاد هستین...همین
user
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
اون دختره که شجریان تو بی بی سی فارسی باهاش عکس انداخته.....خیلی ازش خوشم اومده...میخوام به استاد بگم یه کاری واسم بکنه...
مجله جون چاپ کن تا بتونم صدای عشقم رو بهش برسونم.
cia
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
زهره=>>حامد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
کاش سطح سواد و آگاهی و شعور بعضی کاربران مشخص بود اینطوری میشه مطمئن بود که بحث کردن فایده ای داره یا خیر
امید(طرفدار استاد 10 ساله بصورت حرفه اي)
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
تورو به انسانيت تاييد كن ادمين جان!
در جواب دريا! شما خودت امام زمان رو ديدي؟ شجريان در حد خاك چاي امام زمان نيست ولي اينطور كه شما ميگي ما بايد اول يه سري با پيامبران و امامان بشينيم و اشنا بشيم بعد مريدشون بشيم. مثالي كه زدي خيلي بي ربط و ناشيانه بود! استاد شجريان زندگيش كاملا مستند شدست هم توسط منقدان هم توسط طرفدران. بريد مطالعه كنيد. بريد ويكيژديا اگر نميشناسينش! من از 20 سالگي هر روز و شبم اواز سنتيه! موسقيه! تو چه ميدوني استاد چه كرده با موسيقي تو؟ تو چه ميدوني ساز رباب چيه؟ در حادثه بم چه كار كرده؟ در سال 88 ! در اوايل انقلاب! ايران اي سراي اميدش چه جواناني رو به انقلاب جذب نكرده! چه شبها در جبهه ها در ماه رمضان با ربناي استاد سحري ها و افطارها كردند. شما يه موج تيمي هستيد. نظراتتون چندين بار تكرار ميشه! البته ناشيانه چندين بار يه حرف رو تكرار ميكنيد. كه "اره دوستش داشتيم ولي واقعا با اين طرفدارا و اين كاراتون ازش بدمون مياد" نه عزيزم. همه كه طعم عسل رو دوست ندارند. براي بعضي عسل از زهر تلختتره! لذا الكي فضاي ژاك اينجارو الوده نكنيد با نظرات ناشيانه تون. اول مياين اداي طرفدار 2 اتيشه در ميارين كه جونم فداي استاد! بعد ابراز انزجار ميكنيد از استادو طرفداراش! عزيزم يه چيز رو بدوون! هر كسي هستي از هر كجا خط ميگيري اونم اينكه طرفداراي استاد مثه خودش فرزند زمان خودشونن! فهيم و آگاه! الكي اداي ادماي متعصبان بي مغز رو درنميارن و به موقع با منطق و استدلال جواب دشمنان استاد رو ميدن! برو اين دام بر مرغ دگر نه! برو!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
اگه شما به یه تحلیل و برداشت درست از افاضات امید رسیدید منم رسیدم!
طناز
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
امید جان مثل اینکه با یه شخصیت فرضی درگیری پیدا کردی!!!!
شجریان مبارکت باشه. برو واسش بمیر. به من چه.
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
امید بهتره خودتو به یه روانشناس نشون بدی چون واقعا دچار شک وتوهمی!!!! درضمن شما هنوز به درجه ایی نرسیدی که بفهمی امام و پیامبر ،همسطح استاد شما نیستن!! مقایست زیادی مسخره بود. من با امثال شما که بت پرسته زمانه هستی و مغزت محدوده بحثی ندارم!! شما برو فدایه استادت شو
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1394/06/12
این چه کاریه بچه تیم ملی به زور لباسشو نو عوض میکنن با تیم دیگه شخصیت و کلاس مارو حفظ کنید بازی بعد انقدر نچسبید به خارجی ها این سری کلافه شدن
Iran, Islamic Republic of
15:34 - 1394/06/12
حوصلم سررفته بود اینارو دیدم
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
منم داشتم آب میخوردم اینارو دیدم : )
Iran, Islamic Republic of
15:35 - 1394/06/12
عکس خانم ملکه رنجبر رو که دیدم دلم آتیش گرفت .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
دوغ یخ بخور خنک میشی
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1394/06/12
چرا خانومای بازیگر فک میکنن هرچی بی حجاب تر باشن خوشگل ترن؟!
من خودم خیلی خانم الهام حمیدی رو دوست داشتم ولی الان....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
بدبختی اینه که در هر صورتش خوشگل نیستن
سوالات فلسفی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۲
با این حساب الهام حمیدی کار خوبی میکنه! چون وقتی بیرونه هیشکی ازش خوشش نمیاد پس نگاهش نمیکنن! ولی وقتی خونست همه ازش خوششون میاد! ولی شما وقتی خونه هستی هیشکی ازت خوشش نمیاد و وقتی میری بیرون همه عاشقتن؟ نه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
اول مرغ به وجود اومد یا تخم مرغ ؟؟!!(سوال فلسفی بچگی های من )...
فیلسوف قرن
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
اول خروس بوده عزیزم! خروس بوده که مرغ و سپس تخم مرغ رو بوجود اورده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
خروس خودش از مرغ به وجود اومده .ماده ها نسل به وجود میارن کوچولو!
Iran, Islamic Republic of
16:16 - 1394/06/12
علی رضوانی خیلی رو مخه. کلا دوس داره ساز و مخالف بزنه همه جا. یه بار تو بیست و سی از دروازبانی علیرضا حقیقی تو تیم ملی حمایت کرده بود!!! میگفت مردم نباید بخاطر گلایی که خورده بهش توهین کنن.اونوقت دلیلشم فقط یه واکنش زیبای علیرضا حقیقی بود تو بازی با ارژانتین. تیم ملی تو جام جهانی بخاطر علیرضا حقیقی شکست خورد.( مجله ی عزیز عکس از علیرضا حقیقی بذار دفعه بعد)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
خیییلی...یه جوری گزارش میگیره که انگار فقط خودش درست میگه ...
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/06/12
اخه ,,پرواز,,چه اسمیه آخه!!یعنی هر طور شده میخوان شاخ باشن حتی با فدا کردن بچه هاشون!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
پرواز از نیاز و نگاه که دیگه بهتره
United States
16:23 - 1394/06/12
فیلم نسـل جـادویی آقـای کـریمـی بـا اون کـاراکـترهـای جـذابش رو هیچـوقـت فـرامـوش نمیکنـم
دخـترپسـرای عجیـب غـریـب، هـدیه و رامـبد و نگـار و بـاران و اون پسـر ..

روحـشون شـاد
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1394/06/12
خدایی من این صفحه ( چهره ها در شبکه های اجتماعی) رو فقط واسه نظراتش میام...اول نظراتو میخونم بعد نسبت به نظرا دونه دونه میرم عکسا رو چک میکنم خخخایول به همتون ...برترین ها جان دم شمام گرم بعد یه روز کاری سخت باعث شادی ما میشی :دی
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1394/06/12
نمیدونم چرا اکثرا بازیگرای خانوم فقط آرایش میکنن و به حفظ فیزیکشون اهمیتی نمیدن؟ نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی رو ببینید چقد چاق شدن
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
متاسفانه اکثر دخترای ایرانی فقط به قیافه اهمیت میدن اونم با عمل وارایش و لنز که شکل جادوگرا میشن .از نظر هیکل صفر خوبه یه خورده از اروپاییا یادبگیرن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نیست پسرهای ایرانی همه شون خوش هیکل تشریف دارند؟! قدشون هم که یک و نیم متره همه اش!
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1394/06/12
بازيگران خانم درمقابل تاثيراتي كه برروي مخاطب (مخصوصا نسل جوان) خود دارند مسئولندونمي توانند از زير بار مسئوليت آن شانه خالي كنند.چهره هاي موجهي كه در سريالها وفيلمها از خود نشان مي دهند باارزشها وهنجارهاي جامعه همخواني دارند وبدين طريق مخاطبان زيادي جذب مي كنندوقتي از اعتماد مخاطب براثر نفاق وصفت منافقانه سواستفاده ميشود ودر شكلها وتصاوير برهنه خود بعد از بازيگري كالاها ، لباسها ومدهاي درخواستي صاحبان سرمايه وغربگراها رابه بهاي اندك تبليغ مي كنند اينان نه از اسلام بويي برده اند و نه در مقابل ارزشهاي اسلامي تعهد دارند. پس واي بر عاقبت منافقان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بازیگر خانم
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
به ما چه
پرسشگر
-
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
ببخشید اگر بازیگرهای ما مسئول الگو سازی و فرهنگ مردم هستند پس وزارت فرهنگ و ارشاد دقیقا چی کار می کنه؟ و تصاویر برهنه رو از کجا آوردی؟
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1394/06/12
زهره خانم گل
خدا بیامرزه مرحوم لطفی رو
وخدا طول عمر باسلامت بده استاد شجریان عزیز رو
Iran, Islamic Republic of
17:04 - 1394/06/12
یونس غزالی و عباس غزالی درجه یکن ...هنرمندان واقعی و بی ادعا...
Iran, Islamic Republic of
17:07 - 1394/06/12
من به شخص شخیص با شعوری که اسم کاربری خودش را گذاشتuser می گویم.
پاسخ ها
sahar
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
ای خدا اینو شفا بده دیگه
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
اگر مجله اجازه بده من هزینه درمان این دوستمون رو تقبل میکنم لطفا شماره حساب بدید
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1394/06/12
من تا حالا ایم مهرناز رو نشنیده بودم اما الان به نظرم خیییییییییلی اسم زیبایی هست
موافقا لاک کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
منفی دادم دلیلشم این بود که خالی بستی که تاحالا نشنیدی
Iran, Islamic Republic of
17:10 - 1394/06/12
عکس کودکی حدیث فولادوند زیبا بود!
Iran, Islamic Republic of
17:18 - 1394/06/12
عکس اندیشه فولادوند واقعا چندش آوره!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
اندیشه یه شاعره و اهل فکر و اندیشه ست . لطفا اونطور که راجع به شاکردوست و قریشی و ضیغمی کامنت می گذارید راجع به امثال ایشون نظر ندهید!
علیا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
کی راجع به شاعر بودنش حرف زد ؟ عکسش حال بهم زنه ! تازه شم من اصلا راجع به اون هنر پیشه هایی که اسم بردی تا حالا نظر نذاشتم تو از کجا میدونی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
شاید بعضیا ندونن که حلزون یکی از آلوده ترین موجوداتیست که انواع و اقسام میکروبها و انگلها از جمله آمیبها رو براحتی انتقال میده
Iran, Islamic Republic of
17:22 - 1394/06/12
من تا حالا ایم مهرناز رو نشنیده بودم اما الان به نظرم خیییییییییلی اسم زیبایی هست
موافقا لاک کنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
مثبت دادم چون تو کامنت بالائی منفی داده بودم
Iran, Islamic Republic of
17:29 - 1394/06/12
دلم واستون تنگ شده بووود
(انرژی مثبت++)
پاسخ ها
گلنــاز
United States
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
شیـلی :دی
گلنــاز
United States
۱۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
آخ یـادم رفت!شیلـی جـون چـون میـدونستم باجنبه ای زیرکـامنتی دادمـا! :دی سـاری
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
فدآ
قربانت :)
دل تنگ بشی
انرژی ب علاوه بفرسی
ستاره بچینی
بوس بوس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
me too
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
مام همینطور آبجی
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
چت رومیه واسه خودش این صفحه چهرها
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1394/06/12
چهره های ما فقط بلدن برن دورهمی و نمایشگاه و افتتاح سالن ارایش ...ازاده نامداری که هیچ نمایشگاه و کنسرتی و از قلم نمیندازه...
Iran, Islamic Republic of
17:51 - 1394/06/12
این همه آدم جمع شدن واسه افتتاح یه برند آرایشی؟؟؟؟!!!

فقط میشه سکوت کرد :|
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
پورسرخ و امیرمحمد زند چی میگن اون وسط
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
مردها هم از محصولات آرایشی بهداشتی استفاده میکنند . البته شما گویا از دوران انسانهای اولیه خیلی فاصله ندارید و مرد هر چی بیشتر بو بده و نتراشیده نخراشیده باشه بهتره از نظرتون:)
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/06/12
من خر بگو که رفتم سفارش کرم حلزون دادم ...به چه سرعتی ام برام اوردنش...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
دور از جونD:
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
: )
هه جدی ؟
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1394/06/12
کاش حجاب اختیاری بشه چون این وضع روسری سر کردن حال ادمو به هم میزنه! به خدا یه تیکه پارچه ای که اینطوری ملت سر کنن نشونه حجب و حیا نیس.
Iran, Islamic Republic of
18:49 - 1394/06/12
اقایان لطفا بوتاکس تزریق نکنند شبیه میکی ماوس میشوند این اقای چهره ...... بوتاکس تزریق کرده برای ایفای نقش باید کلی گریم بشه از اون حالت کمدی بیاد بیرون !!!!!!
ممنون بابت عکس اساتید پیشکسوت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
پس پیر و زشت شدند چی کنند؟!
ناشناش
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
میبینم که ...
خانمهای محترم لطفا برای خروج از منزل و رفتن به میهمانی از پله و اسانسور استفاده کنید.
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1394/06/12
ممنونم كه تو اين شماره عكسي از ليلا اوتادي گذاشتيد
يه خواهش...
عكسي هم از خواننده خوب كشورمون ماهان بهرام خان بگذاريد
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/06/12
چه تيپي زده سحر قريشي.خيلي بهش مياد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
اره بهش میاد ولی کجاش مده این؟؟
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1394/06/12
آرزوی سلامتی دارم برای استاد موسیقی ایران ، استاد شجریان .
Iran, Islamic Republic of
20:58 - 1394/06/12
این نوید محمدزاده چرا نمیفهمه که بیشتر از این که خاص به نظر بیاد , خز به نظر میاد.
پاسخ ها
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
گل گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
ای گل گفتی...
Iran, Islamic Republic of
21:01 - 1394/06/12
1.بچه ها چرا علی طباطبایی رو تو قطعه هنرمندان دفن نکردن؟؟
2.این روزا هر بچه ای هم کلاس آموزشی میزاره به عده بدبخت آموزش میده
3.از این پس منتظر مانکن آرایشی شدن تمام بازیگران زن باشید!!!!
4.و اما علی اوجی............
پاسخ ها
مدافع
-
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
1- خانواده اش نخواستن
2- یه عده بدبخت عقل دارن نرن اون کلاس رو، میگم بیان کلاس شما
3- هرکسی مسئول کار خودشه
4- الحسود لا یسود
فیلسوف قرن
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
جواب 2 مدافع رو نمی پسندم چون معنیش اینکه هر کی هر غلطی خاست بکنه به ما چه!
دوست من هر جا یه قوانینی داره! تو اتوبوس و تاکسی شما چون دلت سیگار میخاد نمیشه که سیگار بکشی! سیگار کشیدن و سرطان گرفتن و مردن حق شماست ولی این حق شما نیست که حقتونو به دیگران تحمیل کنید.
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1394/06/12
سینمای خانوادگی ایران...
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1394/06/12
اگه سه چهار تا عکسو در نظر نگیریم.. این سری خوب بود
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1394/06/12
مسخره کردین؟؟؟ چرا تایید نمیکنین؟
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1394/06/12
میلاد کیمرام و امیر جعفری هم تو تشییع جنازه علی طباطبایی شرکت کرده بودند.چیزی که باعث تاسفه اینه که دوستان هنرمند برای افتتاح یه برند ارایشی سر و دست میشکونن ولی برای فوت یه جوون فقط به یه پیام تسلیت تو اینستاگرام بسنده می کنن اونم نه برای همدردی صرفا جهت جمع کردن لایک و فالوئر
پاسخ ها
نیلو
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
متاسفانه ما داریم اخلاقای بد رو ازهم تقلید میکنیم.دلم واسه اون قدیمی هایی که حرمت ها رو رعایت میکردن و وجودشون مایه برکت وارامش ودلخوشی بود تنگ شده .جامعه الان کجا ومرام اونا کجا؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
مراسم ختمش خعلی شلوغ بود.
رهگذر
-
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
دوست عزیز من مدافع هنرمندا نیستم، هرکسی مسئول کار خودشه . ولی اول اینکه سنگ اندازی بعضی آفراد سودجو باعث شده بود همه شک داشته باشن در مورد خبر فوت و دوم اینکه من خودم طاقت دیدن جنازه و شرکت در تشییع جنازه رو ندارم ، باید ببینیم در ختم کیا میان . در مورد لایک و فالوئر هم سکوت کنم بهتره
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/06/12
بازیگران زن دیگه شور ارایش کردن و بی حجاب بودن و در اوردن...
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1394/06/12
اصلا اجرای مژده لواسانی رو نمی پسندم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
نمی دونم کی اینا رو مجری می کنه..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
لواسانی از کودکی در رادیو اجرا داشته ! لطفا نسبت به یه خانم مجری محجبه و با تجربه مودب باشید !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
از نوزادی ام که اجرا کرده باشه بازم اجراش به درد نمی خوره...
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1394/06/12
درود بر مدیران و کاربران مجله برترِ برترین ها! شماره هاتون پرشمار! وقتتون بی تکرار! شب و روزگار تان برقرار!
:)
Iran, Islamic Republic of
00:23 - 1394/06/13
جدیدا چاقی داره مد میشه ،ماشالا از بس اینا فست فود میخورن یکی از یکی چاقتر
Iran, Islamic Republic of
01:17 - 1394/06/13
پرحضورترين توالت ايرانى در شبكه هاى اجتماعى!!!
كلى خنديدم.
Iran, Islamic Republic of
01:33 - 1394/06/13
فقط میتونم بگم به خاطر حجاب بازیگران متاسفم!!!!
پاسخ ها
س
-
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
بهتره بگی بی حجابی و بدحجابی بازیگران
Iran, Islamic Republic of
01:47 - 1394/06/13
اینقد دوس دارم یه بار عکس نفیسه روشن رو با دهن بسته و بدون خندیدن ببینم !!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
لایک
+++++++++++++++++++++++++
Iran, Islamic Republic of
02:01 - 1394/06/13
یکی به من بگه چه زیبایی تو این شلوارای پاره ست ؟؟!!یعنی هر چی مد باشه باید بپوشینش ...خجالت نمی کشین ...
Iran, Islamic Republic of
02:04 - 1394/06/13
سلام
درسته با حرفی ک برای مراسم مرحوم علی طباطبایی گل گفتید موافقم اما خوبه ک اقلن بیشتر بدونید
امیرجعفری،علی صالحی،بزرگمهر حسین پور،برزو ارجمند،سیاوش خیرابی هم حضور داشتن
البته من فقط فیلمی ک تی وی پلاس گذاش دیدم شاید بیشتر هم بوده باشن
اما نبود حمیدگودرزی مهدی سلوکی و خواهران شریفی نیا خیلی تابلو بود
البته من خرده نمیگیرم چون واقعن مراسم رفتن اونم مراسم یه جوون دآغون کننده هس
خدایش بیامرزد
Iran, Islamic Republic of
02:33 - 1394/06/13
برترین ها من فقط در قسمت چهره ها در مورد استاد شجریان و همایون نظر میدم، همیشه هم نظراتمو گذاشتید، فقط یک بار نگذاشتید و اون هم من برای استاد اصطلاح شناسنامه موسیقی ایران رو بکار بردم، حالا تو دو قسمته که دارید این اصطلاح رو بکار میبرید، حالا فهمیدم چرا؟ سرقت ادبی میکنید !!
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1394/06/13
برترین ها من فقط در قسمت چهره ها در مورد استاد شجریان و همایون نظر میدم، همیشه هم نظراتمو گذاشتید، فقط یک بار نگذاشتید و اون هم من برای استاد اصطلاح شناسنامه موسیقی ایران رو بکار بردم، حالا تو دو قسمته که دارید این اصطلاح رو بکار میبرید، حالا فهمیدم چرا؟ سرقت ادبی میکنید !!
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1394/06/13
برترین ها من فقط در قسمت چهره ها در مورد استاد شجریان و همایون نظر میدم، همیشه هم نظراتمو گذاشتید، فقط یک بار نگذاشتید و اون هم من برای استاد اصطلاح شناسنامه موسیقی ایران رو بکار بردم، حالا تو دو قسمته که دارید این اصطلاح رو بکار میبرید، حالا فهمیدم چرا؟ سرقت ادبی میکنید !!
پاسخ ها
نفس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
این کلمه رو بزنیم ب اسمت راحت میشوی ؟:|
ی چیزایی میگینا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
تو هم اسم دختر به دنیا نیامده ی من رو سرقت کردی :(
امید
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
بیاین یکبار برای همیشه یه لقب مناسب برای استاد پیدا کنیم!
استاد کامکار بهشون گفتن تختی موسیقی ایران ولی من فک نکنم اخر زندگی تختی که خیلی مبهمه شبیه زندگی استاد باشه! در ضمن تختی بسیار بزرگ بود ولی حریفان رو تخت میکرد. استاد دنبال تخت کردن کسی نیست.
به استاد میگن شناسنامه موسیقی ایران. نمیدونم کی اینو گذاشته ولی بنظرم استاد موسیقی ایران رو به جهان معرفی نکرده به تنهایی! استاد شهرام ناظری استاد لطفی و خیلی بزرگان دیگه هم زحمت کشیدند اگه اینطوره استاد لطفی حتما میشه کارت ملی ایران! نه جالب نیست! استاد شبیه شخصیت بزرگا هنریه! نه کارت و ورق و سند!
ترجیح من برای استاد یک شخصیت هنری و بزرگه! و معتقدم ایشون سعدی اواز ایرانه! اگر زندگی بزرگان رو نگاه کنید میبیند زندگی و بزرگی موسیقی و هنر ایشون خیلی شبیه بزرگی و هنر سعدی هستش! خیلی هم جالب درمیاد اگر همایون پسرشون رو حافظ موسیقی بدونیم چون واقعا بعد سعی حافظ کولاک کرد ولی هرگز نتونست فن سخنوری رو مثل سعدی ادا کنه! لذا شعر سعدی و اواز استاد شجریان خیلی شبیه همه! هردو سهل و ممتنع هستند! خیلی باید موسیقی کار کرده باشید تا بفهمید چی میگم! لطفا درباره این واژه بیتشر تفکر کنید. مطمنا برازنده استاد اواز ایرانه! روزگاری شعر سعدی رو در یک کاسه ترازو میذاشتن و در طرف دیگر طلا میگذاشتند. الان برای دو روز کنسرت اواز استاد 11 میلیارد تومان ارز خارج خواهد شد ! اواز ایشون حکم همون شعر سعدی رو داره که برای یک دقیقه شنیدنش سکه های طلا باد داد! صدای حنجره طلایی ایرانه!
:) موافقید؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۵
باباجان امید استاد مبارک خودت ! لطفا اینو بفهم! والسلام
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1394/06/13
ینی نوید محمد زاده تو مملکت ما چهره شناخته میشه!!؟؟ انصافا مردم خودشونو دس کم میگیرن که این افراد میشن چهره یا بیخودی داریم یسری ادما رو گنده میکنیم!!! آخه این چه پستیه این بشر گذاشته!!! بعد 5،062 نفر لایک کردن!!!!!!!! یکی این چیزا رو واسم توجیه کنه بخدا اعصابم میریزه بهم از این همه ساده لوحی بعضیا..
پاسخ ها
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
نوید محمدزاده تو کدوم فیلم یا سریالی بازی کرده؟ چی شد یهو چهره شد؟ مگه داریم مگه میشه؟؟
مدافع1
-
۱۰:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
حرص نخور شما، ایشون که خودشون ادعای چهره بودن ندارن مجله برای پرشدن صفحه اش عکسشون رو میذاره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
من یه فیلم تو جشنواره ازش دیدم که اکرانم نشد همشم توش فحش می دادن
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1394/06/13
برترینها پست های سامان جلیلی رو هم بزار دیگه
Iran, Islamic Republic of
13:14 - 1394/06/13
تلویزیونیارو رو اصلا نمیشناسم عکساشونم نچسبه سینمایی بیشتر بزارین
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1394/06/13
یونس غزالی بازیگرخوبیه ولی نوجوان نیست که!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
24 سالشه ...
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/06/13
سلام من همیشه این بخش برترین ها رو دنبال میکنم. فقط یچیزی !
بنظرم نمیخواد عکس اونایی که نمیشناسیم هم بزارین!
مثلا با عرض پوزش من نوید محمدزاده و فتانه ملک محمدی رو نمیشناسم !
پاسخ ها
مدافع2
-
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
شما نمیشناسید برای ما که میشناسیم میذارن.
آقای محمدزاده تو فیلم عصبانی نیستم و سیزده بازی کردن و خانم ملک محمدی در سوپراستار
Iran, Islamic Republic of
16:55 - 1394/06/13
تو کوچه ی ماهم عروسی میشه! حالا میبینی چی میشه!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
تو کوچه ما همیشه عزاداریه
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1394/06/13
آقای شاهین نیا چرا نظر منو دوبار گذاشتی!؟!؟!؟!؟!
نظرمو اصلاح میکنم و میگم من از اسم مهرناز خوشم اومده و تا قبل از اینجا نشنیده بودم و به نظرم اسم زیبایی اومد ودر آخر موافقا لایک کنن
United States
18:47 - 1394/06/13
آقـای شـاهین نیـا وقتی از کسی که اکثـرا نمیشناسنش، فقـط واسه بالا بردن بـار طنـز، عکس میذارید، لطفـا از کـارا و افتخـاراتـش هم بگیـد تا بدونن واقعا بعضیا چهـره ن .. مثـلا نویـدمحمـدزاده بـازیگـر تـوانـای تئـاتـر
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1394/06/13
بابای مژده لواسانی وکیله .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
خوب باشه
حالا باید اونطوری بره همه کشور ها آلروی ایران و ایرانی رو ببره
خیلی لطف کرده روسریش رو از رو ابروهاش داده بالاتر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
آلرو یا آبرو؟ بعد هم آبروی چه کسی رو برده اتفاقا من یکی به خاطر حجاب و ثبات عقیدش طرفدارشم
خوب بود مث بعضی بازیگرا که با لباسای عجق وجق که خیلی از ما حاضر نیستیم حتی تو خونه هم اونا رو بپوشیم ظاهر میشد
دیگه نذار از لباسای پاره پوره ی امیر آقایی در خارج از کشور بگم که خودش یه درد بزرگه و تا مدتها من بجای اون خجالت میکشیدم ایضا فاطمه معتمد آریا اندیشه ی فولادوند نیکی کریمی و روبوسی لیلا حاتمی
س
-
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۶
آره خانم لواسانی آبروی ایران و ایرانی رو برده عوضش گلشیفته (خودباخته) فراهانی آبروی ایران و ایرانی رو حفظ کرده!!!!!!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
مرسی از س!
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1394/06/13
برای مرگ سیدعلی طباطبایی بسیار متأسفم تا جایی که مرگ این جوون هیچ طرزی از ذهنم بیرون نمی ره. ای کاش درس عبرت هم بگیریم ما جوونا باید خودمون مواظب خودمون و سلامتیمون باشیم. این سید عزیز تاوان ظلم حکومت ایران پس داده. چرا باید این جوان هنرمند دچار ایست قلبی بشه چرا؟ باید بدونیم حکومت و مسوولان به هیچ عنوان نگران این پدیده اسف بار نیستند. چرا برای هرپدیده طبیعی جلسه ستاد بحران تشکیل می دهند اما آیا ایست قلبی یک جوان (حالا مشهور مثل سیدعلی طباطبایی یا غیرمشهور) نیازی به تشکیل جلسات مشابه از طرف وزارت بهداشت نیست؟ وقتی پدر سیدعلی میگه چندروزی از ناحیه قفسه سینه احساس درد می کرد چرا کسی به خانواده اش نحوه مدیریت چنین شرایطی رو آموزش نداده بود. خیلی کوتاه بگم مسوولان به فکر شما جوونا نیستند پس لطفا مواظب خودتون باشید مواظب جسم، روح، فکر و قلبتون. الهی که همه عمرطولانی داشته باشید و جوون بمونید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۴
قلب منم ناراحته از روزی که این خدا بیامرز مرده همش فکر می کنم کی نوبتم می شه ؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1394/06/13
اینا که ماهی یک یا چند بار تو مراسمی چیزی شرکت میکنن صرفا می خوان برند جدید لباس و کیف وو کفش و ساعت و مدل مو و آرایششونو به هم نشون بدن و قصد دیگه ای ندارن
Iran, Islamic Republic of
01:21 - 1394/06/14
همه رفتند کسی دور و برم نیست
چنین بی کس شدن در باورم نیست
Iran, Islamic Republic of
03:23 - 1394/06/14
من از علی انصاریان بازی(که چه عرض کنم!) اش رو در سریال زیر آسمان شهر رو یادمه که واقعا فجیع بود!!! نابازیگر هم نبود حتی!!
Iran, Islamic Republic of
07:08 - 1394/06/14
نمیتونستم زیر کامنت ج بدم
آقای امیر 16:18 فتانه ملک محمدی دختر شهاب حسینی تو فیلم سوپراستار هس
نوید محمدزاده هم بازیگر سینما هست من اما ب شخصه فیلمی ازش ندیدم ک بخوام مثال بگم
Iran, Islamic Republic of
11:56 - 1394/06/14
خیلییی جالبه از هر لر و از هر استانی که باشه بپرسی کجایی هستی میگه "لر بختیاری"!!!!!!
-
15:19 - 1394/06/14
لیلا عراقیان افتخار افرین و پرغرور .....دست مریزاد استاد
Iran, Islamic Republic of
23:45 - 1394/06/14
(در جواب مدافع)
1.یه عده بدبخت عقل ندارن و میرن.منم چیز دیگه ای درس میدم نه بازیگری وگرنه میگفتم بیان کلاس من
2.بازیگران و آدمای معروف در مقابل جامعه مسئول هستن چون جوونا از اونا الگو برداری میکنن
3.فک کن کسی به علی اوجی حسودیش بشه....
4.اینجا برای نظر دادن در باره ی عکس هاست و من هم میتونم هر نظری دارم بگم اگه مصلحت نباشه تایید نمیشه
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1394/06/15
چرا شماره جدید نمیاد؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1394/06/15
شماره هاي قبل تر وقتي مجله از سام درخشاني عكس ميگذاشت، يه خانمي بود كه هر وقت عكس اين هنرپيشه رو مي ديد كلي قربون صدقه اش ميرفت.... كارش اصلا قشنگ نبود اما عكس العمل بچه ها نسبت به اين قضيه خيلي مودبانه بود
اما الان اينجا انگار شده ميدون جنگ كافيه يكي يه حرفي بزنه بقيه مي خوان تكه پاره اش بكنند
نمي دونم شايد كاربراي قديمي ديگه نيستن و يا شايد نزاكت داره از بينمون كاملا از بين ميره...
Iran, Islamic Republic of
03:10 - 1394/06/17
آقای کوروش خان تهامی خیلی چسبیدی به اسطوره ات! یه کم فاصله بگیری بد نیست!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج