اتوبوس برقی چینی +عکس
۲۴۰۹۷۵
۱۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۸
۱۱۱۴۳ 
روز سه شنبه اول سپتامبر، نمایشگاه اتوبوس ترافیکی برزیل در سائوپائولو گشایش یافت. شرکت خودروسازی بی وای دی چین اتوبوس برقی جدید خود را که در برزیل تولید شد، در این نمایشگاه به معرض نمایش قرار داد.
وبسایت رادیو چین: روز سه شنبه اول سپتامبر، نمایشگاه اتوبوس ترافیکی برزیل در سائوپائولو گشایش یافت. شرکت خودروسازی بی وای دی چین اتوبوس برقی جدید خود را که در برزیل تولید شد، در این نمایشگاه به معرض نمایش قرار داد. این مدل جدید اتوبوس با استقبال بازدیدکنندگان و مشتریان روبرو شد.

محبوبیت اتوبوس برقی چینی در نمایشگاه اتوبوس سائوپائولو برزیل

همین روز شرکت بی وای دی دو مدل اتوبوس را که بدون موتور و تنها با استفاده از باطری حرکت می کنند نمایش داد که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

چن چیانگ، مدیر کل شرکت بی وای دی در آمریکای جنوبی عنوان کرد: این دو نوع اتوبوس در پایگاه تولید بی وای دی در سائوپائولو تولید شده است که با استفاده از باطری مدل جدید هر بار پس از شارژ، مسافتی حدود 270 کیلومتر را طی می کند. در حال حاضر شرکت بیادی در حال مشورت و گفت وگو با بیش از ده شهر برزیل برای فروش است. احتمال دارد که این اتوبوس های برقی در آینده نزدیک در شهرهای سائوپائولو و ریو دو ژانیرو مورد استفاده قرار گیرند.

محبوبیت اتوبوس برقی چینی در نمایشگاه اتوبوس سائوپائولو برزیل

محبوبیت اتوبوس برقی چینی در نمایشگاه اتوبوس سائوپائولو برزیل
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج