چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)
۲۴۱۹۶۴
۱۷ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۹
۷۷۲۵۰ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 
برترین ها - امیررضا شاهین نیا:
در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
این شماره را شروع میکنیم با عکس های خوشتیپ های ایرانی در جشنواره فیلم ونیز که این روزها شبکه های اجتماعی را قُرُق کرده اند. نیکی کریمی و امیر آقایی با ظاهر آراسته ای که در مراسم اصلی جشنواره معتبر فیلم ونیز ایتالیا برای خود انتخاب کردند، نشان دادند که میتوان عجیب و غریب نپوشید و درخشید، و همچنین ثابت کردند حتماً لازم نیست با شلوارک و شلوار سندبادی در مراسم حاضر شوی تا سوژه شوی، با آراستگی و خوشتیپی هم می‌توان سوژه شد و صفحات شبکه های اجتماعی و همچنین دل ها را تسخیر کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی بسکتبالیست ها پس از قهرمانی در در یک رقابت در چین. با آرزوی درخشش آسمانخراش های کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی مستر تستر یا همان حمید سپیدنام با داریوش خان ارجمند در فرودگاه مهرآباد. کاملاً مشخص است دو عزیز کاملاً اتفاقی یکدیگر را دیده اند، همچنین کاملاً مشخص است که داریوش ارجمند مستر تستر را اصلاً نشناخته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس هنری سیاه سفید عمار تفتی با ظاهر جدیدش که خیلی او را ممتاز تر از قبل کرده است. آفرین به این انتخاب هوشمندانه ای که به صورت هر کسی نمی آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس بدون شرح فریبا خانم کوثری که مثلاً خواسته جلوی دوربین "کول بازی" دربیاورد، ولی همانند تجربه های مشابه در سایر چهره های عزیزمان، موفق نبوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس هنری مارال بنی آدم بازیگر با استعداد سینما و تئاتر در مقبره صائب تبریزی در اصفهان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


سلفی فلامک جنیدی و همسر محترم در ماشینشان در حال بازگشت به تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)چالش جدیدی که در صفحات چهره ها در شبکه های اجتماعی زیاد به چشم میخورد چالش «اهدای عضو» و یا 1=8 بود، به این ترتیب که چهره ها کارت ثبت نام برای اهدای اعضای خود را دریافت می‌کردند و با نوشتن 1=8 در کف دستشان سایر دوستان را به این چالش متفاوت دعوت می‌کردند. منظور از رابطه 1=8 هم این است که هر یک نفر با اهدای اعضای خود در شرایط ممکن، جان 8 نفر را نجات خواهد داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی بهاره رهنما با عزیزی که بالاخره نفهمیدیم خواهر بهاره است یا دوستش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی رضا عنایتی و برادران عزیز در یک ضیافت. رضا جان هنوز دیر نشده، برادرانت را هم وارد فوتبال کن که تا 30 سال آینده مهاجم موقعیت طلب لیگ ایران را تامین کنید، بعد از آن هم که پسرانتان فرا خواهند رسید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی عمو تتل روی تخت بیمارستان و زیر سرم. تتلیتی ها نگران نباشند یک افت فشار معمولی بود که با یک سرم قندی حل شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس بدون شرح ساناز کاشمری در حال گرفتن ترمز. واقعاً به بحران سوژه رسیده ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


حسام نواب صفوی با این عکس از بازیگر نقش دکتر مصدق در سریال معمای شاه، باراک اوباما و توانایی هایش را زیر سوال برد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)این هم سلفی از سامان جلیلی خواننده خوش صدای کشورمان برای عزیزانی که درخواست عکس از وی داشتند. سلفی در یک سالن بیلیارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی عارف لرستانی با تابلویی از استاد شجریان که توسط خود ایشان و اعضای گروهش اختصاصی برای عارف امضا شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)بازیکن جوان پرسپولیس در حال آماده کردن خود برای ادامه رقابت های لیگ برتر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)چارتاری ها باز در اوج هستند. آرمان گرشاسبی، احسان حائری، آرش فتحی و آیین احمدی فر روز گذشته با انتشار آلبوم جدیدشان که در روز اول با استقبال بینظیری هم مواجه شد، بار دیگر در مقابل رقیبان پاپ خوان و سنتی خوان خود عرض اندام کردند و محافل روشنفکری و کافه ها را با صدای گرم و ساز کوکشان همراه کردند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)فقیهه سلطانی، رویا بختیاری و محمد حاتمی در کنار دو عزیزی که با وجود شرایط خاصشان برای آنها اجرا و هنرنمایی کردند. با آرزوی سلامتی برای تمامی "کودکان ابدی".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس بامزه صابر ابر با لیا خانم دختر مهناز افشار. عکسی که خود مهناز خانم زحمتش را کشده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی بازیکنان تیم ملی از هندوستان که برای بازی رسمی با تیم ملی این کشور به دهلی رفته اند. امیدواریم سلمان خان و جبارسینگ در ارنج تیم هند نقشی نداشته باشند، وگرنه بعید میدانم کسی زنده از زمین بازی خارج شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


فرهاد مهادیان هر از چند گاهی عکسی از بدن ورزشکارش آپلود می‌کند، با این تفاوت که هر سری حجم بدنش نسبت به عکس قبل خیلی بزرگتر شده است، نگران فرهاد هستیم، چون با این روند تا سه عکس آینده خواهد ترکید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)آقا کریم باقری یکی از با اخلاق ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران در کنار پسرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)تینا آخوندتبار برای سگش در اینستاگرام صفحه ساخته است و با این متنِ لوس صفحه او را تبلیغ کرد. جالب است بدانید تا این لحظه 200 نفر صفحه سگ تینا آخوندتبار را فالو کرده اند...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)تنها نکته این سلفی حضور همزمان ژاوی و مسعود شجاعی در آن است. در حاشیه مراسم افتتاحیه لیگ ستارگان قطر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)مرتضی پور علی گنجی و خانواده اش که از آن ها به عنوان همه دار و ندارش یاد کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)حسین مهری لحظاتی پس از یک درگیری و خوردن یک کشیده که باعث شده است کمی سرش تکان بخورد و بلافاصله این جمله تکان دهنده از آن ساطع شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی هانیه توسلی و هم بازی های خردسالش در آخرین روز فیلمبرداری فیلم جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)متین ستوده با یک عینک ته استکانی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)پریناز ایزدیار با این سلفی تکراری از پخش سریال شهرزاد در ماه آینده خبر داد. بنظر میرسد بالاخره از شر سلفی های پشت صحنه این سریال رهایی یافته ایم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)حافظ ناظری با این عکس در کنار برانکو ایوانکویچ اعلام کرد که یک پرسپولیسی است. احتمالاً خیلی زود با مراجعه به نظرات و دایرکت اینستاگرامش از عنوان کردن این مسئله پشیمان خواهد شد. کلاً هنرمندان تیم مورد علاقه خود را رسانه ای نکنند خیلی بهتر است زیرا چگالی فحش در صفحه شان خیلی پایین می آید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی امیرحسین آرمان و پوریا پورسرخ در بین دو ساختمان بلند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)جدیدترین شیرین کاری نفیسه روشن. پروردگارا این عوامل قندی و نمکی موجود را برای جامعه هنری ما حفظ بفرما!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس آتلیه ای علی انصاریان و خانواده محترم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)هستی مهدوی فر در ویویی بسیار زیبا مربوط به یک کاخ معروف در سنپترزبورگ روسیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس هنری مستانه مهاجر در کنار پلکان های ردیفی چند خانه در یکی از کشورهای خارجی. لوکیشنی که مستانه مهاجر برای عکسش انتخاب کرده مربوط به یکی از ایالت های شمالی ایالات متحده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)مهدی مقدم، خواننده خوش صدایی که قدر خود را ندانست. نه قدر صدایش را، نه قدر تناسب اندامش را!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس آتلیه ای کوروش تهامی و همسر محترم. مطمئناً جناب عکاس میتوانست زاویه مناسب تری برای ثبت عکس پیدا کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)پست بامزه مجید اخشابی که نشان داد بر خلاف ظاهر اتوکشیده ای که در رسانه ها از وی دیده ایم، خیلی هم شوخ و سوژه پرور است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)نمایی از کفِ افتخار و قدردانی دکتر ظریف و همسر محترم برای استاد فرشچیانِ تکرار نشدنی. با آرزوی سلامتی برای خالق آثار ماندگار «عصر عاشورا» و «شمس و مولانا».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)حمایت سوشا مکانی از حمید حامی و دعوت از وی برای آمدن. خودش هم زود آمدن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)امیر محمد زند، مجهز به یک «صدا خفه کن» نارنجی رنگ.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی مرنضی کاظمی با چمن خوب ورزشگاه آزادی. البته اگر کیلوهای اضافی هنرمندان و پیشکسوتان چیزی از آن باقی بگذارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی سعید معروف و رفیق روس اش. همین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)آزاده صمدی در نمایی از تئاتر جدیدش. عکسی از مریم رضوی که عکس هایش حرف ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی ستاره ها در پشت صحنه یک پروژه تاریخی جدید. خوب شد شهرک سینمایی و خیابان لاله زار را داریم وگرنه خدا می‌دانست نصف بیشتر پروژه های تاریخی را قرار بود کجا فیلمبرداری کنیم! محمدرضا هدایتی، کوروش تهامی، نیما فلاح و رامین ناصر نصیر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)برزو خان ارجمند و پسرش یک بار استخر روباز رفته اند و ما یک هفته است که داریم عکس های مربوط به شنا کردن عزیزان را لایک می‌کنیم. خوب شد محل زندگی برخی عزیزان جزایر هاوایی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)رویا میرعلمی در گریم سوگلی ناصر الدین شاه. کاملاً مشخص است گریمور محترم هیچ تصوری نسبت به زنان درباری دوران قاجار نداشته است، در آن دوره زن اگر سبیل نداشت و ابروهایش کمتر از پاچه بز بود کسی به رویش نگاه هم نمی‌کرد، چه برسد به این که سوگلی پادشاه مملکت شود! لطفا در تست گریم بازنگری شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس یادگاری علی منصوری با پلیس های آمریکایی. البته لازم به ذکر است هیکل پلیس های عزیز خیلی هم درشت و غیر عادی نیست، بلکه این کوچک بودن جثه علی است که این خطای دید را ایجاد کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


اندیشه فولادوند به دیدار ناصر ملک مطیعی رفته بود که این عکس را گرفت. خدا را شکر حال ناصر خان خوب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عمو پورنگ در یک رودخانه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس یادگاری آتیلا حجازی با مجسمه یک دزد دریایی در وین اتریش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)ابوالفضل پورعرب، سعید سهیلی و جمشید خان هاشمپور در یک رستوران به صرف آبگوشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)شهره سلطانی و کمپینی که در بالا گفتیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)الناز خانم شاکردوست برای ادامه تحصیل در خارج از ایران تشریف دارند و عکس های ایشان با سر در دانشگاه و قفسه های کتابخانه گواه این موضع است. با آرزوی موفقیت. امیدواریم هر چه زودتر برگردید و رونق را به سوپرمارکت ها بازگردانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)پانته آ بهرام در نمایی از تئاتر «دریازدگی».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)خدایا این تئاتر را از چهره های ما نگیر.

مه لقا باقری در پشت صحنه تئاتر «دو روی روایت نادری».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس مهدی یراحی و رفیقش بدون هیچ مناسبتی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)از متن پست ایرج نوذری چنین برداشت میشود که ایشان قبلاً فوبیای کابین خلبان داشتنه اند ولی با مراجعه به آن جا ترسشان ریخته است، وگرنه ارتباط دیگری بین متن و عکس وجود ندارد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)عکس یادگاری ستاره با علی زند وکیلی پش از تماشای کنسرت ایشان. سام نوری، کارن همایونفر، هنگامه قاضیانی و احسان کرمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)فتانه ملک محمدی و آناهیتا افشار در حال انتظار برای آماده شدن سفارش شمالی شان هستند. تشکر ویژه از دوست عزیزی که زحمت عکس را کشیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)علیک سلام، روز شما هم بخیر استاد. چه خبر از کلاس های بازیگری؟ از نمایندگی ال جی چه خبر؟! اسمارت فون ها خوب هستند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)خندوانه در کنار تمامی خوبی هایی که دارد یک خوبی ویژه برای برخی کمدین ها داشت که سکوی پرتاب آنها برای مشهور شدن و افزایش فالوئر بود. کسانی مثل امیر کربلایی زاده و علی مسعودی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی علی اوجی، یکی از صاحب امتیاز های واژه سلفی در ایران در کنار آزاده زارعی، عارف لرستانی، فرمان فتحعلیان و دوست عزیزشان در آسانسور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)واقعا سوال خوبی بود. چرا؟!

چرا بعضی ها سلفی چرت می‌اندازند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)سلفی خوابالوی ستاره اسکندری که این روز ها در «دندون طلا» در حال درخشش است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)فرهاد اصلانی و تک بیتی که رکورددار حضور در زیر عکس هموطنان در اینستاگام است. طوری که قرار است اینستاگرام در آپدیت جدیدش برای درج این جمله در زیر عکس ها یک ماژول (ابزار) ویژه اختصاص دهد که کاربران ایرانی برای تایپ کردنش به زحمت نیافتند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)

سلفی مهتاب کرامتی و دوستش در فرودگاه بوشهر. خیلی کم پیش می آید مهتاب خانم دست به سلفی شوند و میتوان گفت این اولین بار است که سلفی گرفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


عکس جالب بیژن بنفشه خواه از پدر و پسرش در کنار یکدیگر. با آرزوی سلامتی برای استاد رضا بنفشه خواه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)به سلامتی حمیدرضا پگاه که وارد لوس بازی های امید حاجیلی نشده است و بدون اشاره به هیچ احدی همان V را نشان داده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)گویا بهنوش بختیاری پس از تماشای این تئاتر قرار دارد با دوستانش به سینما 4 بعدی برود و از همین حالا عینک مخصوص را به چشم زده است تا چشمانش به آن عادت کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)محمدرضا شریفی نیا و فاطمه گودرزی در یک جشنواره فیلم خارجی که از سایر عزیزان حاضر در عکس میتوان حدس زد که جشنواره فیلمی در هند است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


لیلا حاتمی و علی مصفا در رونمایی آلبوم موسیقی «در دنیای تو ساعت چند است». خیلی هم عالی.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)


نیوشا ضیغمی و همسر محترم در کنار ناصر خان ملک مطیعی. تا همین چند سال پیش نصف همین عزیزانی که چپ و راست با ناصر خان عکس یادگاری می اندازند اصلاً خبر نداشتند که ایشان در ایران هستند یا آمریکا! تا اینکه خبر بستری شدن و بیماری ایشان آمد و شرایط طوری شد که گویا نداشتن عکس یادگاری با ایشان در بیمارستان یک نوع عدم صلاحیت در اینستاگرام به حساب می آید. مطمئناً این روزها خود ناصر خان این فکر به ذهنش خطور کرده است که ای کاش هیچ وقت «ناصر ملک مطیعی» نبود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)به پایان می‌بریم این شماره ی کم حاشیه را با این عکس دسته جمعی ستاره ها در پشت صحنه یک تئاتر. آرش مجیدی، یکتا ناصر، بهنوش بختیاری، پویا امینی، ایمان صفا، علی شادمان و سایر عزیزانی که در عکس حضور دارند و از داشتن انگشت اشاره خوشحال هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (155)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار کیک (kik) با آی‌دی bartarinha.ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.

انتشار یافته: 240
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:49 - 1394/06/17
اول!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
بهاره رهنما یه خواهر و برادر دوقلو داره فقط . اسم خواهرش هم "بهانه" ست و بزرگتره و ساکن فرنگه!
پانیسا
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
ساناز کاشمری و سلفی مسخرش

اه اه اه اه
david
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
چه جوریاس امیر همرو دعوت میکنی با نظرات ما پیجت گرم میشه توهین و بی ادبی بی ربط چیه تایید میکنی زیر نظرات!!!! ! یعد جوابشونو بدیم نمیذاری!
Iran, Islamic Republic of
17:50 - 1394/06/17
نیکی کریمی و امیر آقایی همتا ندارن...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خوش تیپ ندیدی..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اولی آره دومی نچ!
ارمیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اخی جفتشون خیلی خوشتیپ شدن مخصوصا امیر اقایی
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1394/06/17
user نامی که در این صفحه میدرخشد
من مینویسم user
تو عمید دهخدا هر چی بخوان کدخدا یا سیب
من منطقی فکر میکنم
پس هستم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
باید واسه این بنویسن وات د فاز
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1394/06/17
یه اقیانوس آبی توی عمق چشاته
یه ریتم شادی توی پیانوی صداته
تو رویاهام میبینم که موهامو میبوسی
همه دنیام تو میشی توی عکس خصوصی
(نازنین)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نازنین مرد...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
ول کن دیگه توام . اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
تو هم گیرآوردی خوتو بد جور
تو رویاهام میبینم که موهامو میبوسی ! مردِ گنده
بگو خو داستانت چیه نگی دفعه بعد حالتو میگیرم
سیامک
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
هاشم تو که کچل بودی!!!!!
صادقی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
هاشم خودت داری با دستای خودت قبرتو میکنی هااااااااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اینم دیگه به کامنتای مضخرف اول,دومی اضافه شد
بس کن دیگه مردک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
لطفا به گوشی نازنین پیام بده
حال ما رو با لوس بازیات بد نکن
هر چیزی جایی داره
Iran, Islamic Republic of
17:55 - 1394/06/17
اوه اوه این محسن مسلمان چه میکنه!!!!
پاسخ ها
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
چه میکنه؟؟؟/
United States
17:57 - 1394/06/17
از هر چی بگذریم از انگشتر تتلو نمیشه گذشت ، انگشترش قشنگه حیف تو دست این بشر ..!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خیلی خوشگله ولی به نظر من کار قشنگی نیست آدم این کلمه رو (خدا) به عنوان انگشتر استفاده کنه.
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/06/17
چه عجب !!!!
به شلوار متین ستوده گیر ندادی!!!
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/06/17
با قیافه نیکی کریمی حال نمیکنم یه خورده دهاتیه. شیک نی
پاسخ ها
نازی جوووووووووووون
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
اگه قیافه این دهاتیه کاش منم قیافه دهاتی داشتم
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نوچ .صورت استخونی خاص میپسندم .امبرهرد و کارا دلوین خوبن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
لابد چون دماغ عملی و لب پروتزی و جلف نیست؛ و سنگین و مرتب لباس میپوشه، دهاتیه!!!
ندا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
حالا یه نفر که صورت عملی نداشت شد دهاتی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اتفاقا دهاتیا زیباترین چهره هارو دارن
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اصلا شما در شان خانم کریمی نیستی که بخوای نظری رو ارائه بدی یه خانم بسیار مودب و با وقار شما با همون ده هفتاد و هشتادیها بپر واست کافیه
azam
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
وااااا كي ميگه عملي نيس!!!!!!!!!!!!!دماغش عمليه باوووووو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اره تو دهات قیافه ها زیباتر و طبیعی تره . من تو روستای پدربزرگم که اطراف قزوینه یه عالم فیس های اروپایی و چشم رنگی دیدم که تو شهر ندیدم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
صورت استخونی ، مردها رو هم جذاب میکنه :))
محمد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
من موندم شماهایی که اینقد دهات دهات میکنید خودتون از کجا اومدین؟ طرف 1 سال نیس رفته شهر اینقدر دهات دهات میکنه. بعدشم مگه اونا بنده ی خدا نیستن؟ یا مگه ماها داریم تو شهر آپولو هوا میکنیم که اونا اونجا نمیکنن؟ متاسفم واستون....
سارا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
من با نظر نسیم خیلیییییییییییییییییییییی موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1394/06/17
ظریف چه کار بدی کرد تو مراسم فرشچیان هر چی بهش دادن نخورد نترس مسموم نمیکنن تو رو انقدر الکی نخند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
اب قطه
user
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
تو مراسم آبمیوه و شیرینی پخش میکردن و اینها برای دکتر ظریف منع مصرف داشت.
لطفا بیاید اینقدر با غرض ورزی به مسایل نگاه نکنیم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
واسه خونه ما همیشه وصله هم موافق نوافق هستم در مواردی نیستم جوگیر نشین به خاطر مشکلات مردم گفتم نخند
Iran, Islamic Republic of
18:03 - 1394/06/17
Avaaaaaaaaaaaal khodaya avaaaaaal shodam
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خدایا ای شادیارو از ما نگییر
من
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
سكته نكني يه وقت :O
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
آخی... الهی بگردم
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1394/06/17
کی روش جنتلمن رو انقدر اذیت کردن میگه جایگاه ما اول آسیا نیست حقیقت رو میگه اما باز حالگیریه
پاسخ ها
#a
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
لجبازش کردن خیلی احترام میذاشت اما مثل اوایل نسیت بیکار بودن سر به سرش گذاشتن تیم زیر دستشه بی روحیه شده
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1394/06/17
پای ساناز کاشمری رو دوست داشتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
صلوات بفرس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
بو می ده هاااااااااااا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
بسم اله........
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
وقتی کسی عکس اینطوری میذاره باید انتظار نظر اینطوری هم داشته باشه
user
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
اینو گذاشتم خواستم نظرات رو ببینم! باید به همچین تصاویری نظرات زشت تری گذاشت تا طرف (کاشمری) دیگه از این غلطا نکنه!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
18:09 - 1394/06/17
این پسر مجریه شد فیلمساز چه صدای تو مخی داشت این کاره نیس
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1394/06/17
خوش به حالشون. سقف دغدغه های روزانشون گرفتن عکس واسه اینستاگرامشونه!!!
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
سقف دغدغه های شما هم کامنت گذاشتن اینجا !
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1394/06/17
اول شدم من باریکلا به خودم
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
بگذاریددر دنیای کوچک خود بماند.
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1394/06/17
آزاده صمدی اشعار سهراب و فروغ رو بخونه فاز میده خیلی مثل نیکی
Iran, Islamic Republic of
18:15 - 1394/06/17
یعنی من عاشق شوهر نیوشا ضیغمی هستم!
واقعاً توی نچسب و چندش بودن، خدا این دوتا در و تخته رو حسابی باهم جور کرده...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
چقدرم نیوشا احساس صمیمیت با آقای ملک مطیعی ممیکنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
حیف نیوشا جووووووووووووون
user
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خوشبختانه ارزش آدما به محبوب بودن در دل شما نیست!!
آخه مگه شوهرش چیکار کرده به تو؟؟؟
چرا اینقدر نفرت پراکنی میکنید؟؟
مهناز
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
شوهرش یه پولداره فقط همین!
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1394/06/17
یادداشتتون در مورد تصویر اول ( جشنواره ونیز) عاااالی بود
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1394/06/17
دستتون درد نکنه.خیلی خوب بود
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1394/06/17
تتلیتی ها
مرد گُنده
وات دِ فازت
تتو
کشتی جنگی
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1394/06/17
اقای تارخ را دوست دارم خدا حفظ شان کند
Iran, Islamic Republic of
18:22 - 1394/06/17
یعنی اول منم عمرا
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
عمراااا
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1394/06/17
من ارشد آزاد قبول شدم :)
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
مبارک باشه عزیزم
ایشالا عروسیت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
تکبیییییییییییییییییییییییر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
مورد داشتیم طرف به اسم یوزر گفته دانشگاه قبول شدم بعد یه دختر گفته مبارکه ایشالا عروسیت دخترامون طفلک همش فکر ازدواجن حالا شاید ازدواج کرده شیلی جون
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
یوزر 22:58 ناراحت نشو ایشالا عروسی تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نه من ازدواج نکردم
مرسی شیلی جون ایشالا عروسی خودت
صادقی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
shily جان یوزر از اولش هم همینجوری زشت و بی فرهنگ وبدترکیب بود
شایان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
صادقی بی تربیت بی فرهنگ چطور نظرات توهین آمیزت تایید میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
چقدر بی ادبی صادقی یه شوخیه بین یوزر ها خود شیلی از خجالت همه در میاد تو خودتو لوس نکن براش
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1394/06/17
چقدر اینا عقده ای اند...بعضی از عکسها واقعا بوی کمبود میده...اینا کسانی هستند که اصلا به درد این مملکت نمیخورند...اولا که بازیگران خوب ما شاید به تعداد انگشتان دست هم نباشن...مثلا این تینا آخوند تبار، علی اوجی، الناز شاکردوست، نفیسه روشن و خیلی های دیگه که من فقط تو این سایت عکسشون رو دیدم چیکار میکنند؟ داروی ضد سرطان درست کردن؟ فرمول جدیدی ساختن؟ اینها هیچکدوم بزرگ نیستن. بزرگان ما کسانی اند مث پروفسور سمیعی...مث پروفسور بهزاد..یا نابغه ریاضی خانم میرزاخانی و همه دانشمندان و نابغه های کشور...واقعا متاسفم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خب شما بگو این خانوم ریاضی دان دقیقا به چه دردی خوردن؟ سوراخ لایه ی اوزون رو دوختن؟ هسته ی اتم شکافتن؟ چیز منحصر به فردی اختراع کردن؟ راه درمان بیماری لاعلاج رو کشف کرده؟ به فرض تو ریاضی خیلی مخه! شما بگو ریاضی چقد به درد زندگی منو تو خورده که یه ریاضی دان بشه جز بزرگان ما؟!
user
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
نیکی کریمی هم مثل همیناست. فقط یه کم روشنفکر نماتر!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
دوست عزیز اینجا عکس بازیگرا رو میذارن نه دانشمندان
این یه جور سرگرمیه، دنبال کردن افراد معروف
البته که اینا الگوی علمی نیستند فقط بازیگرند
دلیل غر غر شما رو نمی فهمم
سایت های علمی کم نیستند
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1394/06/17
Avalll
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
دلیل انتشار این نظر بعد از 20 تا نظر دیگه چیزی جز مسخره بازیه؟
شما نوبرید خودتون سایت خودتون رو مسخره می کنید
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1394/06/17
مهدی مقدم هنوز هم صدای خوبی داره...حیف که مجوز نمیگیره...یعنی نمیدن بهش!!
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1394/06/17
یادداشتتون در مورد تصویر اول ( جشنواره ونیز) عاااالی بود
Iran, Islamic Republic of
18:34 - 1394/06/17
خودرو نخرید
کسی لایی نکشه نابستون تمام شد یه سفر ارزش نداره هم امنیت ندارن هم مرامی درست نیست
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1394/06/17
ناصر ملک مطیعی
بهروز وثوقی و دیگر دوستان سلامت باشید همیشه
Iran, Islamic Republic of
18:38 - 1394/06/17
ماشاله نیکی کریمی روز به روز دارن جوون تر میشن
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1394/06/17
چارتاری ها رونمایی کردن ما دیشب دانلود چطوریاس صدای خوانندش خیلی به دل نمیشینه خیلی معمولیه یکی دوتا آهنگش بد نیست
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1394/06/17
لیلا حاتمی چقدر با شکوهست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
تعبیر قحطی بود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اتفاقا تعبیر ازین بهتر نمی شد. شکوه، در عین سادگی و وقار = زنانگی ناب
Iran, Islamic Republic of
18:51 - 1394/06/17
با شلوارک و شلوار سندبادی :)))))))

یکی میشه نیکی کریمی یه عده هم میشن نصف بازیگرای زن ایران ( اسم نمیارم )
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1394/06/17
خوبه دختر مهناز افشارم به بچه ترانه علیدوستی اضافه شد هی این واون باهاش عکس بگیرن ..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
وا اضافه بشه مگه چی میشه .دو تاشون هم مموشک اند .
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1394/06/17
خط لب :)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
وات دِ فاز؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
دوست خانوم کرامتی منظورم بود.
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1394/06/17
استاد فرشچیان کارش خیلی درسته
Iran, Islamic Republic of
19:00 - 1394/06/17
وقتي به شعور مخاطب توهين ميشه و 200 نفر دنبال كننده داره...تينا آخوند تبار
" يا علي"
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
انقدر شعور رو دستخوش تغییرات ندیم نگران شعور دیگران هم نباشیم زندگی رو الکی سخت نکنیم یه بازیه فان یعنی اون دویستا نمیدونن چه میکنن ؟!
Iran, Islamic Republic of
19:01 - 1394/06/17
جواب کنکور اومددددد
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
مث اینکه دوباره امریکایی شدم
user
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
چی قبول شدی ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
گیرآوردی با فیلتر شکن میای هی پرچم عوض میکنی اسمش چیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
راستی چرا پرچم ایرانو منم ندارم؟
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
بخدا فیلترشکن ندارم
من زیادی مثبتم
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
بستگی به سرورتون داره که باعث میشه پرچمتون ایران نباشه
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1394/06/17
چرا اول میشم هی؟
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
ضایع با اول فرق داره جوونم
Iran, Islamic Republic of
19:08 - 1394/06/17
سلام به همه ی کاربرانی که بعد من میخواهند نظر بدن.
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1394/06/17
نیوشا یه جوری خودشو چسبونده به ناصر ملک مطیعی که انگار بابا بزرگشه، چی شده حالا که شیر سینمای ایران مریض شده همه به فکرش افتادن هان، چرا تا چندسال پیش ازتون هیچ خبری نبود هان، اصلا ذات همتون اینجوریه که مرده پرستید.
پاسخ ها
حکیمی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
عجب حالا مگه بنده خدا مرده؟ ضمناً عیادت از بیمار خیلی هم خوب هست، این جماعت غرغرو هر کی هرکاری می کنه یه حرفی توش درمیارن همش هم از بیکاریه خیلی خوبه که بجا حرف بزنیم نه اینکه همینطور فک کار کنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
والا من زمان قدیم یکی دو تا فیلم ازشون دیدم و نفهمیدم ملت برای چی به این فیلمها و بازیگرها علاقه دارند!! فردین ، ملک مطیعی و خیلیهای دیگه . حتی بهروز وثوقی هم به نظرم خیلی اگزجره بازی می کرد!
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1394/06/17
امیر محمد زند:شلاااااام !!!!! o:O
چقد منظره ی پشت سر مهدوی فر قشنگه.
واقعا.فک کن سوگولی ناصرالدین شاه ابروهاشو رنگ میکرده موهاشم بلونده فر بوده :/
پاسخ ها
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
کل حرفایی زدی تو دل منم بود ایول!
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خوب شاید سوگلیش فرنگی بوده .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
سوگلی ناصر الدین شاه و اون همه آرایش اون همه رنگ روی ابرو و مو
سواد همشون صفر مطلقه
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1394/06/17
جواب کنکور اومددددد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
شیلی چی قبول شدی؟؟من با افتخار مردود شدم...
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
کامپیوتر دانشگاه بهشهر(روزانه)
ولی 1 ساعت ونیم از خونمون تا اونجا راهه دانشگاش خوابگاه هم نداره
رسما بدبخت شدم
ی دوست
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
من کارگردانی دانشگاه سوره قبول شدم به نظرتون اونو برم بهتره یا مهندسی معماری آزاد ؟
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
پرستاری زابل .ولی بابام نمییزاره میگه دووره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
بهت تبریک می گم نگران راهشم نباش اگه رشته و دانشگاتو دوست داشته باشی راهشم بهت خوش می گذره :)
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1394/06/17
سوگلی ناصر الدین شاه خارجکیه .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
ناصرالدین شاه سوگلی خارجی نداشت
Iran, Islamic Republic of
19:29 - 1394/06/17
خوب بود

مررررررررررررسی
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1394/06/17
بترکه چشم حسود و حسد (اول)
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
اسپندم دود کن
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1394/06/17
- بازیگرای عزیزی که دارن کامنت ها رو میخونن: بخدا بخدا ما حسود نیستیم، ایشالا خدا هر روز بر زیبایی و ثروت شما بیفزاید!! اما خداوکیلی چرا هر کدوم از شما چند تا فیلم بازی میکنه احساس میکنه دیگه باید لباساشو کوتاه و تنگ کنه، آستینا رو بده بالا، موها رو بده بیرون، با ماشین مدل بالا و سگش عکس بگیره و به مردم نشون بده و....مهمتر از همه چنان ژست روشن فکری میگیرید و از خودتون درباره همه مسایل جامعه به صورت تخصصی نظر میدین که انگار مدرک جامعه شناسی از دانشگاه سوربن فرانسه دارید؟؟!!
لطفا از ما مردم بکشید بیرون!
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
چه قدر تو خرسندی که فکر میکنی بازیگرا این کامنت ها رو میخونن! کامنت های زیر عکس خودشون رو هم نمیخونن
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1394/06/17
صفحه برای،سگ؟!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/06/17
حافظ ناظری چقد خوشششگلههههه
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
اینو موافقم
در این حد ک تو گفتی نه
ولی خوبه
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
وای خدا نگوووووووووووووووووووووووووووو کجاش خوشگله چندشه از مردای ظریف مظفر بیزارم با اون مانتوش...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
آره خوشگله ولی حیف استاد که این هوخشتره روشنفکنما پسرشه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
پیر شده دیگه .
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/06/17
چندم-
پاسخ ها
shily
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
بشمااااررررر
Iran, Islamic Republic of
19:59 - 1394/06/17
بچه ها یه سوال خیلی ذهنمو درگیر کرده البته بی ربطه ها؟
اینکه تو تیتراژ آخر خندوانه با تشکر از نگار جواهریان نوشته یعنی چی؟ دقیقا نقش نگار جواهریان تو خندوانه چیه؟ مطمئنم خیلی هاتون اصلا ندیدین!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
من ندیدم. خدایی هست؟
من
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
من همون اول ديدم
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
منم دیدم
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
ایول راست میگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خخخخ
ستاد روحیه داره اونجا حتما
ف
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
فک کنم جریانی ک گفتن سحر رو طلاق داده و نگارو گرفته واقعی ده ک خودشم انقد تابلو نوشته
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1394/06/17
امیر آقایی هیچم خوش تیپ نیست...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
هم قدش کوتاهه هم طاسه! قیافه جذابی هم نداره. اگه منظور لباس پوشیدنش باشه که خیلی هم خزه و آدم رو یاد دانشجوهای هنر بیست سال پیش می اندازه!
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1394/06/17
جالب نبود، ولی خسته نباشید
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/06/17
این شماره اصلا جیگر نداشت
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/06/17
حالا مثلا رفتی با پلیس آمریکا عکس گرفتی که چی؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1394/06/17
فرهاد مهادیان هم ماشالا هیکل قشنگی داره ها
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
سن اش خیلی بالاست فکر نکنم تو این سن به شکل طبیعی بشه چنین عضلاتی ساخت!
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/06/17
این user کیه که همیشه اینجا پلاسه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
خودت نیستی ؟ یکم دقت کن
گیر آوردی خودتو
فهیمه
-
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خدایااااا شکرت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
یوزر یعنی کاربر .هر کس نامش رو ننویسه بعنوان یکی از کاربران سایت معرفی میشه . یه چی مثل "ناشناس" در خیلی از سایت ها!
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/06/17
اخییییش...تابستون داره تموم میشه...
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1394/06/17
این لباس نیکی کریمی قشنگ بود. دلم سوخت برا200 نفری که سگ تینا اخوندتبارو فالو کردن خخخخ
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1394/06/17
چه خوبه نظرات نیست آرامشِ همیشه همین کارو کن
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1394/06/17
سلااااااام نمیدونم چندم شدم و برامم اهمیتی نداره ولی خب یه کامنت باید برای تشکر از برترینها بخاطر گرد اوری این پکیج خوب از عکسهای بازیگرا میکردم . اقا میخوام بهتون فاز مثبت بدم نخندینا بهم خخخخ بیایم مثل سلبریتی های خارجی ما هم طرفدار هر کدومیم ازش تعریف کنیم . طرفدار هر کدومم نیستیم نظرهای مغرضانه نزاریم خیلی تخریبیه بعضی نظرات . با اینکه از افسانه پاکرو عکس نزاشتی خخ ولی من توی این پکیج طرفدار هستی مهدوی فر بودم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
بعضی از این عکسا و ادا ها رو که ادم می بینه به مرز انفجار میرسه ...ما می خوایم مثبت باشیم ولی نمیشه..باور کن نمیشه...
Iran, Islamic Republic of
20:32 - 1394/06/17
یه عده علافن میرن اینها رو فالو میکنن باز میگیم عیبی نداره خوب هر کس نظری داره روحیه ای داره امااااواقعا متاسفم برا اونی که شخصیتش در حدی که سگ ملت رو فالو میکنه
پاسخ ها
رامویر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
بعضی وقتا رفاقت با سگا خیلی بهتره دوست من !
من خودم یه سگه چاو چاو رو فالو می کنم و از عکسای بامزش خوشم میاد
به شخصیت چه ربطی داره ؟ خود درگیری داریاا
فاتی
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
سگ خیلی بهتره از آدم . اگه من وسواسی نبودم و جا داشتم حتما سگ می گرفتم . از این گنده های نازنین .
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1394/06/17
سلام!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
سلام مستحبه جوابش واجب. حالا چرا به بنده خدا منفی دادین؟
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/06/17
چارتار؟! اصلا نمیتونم با صدای خوانندش ارتباط برقرار کنم ...
پاسخ ها
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
شما میتونید امثال پاشایی و حاجیلی و... گوش کنید و مارو از شنیدن نظرات کارشناسانه خودتون معاف کنید دوست بسیار بسیار بسیار خوش سلیقه من
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
آهنگای مرحوم پاشایی همیشه اشک به چشمام میاره خیلیم قشنگن حیف شد که الان نیست:(
نفس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
araجان تو خودت داری میگی ب بقیه و سلیقه هاشون نباید کاری داشته باشیم بعد دقیقن واس چی نظر میدی ک چی گوش کنن ؟
هوم؟
Iran, Islamic Republic of
20:48 - 1394/06/17
چه پسر بزرگی داره بنفشه خواه ه ه ه ه ه ه کف کردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
من بچه بودم ایشون بازی می کرد . سنش خیلی زیاده گلم!
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1394/06/17
اینقدر بدم میاد از پاپیون ...ساده قشنگ تر نیست؟؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
لباس رسمی در خارج با پاپیون یا کراوات تعریف میشه دوست عزیز
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نه نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خب تو خارج اره ولی اینجا هم خیلی ها میذارن مثلا تو عروسی ها,خیلی هم احساس خوشتیپ بودن بهشون دست میده ولی به نظر من بیشتر مسخره میشن
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1394/06/17
هی روزگار...
رفته واسه سگش بیج اینستا ساخته...
و یه سری گربه هم رفتن فالوش کردن.....
به اینا باید چی گفت دقیقا؟
من رمیده دل آن به که در سماع نیایم

که گر به پای درآیم به دربرند به دوشم

بیا به صلح من امروز در کنار من امشب

که دیده خواب نکردست از انتظار تو دوشم
(سعدی)
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۷
هیچی چیزی نباید گفت تو دنیا هم مرسومِ مثل پیج گربه غمگین گربه رئیس قطار ژاپن اینا حیوان دوستن
بدون نام
-
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
الان شما خیلی باشعوری که به مردم توهین کردی ؟الکی پای سعدی رو هم کشیدی وسط بگی شعر بلدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اینا از بیکاریه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
من فقط شرح حالمو خواستم بگم که دیدم با شعر سعدی قشنگتره دیگ شعر سعدی نوشتنم خودنمایی داره؟
من با شعورم اره اونایی که این سگو فالو کردن واقعا مشکل دارن
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1394/06/17
یعنی ما اینقدر بی شعوریم که بریم سگ تینا خانومو فالو کنیم ...یعنی خاک تو سر اون 200 نفر...
پاسخ ها
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اینکه هر کسی چیو فالو کنه به خودش مربوطه اما اینکه کسی راجع به بقیه نظرات بیشعور و بی فرهنگ و بی سواد و غیره بده و مردم رو قضاوت کنه اما فکر نکنم نشانه شعور باشه.
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1394/06/17
حالا کی نیوشا ضیغمی رو بازیگر حساب می کنه که اینجوری خودشو چسبونده به ناصر ملک مطیعی !!
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1394/06/17
جان نش: چیزی نیست که به آن کاملا اطمینان کرد. این تنها چیزیه که ازش مطمئنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
میدونم جملم شعاریه ولی من به آفرینندم اطمینان کامل دارم. میدونم که همیشه بهترینارو مقدر میکنه. در ضمن این جمله یه پارادوکس آشکاره.
کاربر مهربان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
خوب معلومه در مورد خدا صدق نمی کنه برداشت من از این جمله در مورد دنیا و ادمای دنیاست
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/06/17
پای ساناز کاشمری ...سگ تینا اخوند تبار...ما رو چی فرض می کنن اینا؟!اونوقت اقا هومن میگه مثبت باشید یعنی با این کارا واقعا میشه...
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
وقتی سعی کنید در امورات دیگران دخالت نکنید ، قضاوت نکنید و به جاشون تصمیم نگیرید میشه
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
ادما میتونن توی صفحات اجتماعیشون هر کاری دلشون میخواد بکنن. خوشبختانه برای این مورد هنوز قانون نزاشتن. این شما هستید که انتخاب میکنید چه چیزی رو دنبال کنید. اگر موردی رو دوست ندارید دنبال نکنید و نظرات منفی هم ندید. سعی کنیم این بداخلاقی رو از جامعه پاک کنیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
اره واقعا هر کاری دلشون بخواد کنن ...من خلم که میام و درباره این مسخره بازیای حال به هم زنشون نظر میدم ...برم به درس و مشقم برسم ..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
چقدر بدم میاد بعضیا می خوان بگن مثلا ما خیلی با شعوریم و از همه بیشتر می فهمیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
وقتی عکسی توسط خود شخص توی اینترنت و صفحات مجازی گذاشته میشه دیگه شخصی نیست
از آلبوم خانوادگیشون که عکس ندزدیدیم خودشون گذاشتن که نظر ما رو بدونن
همیشه هم همه ی نظرات مثبت نیست
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1394/06/17
مرسی که از سامان جلیلی عکس گذاشتید ...این خیلی خوبه که به نظر کاربرا اهمیت میدید...
Iran, Islamic Republic of
21:25 - 1394/06/17
یعنی نصف این آدم هایی که توی عکس هستو من نمی شناسم.. چه جولانی داره میده این سربال های بی محتوا و بازیگران لوس تازه به دوران رسیده.
Iran, Islamic Republic of
21:42 - 1394/06/17
چیه این بدنسازی ...هیکلاشونو مثل قورباغه باد می کنن که چی !!
Iran, Islamic Republic of
21:48 - 1394/06/17
برترینها بعضی از این چهره ها رو خودت چهره میکنیا.
حواسمون هست مثله فتانه ملک محمدی.
بزن لایکو.
در ضمن من قبلا اول شدم واسه همین از اول شدن خوشحال نیستم
پاسخ ها
ارمیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
نسبت به بعضیا خیلیم مشهوره مث سوپر استار
Iran, Islamic Republic of
22:20 - 1394/06/17
به حق اقا ابوالفضل پورعرب و اقا جمشید هاشم پور سلاطین سینما جاشون واقعا خالیه عکس دوست داشتنی بود
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1394/06/17
مخلص سید حسام نواب صفوی!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
برا من منفیا هیچ محلی از اعراب نداره!
دوسش دارم چون باسواد و با شخصیته و خوش تیپه
حسام جون مخلصیمممممممممممممممم!
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1394/06/17
تتل زنده است هنوز؟
بابا اين بشر چه قد جون داره
چاقو خوردنش كم بود،اينم اضافه شد.
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1394/06/18
من برای خانواده سیر کمال طباطبایی تسلیت عرض می کنم وآرزوی صبر دارم ومن خیلی علی طباطبایی را دوست داشتم
Iran, Islamic Republic of
00:17 - 1394/06/18
بهنوش بختیاری زیادی از کرم سفید کننده و پنکک استفاده نکرده عایا ؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
شما زیادی تو کار مردم دخالت نمیکنی ایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
حسین محلش نذار روشنفکر نماست!
درد جدید جامعه ی ما
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
ارا خانوم تو خودت تو کامنتا بیشتر از همه دخالت می کنی ..کسی دعوتت نکرده که زیر همه کامنتا نظر میزاری و مثلا می خوای بگی خیلی باشعوری...
United Kingdom
00:56 - 1394/06/18
بالاخره ما نفهمیدیم اسم دختر مهناز افشار لیا هستش یا لیانا هر بار یه چیز میگه
تیکتون به الناز شاکردوست خیلی خوب بود
خاطره حاتمی، تتلو، نفیسه روشن و بهنوش بختیاری و تینا آخوندتبار هم که... کلا..هیچی.. بیخیال آقا
زن کوروش تهامی چقد شبیه زیبا بروفه افتاده تو این عکس
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1394/06/18
ساطع درسته نه، ساتع.....
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1394/06/18
یه بخش جدید بذار واسه خارجیا خسته شدیم همش بهنوش بختیاری میذاری
Iran, Islamic Republic of
02:29 - 1394/06/18
واقعا توی سر تینا آخوند تبار چی میگذره که برای سگش صفحه درست میکنه و خودش رو مامان اون سگ معرفی میکنه؟؟؟!!

یه سوال: میدونم بی ربط به عکس های این صفحه است ولی به نظرتون یاسمینا باهر (سحر سنگی توی سریال آقاو خانوم سنگی) شبیه سلنا گومز نیست؟
پاسخ ها
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
به نظرم یکم چشماش شبیهه سلنا باشه اونم شاید بخاطره عینکی هست که میزنه
Iran, Islamic Republic of
07:35 - 1394/06/18
ادینهو هم اون آخرای عکس مسعود و ژاوی دیده میشه.
Iran, Islamic Republic of
08:36 - 1394/06/18
عشقم نیکی کریمی از اون قدیما تا الان.............. و همیشه
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1394/06/18
خیلی روش خوبیه که نفیسه روشن همیشه کلاه به سر عکس بگیره و مهمتر اینکه کلاهو بکشه پایین تا روی دماغش لااقل دماغ زیباشون زیاد نمیزنه تو ذوق بیننده
Iran, Islamic Republic of
10:25 - 1394/06/18
پوریا پورسرخ شبیه 60 سال ها افتاده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
فکر کنم 40 سالش شده باشه!
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1394/06/18
جدیدا موی سفید یا جو گندمی برای زنها مد شده؟!! خوبه البت . از هر چی که ضد کلیشه های مردسالار باشه خوشم میاد:)
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1394/06/18
الان مثلا ساناز کاشمری از پاش عکس گرفته گذاشته که چی ؟؟ فکر کرده بقیه پا ندارن با دست راه میرن که عکس گذاشته ؟؟ یا فکر کرده پاهای زیبایی داره حیفه مردم نبینن
پاسخ ها
ara
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
فکر میکنم تاکیدش روی ترمز بوده نه پا. این سطح فکریه مخاطبه که چه برداشتی از هر چیزی میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1394/06/18
اولا اینکه دوست داشتم بدونم چند نفر عکس پا و نصفه فرمون اون بنده خدا رو لایک کردن
دوما و عجیبتر از اون خیلی دوست دارم اون 200 نفری که هیچ واژه ای برای توصیفشون پیدا نمیکنم و رفتن صفحه سگ رو فالو کردن بدونم به چی فکر کردن!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:35 - 1394/06/18
عکس ازاده صمدی قشنگ بود
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1394/06/18
عمار تفتی قیافه اش ظریفه . واقعا با ریش خیلی مردونه و جذاب شده.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
مردهای ظریف جذاب ترند .دیرتر هم پیر به نظر می رسند:) البته ریش خودش چیزیه برای پنهان کردن پیری صورت مردها !
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1394/06/18
یه حداقل خوشگلی برای بازیگر شدن نیاز هست که به نظرم این آناهیتا افشار و فتانه ملک محمدی ندارن . فقط آقای شاهین نیا الکی هی ازشون عکس میذاره.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
خوشگلی فقط برا زنها لازمه؟! بازیگری ربطی به خوشگلی نداره . مگر اونهایی که در فیلمهای تجاری بازی می کنند که با بالا رفتن سن با جوان تر ها جایگزین می شوند . این دنیا برای زنهای خوشگل خیلی بیرحمه . خودت رو گسترش بده :)
بدون نام
United States
۰۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
به نظر من صورت ظریف آناهیتا افشار خیلی قشنگه . به نسبت اون همه بازیگری که یه طبق صورت دارند و چشم و ابروهای فراخ و شمایل تکراری! یه چیز متفاوته قیافه امثال افشار .ولی مساله اینه که اصلا بازیگر خوبی نیست ایشون:(
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1394/06/18
من دیگه از زندگی خسته شدم ازاین دنیا
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1394/06/18
عکس مجید اخشابی از کله ی اون آقا باحال بود !
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1394/06/18
مرسی بابت عکسا.. لطفن از زوج هایی ک بازیگرن عکس بذارین. ممنــــــوووون
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1394/06/18
اين شماره زياد جالب نبود!
Iran, Islamic Republic of
09:43 - 1394/06/19
واقعا حیف که کوروش تهامی از خانوم قبلیش خانم شنم طلوعی بازیگر حرفه ای سینما و تلویزیون ایران جدا شده اصلا این خانوم جدیده بهش نمیاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۹
خیلی زشته تو زندگی خصوصی مردم سرک می کشی.
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1394/06/19
سلفی چرت رو خیلی خوب اومدی.
راستی داشتم فکر می کردم این دوستان بسکتبالیت نیازی به مونوپد و این قرطی بازیا ندارنا. تو رو خدا عکسشونو نگا کنید.
دم غیرت همه ورزشکارای خوب کشورمون گرم. هم والیبالیستا، هم بسکتبالیستا. انشاالله فوتبال و کشتی هم درست میشه
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1394/06/19
پیام صالحی هم شد خواننده گند زد به آریان هیچ وقت هم صداش نبود
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1394/06/20
سلام باتشکر:نوشته ساشامکانی برای دعوت ازآقای ‏
حامی خیلی قشنگ بودازشون واقعاممنون حامی بهترین هنرمندوصدای فوق العاده ی داره
یاعلی
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1394/06/21
مرسی برترینها مرسی به خاطر پست سامان جلیلی فقط خداکنه ادامه داشته باشه
مرسی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج