«هفت» روی میز مذاکره
۲۴۳۰۰۲
۲۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۸
۱۲۶۶۶ 
مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما از تولد یک برنامه سینمایی جدید و متفاوت با برنامه «هفت» در شبکه چهار گفت و بیان کرد که برای این که برنامه «هفت» به شبکه چهار سیما برود تصمیمی گرفته نشده است.
خبرگزاری مهر: برنامه «هفت» تنها برنامه تلویزیون بود که با همه نقاط ضعف و قوتی که داشت هر هفته جمعه ها در شبکه سوم سیما روی آنتن می رفت و به مسایل سینمای ایران می پرداخت.

این برنامه در حدود سه سال با اجرای محمود گبرلو روی آنتن رفت و هر هفته به فیلم های در حال اکران، میزگردها و مباحث سینمایی و دعوت از سینماگران، کارگردانان و منتقدان می پرداخت.

آخرین برنامه «هفت» قبل از ماه مبارک رمضان روی آنتن رفت و عنوان شد که قرار است بعد از این زمان با تغییرات جدیدی به تلویزیون بازگردد اما سیدغلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما بعد از مدتی اعلام کرد که این برنامه تا اطلاع ثانوی متوقف شده است تا با تیم و ساختار جدیدی به شبکه بازگردد.

در این مدت نام گزینه های مختلفی برای تهیه‌کنندگی و اجرای «هفت» شنیده شد که یکی پس از دیگری از طرف مدیران شبکه سه سیما رد شد و ابن مدیران بیان کردند که در حال تشکیل یک اتاق فکر برای این برنامه سینمایی هستند.

از جمله آخرین شنیده ها نیز این است که برنامه «هفت» با اجرای فرزاد حسنی به شبکه چهار سیما می‌رود.

با این حال داوود نعمتی مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در گفتگوی امروز خود با خبرنگار مهر بیان کرد: برای این که برنامه «هفت» به شبکه چهار سیما برود تصمیمی گرفته نشده است اما خود شبکه چهار برنامه ای دارد که از اواسط مهر ماه پخش می شود و در آن به نقد فیلم ها هم پرداخته می شود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج