چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)
۲۴۸۳۶۹
۰۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۷
۹۶۰۷۸ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 

برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک، توئیتر و ... در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*******
از سه شنبه هفته گذشته تا به امروز که در خدمتتان نبودیم، کلکسیونی از اتفاقات و وقایع تلخ و شیرین جامعه و مردم کشور عزیزمان و به طبع آن جامعه هنری را تحت تاثیر قرار داد و هر اتفاقی که رخ می‌داد بازخوردها و واکنش های طبیعی اش را در صفحات چهره های عزیزمان شاهد بودیم.

فرارسیدن اول مهر و بازگشایی مدارس و به دنبال آن عید سعید و فرخنده قربان شروعی شیرین برای این چند روز بود که با خبر تلخ و تکان دهنده مرگ تعداد زیادی از هموطنانمان در حین مناسک حج در صحرای «منا» لبخند را بر لب همه ملت ایران خشکاند و آوار غم را میهمان دل ها کرد. هنوز از شوک فاجعه «منا» بیرون نیامده بودیم و با نگاهی منتظر بدنبال خبر پیدا شدن مفقودین در سایت ها و خبرگزاری ها بودیم که خبر درگذشت ناگهانی هما روستا بانوی پر افتخار تئاتر و سینما تلخی این چند روز را کامل کرد. همه این اتفاقات و واکنش هایی که عرض کردیم باعث شده این شماره از «چهره ها در شبکه های اجتماعی» جزو شماره های پر عکس و سنگین ما باشد. با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که همه ملت ایران در عزای عمومی هموطنانمان هستیم، پس خود را موظف به ادای احترام به این عزیزان میبینیم.

جشن تولد همزمان بزرگان پرسپولیس بهانه ای برای دور هم جمع شدن ستاره های سال های دور و نزدیک بود. از احمدرضا عابدزاده و حمید درخشان گرفته تا ناصر محمدخانی و مجتبی محرمی برای جشن تولد محمود خوردبین و علی پروین دور هم جمع شدند و جشنی به یاد ماندنی را برای این عزیزان رقم زدند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


سلفی امیر مهدی ژوله و دوستان پس از عملیات عکاسی برای یکی از مجلات کیوسک. در کنار محسن بیگلری عکاس کاردرست و خوشنام و شهاب جعفرنژاد کارتونیست موفق و توانا که هر روز طرح های خلاقانه اش را در مطبوعات و جراید میبینیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)احسان کرمی و همسر محترم در حاشیه یک مراسم سینمایی که احتمالاً اکران خصوصی یک فیلم بوده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بانو هما روستا ناباورانه پر کشید. هیچ خبر و مطلبی درباره بیماری ایشان و یا سفرشان به خارج از کشور برای درمان در هیچ جایی درز نکرده بود. همین موضوع باور این اتفاق را خیلی سخت تر کرد، مخصوصا وقتی این اتفاق در روز تولدشان رخ داد. تسلیت به جامعه هنری، امیدواریم روح خانم روستا در کنار روح همسر فقیدشان استاد حمید سمندریان همواره شاد و در آرامش باشد.

عکس مربوط به جشنواره فیلم فجر سال های گذشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


هنرنمایی اختصاصی حافظ ناظری برای اساتید گرانقدر پورتراب، محمود دولت آبادی و بهرام دبیری. البته هنرنمایی حافظ به اندازه لازم و کافی برای استاد دولت آبادی سرگرم کننده نبوده است، چون نگاه ایشان همچنان به کتاب در دستانشان است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی رنگاوارنگِ پرسپولیسی های رنگاوارنگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)کدام تصویر با بقیه تصاویر فرق دارد؟

جواب سوال را به همراه یک نقاشی از نیمرخِ عمو  به نشانی: تهران، میدان آرژانتین، انتهای خیابان الوند و ... ارسال کنید تا به قید قرعه برنده ی یک اردکِ تک و تنها و یا یک درب قندون بشوید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی پژمان بازغی و دوست کوچکش با یک ماهی خاویاری در حال انقراض.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)تولدت مبارک سلطان. تولدت مبارک ای صاحب آن چشم های تیله ای و تبخالِ همیشگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)جدیدترین عکس های هانیه توسلی، عکس هایی که هانیه بدون هیچ توضیح و مناسبتی به اشتراک می‌گذارد و ما نیز بدون هیچ توضیح و مناسبتی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)گلاره عباسی با این عکسِ «زمین به هوا» به استقبال پاییز رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)تشکرِ ویژه و بی پایان از نرگس خانم محمدی که با خلاصه کردن 8 عکس در یک عکس به صورت همزمان سرورهای اینستاگرام و اعصاب مخاطبان را مورد رأفت خود قرار داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بنیامین گذاشتنِ یک کلاهِ پاییزی و عینک دودی را بهترین مدل برای تبریک به پاییز تشخیص داد. البته شاید این مدل، شیوه جدیدِ خاص و متفاوت بودن است، مخصوصاً وقتی به سمت چپ زل بزنی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)حتماً در آینه بغل تاکسی سلفی میگیریم! درست است؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)نورا جان این تک عکس را هم نمیگذاشتی و با یک عکس تزئینی اعلام میکردی که تولدت است، ما باز هم تبریکمان را میگفتیم و نیازی به گردن دردِ پدر و مادرت نبود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی رادیویی ها با محوریت سعید شیخ زاده و افشین زی نوری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)استاد تتلو که یکی از مطرح ترین گیاه خوارهای کشورمان است اینگونه به عید قربان واکنش نشان داد. جالب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی خواهرانه مهراوه و ملیکا شریفی نیا در حاشیه یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)پوریا عالمی، طنز نویس و روزنامه نگار کشورمان با این متن متفاوت اول مهر را تسلیت گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سوسن پرور هم همانند همه انسان ها از این حق طبیعی برخوردار است که سلفی بگیرد و کسی هم حق اعتراض و مخالفت را ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکسی سنگین مربوط به یکی از جشن های تولد استاد محمدرضا شجریان. اصغر فرهادی، حسین علیزاده و همایون شجریان در کنارِ صاحبِ جشن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)واکنش بهنام محمودی به نتایج ضعیف و دور از انتظار تیم ملی والیبال کشورمان. بله بهنام جان، هر باخت یک تجربه است، ولی در این تورنمنت یک مقدار میزان تجربه هایمان خیلی زیاد و غیر عادی شده بود! امیدواریم این تجربه ها هماهنگ شده و از پیش تعیین شده نبوده باشد و بلایی که سال 2006 بر سر برانکو آمد در مورد کواچ تکرار نشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)شراره رخام، مظهر و نمادِ پروتز در جامعه هنری، با این کلوز آپ عید قربان را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)- تعجب کن.

+خوبه؟

- نه یه ذره بیشتر. الآن عکس متعجب مُده.

+ دیگه بیشتر از این نمیتونم!

- خوبه. بریم سراغ ژست "اخمالوی مهربون".

گوشه ای از دیالوگ نازلی رجبپور و عکاسش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مهناز خانم افشار در حاشیه یک مراسم هنری. از قاب دوربینِ حانیه زاهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)گلادیاتور های ایرانیِ روستوف. سردار و سعید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)تلاش مثال زدنی نازنین بیاتی برای حذف سایر حضار در عکس را مشاهده می‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی ستاره ها در سئول. امیر جعفری، فریبا کوثری و سیاوش خیرابی که احتمالاً برای یک پروژه سینمایی و یا شرکت در یک جشنواه به کره جنوبی رفته اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)کاوه سماک باشی یا این عکس نشان داد که در انتخاب مدل مو خیلی از استاد امیر تتلو تاثیر می‌پذیرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)الهام حمیدی با این عکس شاد و پر انرژی عید قربان را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)ستاره پسیانی و پانته آ بهرام در نمایی از تئاتر جدیدشان به نام «دریازدگی».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)هانیه غلامی خود را برای عکس های آتلیه ای جدیدش آماده می‌کند. هانیه جان میگذاشتی عرق سفر به هند خشک میشد و بعد سراغ آتلیه میرفتی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس یادگاری حامد بهداد با خانم های همکارش؛ سارا خوئینی ها، لاله اسکندری و تینا پاکروان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس کودکیِ نیما مسیحا را تابحال نداشتیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)خلاقیت ماهچهره خلیلی با نام باراک اوباما برای تبریک عید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)جواد کاظمیان، همین الآن خسته و یهویی و تنها! جواد جان اگر تنها هستی پس کدام عزیز زحمت این عکس را کشیده است؟! خرزو خان؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)فاجعه صحرای منا خشم و غم را توامان به همراه داشت، خشم و نفرت از مقامات سعودی و غم و اندوه از دست رفتن هوطنانمان. آرزوی صبر داریم برای خانواده های داغداری که منتظر بازگشت عزیزانشان و برپایی و سور و سات سفر حج بودند و حالا منتظر پیدا شدن و یا رسیدن پیکر عزیزانشان هستند. واقعا سخت است و جز آرزوی صبر کاری از دستمان بر نمی آید.

خشم حمید گودرزی از این اتفاق را ملاحظه میکنید. ای کاش حمید صفحه اش را به این عکس ها آلوده نمی‌کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


عکس هنری دیبا زاهدی، دختر خوش چهره و آینده دار سینما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)آتیلا حجازی و خان دایی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)محمدرضا شریفی نیا در نمایی از سریال کیمیا. حضور همزمان محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حتاجیان در این سریال از نکات جالب توجه این سریالِ پر ستاره است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکسِ "حوله پیچِ" صدف طاهریان گواه این موضوع است که همین الآن از حمام بیرون آمده و صورتش در حال حاضر "اورجینال" و بدون "افزودنی های مجاز" است. کار صدف در اینجا تمام می‌شود و زین پس مسئولیت خطیر هواداران و عاشقان وی در زیر عکس شروع می‌شود و تا ماه های آینده ادامه خواهد داشت! با چند کشته و زخمی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی های حمیده عباسعلی قهرمان کاراته کشورمان در کنار دوستان و خانواده و عزیزان، با کمی چاشنی بازیگوشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)یکی دیگر از اخبار شوکه کننه این چند روز خبر درگذشت علی ضیا در مراسم رمی جمرات بود. شایعه ای که خیلی سریع در شبکه های اجتماعی پیچید و تا زمانی که خودِ علی این سلفی را به اشتراک بگذارد ادامه داشت. خدارا شکر که مجری و تهیه کننده محبوبمان سالم است و اتفاق تلخی برایش نیافتاده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)خاطره بازی مسعود خان کیمیایی با این عکس که از معدود عکس های رنگی مربوط به سینمای قبل از انقلاب است. در کنار بهروز وثوقیِ بازیگر و اسفندیار منفرد زاده، آهنگساز نامی کشورمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی خانوادگی مهراب قاسمخانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بهنوش طباطبایی نگذاشت پاییز آغاز شود و راهی سفر شد. بهنوش جان باور کن هنوز پاییز نارنجی و طلاییِ رویایی شروع نشده و هنوز درختان سبز هستند. به تقویم نگاه نکن، عکس هایت خراب میشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عاطفه نوری مستتر در پشت یک چیزی شبیه پشمک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی یاسمینا باهر و یک کوچولوی توپولو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)دوستان سعید معروف او را با این جشن تولد سورپرایز کردند. از این دست سورپرایز ها در صفحات چهره ها زیاد دیده ایم و سوالی که همیشه بی جواب مانده این است که آیا چهره های عزیز وقتی در روز تولدشان به یک میهمانی دعوت می‌شوند، نمی‌توانند حدس بزنند که چنین جشنی در راه است؟! واقعاً حدس زدنش کار سختی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)علی کریمی هم از فاجعه منا خشمگین بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)علیرضا جان شما خیلی ماخوذ به حیا هستی وگرنه سابقه داشته و دیده ایم که برخی عزیزان با لباس های خیلی "راحتی تر" از لباس شما به مسافرت ها رفته اند و سلفی ها گرفته اند و با افتخار به اشتراک گذاشته اند. سر کوچه که چیزی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)آرزو به دل ماندیم سحر جوزانی یک بار یک عکس تکی و بدون حاشیه به اشتراک بگذارد! دست خودش نیست، نمی‌تواند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بهاره رهنما در حال لرزاندن استخوان های تمام موزیسین های تاریخ جهان در گور.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی حسن جوهرچی، بازیگر ساده و بی حاشیه کشورمان با ساناز نوروززاده، مربی بدلکاری بانوان. ساناز نوروززاده همسر زنده یاد پیمان ابدی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی علی زند وکیلی و همراهان و همکاران هنرمندش. علیرضا افکاری، افشین مقدم و سحاب عَلَم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سحر قریشی و برادرش سپهر در یک رستوران به صرف ماهی و سیر ترشی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مسعود رایگان و رویا تیموریان، زوج دوست داشتنی سینما در یک گالری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)شهره لرستانی با علیرضا منصوریان عکس یادگاری گرفته بود که در اسرع وقت آن را به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی دانیال عبادی بازیگرِ سوپر مارکت... ببخشید! بازیگر سینما در کنار مجید قمریِ قهرمان که لقب آرنولد ایران را با خود دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)محمدرضا گلزار دارد به رقیبی سخت برای هانیه توسلی در عکس های بدون توضیح و مناسبت تبدیل میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)البته رقابت با هانیه کار هر کسی نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


نفس خانم بازغی در روز اول مدرسه. عکسی که مادرش مستانه مهاجر به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مهسا کامیابی در آنتالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفیِ "مثلاً حواسم نیست" بهادر زمانی در شیراز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی عوامل و بازیگران سریال کیمیا در مراسم مربوط به رونمایی از این سریال. با حضور مهدی پاکدل، حسن پورشیرازی، مهراوه شریفی نیا، جواد افشار که کارگردان این سریال است، آزیتا حاجیان و علی شادمان که زحمت عکس را کشیده است. این سریال طولانی ترین سریال ایرانی تا به امروز خواهد بود. یعنی اینکه این سریال میتواند یکی دو سالی ملت را سرگرم کند و یا اینکه یکی دو سال روی اعصاب ملت راه برود! همه این ها بستگی به آشی دارد که جواد افشار پخته و تا پخش چند قسمت، نمیشود درباره آن قضاوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)درکه و فرحزاد که این همه تیپ زدن نمیخواهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی عشقولانه برزو ارجمند و همسر جان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس هنری هنگامه حمیدزاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)یادش بخیر سال پیش لیلا اوتادی یک چالشی به راه انداخته بود که کلی سوژه برایمان ایجاد کرد. این عکس ترانه علیدوستی یاد آن چالش را برایمان زنده کرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


یاس و رفیقش در حال تماشای یک چیزی که خنده بر لبان یاسر آورده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)استاد شجریان دست به قلم شد و از همه تشکر کرد. به خاطر الطافی که در دوران بیماری و جشن تولدشان متوجه ایشان شده است. استاد عزیز، همه این ها کوچکترین پاسخ به بزرگی شما است. #راه_سخت_شجریان_بودن

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


شهرام قائدی و الهام حمیدی در حال سوار شدن به هواپیما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)السا فیروز آذر از تفاوت های بین خودش و مخاطب خاصش گفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)شعر تلخی که امین تارخ در غم فقدان هما روستا نوشت. روحش شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)دنیای وارونه آنا نعمتی بهانه ای بود که صورت مبارک ایشان را از یک زاویه جدید تماشا کنیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)گاهی اوقات آدم از گذر زمان متنفر می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)داریوش ارجمند گل سرسبد چهره های این هفته بود. وقتی دستِ دخترکِ بیت الله عباسپور را گرفت و همراهش به مدرسه رفت تا در روز اول مدرسه در کنار همکلاسی هایش جای خالی پدر را احساس نکند.

دوستت داریم مالک اشترِ سینمای ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بهرام رادان با این عکس به استقبال اول مهر و بوی ماه مدرسه رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)از عکس مشخص است که شاهرخ استخری حسابی از این روند کلافه شده است! وقتی دوستان و همکاران به فروشگاه جواهراتش میروند و بدون اینکه چیزی بخرند صرفا عکس یادگاری میگیرند و فروشگاه را ترک می‌کنند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)همایون خان ارشادی در کنار چکامه چمن ماه، حسن پورشیرازی و پیمان حقانی در کنار خیابان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)نیلوفر پارسا وقتی دید آبی از سینمای ایران گرم نمی‌شود خود را آماده حضور در سینمای هندوستان کرد. البته باید بداند در هندوستان آب ها گرم نمی‌شوند، از دمای زیر صفر ناگهان به جوش می آیند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)هنگامه قاضیانی در یک موزه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی جواد رضویان و الیکا عبدالرزاقی دو رقیب دور یک چهارم نهایی خندوانه که منتظر تماشا کردن هنرنمایی شان هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بابک حمیدیان با یک دست نوشته ساده، کل شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را مورد عنایت قرار داد. خیلی هم عالی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)اعضای تیم ملی دو و میدانی بانوان کشورمان آمادگی حضور در صحنه های مختلف افتخار آفرینی را دارند. حتی سیرک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی هادی کاظمی و گربه خوابالویش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)به زودی شاهد حضور احمد مهرانفر در مسابقات مردان آهنین خواهیم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس لیلا اوتادی زیر بیلبورد فیلم جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)کمند خانم امیرسلیمانی در مراسم رونمایی از یک مجله.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مازیار فلاحی، تک و تنها در هواپیما.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی نیلوفر شهیدی و یکی از عزیزان در حین تماشای کنسرت گروه دارکوب.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سمانه پاکدل و عکسی پر احساس در کنار مادرش که شب تولدشان با عید سعید قربان همزمان شده. تبریک به سمانه پاکدل عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)نفیسه روشن زمان خوبی را برای به اشتراک گذاشتن خاطرات سفر حجش انتخاب نکرده بود و همین موضوع منجر به مواجهه ایشان با فحش های متنوع از طرف عزیزان همیشه در صحنه شد! دوستانی که نفیسه را "سرزنش" میکردند که این همه از هموطنانمان در منا عزادار شده اند، خاطرات شیرینت را زمان دیگری بازگو کن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)لاله اسکندری در مراسم تجلیل از استاد محمدعلی کشاورز در کنار استاد این عکس را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس یادگاری نگار جواهریان با یک هوادار بانمک!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


علی شادمان و خواهرش در استانبول.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)آیدین خطایی، دواین جانسونِ ایران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)صمد نیکخواه بهرامی در کنار اسباب بازی هایش. با ارزوی موفقیت تیم ملی بسکتبال کشورمان در تورنمنتی که در حال برگزاری است. تورمنتنی که ایران در آن تا اینجای کار به هیچ تیمی رحم نکرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی با حیاطِ یک مدرسه انتخابی خوب و نوستالژیک برای استقبال از اول مهر بود. آفرین به سیما خضر آبادی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)آزاده زارعی و آینه فتوشاپی اش در کنار شعری که مربوط به یکی از ترانه های معروف رضا سورتیجی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)بهمن هاشمی و یک استکان چای و نبات در کنار دماوند زیبا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سجاد افشاریان و مهران غفوریان پیش از رقابتی که برنده اش مهران غفوریان بود. رقابت با مهران خیلی سخت است و احتمالاً قهرمان خواهد شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عباس جمشیدی و ذوقی که از فراری دادن پرنده ها به او دست داده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی آرمین تشکری و خانواده در ماشین. کارن تشکری یکی دیگر از کودکان مطرحی است که صفحه اینستاگرام دارد و فالوئر هایش دارد از پدرش بیشتر میشود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)خاطره بازی سحر زکریا با عکسی قدیمی  مربوط به سریال خاطره انگیز پاورچین. وحید مهین دوست، ساعد هدایتی، علی کاظمی و مهراب قاسمخانی در تصویر قابل تشخیص هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)رضا رشید پور و "هاردتاک" جدیدش که فقط از طریق آپارات قابل پخش است و اجازه پخش در جای دیگری را پیدا نکرده است، فضایی بود برای مصاحبه با امیر تتلو. یک معامله برد برد، چون هم جناب تتلو دوباره در صدر اخبار قرار گرفت و هم برنامه نوپای رضا رشیدپور به کمک هواداران بیشمار امیر تتلو، اسمی در کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مریم خانم امیرجلالی به گذر زمان و اقتضای سن آدمی اعتقادی ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)به سلامتی سبیل های آق شاطر!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)محمدرضا فروتن با این عکس فتوشاپی به استقبال پاییز رفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)لیندا کیانی باید قبول کند که قرار نیست هر بار که خرج آرایشگر و عکاس می‌کند، عکس هایش خوب از آب در بیاید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)در تایید پست بالا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس آتلیه ای خاطره اسدی. همین.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکسی که چند وقت پیش دیدم و برایم خیلی جالب بود و گفتم که برای شما هم بگذارمش. آخرین تصویر ثبت شده از رضا بیک ایمان وردی بازیگر اسطوره ای سینمای ایران و ترکیه که در سال های آخر عمرش به رانندگی کامیون در لس آنجلس مشغول بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


هستی مهدوی فر در مراسم اکران خصوصی فیلم «360 درجه» اثر سام قریبیان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)اکرم محمدی، فلور نظری و شهرزاد عبدالمجید در حاشیه یک مراسم. شهرزاد جان این رنگ واقعی ات است یا خطای دید است؟! داری با خودت چکار میکنی؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)گربه بازیِ نیوشا ضیغمی و خواهرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی محمودرضا قدیریان و یوسف صیادیِ عزیز در پشت صحنه برنامه تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)الهام پاوه نژاد و پست تبریک عید قربان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)پست های رضا رویگری و حمید استیلی به نمایندگی از صد ها پستی که چهره ها در واکنش به فاجعه منا به اشتراک گذاشته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)لیلا بوشهری، شهرزاد کمالزاده، رضا رفیع و سایر دوستان در آسانسور. در راه تمرین نمایشنامه خوانی «خرس های پاندا». احتمالاً بهاره رهنما، بانوی همیشه فعال در عرصه تئاتر و هنرهای نمایشی، در رقابت با این نمایشنامه خوانی پروژه «خرس های گریزلی» را به زودی اجرایی خواهد کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


حمیدرضا پگاه و همسرش میهمان تئاترِ عارف لرستانی و دوستان بودند که این عکس یادگاری گرفته شد. در کنار خانواده امیر سلیمانی، سعید سهیلی زاده و سایر عزیزان هنرمند که قابل تشخیص هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)ناصر خان تقوایی در یک مراسم سینمایی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)حمید محمدی، گوینده اخبار ورزشی صدا و سیما در کنار دخترش یلدا خانم در نوشهر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس هنری مازیار فلاحی در مالموی سوئد. سفری که بخاطر کنسرت های اروپایی مازیار انجام گرفته شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


آزاده صمدی در حاشیه یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)تینا آخوندتبار همچنان در کشف ورزش مورد علاقه اش سردرگم است. من ورزش شطرنج را پیشنهاد میکنم. هم کم خرج است و هم مغز انسان را تقویت می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)کوروش سلیمانی و دو تن از دوستان در یکی از کشورهای شرق آسیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس آتلیه ای روشنک عجمیان و خانواده محنرم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سلفی پریناز ایزدیار با گلاره عباسی که برای عکاس آتلیه ژست گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مطمئناً وقتی علی دهکردی داشت این پست تبریک تولد را برای بانو هما روستا مینوشت، به هیچ وجه نمیدانست چند ساعت بعد باید پست تسلیت را جایگزین پست تبریک کند.

تولدت مبارک بانوی دوست داشتنی تئاتر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)علی کریمی قبل از شرکت در مراسم خیریه مزایده ماشینش. در کنار علی صالحی و سایر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)یکی دیگر از اتفاقات خوب این چند روز افتخار آفرینی بانوان فوتسال کشورمان در آسیا بود که توانستند با تلاش ستودنی و درخشش بی نظیر قهرمان آسیا شوند. پست تبریک مهناز افشار به این اتفاق را مشاهده میکنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)رضا یزدانی برای ضبط موزیک ویدئوی جدیدش راهی فرنگستون شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)کاوه خداشناس به پروژه «شهر هزار رنگ» پیوست. در نقش یک روحانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)سئول گردی دوستان ادامه دارد. در اینجا هم سیاوش خیرابی در کنار تابلوی خیابان معروف تهران که یکی از گران ترین خیابان های سئول است عکس یادگاری گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)خاطره بازی با عکس قدیمی کوروش یغمایی و ماشین خفن اش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)


عکسی قدیمی مربوط به جشن حافظ سال های نه چندان دور. جهانگیر الماسی در کنار کیانوش عیاری. تهمیه میلانی و همسرش محمد نیک‌بین هم در تصویر حضور دارند. همانطور که می‌بینید گذر زمان همه چیز را تغییر میدهد. البته جهت وزش باد هم در برخی تغییرات خیلی تاثیر گذار است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)باران خانم کوثری در نمایی از سریال «دندون طلا».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکسی از بانو لیلی گلستان، نویسنده و مترجم نامی کشورمان در یک مراسم. عکسی که ریحانه طراوتی زحمتش را کشیده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مجید مشیری و همسر محترم در یک گالری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)پولاد کیمیایی سوار بر یک رویای گران قیمت. پولاد جان رویای "گران قیمت" شما، رویای "محال" اکثر جوانان ما است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مونا فرجاد و گلاب آدینه در یک مراسم. آیا شما هم مانند من از عبارت «در یک مراسم» متنفر شده اید؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)برخی چالش ها از ابتدا اشتباه بوده اند، چون باعث ایجاد فضایی شدند که ما را با ریسک مواجهه با چنین صحنه هایی رو به رو کرده است! لیلا خانم اوتادی، با شما هستیم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)امیر یگانه از شجاعتش می‌گوید.

پس امیر جان آنجایی که در یکی از ترانه های معروفت میگویی: "دستاتو میگیرم مثل پر پرواز/ دنبالت تو ابرا، تو پیش منی باز"، بلوفی بیش نبوده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)این عکس مربوط به پوستر فیلم inception نیست! عکسی از تئاتر جدید عزیزان است. با حضور فرزاد حسنی، الناز حبیبی و بهاره افشاری که دو تن از اعضای لیست ممنوع التصویر ها هستند،و همچنین علیرضا مهران و عزیزی که نامش را نمیدانیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکسی مربوط به همین تئاتر بالایی که بنظر می‌آید سکوی پیشرفت برای الناز حبیبی خواهد بود، الته اگر پانشه های کفشش مانع کار نشوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)حسین یاری و دخترش که ماشاالله برای خودش خانمی شده است و با پدر مو نمی‌زند. حسین یاری جز این دختر خانم دو پسر دیگر هم دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)میلاد کی‌مرام در محاصره عزیزان علاقه مند به نقاشی و نمایش روحوضی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)نفیسه روشن و متین ستوده در گریم کار جدیدشان که احتمالاً نقش دو دختر دبیرستانی را ایفا خواهند کرد. وقتی بارها لیلا بلوکات و رابعه اسکویی نقش دختر دبیرستانی را بازی کرده اند، جای اعتراضی به انتخاب های کارگردان این فیلم نمی‌ماند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)حمیرا ریاضی که این روزها خیلی کم کار شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)عکس آتلیه ای سولماز غنی، گزینه محبوب کارگردان های تلویزیونی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)الناز شاکردوست همچنان در انگلستان به سر می‌برد. در ضمن او دومین ایرانی ایسنتاگرام است (بعد از بهنوش بختیاری) که تعداد فالوئر هایش به 2 میلیون نفر رسید. الناز شاکردوست با نزدیک شدن به بهنوش بختیاری احتمالاً او را دوباره حسابی به خرج خواهد انداخت، چون حسِ نفر اول بودن برای بعضی ها خیلی دلچسب است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)لیلا بلوکات در مراسمی که برای تقدیر از رسول صدرعاملی برگزار شده بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)تمرکز مریم معصومی برای نوشتن یادگاری و امضا روی پوستر یک فیلم یا تئاتر. مریم جان انگشتر سنگینی که نمیکند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)فقط حانیه زاهد است که میتواند چنین عکسی از نیکی مظفری بگیرد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)نیوشا ضیغمی و همسر جان به همراه سالار عقیلی به عیادت اکبر خان عبدی رفته بودند که ماحصلش این عکس یادگاری شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)و این شماره پر عکس و پر حاشیه را با این تصویر شقایق فراهانی و الهام جعفرنژاد در مقابل یک شهر فرنگ قدیمی به پایان میرسانیم.

 خسته نباشید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (162)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار تلگرام با آی‌دی bartarinha_ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 265
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1394/07/05
لعنت بر آل سعود جنایت کار
پاسخ ها
چیز کیک
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
معنی حرف السا ها و پسر ها یکی بهتر پیدا شده "تفاوت داریم دیگه آخی ..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
آقایون بدنسازا انقدر فشار مشار به رگاتون نیارین یه طوری میشین خانواده به دردسر میافته ارزششو نداره دخترای زیبا آخرش با یه پسر زشت ازدواج میکنن
منتقد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
لطفا پست های سامان جلیلی رو هم بزارید
سامان که تعداد دانلود آهنگاش از مازیار فلاحی بیشتره(میتونید برید ببینید) چرا پستاشو نمیزارید ولی از مازیار دو تا میزارید واقعا عجیبه
ِDAvid
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
من در مورد خشکل مشکلا چی بگم خوبه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
به بهاره رهنما خیلی میاد درامر بشه .اون هم در گروه متال :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۶:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
خاطره اسدی شبیه آهو می مونه :)))
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1394/07/05
لعنت بر آل سعود جنایت کار
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نرو عربستان همینه باز تحقیر میکنه نرو عربستان همینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
باشه لعنت ما چطوری تحقیرشون کنیم اینو بگو
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
هی بریم عربستان هرکاری ک بکنن ککمون نگزه و بیشتر از قبل بریم شاید تحقیر شدن.
حامد
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
من فردا می خوام به عربستان حمله کنم هر کی میار 7 صبح سره همت باشه.
United States
19:06 - 1394/07/05
لباس هانیه غلامی خیلی ناجوره به کجا میخای برسی با این ادا اطفار
پاسخ ها
mori
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اوفففف به کجاها دقت میکنید!!! میتونی نبینی مگه خدا بهت اختیاز نداده؟ میبینی غرم میزنی
مرتضی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
چقد تو هیزی اه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
خوب راست میگه دیگه یه گونی انداخته رو خودش
یه نفر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
عکسش رو گذاشته که بقیه ببینن. حیا هم خوب چیزیه. واقعا لباسش ناجوره!
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
لباسش چقدر زشته
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
اطفار؟!!!!همون اطوار دیگه؟تو ک دقتت خوبه ماشاللا!!!!!
United States
19:08 - 1394/07/05
خانم نازنین بیانی خیلی دختر خوب وسادهی است وبازیگر خوبی هم هست خدا حفظش کنه
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
عمو جون شما ساده تریا..باور کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اتفاقا اصلا بازیگر خوبی نیست ولی در این نسل جدید بازیگرها لااقل طبیعی و ساده ست و روی مخ نمیره .
United States
19:13 - 1394/07/05
با دیدن عکس بهروز وثوقی بهترین بازیگر ایران خیلی حال کردم
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
فرمودند:بروید حالتان رابکنید باشد که اسراف نکنید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
همسفر
اِ اِ دختره نمیتونه ناخنگیر دستش بگیره یکی ببینه نمیگه علی گلی به گوشه جمالت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
با اون بازی اگزجره اش!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اگزجره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1394/07/05
خداروشکر حال حاج سید علی ضیا خوبه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مهم نیست!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
حالم بد شد...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
چرا بعضی ها باهاش بدن؟واقعا اگه کسی میدونه منم روشن کنه
Iran, Islamic Republic of
19:23 - 1394/07/05
خیلی ناراحت شدم بعد شنیدن شایعه مرگ علی ضیا اما بیشتر ناراحت شدم وقتیکه بعضیا از زنده بوندنش ناراحت بودن
واقعا انقدر کینه نسبت به ادمی که باهاش هیچ اشنایی ندارن و فقط اون و در تلویزیون دیدن برام عجیب بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
برو بابا ما همونجا که نوشتی توضیحشو دادیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
ضیا چرا دراز کشیده؟! این که گفت تو محل حادثه نبوده؟! مظلوم نمایی کرده دخترها براش دلشون بسوزه؟!!
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
من به شخصه اصلا ازش خوشم نمیاد ولی واقعا بی انصافیه که آرزوی مرگ یه جوون رو داشته باشیم اونم آدمه و پدر و ملدر داره راضی نباشید که یه خانواده داغدار باشن تنها به خاطر اینکه شما از شیوه اجراش و ادا اطواراش خوشتون نمیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
لایک سپیده...
Iran, Islamic Republic of
19:25 - 1394/07/05
روحش همدم آرامش پرنده کوچک خوشبختی
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1394/07/05
عکس بدون ارایش بهتره حتی اگه زشت بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
تو چی میگی
Saeed
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
احتمالاً پودرهایی که روناک یونسی میزنه به صورتش رو شوهرش اشتباهی جای پودر بدنسازیش خورده الان روناک مونده و ....
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
موافقم چون اگر هم بدون آرایش زشت باشه حداقل طبیعی و قیافه ی خودشه!
سمیه
-
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
آفرین
واقعاً اونی که زشته با آرایش زشتر هم میشه
Iran, Islamic Republic of
19:28 - 1394/07/05
رشیدپور الکی الکی برنامش معروف شدا!!!
ولی نشون داد میدونه کیو باید بیاره تا اسم برنامش همه جا پخش بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اره همون کسی که اهنگ تو کوچه ما هم عروسی میشه رو خونده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
من از اين رضا رشدپور بدجوري بدم مياد . فرزاد حسني كه ديگه برام عين تنفره . تحمل ديدن عكساشونو ندارم
سمیه
-
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
یوزر 9:24 بدجوری باهات موافقم
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/07/05
مهناز افشار حنا دختری در مزرعه شده چه بافت باحالی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بافت قدیم تهران
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
خیلی قشنگه، چند روزه منم دارم این بافتو رو موهام پیاده میکنم
United States
19:34 - 1394/07/05
هستی خانم غلامت قبلا یک بار از همین مجله ازت خواستگاری کرده بودم جوابت نیومد برای بار دوم ازت خواستگاری میکنم جوابش هر چی هست بده منتظرم
پاسخ ها
هستی
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
(پاراکاراخو) اینم جواب من
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
داداشمون منتظره.... بابا دمت گرم چه اعتماد به سقفی داره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
چقدر شما مردها اعتماد به نفس دارید!!! واقعا مادران نسل جدید دقت کنند چنین پسرهای خیالپردازی تحویل جامعه ندهند !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
منم دست به چونه دارم. منتظرم ببينم چيكار ميكني داداش.
همين فرمون رو. بزن دست قشنگه رو
:)))
هستی!
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
بیا اینم بببببببعععععععععععععععلهههههههههه
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1394/07/05
همدردم با فاجعه اما تصاویر باورم نمیشد همه پا میذاشتن رو هم یه سیاه پوسته که بقیه رو میزد اینا قبل از رفتن فضای دیگه دارن اونجا فازشون تغییر کرده بود !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
تو که تو شرایط خفگی و مردن نبودی پس درک نمیکنی
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1394/07/05
نمیگذاری چشمانم بسته شوند!

روزها کدام

گوری هستی؟چرا فقط

شب ها پیدایت می شود؟
پاسخ ها
رامویر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
قسمتی از گفت و گوی دوستمان با پشه خانه شان :)))))))))
ههه
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
21:31 چقد شما یی نمکی
فری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
پشه ها شبها نیستن نه روزها.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
عاشقتم یوزر 21:31........... خیلی با حال بود، کلی خندیدم
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1394/07/05
دم داریوش ارجمند گرم.واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و صورتم خیس شد وقتی این عکس را دیدم. خدا بیت الله عباسپور را هم رحمت کنه.
شاید بعضیا بگن چرا عکس گذاشته ریا شده یا کارش ظاهری بوده اما به نظر من مردم ایران به دیدن اینجور حرکت ها نیاز دارند.خود من خیلی وقتا فکر میکنم خوبی کردن و اخلاق جوانمردی دیگه تو خاطرات قدیم و فیلمای سیاه و سفید فقط پیدا میشه. اما وقتی این عکس را میبینم - یا امثال این - خود منم ترغیب میشم که این اخلاق را داشته باشم یا اگه دارم در خودم تقویت کنم.اول از همه هم باید تو خونه خودمون و رفتارمون با پدر مادر همسر خواهر برادر دختر یا پسر خودمون این اخلاق و رفتار را داشته باشیم تا بشه در مرحله بعد تو جامعه با هموطن خودمون اینطور رفتار کنیم
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1394/07/05
عکس نیکی مظفری رو خوب اومدی لولو شد هولو
United States
19:37 - 1394/07/05
هانیه غلامی با این حجابت حیا کن
پاسخ ها
mori
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
به زندگی خودت برس به لباس پوشیدن مردم هم گیر نده اگه سختته میتونی نبینی کار سختی هم نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
شعاری بگو حیا کن مملکتو رها کن !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
احسسسست
محمد حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اخلاق اسلامی به حجاب (هم) هست ولی تو همین دین بدحجابی جزو گناهان کبیره نیست اما دروغ گفتن گناه کبیره است برو بشمار در طول این 1 ماه چقدر دروغ گفتی! اینقدر در طول شبانه روز به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ابعاد بزرگ دروغ گفته میشه جلو اون دروغ ها هم ترش میکنی و بگی حیا کن؟ مطمئنا نه! چون اگه جلو دروغ هم اینقدر حساسیت به خرج داده میشد دروغ اینقدر زیاد نبود! پس خودت حیا کن که هم مزاحم مردم میشی هم اسلام را کاریکاتوری نمایش میدی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
محمدحسین داداش چرا داغ میکنی نگفت که اعدامش کنن یا بره خودکشی کنه گفت حیا به خرج بده بعد تو از کجا میدونی طفلک دروغگو . اینا که بقیه رو متهم به چیزی میکنن در واقع عیبی که خودشون دارن و به دیگران تعمیمش میدن تو روانشناسی بهش میگن فرافکنی . در ضمن تو خلط مبحثم کرد . وقتی چیزی میگی مواظب باش خط حرفو گم نکنی بزنی تو خاکی.
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1394/07/05
سلام اين شماره خوب بود
Iran, Islamic Republic of
19:40 - 1394/07/05
خنده وانه رو خونه مامان بزرگ برای اولین بار دیدم فاجعه و چیپ اون شعر مصنوعی دست زدن ها هیچ چیز دلی نیست همه پلاستیکی بود آره خوب شاید لوس بازی تکرای استندآپ کمدی میشه !
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بد نیست قبل از فرستادن کامنتامون 1 بار، فقط 1 بار بخونیمشون. چیزی که شما نوشتی بیشتر شبیه رمز شب بود تا نظر. نه نقطه ای، نه ویرگولی...
اما ادعا...........!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اینا یه عده هستند که هر موجی میاد سوارش میشن...
بذار خوش باشن
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
کاش ب اسم برنامه هم دقت میکردی تو خونه مادربزگ.خنده وانه نه،خندوانه.
راستی خودت فهمیدی چی گفتی؟عصبانی بودی ی لیوان میخوردی بعد نظر میدادی.
سمیه
-
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
خاطره خانوم میشه بگی چطور میشه لیوان خورد
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1394/07/05
علی ضیا معلومه خیلی ناراحته توعکس
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1394/07/05
آقای شاهین نیا تا جایی که ما دیدیم، نیوشا ضیغمی و الناز شاکردوست و خیلی از بازیگرهای دیگه، در زمینه ی پروتز، گوی سبقت رو از شراره رخام ربودند !
پس لطفاً به یه بازیگر که شخصاً ازش خوشتون نمیاد، پیله نکنین...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
شراره رخام از اول این شکلی بود . من یادمه تو یه سریال ماه رمضونی بازی می کرد 15 سال پیش مثلا . اصلا اینقدر قیافه اش خاص بود که ادم میخکوب میشد! البته بازیش افتضاحه .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اتفاقا خود رخام تو مصاحبه گفته بود اولین بازیگری ایرانی بودم که پروتز کردم و بخاطر همین تا مدتها مردم واکنشهای بدی بهم نشون میدادن . من قیافه قبل از پرتزشو دیدم با اینی که الان هست خیلی فرق میکنه گرچه الان تو ذوق میزنه و قبلا بهتربوده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
گفت لبم رو تزریق کردم و پشیمان شدم.نگفت همه صورتم مصنوعیه.
فرزانه
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
فلفلی جان اولین پروتزی که خودشم قبول داره بدشکل شده و پیش متخصص نرفته بوده شراره رخام است... یکمی اطلاعاتت رو قوی کن به آقای شاهین نیای عزیز هم گیر نده
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1394/07/05
این از مرگ 2000 تا آدم خیلی دردناک تره که به سری میان و میگن اون آدما به خاطر بی فرهنگ بودنشون مردن.... ادمایی که هيچوقت نمیفهمن نباید سر هر اتفاقی عقده گشایی کنن و به مشت حرف مسخره رو بهش ربط بدن...
تو شلوغی چند صد هزار نفری که بیشترشون ادمای مسن بودن و گرمای عربستان وقتی که داری خفه میشی فرهنگ هیچ نقشی نداره......
خداهمشون رو رحمت کنه و خدا همه ی این مردم کوته فکر و سیاه عقل رو به راه راست هدایت کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
دقیقا باید این بلا سرخودشون بیاد تا انقد حرف مفت نزنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
خدایی تو همین مترو که نهایت ظرفیت هر واگن 100 نفر نیست اتفاقاتی افتاده که...
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1394/07/05
چقدر خوبه اقای حمیدیان.البته اگه ایشون قرار بود خودشون رو درگیر دنیای بی اهمیت مجازی و فرت و فرت سلفی گرفتن با خانم دندانپزشک و سگ و گربه و هزار تا کار بیخود دیگه میکردن الان تو این جایگاه نبودن....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بابک حمیدیان بازیش محشره.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بابک حمیدیان فوقالعاده ست
United States
19:47 - 1394/07/05
کاوه خداشناس خیلی با این گریم قیافش با حال شده
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1394/07/05
شهرزاد عبدالمجید واس مخصب خاصش این رنگی شده...
اخه اوشون ته دیگ دوس دارن....

راستی دوستان گرامی یک عدد پیشنهاد ناقابل در کیبورد دارم که قصد نوشتن انرا دارم حالا یا کن ف یکون میشوم یا هم اینکه مورد استقبال ملیکان(لایک کنندگان)قرار خواهم گرفت از قضا روزانه برای همه مان حوادث تلخ و شیرینی بوجود می اید لذا خواهشمندم هر کس تجربه جدیدی داشت در حد یک سطر در متنهی الیه کامنت خود بنگارد حالا این تجربه میتواند پیدا کردن یک حراجی خوب یا پیدا کردن یک مکان تفریحی ناشناخته یا یک پند اخلاقی و... باشد
اولیش خودم:هیچوقت تو پر دوست صمیمیتون نزنید خیلی...
United States
19:52 - 1394/07/05
امر به مهروف و نهی از منکر رو باید اول از این چهرها شروع کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
شما ip آمریکا فامیلین یا جدایین یکیتون اون بالا از بهروز تعریف کرد آدم گیج میشه
پس شما فعلا وَنت رو اینجا پارک کن! واسه ما همه جا فیلتره
چیز کیک
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
خوب چرا اهمال میکنی زودتر میگفتی مسئله سالها حل میشد !
mori
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اول از خودتو دوروریات شروع کن مردم خودشون عقل دارن میدونن دارن چیکار میکنن
ارمیتا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
تو خوبی
United States
19:55 - 1394/07/05
این نرگس محمدی کل سال رو تو مسافرت خارجی هست داره دوردنیا رو میچرخه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نميدونم كي وقت ميكنه ستايش يازي كنه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بابت ستایش چقدر پول دادند بهش که هنوز تموم نشده؟!
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/07/05
دوستت دارم هانیه جونم
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
وووی..دلم یه جوری شد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نچ نچ هانیه غلامی اخه
واقعا سلیقت کجاس؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1394/07/05
پولاد کیمیایی رو باش! چه کلاسی ام میذاره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
آقازاده ی بی هنر .یه مشت دختر درب و داغون هم تو پیجش از سر و کولش بالا میرن فکر میکنه خبریه !!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
آخه آقازاده هم نیستش!
قراره دی ان ای بگیرن ازش ...
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1394/07/05
از داریوش ارجمند خوشم نمی اومد.ولی از این کارش لذت بردم.دمت گرم.ایول
United States
20:01 - 1394/07/05
من عاشق هانیه غلامی با نمک خوشگل هستم حاظرم مثل یک سگ ازت مواظبت کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
کجاش اخه با نمک و خوشگله اه
فک کنم کسای بهتری هم باشن تا تو بخوای ازشون مث سگ مواظبت کنی.
یه نفر
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
برات متاسفم که اینقدر شخصیت خودت رو برای یه انسان میاری پایین! الحق که در حد همون سگ هستی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
خاک تو سرت که ابروی هر چی مرده بردی!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
چخه چخه
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
جناب آقای "مسهود"!!!! (حالا یا مسعودی عشق جلوی چشماتو گرفته که نمیتونی حتی اسمتو بنویسی یا حالا هرچی)
دلم نیومد بهت تبریک نگم، تبریک میگم بابت اینکه به خودشناسی رسیدی و پی به ماهیت حقیقی خودت بردی. منتها به همین جا ختم نمیشه ها، تا میتونی باید سعی کنی دقیقا طبق کاربردهای مربوط به ماهیتی که ازش اسم بردی عمل کنی تا بشی تمثیل واقعی و ملموس همون ماهیت. گرفتی؟!
سیمین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مجله جان واقعا چرا یه همچین نظری رو تایید کردی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
به سگا توهين نكنين . موجودات خيلي خوبين . حتي خيلي بهتر از خيلي از آدما
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
تو اول برو مثل آدم درس بخون که املا حاضرم و مسعود درست بنویسی
Iran, Islamic Republic of
20:01 - 1394/07/05
هیز نیستم ولی هانیه غلامی چه موهاش بلنده! ولی ژستش جالب نبود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
یه نظر اوکیه بیشتر نشه ها خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
منم هیز نیستم ولی قدش خیلی کوتاهه .
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
منم شاکی نیستم!! ولی خدایی کسی که نظرارو منتشر میکنی این کامنت قابل نشر بود نــــــــــــــه واقعا بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!
سیمین
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
با نظر دریا خانوم موافقم. نظر علیرضا و مسهود نباید پخش می شد.
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1394/07/05
داداش سحر قریشی شبیه مهدی طارمیه. یه لحظه فک کردم این دوتا با هم رفتن رستوران!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
منم
United States
20:05 - 1394/07/05
حالم از این فرزاد حسنی بهم میخوره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
آدمای دانای کل همینن نچسب چندش از تو داغون
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
آخ حرف دل منو زدي . نمي دوني چقد حالم بد ميشه ريختشو مي بينم
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1394/07/05
سال بعدِ اسکار که گرفتیم تحریمش کردیم همه نسبتی بهش دادن امسال چی شد فیلم دادیم اسکار آدم های خوبی شدن یا اونسال ما اشتباه کردیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
بله؟چی؟کی؟
United States
20:08 - 1394/07/05
با این متن علی کریمی در باره حجاج خیلی حال کردم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
از کجا میدونید اون حاجیا دست بچه ی یتیمی رو نگرفتن یا واسه دخترای جوون جهیزیه نخریدن ...بعضی از این حاجیا شاید واسه 15 سال در حسرت این سفر بودن...چرا اینروزا انقدر راحت قضاوت میکنیم؟؟؟
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نه دیگه یوزر 21:28، چرا اینو میگید؟!
این عزیزان یا علم غیب دارن و همه چی رو میدونن، یا به سندروم تعمیم دهی مبتلا هستن؛ چرا؟ چون چن تا پیرمرد و پیرزن خسیس مدهبی خشک رو دیدن بعد تعمیمش میدن به همه ی حجاج. از نطر اینا همه ی حاجی ها خسیس و چشم تنگ هستن مگر اینکه خلافش ثابت بشه. آخه نعوذبالله ماها خوب بلدیم جای خدا قضاوت کنیم.
ما تو شعار دادن و حرفای قشنگ زدن رتبه یک هستیم. البته تقصیری هم نداریما، بالاخره الگو زیاد داریم.....
زهرا خانم ناراحت نشو، چون خیلی حرفام راجع به نظر شما نبود، نظر شما یه بهانه ای بود تا شدت دلخوریم رو نسبت به هموطنای مسلمونمون!!!!! و پیرو دین و مرام حضرت محمد(ص) ابراز کنم. به یه سری شعار بده های دیگه بود. شما خواهر عزیزمی.
دریا
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
چقد سنگ دل شدیم مااااااااااااااااااااا!! بابا اونا که مردن آدم بودن یه لحظه خودتونو بزارین به جای اون همه انسان خفه شدن میفهمین خفـــــــــــــه!! خیلیا چشم به راه برگشتن عزیزاشون هستن داغ دارن با این حرفا آتیششون نزنین لطفاا...الان وقته همدردیه نه زخم زبان
بدون نام
-
۰۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
برا چي يه دفه به اينايي كه ميرن تايلند انتاليا بر خوش گذروني و كلي پول خرج ميكنن نميگين تفريح همينجاس فقط حاجي براش خدا همين جاست اينكه در راه حجه اون در راه فسق و فجور
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1394/07/05
یکی از مزیتای پسر بودن اینه وقتی از حموم میای بیرون قطعا خوشگل تر شدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
از بس چرکولند و ماهی یه بار میرن حموم اینه که وقتی از حموم در میان بیرون حس میکنی چه خوشگل!!!
سپیده
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
خدا این اعتماد به سقفو از شما پسرا نگیره که اگه بگیره دیگه هیچی ازتون نمی مونه
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اون نشونه ی کثیفیه همیشگیشونه.دوش حموم هیجان زده میشه وقتی اینارو میبینه
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1394/07/05
سولماز غنی دوست دارم. کاش بیشتر بازی کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
دیگه مگه این بازیگر پروتزی های جدید می گذارند؟!!
United States
20:20 - 1394/07/05
من دهاتی هستم یکی به من بگه اینکه توی عکس ها عدد2 رو به طرف هم میگیرن موضوعش چیه!
پاسخ ها
مهر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
علامت V میشه اول کلمه victory به معنی پیروزی
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1394/07/05
پست علی کریمی عالی بود
پاسخ ها
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بله علی آقا، یه جایی نشستن و راجع به مردم راحت قضاوت کردن و حکم صادر کردن بعد در قالب قصار گفتن خیلی عالیه.
من به آقای علی کریمی بشدت ارادت دارم، چون فوق العاده متشخص هستن. ولی شما رو به دل شکسته ی اباعبدالله قسمتون میدم، همه شماها! کلاهتون رو قاضی کنید و ببینید الان این روزا وقت مناسبیه واسه سرزنش کردن یه عده که تنها جرمشون حج رفتن بوده؟ این پستا به صورت تلویحی یعنی حقشون بوده که این اتفاق براشون افتاده، چرا؟ چون به فقرا کمک نشده. حتی اگه کسی که این پستا رو میذاره این منظور رو نداشته باشه.
الان با گفتن این حرفا دل شکسته خونواده های کسایی که کشته شدن یا مفقود، تسلی پیدا میکنه یا برعکس...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
لایک مونا ...اقای کریمی با این پست دل خانواده های زیادی رو شکست..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
با همه ی ارادتم به علی کریمی ولی از این نظرش اصلا خوشم نیومد!
Iran, Islamic Republic of
20:22 - 1394/07/05
جا داره یه سلامی بکنیم به اون جراحی که دماغ آزاده صمدی رو این جوری عمل کرد
چه طوری دکتر؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
دمت گرمممممممممممم
کلی خندیدیم....
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
نکنه از دکتر ترسیده بعدش دیگه آرایشگاه هم نمیره؟خیلی خوشگله خودشو مثلا خاص کرده نمیدونه که بی ریخت تر شده.
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1394/07/05
خداوند روح تمام شهیدان و درگذشتگان را قرین رحمت بفرماید.
هزاران بار تشکر از استاد داریوش ارجمند کار بسیار بزرگ و زیبایی انجام دادند.
تشکر این شماره خیلی عالی و متنوع بود.
Iran, Islamic Republic of
20:23 - 1394/07/05
باز این هانیه غلامی اومد
من نمیدونم کلا تو چند تا فیلم بازی کرده که اینجوری دور برداشته
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
150 سانتی متر هم هست همه اش!
Iran, Islamic Republic of
20:26 - 1394/07/05
یکی به این اقای استاد تتلو بگه آخه عزیز من تو که چیزی در مورد قربانی کردن حیوانات نمیدونی چرا اظهار فضل میکنی؟ کمال برای حیوانات حلال گوشت اینه که گوشتشون حلال شه و انسان ها رو سیر کنن. مثه شهادت برای انسان. و این آقا با این جور پستاش یجورائی داره به خدا و اسلام توهین میکنه. اونوقت واسه شهدا کلیپ میده بیرون!باشه ما باورمون شد توام معتقدی!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
دقیقا...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مگه ميدوني تو دل اون حيوون چي ميگذره ؟ اين حرفارو از كجاتون در مياريد ؟ كمال به چه درد يه گوسفند مي خوره ؟ خدايا از اين مسلمونا به خودت پناه مي برم !!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
کیه که بدش بیاد به کمال برسه؟
United States
20:38 - 1394/07/05
خوشگل ها باید برقصن خوشگل ها باید برقصن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
حسش نیس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
جون خودت تازه نشستم زمین
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1394/07/05
من الان فهمیدم غفوریان رفته مرحله بعد ... واقعا حیف!! آخه چرا؟؟!!! :||

خدا لعنت کنه آل سعود رو این چند روز دل و دماغ هر کاری رو ازمون گرفت
Russian Federation
20:56 - 1394/07/05
" نیوشا ضیغمی و همسر جان به همراه سالار عقیلی به عیادت اکبر خان عبدی رفته بودند که ماحصلش این عکس یادگاری شد." اونوقت اون کوه دماوندو اون وسط ندیدی؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
چرا اين ضيغمي همه چا اين همسرش رو مي بره ؟ كي اينا كار ميكنن ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
بهش شک داره
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/07/05
واااااای ماشالا ماشالا چه دختر بزرگی داره آقای یاری! چقدم شبیهن به پدرشون !!!! آخی خیلی جالب بود برام
Iran, Islamic Republic of
21:00 - 1394/07/05
یه خسته نباشید جانانه به تیم ملی فوتسال بانوان ایران که انصافا خیلی چیزا رو اثبات کردن... بازیگری نبودن که با یه ربع بازی تو آرایش خودشونو خفه کنن!! بازیکنانی بودن که با حفظ حجاب شاهکار کردن.... درود بر اینچنین بانوان سرزمینم...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اتفاقا ورزشکارهای زن هم آرایش می کنند! طرفو نگاه میکنی ووشوکاره بعد هفت قلم ارایش کرده رفته تو زمین :| زن ایرانی بدون آرایش تعادلش رو از دست میده :)
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
فعلن ک زن ایرونی یه افتخاری کسب کرده.چه با ارایش چه بی ارایش
Iran, Islamic Republic of
21:14 - 1394/07/05
کشور من جاییست که هنرمندهاش رو از عکسهاشون در یک مجله اینترنتی باید بشناسیم؛ نه آثار هنری و هنرنمایی هاشون!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
با جملت خیلی حال کردم الناز خانوم
دمت گرم
اصلا میخوام برم واسه بچه محلام تعریف کنم ما یه همچین خانومایی تو سایتمون داریم.
فری
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
یه جمله خیلی ریشتری
Iran, Islamic Republic of
21:31 - 1394/07/05
اگه چند تا بازیگر خوب و کار بلد تو ایران داشته باشیم یکیش بابک حمیدیانه.عاااالی بازی بازی میکنه...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
من وقتي ياد نقشش تو " دخترها فرياد نمي زنند " مي افتم ازش مي ترسم .
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
کارشو بلده انصافن
بهاره
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
واقعا بازیگره خاص و بی حاشیه ای هستن من که واقعا دوسشون دارم
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1394/07/05
هرکی الناز حبیبی رو دوست داره یه مثبت بده من که خیلی دوسش دارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
اشتباهی مثبت دادم . خودت بجام یه منفی بزن مثبت حلالت بشه . مشمول زمه ای اگه نزنی :(
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مشغول الذمه درسته :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
همون مشمول زمه درسته . شما خودت بلد نیستی ایراد الکی چرا میگیری. اونی که شما گفتی آدمای بی سواد تو زبان محاوره ای میگن که بعید یه آدم باسواد فک کنه درسته و تکرارش کنه :( :« :(
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مشغول الذمه
فرهنگ فارسی معین
(مَ لُ ذِّ مَُ) [ ع . ] (ص مر.) مدیون ، کسی که دین خود را اداء نکرده باشد.
تقدیم به باسواد عزیزم :)
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مش غلوم الزمبه از همه ش بهتره
سمیه
-
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
من تو فیلما دوسش دارم ولی تو زندگی عادی دویش ندارم
چون تو فیلما هم خوشگلتره هم خوش لباستر ولی تو زندگی عادیش خیلی بدلباسو بد آرایشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
باشه یوزر 19:24 تو درست میگی . ولی فک کنم موقع نوشتن اونقد ذوق داشتی که مریم میرزاخانی موقع گرفتن جایزه ستر نداشت . از طرف من برای خودت دلاوران ، نام آوران پیروز باشید ... رو بخون . :) چشمک
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1394/07/05
با احترام به همه عزیزانی که بنده رو مورد عنایت بدوبیراه گفتن قرار میدن:
نمیدونم ملت از چی لیندا کیانی بی ریخت و الناز حبیبی نیم وجبی خوششون میاد من که تنها احساسی که میتونم بهشون داشته باشم حس انزجاره فقط.
تیکه تون به نیکی مظفری و روناک یونسی خیلی باحال بود.
Iran, Islamic Republic of
22:01 - 1394/07/05
من نماز خون شدنم رو مديون حرف هاي علي ضيام ،واقعا خدا رو شكر كه حالش خوبه !
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
حالا هر دفعه میاد اینو میگه.فهمیدیم دیگه
دنیا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
اونیکی در مورد قرآن خون شدنش می گفت این یکی دیگه ست سارا جان
خدا علی ضیا رو حفظ کنه
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1394/07/05
بچه ها حالا همه با هم اهنگ تو کوچه ما هم عروسی میشه رو بخونیم و بخندیم اگه تا گوش ندادین هم حتما برین دانلود کنید من به شخصه بار اول که گوش دادم از خنده روده بر شدم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
قضیش چیه؟ کی خونده؟
سارا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
تتل خونده
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1394/07/05
من نماز خوندنمو مديون حرفاي علي ضيام ، واقعا خداروشكر سالمه!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
خوب بابا چند بار ميگي
Iran, Islamic Republic of
22:11 - 1394/07/05
با احترام به همه عزیزانی که بنده رو مورد عنایت بدوبیراه گفتن قرار میدن:
نمیدونم ملت از چی لیندا کیانی بی ریخت و الناز حبیبی نیم وجبی خوششون میاد من که تنها احساسی که میتونم بهشون داشته باشم حس انزجاره فقط.
تیکه تون به نیکی مظفری و روناک یونسی خیلی باحال بود.
Iran, Islamic Republic of
22:36 - 1394/07/05
خطای دیده یا شکم چکامه چمن ماه یجوریه
پاسخ ها
azam
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اوهوم دقيقا..يجوريه خو
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1394/07/05
میگم من یه تعدادیشون (که کم هم نیستن) رو اصلا نمیشناختم! فکر کنم بهتر باشه الکی به هر کسی بها ندین.
Iran, Islamic Republic of
23:51 - 1394/07/05
به نظرم چکامه چمن ماه حامله هست
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1394/07/06
مریم امیرجلالی چقدر سوژه اس ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مریم امیرجلالی چه قد و بالایی داره این نسل جدیدِ کوتاه قد تا کمرش هم نمی رسند :)))
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
آخه هرچیزی به یه سن وسالی میخوره این امیر جلالی مث جامونده ها رفتار میکنه!
Iran, Islamic Republic of
00:28 - 1394/07/06
آقا جون شما هوای خانم توسلی ولیندا و ترانه رو داشته باش چیکار داری به دانیال عبادی،پسربه این گلی !!!!!بازی کردن ش ،خوبه که،!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اه اه چه سلیقه ای داری کوروش ببخشید کامران !
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
دانیال عبادی بیشتر مدل خوشگلیه تا بازیگر خوب.تصنعیه بازیش
سمیه
-
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
آخه من نمیدونم معیار خوشگلی چقدر میتونه متفاوت باشه
این پسره کجا خوشگله آخه
زشت نیس ولی خوشگلم نیست اتفاقاً خیلی هم نچسبه
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1394/07/06
الان خلاقیت ماهچهره خلیلی یعنی چی ؟چی رو می خواست با این کارش ثابت کنه؟
Iran, Islamic Republic of
01:16 - 1394/07/06
آخه آقای کریمی شما به جای اینکه عربستان پست رو محکوم کنی به حاجیها انتقاد می کنی ؟واقعا اینجوری ابراز همدردی می کنید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
آقای کریمی یعنی خودت همه چی تمومی؟
Iran, Islamic Republic of
01:19 - 1394/07/06
مازیار فلاحی چه جور تحمل این موها فرفری و بلند و داره ؟بابا بزن را شو..
Iran, Islamic Republic of
01:22 - 1394/07/06
واقعا در مورد لیندا کیانی راست گفتین آخه این چه عکساییه ..رنگ شهرزاد عبدالمجید چرا اینجوری شده اینکه مثل چی شده (اسمشو نمیگم )..
Iran, Islamic Republic of
01:24 - 1394/07/06
آفرین به مرام داریوش ارجمند...
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1394/07/06
واقعا آدم انتظار نداره اشخاص مشهور و به اصطلاح سلبریتی ها هم به نژادپرستی و ناهنجاریهای اجتماعی دامن بزنند . در کشورهای پیشرفته سلبریتی ها مردم رو دعوت به زندگی مسالمت آمیز می کننند اینجا به دعوای عرب و عجم دامن می زنند!!! قابل توجه علی کریمی!
پاسخ ها
نگین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نژاد پرستی که صحبتشو می کنی شروعش از طرف همون وهابیای ال سعود بوده چیزی که همه از روی رفتارایی که تو این سالها با زائرامون داشتند فهمیدند که وهابیای سعودی سایه هر چی شیعه و عجم با تیر می زنند از دستشونم بر می اومد عین یمن به ما هم حمله می کردند.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
چون اونها نژادپرستند ما هم باید باشیم؟!! وقتی می نویسی عرب داری راجع به چندصدمیلیون انسان با عقاید و نظرات مختلف حرف می زنی . میشه ال سعود یا وهابی ها رو مخاطب قرار داد. نه همه عرب ها رو که خیلی هاشون هم شیعه هستند یا سنی متعادل یا مسیحی و ...
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1394/07/06
یعنی نشد من یکبار اینجا سربزنم و سوتی از پست های شما در نیاد!!
اولا :اونی که دست استاد دولت آبادی هست بیشتر شبیه کاتولوگ با بروشور هست تا کتاب!
دوما: با تکنولوژی روز آشنا هستید آیا؟ یعنی نمیشه جواد کاظمیان دوربین رو برای عکاسی رو حالت خودکار گذاشته باشه؟؟
سوما: حانیه زاهدی یا هانیه زاهدی؟
قدیما یه نفر میخواست یه جماعتی رو سوژه کنه خیلی مراقب بود خودش اون وسط گاف نده..حالا زمونه عوض شده انگار :))
پاسخ ها
your friend
-
۰۸:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
یک و دو درسته ولی خانوم زاهد اسمشون حانیه است نه هانیه و نه زاهدی! تو عکسا هم هست اگه به جای ایراد گرفتن دقت کنی
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
حانیه زاهد عزیزم.حانیه.بپا خودت سوژه نشی :))
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
دو تا هانیه . حانیه داریم.
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1394/07/06
نوشتید: چهره ها و یه عکس از اون مجریه گذاشتید که آدم صبح اول صبح با دیدنش تا شب حالش بد بشه. این آدم اینقدر از خود مچکر و تودل نروه که آدم حس میکنه یا یه بونکر عسل هم نمی شه خوردش...ببخشید نمی شه تحملش کرد. غالب عکس های دیگه هم که کذاشتید تبلیغ بی حجابی و بد حجابی و لاابالیگریه. راستی چرا؟ لطفاً این نظر را یا بطور کامل منتشر کنید یا در غیر اینصورت مثل خیلی از نظرها که با سلیقه تان سازگار نیست کلاً سانسور کنید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
واقعا این ضیا حال به هم زنه!
ضد هوا
-
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نظتون در مورد مجری که ادب شما رو مشخص میکنه. لاابالی گری رو هم به ما بگید معنی اش چیه ممنون میشم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
مخالف 100 درصدی علی ضیا هستم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
این بحث رو تموم کنید علی ضیا خوب یا بد دلچسب یا نچسب خوب بود براش اتفاقی بیفته یعنی هموطن ما هم محسوب نمیشه!
برید تو صفحات مجازی همین عربای سعودی ببینید اصلا ککشون میگزه که اینقدر حاجی و به خصوص ایرانی کشته شدن تازه با وقاحت تمام به ایرانیها فحش های لایق خودشون رو میدن. حرف من یک کلمه است نسبت به هموطن و هموطناتون غیرت داشته باشید!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
حالا بگذرییییم از همه چی کامنتت عزیزم چند قرنه تلوزیون ندیدی؟ یه سال و نیمه که ضیا دیگه صبح ها نمیاد تو تلوزیوناااا ! ینی تو صب چطوری میبینیش که حالت بهم میخوره؟ شایدم سفر در زمان میکنی
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
دوست عزیزنظر user ۱۸:۲۲ - ایشون با دیدن این عکس تا شب حالش بد شده نه برنامه تلویزیونی
Iran, Islamic Republic of
08:35 - 1394/07/06
كار داريوش ارجمند حرف نداشت...
من خودم قبلا از فالوئرهاي صدف طاهريان بودم تو اينستاگرام،چون عكساش خوب بود.اما به محض اينكه بازيشو قيافشو تو فيلم عصرر يخبندان ديدم توي همون سينما درجا آنفالوش كردم.تعريف نكن ازش انقد مجله جان...نكن....زشته...درست نيست
پاسخ ها
مجید
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
کاملا موافقم ...
صدف فقط ظاهر داشت که اونم دیگه نداره
-
08:45 - 1394/07/06
اون عزیزی که تو عکس مربوط به تئاتر هست و اسمش رو نمیدونید سینا سهیلی پسر سعید سهیلی و برادر ساعد سهیلی هستند. تو فیلم کلاشینکف و سریال پرده نشین هم بازی کردن .
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1394/07/06
شهرزاد عبدالمجید داره با خودش چیکار می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یکی جلوشو بگیره
پاسخ ها
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
احتمالا فیوز پرونده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
با تو که نمیکنه.. با خودش میکنه!
Iran, Islamic Republic of
09:18 - 1394/07/06
چه عکس سنگینی واقعا. کلی هنر و افتخار توشه. اساتید شجریان، علیزاده و فرهادی.
مرام استاد ارجمند هم مثل همیشه. عکس آقای فروتن هم خوب بود.
پاسخ ها
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
گل گفتی و در سفتی
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1394/07/06
هنرمندهای ما چرا اینطوری شدن به جای تلاش در رشته بازیگری و بالابردن کیفیت کار دنبال عکس سلفی و رفتن به خارج و جراحی زیبایی و ..... هستند.
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1394/07/06
با دیدن عکس و مطلب مربوط به رضا بیک، یه حس مبهمی بهم دست داد. فکرشو بکن بعد از اون همه هنرمندی توی کشورت بری غربت و در عین ناشناسی مشغول رانندگی ماشین سنگین بشی....
داریوش ارجمند دمش گرم. خوبه که کارای خوب رو جار بزنیم تا بقیه هم شاید یه تلنگری بخورن
پاسخ ها
فریده
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اون موتوری ک تو عکس بود واقعن خیلی قشنگ بود.با نظر شما موافقم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
کدوم هنرمندی؟؟ بازی در فیلمهای آبگوشتی هنره؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
فیلمای آبگوشتی ، قشنگ گفتی خوشم اومد .اینا همه اش افه های روشنفکری و دردجامعه داشتنه که یه عده میان.
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1394/07/06
جالب اینجاس که در سال عده زیادی از هموطنامون تایلند و ترکیه میرن و اون وقت هیچ کس یاد فقرا و یتیم ها نیست میگیم آزادی عقیده اس، ولی کافیه یه بنده خدایی بره حج (که واجب بوده بهشون) عده زیادی یاد کمبودها ومشکلات میفتن. شمایی که قضاوت میکنی از کجا میدونی این حاجی کار خیر نکرده مدرسه نساخته.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
خود این آقای کریمی درسته که دست به خیره ولی دربرابر اون ویلاها وثروت افسانه ایش .... چی بگم
Iran, Islamic Republic of
10:35 - 1394/07/06
الام مسئول همه فقرا .حاجیها هستن ؟؟؟ما خودمون کمکم می کنیم که اینقدر به حاجی ها انتقاد می کنیم؟؟... اقای کریمی از شما این انتظار نمیرفت.. خانواده های زیادی داغدار شد وشما با این پست به جای همدردی نمک رو زخم شون پاشیدی..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
اگه مال فقیرا رو نخورده بودن اینطور نمیشد.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
یوزر جان بترس از روز قیامت که اینقدر راحت تهمت می زنی و قضاوت می کنی..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
ببخشید اشتباه منفی دادم
به نظر من کار عربستان یه کار حساب شده ی نسل کشی مردهای شیعه ی ایرانی بود
در جایی خوندم اگر حج فراموش شود دیگه از طرف خدا مهلتی داده نخواهد شد
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1394/07/06
خوشم میاد جرأت نمیکنی به مهناز افشار تیکه بندازی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
به نظر میاد براش احترامی ویژه قایلند .حالا چرا ؟خدا داند.
فریده
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
به یغما گلرویی هم.اگه خوب دقت کرده باشین.البته من خودم از جهاتی یغما رو خیلی دوس دارم.
United States
12:28 - 1394/07/06
جوان استقلالی داماد باید گردد هر دختری ناز کند اعدام باید گردد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
خدا شفایت دهاد.
United States
12:40 - 1394/07/06
مهناز افشار چقدررررر این عکسش خوب شده! خوشگله!
-
14:36 - 1394/07/06
بنظر من به بانوان تیم ملی دو و میدانی توهین کردین. امیدوارم نظرم رو منتشر کنید
پاسخ ها
فریده
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
بیشتر شوخی بود تا توهین
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
شوخی هم دیگه حدی داره واللا
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1394/07/06
با توجه به عکس علی کریمی
حج واجب یکبار کافیه !اونایی که چندین بار میرن مخاطب علی کریمی هستند و باید هزینه ی حج رو صرف امور خیر کنند .
چون حج رو نمیشه تعطیل کرد
پاسخ ها
الهام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
موافقم.
بعدم تو شرایط الان منظورم جنگ یمن هست آدم باید کلاه خودشو قاضی کنه . آخه چرا آب به آسیاب دشمن بریزیم خب ؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:18 - 1394/07/06
آقای کریمی اسطوره فوتبال ماست .ولی این پست اصلا کار درستی نبوده به نظرم.حاجیا که رفتن سفر حج که اتفاقا واجب هم هست مسئول فقرا هستن ولی آدمایی که همش تو آنتالیا و کانادا و ایتالیا و.... هستن هیچ وظیفه ای در قبال فقرا ندارن؟؟ آقای کریمی هم تو خیلی از خیریه ها هست ولی بیشترشو تو بوق و کرنا میکنه.در هر حالت این پست از طرف همچین شخصی نمک بود بر زخم خانواده های اونایی که تو حج فوت شدن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
اونی که میره حج ثابت کرده مسلمونه و وظیفه مسلمون کمک به همنوعشه نه چند بار حج رفتن ما با اونایی که سفرای اروپایی میرن کار نداریم چون اصلا به اعتقاد اونا ایمان نداریم بعدشم اگه آقای کریمی1 در هزار کار خیریه رو که انجام میده به قول شما تو بوق و کرنا میکنه تو
United States
16:43 - 1394/07/06
من از لولو میترسم
Iran, Islamic Republic of
17:45 - 1394/07/06
ممنون از عکس ابر اسطوره های سینما مرحوم بزرگ رضا بیک ایمان وردی و عشق جاویدان بهروز خان وثوقی
Iran, Islamic Republic of
17:47 - 1394/07/06
آقای نویسنده که سنگ شجریان رو به سینه می زنی از جنبه فنی شجریان عالیست درست اما بعضی حرف ها و حرکات ایشان مثل جمله اینها 1400 سال با موسیقی مشکل دارند ایا غیر از حمله مستقیم به دین مردم است ؟
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1394/07/06
یکی میشه بابک حمیدیان ..یکی ام میشه محسن افشانی و هانیه غلامی...
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1394/07/07
استقلالی ام.ولی سلفی پرسپولیسی ها واقعن خوش اب و رنگ بود.
به سجاد افشاریان رای دادم.حیف شد نیومد بالا.
خداوند بانو هما روستا را بیامرزاد.
عکسها زیادی رو تو این شماره دوس داشتم.دم شما گرم اقای شاهین نیا
Iran, Islamic Republic of
08:57 - 1394/07/07
همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن ز مدینه تا به کعبه، سر و پا برهنه رفتن دو لب از برای لبیک، به وظیفه باز کردن به مساجد و معابر، همه اعتکاف جستن ز ملاهی و مناهی همه احتراز کردن شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن
به خدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد که به روی ناامیدی در بسته باز کردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
عالي بود .نسرين خانم مرسي
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
دم شیخ بهایی گرم . منظور تو به کی بود حالا این وسط .
خاطره
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
....ثمر آنقدر نباشد که به روی ناامیدی در بسته باز کردن
لایک
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1394/07/07
این بازیگرا یا در حال بازی در یک فیلم هستن یا در حال گردشگری در خارج از کشور اما ما کارمندا فقط منتظر سر برج هستیم البته باز هم خدارو شکر
Iran, Islamic Republic of
03:25 - 1394/07/08
شما تو این صفحه عکس ی سری بچه خوشگل که فقط اسما بازیگر و هنرمند هستن رو میزارید تا صفحتون بیشتر بازدید بشه؟اینا کین آخه؟چهره به اینا میگین شما؟
کاش برای هر عکستون هم امکان مثبت یا منفی دادن وجود داشت.
خواهشا عکس هرکسی رو نزارید خب هانیه توسلی هر عکسی میزاره مگه مجبورین شما هم اینجا بزارید آخه؟؟؟؟؟
یه تجدید نظر بکنید تو انتخاب هاتون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج