چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)
۲۵۰۹۱۷
۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۲
۸۴۸۸۳ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 

برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*****
متاسفانه در چند روز اخیر اتفاقات تلخ همچنان ادامه داشت و غم از دست دادن هادی نوروزی نقطه اوج این تلخی ها بود. حزن و اندوهِ از دست دادن یک جوان ورزشکار و با اخلاق چیزی نیست که به این زودی ها رفع و فراموش شود. مراسم باشکوه تشییع پیکر هادی در ورزشگاه آزادی و بعد از آن حضور پرشکوه و قابل تقدیر هموطنان مازندرانی در مراسم خاکسپاری، همه نشان از این دارد که هادی همچنان در دل های همه ما زنده است و کاپیتان ابدی پرسپولیس خواهد بود. روحش شاد.

مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی در استادیوم آزادی با حضور بسیاری از چهره های ورزشی و غیر ورزشی و جمع 30 هزار نفر مردم داغدار برگزار شد که گزیده ای از تصاویر آن را در شروع صد و شصت و پنجمین شماره از سری مطالب «چهره ها در شبکه های اجتماعی» شاهد خواهید بود.

عادل فردوسی پور که همیشه در مراسم یادبود چهره های ورزشی و هنری حاضر می‌شود طبق معمول در مراسم تشییع هادی نوروزی هم حضور پیدا کرد تا انسانیتش را بار دیگر اثبات کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

عکسی از هادی عقیلی، رحمان احمدی و سپهر حیدری با نگاهی مبهوت و مغموم در مراسم، که مشخص است همانند باقی مردم هنوز رفتن هادی را باور نکرده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

اشک های هانی نوروزی، تنها پسر هادی، یکی از تلخ ترین صحنه های این مراسم را رغم زد که اشک را بر گونه های هر شاهدی جاری می‌کرد. امیدواریم هانی آینده موفقی داشته باشد تا مایه افتخار و شادی روح پدرش شود.
چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

اولین بار بود که تصویری از علی کریمی با چشمان گریان ثبت می‌شد. نشان از این دارد که هادی نوروزی چقدر برای همه عزیز و دوست داشتنی بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

بهنام ابوالقاسم پور و جواد نکونام در این مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

سپهر حیدری به همراه همسرش در این مراسم شرکت کرده بود. ای کاش بعضی از حداقل ها در برخی موارد رعایت می‌شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

با این عکس از همسر داغ دیده هادی نورورزی، عکس های این مراسم را به پایان می‌رسانیم. عکس از این مراسم خیلی زیاد بود ولی چون نمی‌خواهیم بیشتر از این داغ شما عزیزان و دوستداران هادی را تازه کنیم، به همین چند عکس بسنده می‌کنیم.

بدرود رفیق.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


سلفی ثریا قاسمی و پسرش آقا بهروز در حاشیه مراسم «نفس». جشنی که به پاس تقدیر و بزرگداشتِ عمل خیرخواهانه اهدای عضو و حمایت از بیماران نیازمند عضو برگزار شده بود و خیلی از چهره ها با حضور خود در آن مراسم از این عمل زیبا حمایت کردند.

عکس های دیگری از این جشن را در ادامه ملاحظه خواهید کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


پروانه معصومی عزیز و هنگامه قاضیانی در بخشی از این مراسم روی سن رفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

سوگل طهماسبی، نگار جواهریان و افشین یداللهی از دیگر چهره های حاضر در این مراسم بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


لیلا بلوکات هم که نمی‌تواند در چنین جایی نباشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

محمد حسین لطیفی و پرستو صالحی در جشن نفس. یعنی فقط یک «پــِخ» لازم است تا تمامی زحماتی که پرستو صالحی جلوی آینه اتاقش کشیده، به باد رود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


مریم طوسی و دوستان در جشن خیریه شیرخوارگاه آمنه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)اخبار بد تمامی ندارد. متاسفانه حال رضا ایرانمنش خوب نیست و در بیمارستان بستری است و هر لحظه اخبار ضد و نقیضی از روند بهبودی شان به گوش میرسد. برای عمو رضای عزیز دعا کنید که هر چه زودتر از بیمارستان مرخص شود. در اینجا هم نسرین مقانلو از مردم التماس دعا برای سلامتی آقای ایرانمنش دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)آزاده نامداری نتوانست بیشتر از 24 ساعت دوام بیاورد و در حالی که اسمان نگاه میکرد و با دهانش سوت می‌زد، بدون هیچ سر و صدایی با یک گذاشتن یک پست به اینستاگرام بازگشت تا کسی هم شک نکند! عکس هم مربوط به همایش روبان صورتی در حمایت از بانوان مبتلا به سرطان سینه است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)رضا گلزار و دوستان اروپایی اش در ارتفاعات آلپ در تدارک اسکی هستند. حالا باز منتظر دو قطره برف باشید تا در جاده شمشک ترافیک به راه بیاندازید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی صمیمی امیر مهدی ژوله و شاگردانش در حاشیه یکی از کلاس هایی که "امیر ژوژولو" در راستای تربیت طناز های نسل جدید برگزار می‌کند. بنده حقیر هم به عنوان یکی از ضعیف ترین شاگردانِ امیر مهدی ژوله افتخار حضور در این قاب را دارم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سهیل سعادتمندی عکاس مطبوعات ورزشی کسی بود که آخرین عکس عمر کوتاه هادی نوروزی را از او گرفت. روز پیش از حادثه در کنار زمین تمرین پرسپولیس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)پیشکسوت های هنر در یک رستوران لوکس در شیراز که بار ها لوکیشن عکس چهره های عزیز بوده و احتمالاً باز هم خواهد بود. فرامرز امینی، نصرت الله وحدت، محمد متوسلانی، ستار اورکی در کنار بابک صحرایی که افتخار حضور در این جمع را پیدا کرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)رویا نونهالی و گلاب آدینه به همراه دوستشان، پس از پیاده روی زیر باران این عکس را گرفتند. همراه با تجهیزاتِ کاملاً به روز و آپدیت برای مقابله با باران و باد های موسمی. قضیه این کفش های جفت شده در مسیر پیاده روی چیست؟! کسی میداند؟

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


عکس یادگاری بنیامین زیر بیلبورد تبلیغاتی کنسرتش در کانادا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)خشایار اعتمادی، امین زندگانی و الیکا عبدالرزاقی در پشت صحنه یکی از برنامه های تلویزیون به دور استاد مشایخی جمع شده و این عکس یادگاری را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)تینا آخوندتبار در حال انجام ورزشی که تابحال امتحان نکرده بود؛ یعنی فشردن این تایر های پلاستیکی با دست! تنها ورزش های باقیمانده که تینا هنوز انجام نداده، «چوگان با زرافه» و «پرش از روی شتر» است که آن ها هم انشاالله به زودی انجام می‌گیرند و ما نیز عکسش را لایک می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)بهرام رادان در منهتنِ نیویورک.

جان؟ از کجا فهمیدیم نیویورک است و لواسان نیست؟ خب معلوم است، از هشتگ ها!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی شهرام حقیقت دوست در کنار داوود خان میرباقری، الهام پاوه نژاد و سایر دوستان. عکسی که برای الهام خانم خیلی خاطره انگیز بوده است. دلیلش را از خودش بپرسید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عاقبت فشارهای عصبی و افسردگی ناشی از لغو پیاپی کنسرت ها را در سیروان خسروی ملاحظه می‌کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


غزال کرمعلی در پارک. غزال پس ار هنرنمایی در سریال "سر به راه" اسمی برای خود دست و پا کرد و طبیعتاً، مانند هر بازیگر دیگری فالوئر هایش را هم چند هزار تایی کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)الناز شاکردوست از معدود هنرمندانی بود که عید غدیر را به هموطنان تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)یاسین ولکام زهی، بازیگر خونگرم و توانای جنوبی کشورمان که با حضور در سریال آقا و خانم سنگی چهره شده است و در اینجا در کنار امیرحسین رستمی سلفی گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)شیما محمدی بازیگر سینما و تلویزیون به خانه استاد گلپا رفته بود و این عکس را با ایشان گرفت.

"موی سپیدو توی آینه دیدم/ آهی بلند از ته دل کشیدم

تا زیر لب شِکوِه رو کردم آغاز/ شیما محمدی اومد، در شد باز!"

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


روز هجران و شب فرقت یارِ زانیاز، بالاخره آخر شد.

او را تا یک هفته با یارش تنها می‌گذاریم!


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)مهدی طارمی در اقدامی عجیب و باور نکردنی در بحبوحه پست های تسلیت برای مرگ هم تیمی اش، از فضایِ پرمخاطب پیش آمده نهایت استفاده را کرد و صفحه افشین پیروانی را تبلیغ کرد تا فالوئرهایش زیاد تر شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)نگاه خانم یگانه در آغوش بابا محسن و عمو مهران غفوریان در حاشیه کنسرت پدرش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)«خاطره بازی» این هفته را با این عکسِ زنده یاد فرهاد مهراد که در حال تعظیم به هوادارانش است، شروع می‌کنیم.

یه مرد بود، یه مرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)مراسم افتتاحیه یک برند لباس ورزشی در پاساژ پالادیوم فرمانیه با حضور تعداد زیادی از چهره ها برگزار شد. چهره ها همگی یک دست از لباس های ورزشی این برند را به تن کرده بودند و برای عکاس ژست می‌گرفتند. عکس مهراب قاسمخانی و شقایق دهقان در این افتتاحیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)لطفاً عزیز خیّری پیدا شود و متن حدیث میرامینی را به زبان فارسی معیار تبدیل کند. بار ها خواندیم، ولی فسفر مغزمان برای تحلیل جمله کافی نبود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)چهره ها در افتتاحیه ای که در بالا گفتیم. البته این عکس ها مربوط به فراخوانِ دعوت به این مراسم است، مراسم اصلی هنوز مانده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)با بهنوش بختیاری کاری ندارم، با کسی که خلاقیت به خرج داده و این قاب ها را طراحی کرده و ساخته نیز کاری ندارم! من فقط میخواهم کسانی را که این قاب را روی گوشی شان می اندازند را از نزدیک ببینم! هیچ درگیری و حرفی هم در کار نخواهد بود، فقط او را از نزدیک ببینم راضی می‌شوم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)حامد میرباقری و دوستان در یک دورهمی. مثل اینکه این روز ها پوشیدن جوراب های مادربزرگ ها خیلی روی بورس است و مد شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)احسان روزبهانی و رقیبش، لحظاتی قبل از مراسم "بادمجانـکاری".

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)ترانه علیدوستی همسر هادی نوروزی را سوژه خوبی برای دفاع از حقوق زنان دید و به نمایندگی از بانوانِ فوتبال دوست، دست به قلم شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سپیده خداوردی و آقا سانیار که ماشاالله رفته رفته دارد تپل تر می‌شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)محمدرضا گلزار در ورودی سالن جشنواره فیلم زوریخ. کلاه منقش به نام طهران را هم همراه خود دارد تا غم دوری از وطن اذیتش نکند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عکس هنری خاله نسرین مقانلو. آیا شما نیز همانند من به دنبال سیگارِ محو شده از لای انگشتان خاله نسرین میگردید؟! درک کنید، فتوشاپ‌کار آنقدر فرصت نداشت که دود ها را هم حذف کند، عکس باید هر چه زودتر آپلود میشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


محمدرضا علیمردانی، شیرین بینا، کامران تفتی و سایر دوستان در پشت صحنه یک تئاتر. این عکس را میتوان نقطه عطفی در تاریخ هنر های نمایشی دانست، چون کامران تفتی از ژست آشنا و اعصاب‌ خورد‌کن اش دست کشیده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)این عزیزان شاد و خندان، در مسیر حضور در مراسمِ تشییع پیکر هادی نوروزی این سلفی را انداخته اند! البته هوادران پرسپولیسی خیلی خوب و بدون نقص، با کامنت های ریز و درشت از خجالتِ خنده های اسطوره هایشان در آمدند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)شبنم قلیخانی، معلم اخلاق و درس زندگی اعزامی چهره ها، سیدنی، استرالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)محمدرضا هدایتی و شعری که اول صبحی از طبع جوشانش قُل زد و جاری شد و بدون هیچ وقفه ای آن را به اشتراک گذاشت. یعنی اگر صورتش را میشست و می آمد، شعرش مانند الکل (مصارف بهداشتی و پزشکی!) می‌پرید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سحر صباغ سرشت بازیگر سال های نه چندان دور سینما و تلویزیون در یک پارک این ژست ساده را گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)حمید خانِ خوشتیپ نژاد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی پردیس احمدیه و آزاده سدیری با شیشه رفلکس درب ورودی یک ساختمان!

این هم به لیست روش های عجیب سلفی اضافه شد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)- چک کن ببینیم کی جلوئه؟!

+ ای ول، من 16 تا جلوئم!

- یه بار دیگه چک کنیم.

+ 34 تا که چیزی نیست، الآن میگیرمت...

گوشه ای از دیالوگ علی مشهدی و امیر مهدی ژوله در این عکس.

و این ماجرا ادامه دارد! رقابت آنقدر نزدیک است که احتمال تغییر برنده در یک چشم به هم زدن، جذابیت یک رقابت منطقی را از بین برده است و مانند قبل شور و هیجان ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


و پستی که از جانب تیارا صادقی گذاشته شده است. عکسی زیبا که زحمتش را مامانیِ تیارا کشیده است، با بک گراندی از بابایی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


دیگر به آتلیه رفتن از مد افتاده است، عزیزان با تکنولوژی و ابزار های روز، هر جایی از طبیعت را که عشقشان بکشد تبدیل به آتلیه می‌کند. تنها چیزی که نیاز است یک منبع برق است که در وسط بیابان نیز یافت می‌شود. سپاس از فریبا نادری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)محمد علیزاده این سلفی را گرفت و با زمزمه آوای «همینه، همینه که هست!» آن را اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سودابه بیضایی در یک مراسم. سودابه خانم این روزها با سریال کیمیا بار دیگر به کانون توجهات و سطح اول هنر کشور بازگسته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)بهاره رهنما هم به جرگه میلیونی های اینستاگرام پیوست. بهنوش بختیاری با 2 میلیون فالوئر کاری کرده که دیگر با هیچ خبری درباره فالوئر های چهرها تعجب نکنیم. اگر فردا بگویند احمد پورمخبر 4 میلیونی شده، باز هم تعجبی در کار نیست، ما نسلی هستیم که دو میلیونی شدن بهنوش بختیاری را لمس کرده ایم! ما را با این چیز ها نترسانید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی دو هنرپیشه اهلِ دلِ دنیای طنز، مهران رجبی و فتحعلی اویسی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)طرح فوق العاده زیبای شهاب جعفر نژاد که امروز به پر حضور ترین عکس در اینستاگرام تبدیل شده بود. طرحی با عنوان «سلفی در بهشت» که عزیزان درگذشته مرتضی پاشایی، هادی نوروزی، خسرو شکیبایی، ناصرخان حجازی، حمید سمندریان و هما روستا را در فضایی شبیه بهشت در حال سلفی گرفتن نشان می‌دهد. البته جای خیلی ها در این طرح خالی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)اقدام زیبای کریم انصاری فرد که با پوشیدن پیراهنی با یاد هادی نوروزی، اولین گلش در لیگ یونان را  به روح او تقدیم کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)در ادامه کلوز آپ های سینمایی می‌رسیم به تهمینه خانم میلانی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)خانم های هنرمند در صف اهدای سلول های بنیادی. بهار ارجمند، پرند زاهدی، معصومه کریمی و شراره رخام در این صف دیده میشوند. عدم حضور پرستو صالحی در این جمع خیلی عجیب است و باید توسط کمیسیونی بررسی شود!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)جدیدترین اثرِ هنری هانیه توسلی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)رضا عطاران با این پست خیلی زیر پوستی مردم را به رای دادن به علی مسعودی دعوت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)داریو خان فرهنگ دیشب میهمان خندوانه بود تا یکی دیگر از شب های خوب این برنامه را بسازد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عزیزان با چنین صبحانه هایی روزشان را آغاز می‌کنند، ما نیز با تجربه کردنِ کانسِپتی از شب اول قبر در متروی تهران.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)واقعاً از این نزدیک تر نمی‌شد! تشکر ویژه از مهسا علافر که ما را به سیر و گذار در مجراهای تنفسی اش دعوت نکرد!

ادب هم که.... هزار ماشاالله!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)افتتاحیه تئاتر «من آنجا نیستم» با حضور ناصر خان ملک مطیعی و عوامل این نمایش برگزار شد. فرزاد حسنی، الناز حبیبی، بهاره افشاری، علیرضا مهران و سینا سهیلی نقش آفرینان این تئاتر هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


الناز حبیبی در این مراسم. عکس ها از آرشا عقیقی عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی آسمانیِ کامران نجف زاده با یک گل آفتابگردان، در کنار شعری زیبا از زنده یاد اخوان ثالث.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)واقعاً جالب است که چنین سالن تئاتری در کشور داریم و بدون استفاده است. ممنون از مهدی پاکدل که به این موضوع پرداخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)جدیدترین اختراع محسن یگانه که آن را برای جشنواره سالانه خوارزمی خواهد فرستاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)یک ضرب المثل قدیمی و پرکاربرد هست که نگوییم بهتر است، بیخیال.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)خاطره بازی گلاره عباسی با عکسی از دوران دانشجویی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عکس سیاوش مفیدی در کنار برج طغرلِ شهر ری در کنار اطلاعاتی از این اثر تاریخی. البته لازم است عرض کنیم که برج طغرل متعلق به اواخر دوره سلجوقیان است که میشود 800 سال پیش، 200 سال دیگرش را باید از سیاوش بپرسیم که از کجا آمده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عادل فردوسی پور چند روز پیش وارد 42 سالگی اش شد و تولدش را جشن گرفت، این هم عکسی از جشن تولد خودمانی عادل و دوستان، با پیراهن و کیکی کاملاً لیورپولی!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


شبنم فرشادجو در گریم کار جدیدش، ساخته جدید فرزاد مؤتمن.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)امیر نوری و اکبر عبدی با گریم های بدون شرحشان در کنار رضا عطاران در حال بررسی ویژه صحن علنی مجلس هستند! این که گریمِ نقش زن (همانند هر نقش دیگری) روی صورت اکبر عبدی می‌نشیند دلیل بر این نمیشود که این کار را روی امیر نوری هم تکرار کنیم! لبهایش را هم پروتز کرده خیر سرش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)نورا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عکس یادگاری ایرج نوذری در کنار شهرام لامسی عزیز که سال های سال حرف نزد و برای کودکان خاطره ساخت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)لیلا حاتمی و علی مصفا، زوج هنری محبوب در حال گشت و گذار دو نفره.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عبدالله روا با تشبیه علی مسعودی به سیدمحمد غرضی سعی کرد از او در مسابقه خندوانه حمایت کند. البته اگر روشش نتیجه مثبت داشته باشد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عکس هوایی محمدرضا عیوضی خواننده کهنه کار کشورمان در کنار سیدجواد هاشمیِ شیطون بلا!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)نوشین طافی در کنار محمدعلی بهمنی شاعر بزرگ کشورمان این عکس یادگاری را گرفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)نوش جان، در رژیمم.

حالا که اصرار می‌کنید چشم، یه کوچولو میخورم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)پرویز خان پرستویی و عکسی از چلچله جوانی اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)داریوش خان اسدزاده و عمو فردوس کاویانی با این عکس عید غدیر را به مردم تبریک گفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی حنانه احدی بازیگر نوجوان کشورمان در کنار دریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی حمیدرضا آذرنگ با کوچولوی بانمکی که در مجموعه دندون طلا نقش فرزند ستاره اسکندری را بر عهده دارد. عزیزانی که دوست دارند سریالی متفاوت با آثار پخش شده تا به امروز مشاهده کنند، دندون طلای داوود میرباقری میتواند نظرشان را جلب کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)فریده سپاه منصور و همسر محترم در حاشیه یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)رضا قوچان نژاد با این عکس در کنار اعضای تیم ملی فوتسال بانون، موفقیت اخیرشان را تبریک گفت و برای انها آرزوی موفقیت کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)محمدرضا فروتن با این عکس اعلام کرد که تصمیم به ادامه تحصیل گرفته است، آن هم در دانشگاه آزاد کیش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)جدید ترین عکس اینستاگرامیِ بانو فاطمه (سیمین) معتمد آریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی جالب بهنوش بختیاری در جمع خانواده اش. انشاالله همه خانواده ها همیشه در کنار هم شاد باشند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)احمد مهرانفر و تست گریم کار جدیدش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی مرجان خانم شیرمحمدی در مقابل یک منزل تاریخی. به مکان ثبت عکس اشاره ای نشده است. اگر برای شما آشناست، آن را در نظرات ذکر کنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)ستاره ها برای شرکت در یک فستیوال فیلم راهی استکهلم سوئد شده اند. خانواده جعفری، خانواده رایگان و محسن تنابنده. این که برای چه فیلمی است و کدام جشنواره است چیزی اعلام نشده!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)مهراوه شریفی نیا، سودابه بیضایی، مهتاب ثروتی و عزیزی که نامش را نمیدانیم در پشت صحنه سریال کیمیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی امیر کربلایی زاده با بهرام رادان در افتتاحیه یک جشنواره فیلم در رامسر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)عکس پاییزی و بسیار زیبای فلور نظری از قلبِ آلمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)شهره سلطانی در میان انارهای نارس یک درخت در باغ دایی هوشنگ! آدرسی سر راست تر از این تا به حال ندیده ام: شمال، باغِ دایی هوشنگ!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سیروان پس از افسردگی اش که در بالا گفتیم فقط در یک گوشه می‌نشیند و به افق زل میزند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی فرهاد قائمی در کنار مجتبی میرزاجانپور و همسرش در مسیر یک ناهار سه نفره. امیدواریم افتخاری که در ژاپن به سینه والیبال زدید را در فنلاند تکرار نکنید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی صادق گودرزی قهرمان کشتی کشورمان در کنار پدرش سعید گودرزی مربی بختیاری و زحمتکش کشتی مملکت. خدا سایه همه پدر ها را بر سر عزیزانشان حفظ کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)رویا تیموریان با این عکس تولد دخترش درنا را تبریک گفت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)مهرانه مهین ترابی آخرین عکس «خاطره بازی» این شماره را به نام خود کرده است. عکسی مربوط به جشن حافظ در سال های دور در کنار بانو فریماه فرجامی که برایشان آرزوی سلامتی داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)حسن معجونی؛ بدون شرح.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سامیه لک و ستاره اسکندری هم مدام برای هم لاو میترکانند و قربان صدقه هم میروند، آن هم با عکس‌هایی دونفره در ارتفاعات ایتالیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)فرهاد مهادیان در ورودی هتلشان در استانبول این ژست مثلاً هنری را گرفته است. قبل تر ها ابزار «زیپ» خیلی مهم و با ارزش بود و کاربردهایی حیاتی داشت، ولی همانطور که میبینید دیزاینر های نسل جدید همواره در حال زیر سوال بردن زیپِ عزیز هستند. از همین تریبون استفاده میکنم و از تمامی زیپ های عزیز که سال ها برای ما بالا و پایین رفتند و عرق ریختند، تشکر میکنم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)سلفی شاکیانه ی آندو تیموریان در اردوی تیم ملی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)نزار القطری مداح ایرانی - قطری در کنار ساختمان یک شرکت بزرگ تولید فولاد و صنایع فلزی در آلمان به همه هوادارانش صبح بخیر گفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)

هر دم از این آتلیه عکسی می‌رسد، تازه تر از تازه تری می‌رسد!

با تشکر ویژه از نظامی گنجوی و نیلوفر پارسا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


با عکس هایی از ابراز عشق میترا حجار و پانته آ بهرام به مردم در جریان کنسرت سینا حجازی، این شماره را به پایان می‌رسانیم.

مثل همیشه منتظر نظراتتان هستیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)


چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (165)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار تلگرام با آی‌دی bartarinha_ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 139
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1394/07/12
چه هوای خوبی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
مگه رویا تیموریان و ریما رامین فر خودشون نام فامیلی و هویت فردی ندارند که زیر اسم شوهرهاشون معرفیشون می کنید؟؟ تیموریان خیلی هم از شوهرش مشهورتره.
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1394/07/12
مي دانم !

آخر يک روز ...

خسته مي شود از نيامدنش !

شوخي که نيست !

مگر آدم ...

چقدر مي تواند نيايد !!
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1394/07/12
به امید روزی که ورزشگاهی برای خانم ها فقط برای مرگ باز نشه
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
اوه اوه عجب جمله سنگینی.. سرود ملی عنایت بفرمایید
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
عموجون،بانمک ترین عضو برترینها . خیلی باحالی کاش جای عادل عموی من بودی .من عمو ندارم .آه ه ه
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1394/07/12
برای سلامتی رضا ایرانمنش دعا کنیم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
ایرانمنش خدایی نکرده طوریش بشه کسی تیپ مشکی نزنه ها با دوربین از بیکاری و کم کاری همیشه گفت همسنگر اش که همه کاری میکنن واسش کاری نکردن !
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1394/07/12
راننده پراید مشکی! می دونم اینجایی. بیا ماشین تو وردار می خوام پارک کنم
پاسخ ها
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
هرکی گذاشته دیگه نمیاد بر داره الان سوار شدن پشت اون بی کلاسی و خیانته
ر
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
دست دو هم مثل صفر رکوده سوار شدنش هم ضایع اس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
فقط هم یه راننده پراید بیست میلیونی خوب میتونه روی پل جلو پارکینگ مردم پارک کنه خخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
البته ما هم پرايد داريم ولي هيچ وقت جلوي در پاركينگ مردم پارك نمي كنيم .
elaheh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
حمید جمله ات بامزه بود ولی نظرات زیر پست شما خیلی توهین آمیزه.. دوستان نه که من پراید دارم نه من پرشیا دارم که البته زیاد هم فرقی نداره همین قدر بدونین نوع ماشین و خونه آدم کلاس آور نیست شخصیت آدمها ، طرز بیان و اندیشه اوناست که به یکی کلاس می ده یا کسی رو بی کلاس میکنه... ماشین مدل بالا هم دیدیم که اتفاقا به علت بی اهمیتی و عدم توجه به حقوق دیگران با ادعا و طلبکار بودن بد جا پارک کردند شما ندیدید؟؟؟/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
به هر کی بیست تومن میده فکر جون خودش و خانواده اش هم نیست باید توهین کرد دیگه
محمدرضا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
متاسفم واسه شعوره بعضیااااا.البته بعضیا....
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1394/07/12
غزال کرمعلی کیه عجب تیپی
اسمش با فامیلش نمیخوره
فکر کنم از اون تیپ هاس اخلاق نداره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
احیانا چیزی به اسم حیا در وجود این عزیزان نیست نه؟؟ عزیزم به جای نمایش خودت ، هنرتو نمایش بده
Iran, Islamic Republic of
20:25 - 1394/07/12
ارزوی سلامتی برای رضا ایرانمنش عزیز.
عکس فاطمه معتمد اریا خیلی خیلی قشنگ بود.
خداوند به خانواده هادی نوروزی صبر دهاد.
Iran, Islamic Republic of
20:29 - 1394/07/12
سلام مرسی که دوباره مجله روباچاشنی طنزهمراه کردین درضمن شهرام لامسی نه شهرام لاسمی درسته
Iran, Islamic Republic of
20:30 - 1394/07/12
میگن هفت شرع شد با افخمی فراستی هم هست نمیدونم چرا تلویزیون لج کرد !
فرانسه هفت نداره اونو ببینیم
Iran, Islamic Republic of
20:40 - 1394/07/12
الناز حال میکنه اروپا یکی دیروز رو به منم تبریک گفت نمیدونستم گفتم عید چی ! گفت کادو برام نمیخری هنگ کردم
Romania
20:42 - 1394/07/12
زنش لاک زده از بقیه چه انتظاری داری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
جناب نمیدونی نظر نده لطفا ایشون کاشت ناخن انجام دادن و از قبل رو دستش بوده فهمیدی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اینا که ناخن میکارن چطوری نماز میخونن ؟
یه سواله برام وگرنه منظورم به کسی نیست . با این بنده خدام کاری ندارم.
Iran, Islamic Republic of
20:45 - 1394/07/12
ما حالا میایم یه نگاهی می اندازیم خسته نباشی اما خیلی چهره هم نیستن البته سینما که چهره نداشته باشه استار جدید نباشه همینه
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1394/07/12
چه هوای خوبی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
اون موقع هم کثیف بود اما الان طوفانه دیگه
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
عامو بچه کجایی اسفالتمون کردی
Iran, Islamic Republic of
20:57 - 1394/07/12
انگار ارثیه هر کی پا میذاره بیرون یاد طهران میکنه ما که خیری ندیدیم توش غیر از کثیفی ترافیک و کلاه برداری شاید دوستان خیلی حال کردن که دلشون تنگ میشه
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/07/12
پس نیکی کجاست.................
United States
21:01 - 1394/07/12
عالی بود مثله همیشه
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1394/07/12
در شماره ای به مخاطب، وعده ستاره شدن مهسا علافر در آینده نزدیک دادید.امروز جنبه های مختلفی از ستاره شدن مانند نداشتن ادب برای ما روشن شد.امیدوارم از این پس احساسات تائیر کمتری در نوشته های شما داشته باشه.یا علی
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1394/07/12
عه دوباره دیدیمتون آقای شاهین نیا:)

ان شاا... موفق باشید
پاسخ ها
فهیمه
-
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
آررره آقای شاهین نیا دوباره از خودش رونمایی کرد
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1394/07/12
عکس همسر سپهر حیدری رو که دیدم فک کردم توهم زدم یه لحظه!!!؟؟!!

این دیگه چی بود!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
ای داد بی داد عجب گودزیلاییه
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
دقیقا منم همین حسو داشتم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اين مدل ماتيك زدن مده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
عروسک برتزه!
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/07/12
عکس فلور نظری از بس قشنگ بود فک کردم ساختگیه...

چقد این پاییز قشنگه آخه..
Iran, Islamic Republic of
21:13 - 1394/07/12
توی اثر سلفی در بهشت شهاب جعفر نژاد جای یه نفر خیلی خالی بود چقدر زود از یادش بردید
سید علی طباطبایی عزیز
روحش شاد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
هم چنین بیتو روحش شاد..
United States
21:14 - 1394/07/12
در مراسم هادی نوروزی همه نوع ناهنجاری رو دیدیم از عکس گرفتن سلفی در اون شرایط مردم تا سلفی خندان عابدزاده و فتوشاب کردن عکس همسر هادی نوروزی و،،،،
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1394/07/12
پائیز!
هیچ حرف تازه ای برای گفتن ندارد...
با اینهمه!
از منبر بلندِ باد بالا که می رود ،
درخت ها چه زود به گریه می افتند...


پاییـــــــــــزتون رویایی
پاسخ ها
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
چرا منفی میدید؟؟
پاییز شمام رویایی باشه بهار خانوم..
elaheh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
منفی ها به خاطر شعر بدیه که از ذهن شما تراوش کرده خیلی استعاره و تشبیه های نامناسب و بیخودی به کار بردید دوست عزیز
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1394/07/12
در مورد همسر سپهر حیدری موافقت نیستم تو خیلی کشور ها همین هم رعایت نمیشه همین که احترام گذاشته رفته خوبه توی قلب مهمه که این کمیاب شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
اینجا یه کشور اسلامیه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اگر اونور بودن راحت زندگیشون رو میکردن اصلا این حرف ها نبود حالا چون که نا خواسته اینجا به دنیا اومدن که نباید هی بهشون گیر داد اذیتشون کرد !!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
48 تمی رو خودم زدم !
Iran, Islamic Republic of
21:28 - 1394/07/12
اون چه قیافه اییه که اون خانوم اومده تو مراسم تشییع؟! بعضیا رعایت هیچی رو نمیکنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
خدا پدر لیدی گاگا رو بیامرزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
لیدی گاگا رو خوب اومدی خخخخخخخخخخخ
فهیمه
-
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
لیدی گاگا خخخخ لااایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اون آقاه رو دیدین چجوری نگاش میکنه؟
فکش افتاده!
Iran, Islamic Republic of
21:36 - 1394/07/12
بعد از دیدن عکس زن سپهر حیدری معنی این مصرعو درک کردم
هنر نزد ایرانیان است و بس...
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1394/07/12
فقط حمید فرخ نژاد.ساده و بی آلایش.جسور وخوشتیپ و صد البته یک مرد...
Russian Federation
21:48 - 1394/07/12
اسب حیوانیست گاو در آفریقا می روید و از پشم آن شتر می بافند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
من اصلا نفهمیدم این کامنت یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هانیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
واقعا هم قاطی هستی
فهیمه
-
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
واقعا قاطیه
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1394/07/12
یه سوال:مگه لعیا زنگنه دختر ِخانم قاسمی نیستن؟ اینجا که فامیل پسرشون زنگنه نیس......


امیدوارم امشب با دیدن تصویر خانوم ِ سپهر حیدری خوابم ببره ،خداییش غیر عادی کردن قیافشونو، نُچ نُچ نُچ خیلی ناجوره انصافا....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
نه نیست،اولین باره چنین حرفی راجع به لعیا زنگنه می شنوم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
منم اولين باره مي شنوم
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1394/07/12
فقط حمید فرخ نژاد.ساده و بی آلایش.جسور وخوشتیپ و صد البته یک مرد...
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1394/07/12
آقای شاهین نیا شکسته نفسی میکنید ، شما در قاب حضور ندارید ، قاب گرفتی برادر من
United States
21:58 - 1394/07/12
در مراسم هادی نوروزی همه نوع ناهنجاری رو دیدیم از عکس گرفتن سلفی در اون شرایط مردم تا سلفی خندان عابدزاده و فتوشاب کردن عکس همسر هادی نوروزی و،،،،
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
خیلی دور از ادب بود اون سلفی عابدزاده، حفظ ظاهرم خوب چیزیه
Iran, Islamic Republic of
22:18 - 1394/07/12
یاد فرهاد مهراد عزیز بخیر، روحش شاد.
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1394/07/12
جا داره یه تبریکی بگیم به اون عکاسی که این عکسو از نسرین مقانلو گرفت
کارش درسته
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1394/07/12
نمی دانم خانم های هنرپیشه ما و خانم های افراد سرشناس مملکت عزا را با عروسی اشتباه می گیرند و آنقدر در مراسم های سوگواری آرایش می کنند که آدمی که عکس شان را هم می بیند خجالت می کشه
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1394/07/12
مامان چاوز رو با اوباما مقایسه میکنید !!!!!
اینکار رو نکنید جنگی دعوایی راه میاندازید !!!
لطفا اکبر عبدی نقش خانمها را بازی کند کافی است
حالا هرچی بازیگر مرد تپل را میاورید ارایش و پروتز و ژل .... میگذارید چندش اور میشود به نظر توهین به خانمها میشود
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1394/07/12
خانم ها بازیگران عزیزبااحترامی که براتک تکتون قاعلم،اماگلگی همه مادران شهداوخانوادهاشون اینه که بازیگران حجابشونو یکم رعایت کنن به خاطرما نه بلکه به خاطرحضرت زهرا(س).چون شما خانمهای بازیگر الگوی بسیاری ازدختران جوان هستید.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
الان شما مادر شهید هستین؟؟؟ بعد خانواده شهدا فقط به حجاب حساسن؟؟؟
سمیه ف
-
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
نخیر شهدای عزیزمون توی وصیت نامه هاشون روی حجاب و مخصوصاً چادر خیلی تأکید داشتن
چون خیلی از گناهان از بی حجابی و بدحجابی خانومها نشأت میگیره
elaheh
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
چون شهید داریم حجاب اجباری بشه... نه ما شهید نداریم که انتخاب نوع پوشش که کمترین حد آزادی فردیه زورکی باشه. حضرت زهرا هم با قلب و روح سر و کار داره آدمها رو هیچ وقت قضاوت نکن بزرگوار
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
مچکرازسمیه ف وبدا بحال کسانی که حجاب رامحدودیت میبینن.سرپل صراط همچی معلوم میشه.موفق باشین
ريال
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
روشن فکری بعضی ها خیلی جالبه !
احسنت به شما بانو !!
مراقب روح و قلبتون باشید دوستان اما بدونید که حجاب باعث میشه روح و قلبتون ضرر ببینه !!
حجاب چادر نیست پوشش مناسب یعنی حجاب و بهترین پوشش یعنی چادر...
در دانشگاه از بین 200 بانو 3 چادری دیدم و ای کاش معنی این بی حجابی یا بدحجابی افراطی رو درک میکردم...در پناه خدا باشید و با آرامش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
خیلی جالبه.تو شبکه های اجتماعی مخصوصا همینجا بیشتر کابرا برای حجاب نظر میذارن و معمولن این نظرات با لایکهای بالا همراهه.ولی چیزی که بیرون تو خیابون میبینیم غیر از اینه.پس این همه لایک چرا تو خیابون پیداشون نیست؟؟؟؟
سمیه ف
-
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
یوزر 11:38
دلیلش اینه که فقط بی حجابا و بدحجابا میان بیرون ولی خانومهای محترم باحجاب و متعهد فقط وقتی ضرورت ایجاب می کنه میان بیرون
اتفاقاً به نظر من باحجابا بیشترن
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1394/07/12
چرا اینقدر روکردن بی ادبی داره برای مردم ساده میشه؟ اون از عبدی اینم ازین خانم که اسمشم یادم نموند.
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1394/07/12
24 ساعت زیاد بود برای بانوی عفاف و اخلاق و حرمت شکنی!!!
هنوز متن مهسا بومگر تپ ذهنمه... "من سر زندگیم بودم که تپ اومدی"
دیگه چهره نامداری رو یه چهره زشت مییبینم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
قضاوت نکن
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1394/07/13
همسر سپهر حیدری مجلس ختم رو با عروسی اشتباه گرفته..ای کاش بعضی حداقل ها در بعضی موارد رعایت میشد ای کااش..
پاسخ ها
سمیه ف
-
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
این که از حداکثر هم زده بالا
تا حال اینجوریشو دیگه ندیده بودیم
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1394/07/13
به به بالاخره چشمم به جمال اقای شاهین نیا روشن شد ..همیشه کنجکاو بودم ببینمتون ..مرسی که عکس گذاشتید...
Iran, Islamic Republic of
00:58 - 1394/07/13
محسن یگانه با موی کوتاه خیلی خوش تیپ تر شده چی بودن اون موهای افشون...موی یلند به هیچ مردی نمیاد.. اقایون مو بلند موهاتونو کوتاه کنید..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
چشم ...
خخخخ
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اتفاقا خیلی از مردها با موی بلند جذاب تر میشن . اصلا مرد باس موهاش بلند باشه .
سمیه ف
-
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
واقعاً مردهایی که موهاشونو بلند میکنن چه فکری میکنن
فکر میکنن خیلی جذاب و زیبا شدن؟!
اتفاقاً از جذبه و مردونگیشون کم میشه
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1394/07/13
در مورد ازاده نامداری خیلی عالی گفتین ..جای تعجبه که همین 24 ساعت و دووم اورد..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
خودنما نمي تونه تحمل كنه كه كسي نبينتش .
Spain
01:02 - 1394/07/13
نمیدونم چه حکایتی!! بنیامین هی تو کانادا و آمریکا کنسرت میذاره؛ بعد کنسرت این سیروان بنده خدا رو تو ایران کنسل میکنن!!!
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1394/07/13
یعنی شما مثلا می خواستین برید تشییع جنازه یعنی واقعا نمیشد سلفی نگیرید؟؟!!!!!! اونم با این چهره خندان!!!! به احترام یه جوون 30 ساله!!! یعنی نمیشد؟؟؟.. مثلا اینا بزرگتر هستن ..مثلا اینا پیشکسوت هستن...مثلا
پاسخ ها
فهیمه
-
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
دقیقاااا
از آقای عابدزاده واقعا بعید بووود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
ای باباسخت میگیرید مثلا اقای عابدزاده کیه که بخواد ازش بعید باشه؟
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1394/07/13
اونایی که می گن توی قلب مهمه نه ظاهر چرا پاکی قلبشونو تو رفتارشون نمی بینیم از کوزه همان برون تراود که در اوست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
چرت نگو تو همه قشری آدم خوب و بد هست ربطی به ظاهر نداره الان یکی توی عکس ایستاده بلوند و ظاهر فشن توی قلبشو دیدی انقدر بدم میاد از این نظرهای بی اساس خرافاتی
سمیه ف
-
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
باهات موافقم یوزر 1:20
هر کاری دوس دارن میکنن هرجور دوس دارن میچرخن میگن مهم دلمونه که پاکه
آخه مگه دل میتونه با گناه کردن و به گناه انداختن چند نفر پاک بمونه؟
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1394/07/13
انشاءالله دیگه بعد از اینهمه مصیبت و مرگ هیچ اتفاق بدی پیش نیاد و همه شاد و خوب باشن....
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1394/07/13
فکر کن قاب گوشی با طرح بهنوش بختیاری...گریم زنانه امیر نوری من و کشته ...مهسا علافر خیلی بی ادبه با اون عکس زشته ش...آزاده نامداری و خداحافظی از اینستاگرام ؟؟مگه اصلا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:46 - 1394/07/13
این بازیگرا قیافه شون تو فیلما همچین خیلی قشنگ نیست اما ببین عکسای آتلیه شون چه جوریه !!اصلا انگار یکی دیگه ان نمونه ش نیلوفر پارسا...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اين نيلوفر پارسا جز يه سريال مگه كار ديگه اي هم بازي كرده ؟ بي خيالم نميشه !!!!!
user
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
خوبه یه سریال بازی کرد حالا تموم فکرش فقط اتلیه و عکاسی یعنی من خوشگلم برو بابا زشت
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1394/07/13
من همیشه دوس داشتم دو نفرو قیافه شونو ببینم یکی آقای شاهین نیا که بالاخره دیدمشون یکی ام اون کسی که تو خندوانه با کمدینا مصاحبه می کنه ..
Iran, Islamic Republic of
02:11 - 1394/07/13
واقعا این چهره ها در...عالیه اگربیشترباشه بهترم میشه اگرهرروز باشه که اصلا عجیب عالی میشه.
Iran, Islamic Republic of
04:23 - 1394/07/13
زن سپهر حيدري چي بود???!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
جیگره!
کاربر
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
روی لیلی گاگا رو سفید کرده. سپهر شب چراغارو روشن بذار. برا خودت بهتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
لیلی گاگا من دارم از خنده میمیرم
United Kingdom
08:38 - 1394/07/13
من فکر میکنم آرایش همسر سپهر حیدری تاتوی دائمی باشه !
بخصوص خط لبی که زدن چون رژ نزده ولی خط لبش هست این سبک خط لب کشیدن الان دیگه خیلی خز شده بهش نمیخوره اهل این خز بازیا باشه !
Iran, Islamic Republic of
08:45 - 1394/07/13
همه اینارو ول کنید

اون آقاهه که بغل جواد نکونام وایساده چی میگه

فازش چیه ؟ داره میخنده ... ناراحته ....

مسئله اینست

what to do ....or.....what not to do!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1394/07/13
آخه این چیه با خودش برداشته آورده تو مراسم !! حتماً این آقا سپهر کلی هم بهش ذوق میکنه!!!
Iran, Islamic Republic of
09:03 - 1394/07/13
بنده خدا خانم حیدری آرایش نکرده تتو داره که اونم نمیشه پاک کرد
United States
09:05 - 1394/07/13
«چوگان با زرافه» و «پرش از روی شتر»
خیلی باحال بوووود! :)))))
پاسخ ها
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
و شمشیر سواری با مانع.
Iran, Islamic Republic of
09:10 - 1394/07/13
شما کدوم یکی هستین توی عکس آقای شاهین نیا؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
اون عینکیه که سمت چپ وایساده.
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1394/07/13
سپهر حیدری وحشت نمیکنه .....واقعا که..متاسفم برا خانومش که حرمت نگه نداشت...
United States
09:28 - 1394/07/13
ای کاش بعضی از حداقل ها رعایت می‌شد!!
"واقعا" :)))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
بی انصافیه چون رعایت میشه بیش از حداقل ها اگر اینجا نبودن که آزادتر بودن زندگیشون رو میکردن
شایان
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
الان حیدری با خودش چی فکر کرده چرا اینقدر فوتبالیست ها بی غیرتند تقصیر خود ما هاست متاسفم برای این آدما تو خالی
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1394/07/13
o.وای زن سپهر حیدری چقد ضایعس!عروسی اومده مگه؟ابروهاش چرا اونجوری مثل جن میمونه؟چه لبای ضایعی درست کرده برا خودش.یعنی اوق.اینا شوهراشون واقعا باهاشون میرن تو خیابون خجالت نمیکشن؟!

o. جمله امیر نوری خوب بود ولی گریمش افتضاح
o.از آزاده نامداری حالم بهم میخوره معلوم نیست با خودش چند چنده؟
o.عکس مهسا علافر چقد چندش بود
o.عابدزاده چه خوشحاله داره میره تشییع جنازه!
o.در آخر فقط ژوله :)
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1394/07/13
سلام چرا از طناز طباطبایی عکس نمیذارید؟؟ این چند سری آخری اصن جالب نبود
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سلام، درخواست شما به تحریریه انتقال داده شد.
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1394/07/13
دوست گرامی،هرسخن جایی وهر نکته مکانی دارد.تواین تصاویر فقط میشه حرف ازحجاب زدوبس،زجرمادری که 30ساله بچشوندیده دارم میبینم.
Iran, Islamic Republic of
13:59 - 1394/07/13
آزاده نامداری بازی درآورده؟؟؟؟ بعد از اون فیلمهایی که سر فرزاد حسنی پیاده کرد بهش حق دادیم حالا می بینیم دغدغه اصلی خانم فقط و فقط مطرح کردن خودشه این دیگه چه مسخره ایه . عقده دیده شدن داره
Iran, Islamic Republic of
14:59 - 1394/07/13
سلفی در بهشت خیییلی خوبه
Iran, Islamic Republic of
16:46 - 1394/07/13
باز هم خانم پرادعا بنام آزاده نامداری.................................ایششششششش
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1394/07/13
حسود نیستم به جون خودم
ولی خدا وکیلی زن سپهر حیدری یه جوری نبود؟
نه جانه من یه جوری نیود؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۳
نه هیچ جور نبود
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1394/07/13
از صدف طاهریانم عکس بزاریدممنونم
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1394/07/13
پالاديوم تو خ مقدس اردبيلي است نه فرمانيه
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1394/07/13
پالادیوم فرمانیه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1394/07/14
زن حیدری...موندم بعضی از خانوما دلیلشون چیه برای ساخت ظاهر این شکلی؟؟؟خوشگلن بنظر میرسن عایا؟؟؟؟؟اینا تو آینه از خودشون نمیترسن؟
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1394/07/14
سعي كردم ظاهر آدم ها را قضاوت نكنم. اما دروغ چرا... بعضي وقت تعجب مي كنم از ملاك هاي زيبايي يك سري افراد. واقعا ابروها هر چي بيشتر به سمت بالا بره و لب ها هرچي كلفت تر، زيباتر؟
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1394/07/15
ساده گی و نجابتی که در چهره و استایل لیلا حاتمی و علی مصفا میبینم منو متحیر میکنه. چقدر آدم باید چشم و دلش سیر باشه که بتونه در اوج اسم و رسم اینجوری ساده و بی آلایش با زندگی برخورد کنه.
الگوی جوونها باید اینها باشن. کاش از این دونفر در سینما زیاد داشتیم. کاش
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1394/07/17
به نظرم اگه همسر سپهر حیدری، نميرفت هیچ اتفاقی نميافتاد،متاسفانه درک نداره بفهمه وقتی میخواد بره به کسی تسلیت ک بگه اد همدردی کنه،کمتر آرایش میکرد که نمیمرد .واقعا خود شیطان
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1394/07/18
سلام جناب شاهين نيا
در عكس سلفي كه فرمودين شما كدام هستي لطفا اشاره كن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج