چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)
۲۵۱۷۷۹
۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۹
۸۳۷۴۲ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 

برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*****
سلامی دوباره خدمت همه عزیزانِ دوست داشتنی که شاهد این شماره از «چهره ها در شبکه های اجتماعی» هستید. شروع می‌کنیم این سری را با این عکسِ میهن دوستانه آقا رضا گلزار با پرچم سه رنگ کشورمان در یکی از خیابان های زوریخِ سوئیس.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی جواد نکونام و بهنام ابوالقاسم پور، با هانی پسر داغ دیده هادی نوروزی. امیدواریم این حمایت ها و محبت ها به یک روز و دو روز و چهل روز ختم نشود و به گونه ای باشد تا زمانی که هانی و هانا بزرگ شوند و خودشان را پیدا کنند جای خالی پدر در زندگی شان تاثیر گذار نباشد. تازه وظیفه بزرگان فوتبال و ورزش کشور در قبال هانی و هانا شروع شده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس بدون کیفیت رحیم شهریاری از ظاهر عجیبش که حین اجرای کنسرت های اخیرش داشته است. رحیم شهریاری محبوب ترین خواننده پاپِ داخل کشور بین آدری زبان هاست و همیشه کنسرت هایش در هر جای ایران جای سوزن انداختن ندارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)بله کاوه جان، از آنجایی که برای شادی و انبساط خاطر ما خودت را به هر شکلی که ممکن باشد درمیاوری، کاملاً مشخص است چقدر ما را دوست داری. دمت گرم!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مونا برزویی و یغما گلرویی در مراسم رونمایی از کتاب شعر مونا خانم. دو ترانه سرای محبوب در شبکه های اجتماعی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مجید خراط ها در لب استخر این عکس را انداخته است. مجید جان شما که تا آنجا عکس را بریده ای، ای کاش یک سانت دیگر بالاتر میرفتی. باید چکار کنیم که برخی از چهره ها باور کنند که مردم علاقه ای به تماشای برخی جزئیاتِ تهوع آور ندارند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سردار آزمون با این سلفی از قلب دوبی به هوادارانش سلام کرد. با آرزوی موفقیت برای ملی پوشان فوتبال در مقابل عمان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)دیگر تصمیم گرفته ام خود را درگیر شعر ها، کپشن های روشنفکرانه و مثلاً خاص نکنم. چون به این نتیجه رسیده ام هیچ جا به مفهوم واقعی اش نخواهم رسید!

نکته بعدی؛ آیا فضای بسته هم افق دارد؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مبینا نصیری مجری خوش صدا و پرطرفدار صدا و سیما با این سلفی ثابت کرد که مجری ها هم اگر بخواهند می‌توانند از این ژست های تینیجری بگیرند، ولی متاسفانه کمبود امکانات و محدودیت ها دست و پایشان را بسته است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)متن تلخ محسن بنگر پس از اولین جلسه تمرینِ پرسپولیس، بدون کاپیتان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)بابک نهرین و علی مسعودی، دو کمدین بامزه و پرطرفدار.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس خندان چهره ها در بام رامسر. همایون ارشادی، نیکی و مجید مظفری، کتایون ریاحی و لیلا بلوکات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)


خاطره بازی با چاشنیِ تبلیغ. عکسی که مهراب قاسمخانی از شب های نویسندگی او و امیر مهدی ژوله برای سریال شب های برره به اشتراک گذاشت و درکنارش از مردم خواست به ژوله رای بدهند. خواسته ای که تاثیر گذار بود و امیر ژوژولو را راهی فینال کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)نیما شاهرخ شاهی، امین حیایی و سر جهازی اش در یک راهرو. بدون هیچ توضیح دیگری تا متوجه شویم کجاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)پانته‌آ بهرام ماه ها پیش یک بار با لباس محلی عکاسی کرده است و از همان یک بار آنقدر عکس در چنته دارد که اگر تا 2 سال آینده هم عکاسی نکند به هیچ مشکلی نخواهد خورد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی مهرداد هویدا خواننده کهنه کار کشورمان در کنار همکارانی که دارند روی آلبوم جدیدش کار می‌کنند. آلبومی که شروعی دوباره پس از سال ها سکوت برای مهرداد هویدا خواهد بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)هدیه تهرانی، سوپراستار همیشگی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)الحمدلله رضا ایرامنش حالش بهتر است و این پستِ تشکر اینستاگرامیِ عمو رضا گواه بر این خبر است. امیدواریم دیگر کار رضا ایرانمنش به بیمارستان نکشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی یهویی هانیه توسلی در مقابل آینه گریم. اینکه گریمِ هانیه برای پروژه سینمایی است یا جشن تولد دختر خاله اش قابل تشخیص نسیت، مخصوصاً وقتی آن چتری ها از غلاف خود آزاد شوند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)گشت و گذار تابستانی (!) جانیار کوچولو، پسر برزو ارجمند بر روی میز پذیرایی خانه شان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی علیرضا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون با شهریار صیقلانی خواننده کم کار و توانایی که طرفداران خاص خودش را دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)


ماهان بهرام خان دارد خود را برای کنسرت هایش آماده می‌کند. کنسرت هایی که احتمالِ لغو نشدن اش برابر با احتمال خداحافظی رضا عنایتی از فوتبال است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)خب نیلوفر خانم مگر مجبورید خودزنی کنید؟! چه اصراری است چنین عکس هایی را به اشتراک بگذارید؟ نمی‌گویید خدایی نکرده به وجهه اجتماعی فرزاد حسنی لطمه وارد می‌شود؟! بابک صحرایی که تغییر چندانی نکرده است، فقط موهایش دو درجه و نیم خاکستری شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)تاب بازی متفاوت لادن طباطبایی و دخترش سها خانم. با آرزوی سلامتی و بهبود برای همه کودکان مبتلا به بیماری های خاص، مخصوصاً سهای دوست داشتنی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)باران خانم از این که بالاخره پس از ماه ها خوشگذرانی و کنسرت بازی در آمریکا و کانادا دارد به تهران بازمی‌گردد خیلی خوشحال است! معلوم نیست؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)علی دایی که برای تشییع پیکر هادی نوروزی به بابل رفته بود، از همانجا یک سر به جشنواه فیلم یاس در رامسر رفت تا با یک مسافرت، دو نشان زده باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)محمد سلیمی، اشکان خطیبی، سمیرا حسینی و سایر دوستان هنرمند در حاشیه یک مراسم هنری این عکس یادگاری را گرفتند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)ارسلان قاسمی از امیر تتلو الگوبرداری کرده است و به هوادارانش "ارسلانی ها" می‌گوید. باید به او فرصت بدهیم تا از لحاظ فیزیولوژیکی به توانایی لازم برای پیروی از مدل ریشِ استاد تتلو دست پیدا کند. چند سالی طول خواهد کشید، آن هم اگر همت کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی بهنام صفوی با رفیق قدیمی اش سیروان خسروی پس از تماشای کنسرت او. بهنام جان عینک جوشکاری با خودت میبردی کارایی اش خیلی بهتر بود، از لحاظ ظاهری هم فرق چندانی با این نداشت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)بهنوش بختیاری، یکتا ناصر و سایر همکاران در پست صحنه فیلم «مشکل گیتی» که در مرحله فیلمبرداری است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی معصومه کریمی با امیر غفارمنش در حاشیه یک مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سحر قریشی از نکوهش رفتار بدِ قضاوت در زندگی دیگران شروع کرد و به آسان دل بستن و دل کندن رسید. کاری که فقط سحر قریشی میتواند با کلمات انجام دهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس هنری سهیلا هادی زاده بازیگر سریال های تلویزیونی در کنار دخترش در لب دریا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس دپرس و افسرده شبنم مقدمی که امیدواریم مربوط به نقشش در یک فیلم باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سهام شرکت اپل 22 واحد سقوط کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)کتایون بانو.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)


شهرام محمودی در کنار همسر محترم و پسر اخمالویش آقا آرسام در حال خوشگذرانی هستند. بابت کیفیت پایین عکس معذرت میخواهیم، چون عکس اصلی ترکیبی از چند عکس مختلف از شهرام و همسرش و سایر دوستان بود که فقط این تکه اش را توانستیم برای مجموعه در بیاوریم (!)، بخاطر همین کیفیتش کاهش یافت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکاس دیبا زاهدی خیلی عجله داشت و این فرصت را به او و میکاپ آرتیستش نداد تا کارشان را تمام کنند، ولی از آنجایی که همواره هنر نزد ایرانیان بوده و است، با این حقه ای که شاهدش هستید هم عکس بهتر درامد و هم چیزی لو نرفت!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس یادگاری فرهاد ظریف و محمد علیزاده در پایان کنسرتش. از آنچه که مشخص است محمد برای دوخت لباسش پارچه کم آورد بود که دست به دامن میلاد کی‌مرام شد. نتیجه این همکاری را هم که ملاحظه می‌کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)محمدرضا فروتن و جمله ای که بارها ارزش خواندن دارد. دوستانی که دغدغه جمله تکان دهنده دارند، یاد بگیرید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)آرتا جهانبخش در خواب ناز. خب بابک جان دست بچه را بگیر و به پارکی، شهر بازی ای، جایی ببر تا حوصله اش سر نرود. پدران و مادران نسل جدید در جریان باشند با این حجم کارتون و بازی های دیجیتالی، در آینده یک نسل جوان عینکی را به جامعه تحویل خواهند داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی سپند امیرسلیمانی و وحید طالبلو در جایی که نمیدانیم کجاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)آنا نعمتی در گریم کار جدیدش به نام «ماحی».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مهرداد جان کلامت درست، فقط این جمله چه ربطی به رضا شاهرودی داشت؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مهدی سلوکی خواسته های عجیبی از شرایط جویِ فصل پاییز دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مهرداد صدیقیانِ کوچک با تیشرتی منقش به تصویر علی دایی، رونالدوی برزیلی و کریم باقری. برای طراح این تیشرت، هر جا که هست آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی نجمه جودکی مجری صدا و سیما با دختران افتخار آور فوتسالیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)رامبد جان مراعات حال خودت را نمی‌کنی، مراعات میهمانان برنامه و بینندگان داخل خانه را بکن!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)خاطره بازی سروش صحت با این عکس قدیمی مربوط به پشت صحنه سریال «جُنگ هفتاد و هفت» ساخته ی ماندگار مهران مدیری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)پریناز ایزدیار از معدود بازیگران زن پرطرفداری است که کماکان به صورت اورجینالش دست نزده و از این موضوع بسیار هم راضی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)شهرام محمودی و همسرش هم به کنسرت محمد علیزاده رفته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس یادگاری پرواز همای خواننده خوش صدا و پر حاشیه کشورمان با احسان خواجه امیری پس از تماشای کنسرتش در رشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)داریوش خان ارجمند در کنار پسر، همسر و عروسش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)آخرین سلفی هادی نوروزی و همسر عزیزش. روحش شاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)


امیرحسین رستمی از لذت همبازی شدن با حمید فرخ نژاد می‌گوید. این دو عزیز هم از بازیگران پروژه «مشکل گیتی» هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)پست انرژیکِ اشکان خطیبی خطاب به هوادارانش. ای کاش از این دست پست ها در بین چهره ها زیاد شود. مخصوصاً در این روزها که اتفاقات تلخ پشت سر هم، دل و دماغی برای هیچ کس باقی نگذاشته.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)پندار اکبری اگر یک ذره بیشتر تلاش میکرد میتوانست رکورد جدیدی در شدت اخم حین عکاسی به جا بگذارد! جدا از این ها، بازیگران ما باید توجیه شوند که آن کلینت ایستوود است که اخم به او می آید و جذابیتش را چندین برابر می‌کند، شما همان لبخندتان را بزنید بهتر است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)کاملاً مشخص است که دو عزیزِ دیگرِ گروه سون تمامی کار ها را روی سر امیر قنادی آوار کرده اند و خودشان فقط در حال پرو کردن کت و شلوار های رنگی و براقشان هستند! آن هم اگر به سایزشان پیدا شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)جواد رضویان و مهران غفوریان رقابت بین خودشان را بیخیال شده اند و هنوز به فینال نرسیده، دارند روی امیر مهدی ژوله کار می‌کنند تا چیز جدیدی از جیبش بیرون نیاورد و بگذارد بدون دردسر قهرمان شوند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)


عکس مثلاً هنری محمدرضا گلزار. آفرین به رضا که همیشه واقعیت ها را درک کرده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)پدر و مادر نادر سلیمانی تا سال های سال خیلی دوست داشتند که نادر، دختر از آب در می آمد ولی متاسفانه از سال سوم راهنمایی به بعد دیگر نا امید و بیخیال شدند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سردیس یغما گلرویی. فقط همین را کم داشتیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس دسته جمعی اعضای پروژه رسوایی 2.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مرز بین جملاتِ تاثیر گذار با خزعبلات ابلهانه خیلی ناچیز است و اکثر عزیزان با افتخار آن را رد میکنند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)شبنم قلیخانی و چیستا یثربی در نخلستان های جنوب استرالیا. متاسفانه پس از این همه مشاهده عکس چهره ها، ذهن ما هم شرطی شده، به این صورت که شمال هر کشوری جنگل و دریا دارد، جنوبش هم نخلستان و آهنگِ بندری.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)نیاز خانمِ دیرباز، عروسکِ بابا کامبیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس یادگاری پوریا پورسرخ و میمون عزیز در باغ وحشِ ماداگاسکار. بله، آقا پوریا برای تفریح به کشور ماداگاسکار رفته است! پیش از دیدن این عکس خیال میکردم ماداگاسکار نام سرزمینی خیالی در دنیای انیمیشن های دیزنی است، حالا فهمیدم چنین جایی وجود خارجی دارد! ممنون از چهره های عزیز که در این مدت علم جغرافیای ما را غنی تر کرده اند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سپیده علایی، شبنم فرشادجو، مونا فرجاد و میترا حجار در یک مرکز نگهداری از حیوانات.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس یادگاری دکتر محمد اصفهانی و احسان خواجه امیری پس از تماشای یکی از کنسرت های احسان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)عکس یادگاری شهره سلطانی و رضا فیاضی در لشگرآباد اهواز در کنار خیابان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مرتضی کاظمی، اصغر همت و خشایار راد، سه تن از مهره های ارزشمند تیم ملی هنرمندان. همین چند وقت پیش تیم هنرمندان بارسلونا این سه عزیز را می‌خواست ولی به خاطر دور بودن مسیر و عدم تسلطشان به زبان اسپانیایی این پیشنهاد را رد کردند. همگی به پاس این افتخار برمی‌خیزیم و سه بار پشت سر هم بر طبل شادانه می‌کوبیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)سلفی محمد سلوکی با آزیتا موگویی، کارگردان سینما و تئاتر و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)راستش را بگو به خاطر لباس مقدس تشکر می‌کنی یا مرسدس بنز؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)حتی اگر در ازمیرِ ترکیه هم باشید، بانوانی از سرزمین پارس پیدا خواهند شد که به آسمان خیره شده و چنین عکس "خَزی" بگیرند! خب مثل یک انسان متمدن به دوربین نگاه کنید!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)اصغر خان فرهادی و رضا میرکریمی در حاشیه یک مراسم سینمایی که بنظر می آید جشنواره فیلم یاس باشد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)در عکس های چهره های عزیز بار ها با تور های آسیا گردی، اروپا گردی و آمریکا گردی آشنا شده ایم، ولی این مورد با قبلی ها فرق میکند! لوکیشن عکس قبلیِ مانی نوری مونترال کانادا بود و این عکس را در پاریس گرفته است. در واقع مانی جان در حال «کره زمین گردی» هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)صحبت های درگوشی علی معلم و همایون ارشادی در حاشیه جشنواره فیلم یاس در رامسر. علی معلم هم که مثل همیشه زیور آلات فیروزه اش را از خود دور نکرده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)دالی بازی بهنوش طباطبایی از قلبِ اتریش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)روزبه نعمت الهی با این عکس یاد و خاطره فریدون فروغی را در سالگرد درگذشتش زنده کرد.

دیگه این قوزک پا یاری رفتن نداره...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)حافظ ناظری و عکسی با اصالت و غرور کردی در مقابل طاق بستان کرمانشاه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)تصویری از جشن تولد محمود دینی بازیگر کهنه کار سینما و تلویزیون.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)امین و الیکا، زوجی که در همه جا هستند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)گشت و گذار امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر در استکهلم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)فیگورِ عزیزان پیش ار رقابت در کارتینگ. با حضور همایون ارشادی، مجید و نیکی مظفری، لیلا بلوکات و خواهرش و همچنین آقا پوریا، پسرِ کتایون ریاحی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)از عکاس عزیز تشکر ویژه ای داریم که به زوم کردن در این شات ادامه نداد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مهسا کامیابی هم یک بروشور رنگ های مختلف مو در خانه اش دارد و هفته ای یک بار به ترتیب آن بروشور تغییر شکل می‌دهد!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مهراب قاسمخانی به همراه همسرش شقایق دهقان و فرزندشان آقا نویان به افتتاحیه یک برند ورزشی در یک پاساژ لوکس رفته بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)و عکس پایانی این شماره این عکس از ترلان خانم پروانه در حال بالا رفتن از پله های یک گالری است. عادتی که ترلان به گرفتن گوشه شالش در حین مواجهه با دوربین عکاسی دارد، در نوع خود جالب است. عادتی که حتماً شما هم متوجهش شده اید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (166)مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار تلگرام با آی‌دی bartarinha_ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 151
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:01 - 1394/07/14
عصر پاییزی همه به خیر ...اینجا هوا خیییییلی عالیه...
پاسخ ها
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اونجا کجاست که هوا خیلی عالیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اونجاکجاست که هواخیلی عالیه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
"برخی جزییات تهوع آور" رو خوب اومدی
بدون نام
United States
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
هوا یارم بیا دلدارم بیا
جواد
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
سوپر استار همیشگی = هدیه تهرانی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
خزعبلات ابلهانه خیلی دیگه سنگینه برای شب بیداری و قهوه درد و دل بود
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1394/07/14
سلام
الکی مثلا من جو گیر نشدم
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اخرش اسم ای ساقیتو به ما نگفتیا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
کامنت چیپ
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1394/07/14
محمد علیزاده که من خیلی صداش و دوس دارم این چه لباسی ه که پوشیده !!!یه جوریه ..اصلا بش نمیاد..
پاسخ ها
man
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
شش دانگ حواسم پیش توست اما

وانمود می کنم نیست!غم انگیزتر آن‌که،

تو برعکس .
Iran, Islamic Republic of
18:19 - 1394/07/14
پندار اکبری دماغشو عمل کرده؟؟؟!!...خانوم کتایون ریاحی تو سن فکر کنم بالای چهل سال همچنان خوش تیپن..ماشاالله...
پاسخ ها
فرناز
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
کتایون ریاحی متولد 40 . 54 سالشه. فک کن!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
خانم کتایون ریاحی ماشالا 54 سالشونه
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1394/07/14
چقد از این بهنوش بختیاری بدم میاد
Iran, Islamic Republic of
18:20 - 1394/07/14
بابک نهرین خیلی با نمکه
کاش تو مسابقه خندوانه بود
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
صمد بیار برجتو بده
خخخخخخخ
مردی از تهران
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
صمد گتیر برجویی ور
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1394/07/14
عکس مونا و گلرویی داره حس خوب میده
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
مونا جون دل من برای تو میزنه
سال به سال ماه به ماه برای تو میتپه
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1394/07/14
سردیس یغما گلویی واقعا فقط همینو کم داشتیم ..جناب روشنفکر و افسرده و نا امید اصلا هم شبیه ش نیست..
پاسخ ها
بدون نام
Singapore
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
بوی سوختنت در اومد بابا روشنفکر ها رو افسرده میکنن
خنده وانت شروع شد برو ببین
بدون نام
United States
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
یغما گلرویی یدونه باشه
خیلی با اثارش حال میکنم
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1394/07/14
فرزاد حسنی چ خنده داره
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
معلومه ازون دماغوآ بوده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
مگه الان نیست؟!
بدون نام
United States
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
ن تنها دماغو بوده بلکه تسلسل بول هم داشته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
بشر به اين نچسبي نديدم تا بحال .
Iran, Islamic Republic of
18:28 - 1394/07/14
محمد رضا چرا تو سوئیس!
تو زوریخ هوای ایران کردی خیلی!
بیا تو ونک پرچم رو بالا ببر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
رضا جونه دیگه میره سوییس میخوره سوسیس
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
اين تو سوئيس اون تو هلند اونيكي تو لوس آنجلس و.... اينقدر اختلاف طبقاني زياد شده كه ياد هندوستان مي ندازه منو . جماعت هنرپيشه هامون مثل روياهاي ما دارن زندگي مي كننو ما فقط عكساشونو نگاه مي كنيم .
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1394/07/14
خداوندا بیماری خود بزرگ پنداری را شفای عاجل عنایت بفرما امین
ارسلانی ها !!!!!!!!!!!!!!!!!11
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1394/07/14
از این عکس ها که دخترها لباشون رو میدن جلو بدم میاد مثل مبینا نمیدونم کیه
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1394/07/14
خوشم می اد همه از دم دماغاشونو ختنه کردن!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
نمکی که با ادب بپاشی قشنگه.
نظر شماره قبلمو پس میگیرم .
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1394/07/14
خوش به حال اینا مگه بازیگری چقدر درآمد داره که همش در حال جهانگردی آن ...اونوقت میگن چرا همه میخوان بازیگر شن ..ما که با حقوق کارمندی تا سر کوچه مونم نمی تونیم بریم ..
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1394/07/14
فروتن چقدر تغییر کرده رضا میرکریمی چه فیلم های توپی ساخته!؟ مدیر خانه سینماس چند سال رانت حوزه هم میگیره !
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1394/07/14
مونا برزویی و یغما گلرویی بیشتر به هم بچسبین تا درجه با کلاسی و روشنفکری تون بالاتر بره
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
خطای دیده به تو مربوط نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
سجاد خز شدی باز
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
سجاد متاسفم برات طرز فکرت خیلی خزه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
راست میگه خب لایک سجاد
مهسا
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
من با نظر سجاد خیلی موافقم مگه غیر از اینه؟!!لاییییک سجاد..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
سجاد درست گفتی لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
راست گفتی این روزا چسبای دوقلو آخر باکلاسا و روشنفکران .
فقط نمیدونم چرا طرفداراشون بجای استفاده از کلمات روشنفکرانه و متمدنانه برای پایین آوردن فک ما از کلمات سخیف و کوچه بازاری استفاده می کنن.
این مدل پاسخگویی و مباحثه از نسل فرهیخته و باکلاس مملکت که هر شماره هم شاهدش هستیم واقعا نوبره.
خوبه که ما بی کلاس و ندید بدیدیم اما از این کلمات استفاده نمی کنیم...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
منم با اقاسجاد موافقم
سمیه
-
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
کاملاً با آقا سجاد موافقم
دیگه حرمت محرم و نامحرم از بین رفته
به نظر من به مرد که چیزی نمیشه از ارزشهای یه زن کم میشه وقتی اجازه میده هر کس و ناکس هرطور که دوست داره باهاش رفتار کنه
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1394/07/14
حالا کی گفته خدا شبا می خوابه!!! اون جمله یه چیزی فراتر از خزعبلات ابلهانه ست..
پاسخ ها
سمیه
-
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
دقیقاً -
اصلاً این سولماز حصاری کیه؟؟
کسی میشناسه؟
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1394/07/14
حالا عکس خز و بی خیال این جمله ها و شعر را رو از کجا میارن !!!
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1394/07/14
چه خلوت و خوبه نیمی کاربرا بچه دبستانی بودن مهر رفتن مدرسه
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1394/07/14
دیگه داره حالم از این بخش به هم میخوره
خسته شدم از این همه پایین آوردن ارزش آدمیت و زنیت توسط یه سری آدم که هیچ هنری جز عرضه کردن خودشون ندارن و مجله ای که داره انقدر غیر شرافنمندانه درآمدزایی میکنه
این آخرین بار بود
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
زینب زینب زینب سن جانی بلا ایول
این مداحی سلیم موذن زاده بود که تو بگ گراند حرفات پخش میشد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
برو بابا بیا برو بابا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
ازدواج کن اگر شوهری باشه همه چی خوب میشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
لایک زینب جون.
از طرفدارای چنین موجوداتی غیر از چنین پاسخ های انتظار نمیره.
سمیه
-
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
آفرین زینب خانوم
احسنت داره این حرفت
با یوزر 15:39 هم موافقم
Iran, Islamic Republic of
18:57 - 1394/07/14
دنیای غریبی است ارسلانی ها نیز رسیدند
مانند تتلو و بهنوش و الناز فالوئر ها خریدند
دنیای مجازی کجاست؟ادرسش را بدهید
انجا که مردم دنبال کننده نیستند و مریدند
هر ساعت از نو قبله ای اشکارا میشود
قبله ی عالم کجاست؟اینان در علزار چریدند
مارا به جفای زلف یار چه غم است که بهنوش
با یک کلوز اپ بدون ارایش همه فالوئرایش پریدند
در کامنت بازی ما کند دستان حیران اند
برای کامنت اول شدن ز سر تا به پای جامه دریدند...
خودم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اینگونه اشعار بی محتوا را همچون تو سرودند
برای گرفتن لایک به این سو و ان سو پریدند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
آفرین سعید...
United States
19:04 - 1394/07/14
سردیس یغما گلرویی رو کجای دلم بذارم ای خدااا
پاسخ ها
سونیا
United States
۲۲:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
فهمیدم کجای دلم بذارم
کی میخواد بدونه لایک بده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
حالا یه گوشش بذار دیگه قشنگه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
اینجا که فسیبوک نیست بشناسنت لایک میخوای بعد یکی به اسم جعفر میاد شبیه همین کامنتو میذاره ما هم نشستیم حالشو جا بیاریم خو
Iran, Islamic Republic of
19:09 - 1394/07/14
پریناز ایزدیار واقعا صورتش اورجیناله؟پس چرا این مدت اینقدر تغییر قیافه دادن/
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
به نظر اورجینال میاد.آدم با تغییر آرایش و مدل و رنگ مو قیافش تغییر میکنه لازم نیس که حتما عمل کنه
Iran, Islamic Republic of
19:17 - 1394/07/14
مرسی, خیلی خوب بود ولی شماره ی قبلی بامزه تر بود.
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1394/07/14
حال همه ما خوب است ولی تو باور نکن...
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1394/07/14
عکس دکتر اصفهانی و خواجه امیری خیلی خوب بود ولی چرا دکتر اینقدر پیر شده؟ همه ریشهاش سفید شده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
زمان می گذره و قاعدتا آدمها پیر میشن. طبیعیه . شما جوون میشی سال به سال؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
یوزر خوب گفتی
اخه نمیدونم اینا که میگن فلانی پیر شده خودشون جوون میشن لابد
Iran, Islamic Republic of
19:36 - 1394/07/14
اگه میشه از باربد بابایی مجری برنامه شب کوک و پوریا حیدری ام عکس بذارید..
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1394/07/14
غم زن هادی نوروزی واقعا سنگینه خدا صبرش بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
اينا كه منفي دادن فك ميكنن سنگين نيست ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:57 - 1394/07/14
پیرمردها رو باش : مجید مظفری و همایون ارشادی :|
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
خوش به حال ژن خانوادگی شما که جوون می مونید:)
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1394/07/14
خزعبلات ابلهانه عالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
خیلی زشت بود به چیزایی اهمیت میدی
Iran, Islamic Republic of
20:06 - 1394/07/14
محمد رضا فروتن بی نظیره. واقعا شخصیت قابل احترامی دارند. با آرزوی سلامتی برای تمامی هنرمندان بی حاشیه ی کشورمون.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
کجا عالیه انگاری حلزون قورت داده
خیلی کند زبونه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
آمریکایام همه بلبلن
Iran, Islamic Republic of
20:13 - 1394/07/14
یه عده هی زجر می کشند
یه عده هی خوش می گذرونند
سر از کار این دنیا در نیاوردم
آرزوی سلامتی برای رضا ایرانمنش
Iran, Islamic Republic of
20:17 - 1394/07/14
همسر شهرام محمودی چقدر شبیه فاطیما بهارمست میمونه
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
وااااای چ کشفییییییی
من تا دیروز فک میکردم شبیه عروس عممه
Iran, Islamic Republic of
20:24 - 1394/07/14
نویسنده جان انگار خصومت شخصی با یغما گلرویی داری شما !!!
Iran, Islamic Republic of
20:37 - 1394/07/14
آقای شاهین نیا سپاس به خاطر عکس خانوم کتایون ریاحی و آقای محمدرضا فروتن وخدارو شکر که آقای ایرانمنش بهترن!
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/07/14
توضیحتون راجب عکس اشکان خطیبی درست بود
کاش واقعا همه ب هم امید میدادن بجای عکسایی با ژستای مغرور و جدی
Iran, Islamic Republic of
20:38 - 1394/07/14
توضیحتون راجب عکس اشکان خطیبی درست بود
کاش واقعا همه ب هم امید میدادن بجای عکسایی با ژستای مغرور و جدی
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1394/07/14
بابا ماشالله به کتایون ریاحی... خیلی ازین جوونا در مقایسه با خانوم ریاحی حرفی برای گفتن ندارن.. به جز عکس مسخره هانیه توسلی بقیه عکسا خوب بودن مرسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
اتفاقا بهترین عکس مال هانیه بود .
دماغ حسوداش بسوزه!
sara
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
هانیه توسلی عالیه.حداقل ارزش هنریش از بقیه بیشتره
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1394/07/14
مسخره بازی در نیارید بچه ها یه بارم بذارید من اول شم
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
دفه بعد تا یک ساعت به احترام تو سکوت میکنیم
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1394/07/14
فریدون فروغی خواننده خوش صدا،حیف شد رفت.
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1394/07/14
این عزیزان چرا پول هاشون رو خرج فقرا نمی کنن و همش در سفرهای خارجی هستن؟؟مگه همش باید حجاج پول حج رو خرج فقرا کنن؟؟؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
واقعا گل گفتی ..اقای کریمی الان کجاست که پست بذاره و به فکر قلب کودک فقیر باشه!!
سمیه
-
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
اتفاقاً چند شب بیست و سی یه گزارش نشون داد در مورد کلاهبرداری یه آژانس مسافرتی که یه سری آدم پولاشونو داده بودن که برن مسافرت خارجی و آژانس پولاشونو بالا کشیده بود.
گفتم الان همه میگن آخی بیچاره ها و ... منم دلم سوخت براشون ولی به این فکر کردم که الان کسی نیست بگه حقشون بود میخاستن پولاشون رو بدن به فقرا و بچه های سرطانی و ...
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1394/07/14
خزعبلات ابلهانه عالی بود
Iran, Islamic Republic of
22:19 - 1394/07/14
به برزویی بگین به گلرویی زیاد نزدیک نشه . خطرناکه !
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
چرا خطرناکه دخمل ب این ناززززی
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1394/07/14
با سلام

شبتون بخیر
پاسخ ها
بدون نام
United States
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
صب شوما ام بخیر ابجی
Iran, Islamic Republic of
22:32 - 1394/07/14
شش دانگ حواسم پیش توست اما

وانمود می کنم نیست!غم انگیزتر آن‌که،

تو برعکس .
Iran, Islamic Republic of
22:40 - 1394/07/14
این خساسته که حافظ نظری طاق بستان را فقط اصالت کردی میدونه.طاق بستان و تخت جمشید و خرابه های جندی شاپور و امثال این هویت یک کشوره نه یک منطقه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
خوبه اين پسره يه دقه مانتوشو درآورد . همين يه دونه لباسم داره طفلك . يه كمپين براش راه بندازيم دو سه دست لباس بخريم براش .
Iran, Islamic Republic of
22:54 - 1394/07/14
بین بازیگرای خانم از شخصیت شبنم قلی خانی خوشم میاد
همیشه یه تیپ خاص خودش رو داره

و اینکه سحر قریشی بدون آرایش قابل تحمل تره..
Iran, Islamic Republic of
22:59 - 1394/07/14
خدا رو شکر آزاده نامداری نبود...........................................
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1394/07/14
رو میز جلوی آقای ژوله یه چیز مشکوک هستش .

سرشم بستست.

آره یا من زیادی شکاکم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1394/07/15
ریما رامین فر واقعا تو انتخاب لباس بدسلیقه اس آخه اون چیه پوشیدی ؟بابای من سال 54 از اون شلوارا میپوشیده عکسشم هست.حالا شلوار هیچی، اون به اصطلاح مانتورو کجای دلم بزارم یاد سرخ پوستا افتادم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
عکس جوانی دوران جوادی خودتو یادت بیاد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
اره میدونم توو سال ۵۴ خیلی بودی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
اتفاقا شلوارش خیلی قشنگ بود و به قد و بالاش می اومد .
دریا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
یوزرهای محترم از دم همتون بد سلیقه ایین. جواب بد سلیقه ها و از مد افتاده ها خاموشیست!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
دريا خانم هيچكس غرغروها رو دوست نداره ها .
Iran, Islamic Republic of
00:24 - 1394/07/15
چقدرم که سردیس یغما گلرویی بهش شبیه.اصلا باهاش مو نمیزنه.
Iran, Islamic Republic of
00:54 - 1394/07/15
سلام . پریناز ایزد یار کجا صورتش اورجیناله؟؟؟؟؟؟؟لباش پروتزه. چیزی رو اطمینان نداشته باشم نمیگم. چند سال پیش ی تله با پولاد کیمیایی و امیر حسین رستمی بازی کرده بود. که اگه اون تله فیلم رو دیده باشید لباش نصف العانشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
تو فیلم ورود آقایان ممنوع هم همینطور
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
واای از این مبصرهای بخش زنانه !! همه هم و غمشون اینه کی کجاش رو عمل کرد؟؟ چند سالشه؟؟ چرا چاقه؟؟ ...از زن بودن خودم پشیمان و از همجنسهای خودم نالانم.
دریا
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
یوزر 12:19 انقد ناله نکن اینجا مراسم عزا نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
یوزر 12:19 . وای ادا اصولای آبکی و کشککی .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
وای وای از خلقتمون شرمنده شدیم!
Iran, Islamic Republic of
02:06 - 1394/07/15
سلام،وبازهم بی حجابی.واقعا امام زمان راضیست؟؟؟(أین بقیة الله)؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
هر دفعه هم میگی چرا پس هیچکاری نکردی تو
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
عزیز مشکل شما منم یامشکلت اسلامه؟خداراهزاران شکردرکشوری به دنیا امدیم شیعه واسلام محمدی وهزاران شکرامن وبه زندگیمون ادامه میدیم.ما آزادی روبدبرداشت کردیم،ازادی چیزی نیست که ما انسانهاباکج فهمیمون اونودنبال کردیم،یه نگاهی به سوره احزاب آیه59بندازومعنیشوبخون.مچکرم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
متشکر مچکر درست نیست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
به حسین
از نوشته ی روشنفکر نماها ناراحت نشو! غیرتت مانند نامت ستودنی است!
هزاران لایک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
جناب ، کجای ( احسنت حسین آقا) ایراد داشت که سانسورش کردی ؟
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1394/07/15
ماداگاسکار کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
آمریکای مرکزی
Iran, Islamic Republic of
03:34 - 1394/07/15
ارسلانیها!!!!!!!!!وای که من چقدر بدم میاد از این بچه پرو های با اعتماد به سقف...
اون دختر مجریه نمیشد با یه ژست دیگه عکس نه نه سلفی بگیره؟؟
یکی به مریم معصومی بگه این مدل مو بش نمیاد ..
این چه تیپیه ریما رامین فر زده!!!
مگه دستم نرسه به کسی که گفت نجمه جودکی برا اجرا خوبه..
چقدر خارج !!خوابش نیومد رفت عکسای ماداگاسکارشو نگا کرد ..ماداگاسکار .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
تیپ رامین فر رو خیلی دوست داشتم . حتما همه باید شبیه بهم و مد روز لباس بپوشند؟ این شلوار گشادها خیلی هم باحاله و رو تنش نشسته .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
چقدر غرغر مي كني ؟ اه اه
Iran, Islamic Republic of
03:36 - 1394/07/15
زن شهرام محمودی خیییلی رو مخمه..گفتیم دیگه باختن از این عکسا دیگه خبری نیست اما می بینیم که نه ...این قصه سر دراز دارد ..
Iran, Islamic Republic of
08:56 - 1394/07/15
من وقتی با کامپیوتر دسکتاپ میام نمیتونم مثبت منفی بدم یا پاسخ به کامنتها بدم..ولی با لپتاپ اوکیه..کسی میدونه چرا؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
فلش پلیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
کوکی تنظیمات مرورگرت بسته شده اگر نتونستی فارسی کن پیداش میکنی منم میبندم امنیت بهتره با بسته میشه فقط نظر گذاشت برای پاسخ شما باز کردم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
تو گوگل کروم privacy-content setting-
تیکشو بردار block cookies data
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1394/07/15
سلام
واقعا این عکس ها تو ایران هست؟؟
اخه ارشاد؟فرهنگ؟تمدن؟شهرت؟اسلام؟
من و این همه خوشبختی محالهههههههه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
اره خود خود ایرانه تازه بعضیا مدعی هستن که تو ایران ازادی نیست..به اون نصفه روسری که رو سرشون میندازن میگن محدودیت..
Iran, Islamic Republic of
10:13 - 1394/07/15
واييييي چقد خنديدم واسه كامنت عكس نادر سليماني...تصور كن :)))))
Iran, Islamic Republic of
11:18 - 1394/07/15
سلام دوستان.جواب بعضی از کامنتا واقعا جالبه و خنده داره. ولی بعضی وقتا واقعا دور از ادبه.باور کنید میشه مودب بود و بقیه رو شاد کرد مثل اقای شاهین نیا... لحن ایشون
در اوج کنایه داشتن مودبانه است.خلاصه یادمون باشه ادم مودب همیشه قابل احترامه
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1394/07/15
حیف نیست تورو خدا از این محسن افشانی عکس نمیزارین
ناراحت میشه
دلش میشکنه
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1394/07/15
خخخخخ صورت پريناز ايزديار اورجيناله... لبشو پروتز كرده اگه ي نگاهي به فيلم اولش بندازين متوجه تغيير سايز ميشين...ي ذره اطلاعاتتو بيشتر كن...
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1394/07/15
هم سنگ این روزای من حتی شبم نزدیک نیست اینجا به جزدوری تو چیزی به من نزدیک نیست هر شب تو رویای ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
فكر كنم درستش اينه : حتي شبم تاريك نيست
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/07/15
سر جهازي امين حيايي و فيزيولوژي ارسلان قاسمي خيلي باحال بود...دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1394/07/15
سر جهازي امين حيايي و فيزيولوژي ارسلان قاسمي خيلي باحال بود...دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1394/07/15
آخر متنی که واسه پریناز نوشته علامت تعجب یادلون رفت چون غیر ممکنه ندونی جراحی پلکش موفق نبود و چشماش تغییر شکل داد.
گونه هاشم که توی سریالا تابلو بود. لباشم همینطور
------------------------------
سرجهازی امین حیایی چی بود متوجه نشدم!!!
-----------------------------
دارم خواب میبینم اوجی نبودش
-----------------------------
میخواستم کامنت بذارم انگار یه مدته از ارسلان خبری نیست که دیدم پیداش شد
---------------------------
نوشته روی کیک تولد آقای دینی یه کم غیر عادی نمیزد؟ شایدم من اشتباه میدیدم.
-------------------------
واقعا شهرام محمودی با عکسای زنش شورشو درآورده. عکسای عروسیشون، عکسای شخصی. واقعا یعنی چی؟ آفرین به هم استانی خودم امیر غفور که بی حاشیه و سنگین داره ادامه میده
----------------------------
فقط از یه سری افراد خاص هر سری عکس نذارین
مثلا از اساتید دیگه مثل ساسی مانکن، علیــــــــــــشمس، استاد گرانقدر شاهین اس دو،سعید آسایش و دیگر عزیزانی که هنرشون موجبات خنده و شادی مارو فراهم میکنه هم عکس بذارید تا یه ذره دور هم بخندیم دیگه بچه مدرسه ایها هم که رفتن هممون+18 ایم.
پ.ن: متاسفم واسه ذهن منحرفت
Iran, Islamic Republic of
16:56 - 1394/07/18
بی سوادان عزیز ماداگاسکار یه جزیره تقریبا جنوب شرقی آفریقاست.
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1394/07/18
رامبد و 180 درجه O_o
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج