چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)
۲۵۲۵۴۱
۱۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
۸۸۰۵۶ 
در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. چهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و ... ما با داشتن یک یا چند صفحه در شبکه های اجتماعی مختلف قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.
مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 
 

برترین ها - امیررضا شاهین نیا: در این سری مطالب ما تصمیم گرفته‎ایم گزیده ای از فعالیت چهره های ایرانی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، فیسبوک و توئیتر را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم.

*****
سلام. امیدوارم هر کجا که هستید حالتان خوب باشد. بار دیگر با جدیدترین تصاویر چهره ها در شبکه های اجتماعی در خدمتتان هستیم، با آرزوی گذراندن دقایقی خوش و سرشار از احترام در کنار هم.

زهره خانم فکور صبور، بازیگر بی حاشیه سینما و تلویزیون با این عکس در رستوران با بشقاب غذای رژیمی اش این شماره را آغاز می‌کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


الهه حصاری اولین بار است که یک آینه را از نزدیک می‌بیند و از کارایی های آن شگفت زده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)مریم پالیزبان را به یاد داری؟ هنرمندی که تنها یک فیلم سینمایی (نفس عمیق - پرویز شهبازی) در سال های ابتدایی دهه هشتاد بازی کرد و برای همان نقش آفرینی اش نامزد 2 سیمرغ از جشنواره فیلم فجر شد. سال هاست که خبری از مریم پالیزبان در سطح اول هنر کشور نیست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)مهرداد میناوند در حال شکنجه روحی مهدی یغمایی و سایر هنر دوستان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)دانیال حکیمی خوشتیپ با یک عقابِ پر ابهت و زیبا این عکس را گرفت و در کنار شعری در وصف این پرنده با شکوه آن را به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکسی که سعید نعمت الله در پشت صحنه فیلم جدیدشان از سام درخشانی و دختر بانمکش جانان گرفته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی نیما شعبان نژاد در یک جایی، و علی صادقی است که اینگونه از کادر خارج میشود... و از کادر خارج میشود... و باز از کادر خارج می شود....و از کادر..

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)یک خسته نباشی حسابی خدمت بهاره رهنمای عزیز. بهاره جان این تئاتر آخریتان که تمام شد چند روزی استراحت کنید و به زندگی تان برسید. اگر اوشین هم بود پس از 3 سال اجرای مداوم و مسافرت به این ور و آن ور از پای افتاده بود! واقعاً اراده و توانایی شما قابل تحسین است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)این عکس را گذاشته ایم که فقط به آن عزیز روسری صورتی بگوییم «از سبیلت خجالت بکش!» و برویم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)این عزیز آزاده صمدی نیست، بلکه ورژن تلویزیونی اش است که فقط در سریال های مهران مدیری پیدایش می‌شود. نامش آذین رئوف است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)ساعد سهیلی و پدرش سعید خان سهیلی در کنار ابوالفضل پور عرب در یک سفره خانه، به صرف کیک یزدی و چای.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی بیتا سحرخیز با خواهرش و دوست خواهرش و چرخ و فلکِ مورد علاقه خواهرش در شهرِ محل زندگی خانواده خواهرش. آرزوی سلامتی برای او و خواهرش!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بنظر می آید یکی دیگر از طعمه های «گذر زمان» در این مدت، محمد اصفهانی عزیز بوده است، ولی چون خیلی اهل سلفی و اینستاگرام نیستند، کسی از این موضوع خبردار نشده و طبیعتاً چنین عکس هایی در مراسم های خیریه باعث شوکه شدن هوادارانِ دکترِ خوش صدا میشود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)امیر تتلو سفیر صلح شد. ساعاتی پس از اعلام این خبر بود که موشک های روسیه از دریای خزر و از طریق آسمان ایران به سمت سوریه و عوامل داعش آتش گشودند. 

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)استقلالی ها در کنسرت بابک جهانبخش. مهدی رحمتی، آرش برهانی و علیرضا نیکبخت واحدی. البته اگر بتوانیم آخری را استقلالی بنامیم که بعید است. همانطور که پرسپولیسی هم نیست!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بالاخره پیکر بانو هما روستا در میان اشک های مردم و هنرمندان از خانه سینما به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) تشییع شد تا پرواز همای سینمای ایران باورپذیر شود. عکس هایی از حضور چهره ها در این مراسم را ملاحظه میکنید:

اشک های حسین سلیمانی در کنار چهره مغموم سیاوش خیرابی در حاشیه مراسم تشییع.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)

الیکا عبدالرزاقی برخلاف لحظه لحظه حضورش در اجتماع که خنده بر لبانش جاری است، یک ثانیه هم اشک هایش بند نمی آمد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


شبنم فرشاد جو خیلی زود دلش برای استاد تئاترش تنگ شده بود و دوست نداشت با او خداحافظی کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


صالح میرزا آقایی در حاشیه مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)

مهدی سلطانی هم در مراسم تشییع حضور داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


بانو افسانه بایگان هم یکی دیگر از چهره های ویژه این مراسم بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


استاد رضا کیانیان هم در مراسم حضور داشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


پرویز پورحسینی با بی حوصلگیِ تام به سوال های خبرنگار وقت نشناس پاسخ میدهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


لیلی رشیدی در بهت بود. نمیتوانست باور کند که این جمعیت برای تشییع پیکر هما روستا در این جا جمع شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


با این عکسِ پر از غم علی دهکردی، عکس های مربوط به تشییع پیکر بانو هما روستا را به پایان می‌رسانیم. ممنون از آرشا عقیقی عزیز بابت عکس های مربوط به این مراسم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکس هنری یکتا ناصر در کنار توضیحاتی درباره تئاتر «مردگان بی کفن و دفن».

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)علی سرابی و رضا گلزار در حال روحیه دادن به یکدیگر پیش از ورود به آیتم حمل چمدان. فرامرز خودنگاه هم با کت و شلوار 11 ایکس لارجِ طوسی رنگش، کرنومتر به دست آماده است تا سوت را بزند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آشا محرابی و عکسی از یک نقاشی که از روی یک عکس آتلیه ای برای ایشان کشیده شده است. پس به ترتیب از آشا محرابی، عکاس آتلیه، نقاش عزیز و باز دوباره آشا خانم که این پست را به اشتراک گذاشت تشکر می‌کنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)محسن کیایی عکسی از آقا کارن کیایی برادرزاده بانمکش که می‌شود پسر مصطفی کیایی، به اشتراک گذاشت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکسِ مادر و فرزندیِ کمند و ایلیا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


نازلی رجبپور و یک سلفی بدون توضیح.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)گلشید بحرایی گریمور سینما و تلویزیون با این عکس در کنار بانو ملکه رنجبر دل خیلی ها را برای مادربزرگ دوست داشتنی سینما تنگ کرد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)الناز حبیبی و بلایی که بخاطر تئاتر جدید بر سر خودش و موهایش آورده است!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بهاره جان! ماذا فازاً هذا؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)پژمان بازغی با حضورش در برنامه محله گل و بلبل پس از سال ها دوباره با حدیث فولادوند همکار شد. خیلی ها میگویند پژمان شبیه کریس همسورث بازیگر سرشناس هالیوودی است، ولی باید تصحیح کنم پژمان خیلی خیلی از کریس همسورث خوشتیپ تر و بهتر است! مخصوصاً حالا که ریش گذاشته است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)ارسلان و ارسلانی ها، پس از انجامِ تکالیف شبشان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)از تصویر مشخص است که خاطره اسدی خیلی دردش آمده است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)استاد اسکندری این بار به سراغ گریمی تاریخی روی صورت زنده یاد ناصر گیتی جاه رفت، گریمی برای حضور در نقش محمدرضا شاه پهلوی. روحشان شاد

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آرزوی زیبای مریلا زارعی برای هوادارانش. همچنین شما، مریلا خانمِ عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)مریم سلطانی با این پست تولد سحر دولتشاهی بازیگر توانمند سینما و تلوزیون را تبریک گفت. تبریک به سحر دولتشاهی و آرزوی سلامتی و شادکامی برای او.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکسی از شراره رخام در ظاهری که مناسب نقش شنل قرمزی است، البته نقش آقا گرگه هم از شراره بر می آید. حتی نقش مادربزرگ مهربان! کلاً شراره کارش درست است. (این هم تعریف!)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکسی جامانده از سفر نرگس محمدی به فرانسه، در جوار برج ایفل.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سارا منجزی در آتلیه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)هر بار که ساره بیات را میبینم یاد سکانس ماندگارش در فیلم «جدایی نادر از سیمین» می افتم، وقتی نادر (پیمان معادی) او را متهم به دزدی از خانه اش کرد، در حالی بغضِ ناشی از بی عدالتی و تهمت مجال نفس کشیدن به او نمیداد گفت: "به امــام حسین من برنداشتم. آقا به امام حسین قسم خوردم که من برنداشتم". اینطوری نمیشود، باید خودتان ببینید آن سکانس را تا به توانایی و هنر ساره بیات پی ببرید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)یغما جان این سیگار را واقعاً می‌کشی؟ اذیت نمیشوی؟! به نظر میرسد این سیگار ها بیشتر برای اسب آبی طراحی شده اند تا انسان!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)فرزاد حسنی، الناز حبیبی و سایر همکاران در اتاق گریمِ تئاتر جدید عزیزان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)محمود شهریاری و رضا عطاران در مراسم نمایشگاهِ تلکام در حال اجرا هستند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)افشین هاشمی با این عکس از پیش تولید کار جدیدش به نام «گذر موقت» خبر داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)حمید گودرزی شما را به دیدن ادامه این مطلب دعوت می‌کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی ستاره ها در حاشیه کنسرت امید حاجیلی. سام نوری، الیکا عبدالرزاقی، میترا حجار، سینا حجازی، امین زندگانی و با حضورِ بخشی ثابت از دکورِ تمامی سلفی ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سمانه پاکدل، سحر قریشی و ماه‌چهره خلیلی در یک مراسم در دانشگاه علامه طباطبایی. عزیزان سفیر فرهنگی خیریه این دانشگاه شده اند. اینکه نقش و وظیفه "سفیرِ فرهنگیِ خیریه ی دانشگاه" چه میتواند باشد سوالی است که باید از عزیزان پرسید.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بهاره افشاری در حال عکاسی برای پوستر های دیوار یک بیمارستانِ کودک.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)جایزه «ناز ترین» سلفی سال را دودستی تقدیم میکنیم به این سلفی یاحا کاشانی، مخصوصاً وقتی در محیط خشنی نظیر باشگاه این سلفیِ ناز و پر عشوه گرفته شده است! واقعاً هنر میخواهد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)امید جهااااان در کنار امیر قلعه نویی در رستوران امیر خان.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی میلاد کی‌مرام و احسان روزبهانی در افتتاحیه یک باشگاه. آن تیک عصبی قدیمی میلاد که در هنگام مواجهه با دوربین رخ میداد همچنان وجود دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آیا می‌دانستید عاطفه نوری در لس آنجلس زندگی میکند؟ جان؟؟ برایتان مهم نبود اصلاً؟!! اوکی، مرسی :|

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بزرگان سینما در یک قابِ خوشحال در رامسر. علیرضا داوودنژاد، مجید مظفری، رسول صدرعاملی و کیومرث پوراحمد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)ابراز ارادت خانواده مجیدی به کاپیتان فقید پرسپولیس، هادی نورورزی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی دسته جمعی عوامل مجموعه خندوانه. محمد بحرانی، رامبد جوان، نگار جواهریان و سایر دوستان در کنار جناب خانِ عزیز.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکس یادگاری رضا سورتیجی در کنار فرهاد خان آئیش. در کنار کلی تعریف و تمجید از آقا فرهاد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)باربد بابایی، مجری برنامه شب کوک که تازگی ها خیلی پرطرفدار شده است. هم باربد و هم برنامه اش.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی علی کاظمی در حرم امام رضا (ع). التماس دعا.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)رقابت میلاد فخرالدینی و امید عالیشاه در یک برنامه آشپزی! گویا عزیزان با هم قهر بوده اند و این برنامه باعث آشتی شان شده است. واقعاً دلیل این قهر و آشتی های الکی معلوم نیست! آدم یا نباید قهر کند، یا اگر هم قهر کرد باید تا 4 نسل پس از آن نوادگان دو طرف دعوا همچنان با هم قهر و دشمن باشند! این لوس بازی ها دیگر چیست با یک روبوسی قضیه را جمع میکنند؟!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سوسن پرور، یاسمینا باهر و حدیثه تهرانی که سه تایی با هم سوار «موج سریالی» شده اند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بهداد ترین حامد دنیا!

(متاسفانه این بار روش بهاره رهنمایی جواب نداد و جالب از آب درنیامد)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)میثم بائو پشت فرمان ماشین لوکس اش در جاده.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکس آتلیه ای مریم معصومی با یک جمله عجیب در زیرش. مریم جان لازم است ذکر کنم برای قرار گرفتن روی جلد یک مجله فقط ظاهر مهم نیست، باید کار خوب و موفقی در حیطه فعالیتت داشته باشی. با عکس های آتلیه ایِ بیشمار کسی روی جلد هیچ مجله ای نمی‌رود، با فیلم سینمایی موفق و یک سریالِ خوب، چرا! پس باید برای رفتن روی جلد سعی کرد، نه برای نرفتن روی آن. البته این صحبتم شامل مجله های درست و حسابی میشود، نه زردنامه ها.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)از مهسا کامیابی یاد بگیر! نه دغدغه جلد مجله دارد نه فیلم سینمایی و سریال. فقط به سفر میرود و عکس میگذارد و کامنت های عاشقانش را میخواند، خیلی هم از خودش راضی است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)مارال فرجاد هم به آتلیه رفته بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)همه منتظریم که پای دیگر فینال لیگ کمدین ها را بشناسیم، کسی که یکی از عزیزان حاضر در این عکس است؛ مهران غفوریان و جواد رضویان. یک رقابت سختی که امیر مهدی ژوله را در پیش روی خود دارد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آقا ارشان به تماشای کنسرت پدرش رفته بود و پس از اتمام کنسرت خودش را به پدرش رساند تا خستگی بابا احسان رفع شود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)تغییر فصل به روایت آقای #آسانسورچی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)بهمن هاشمی عکسی از پدر عزیزش به اشتراک گذاشت. با تعبیری جالب از شخصیت پدر.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آدری هپبورن! نه ایرانی است و نه در قید حیات. همینجوری عکسش را گذاشتیم تا فضا عوض شود! البته غیرممکن است کسی از حضور این عکس در این جمع ناراحت شده باشد! (به جز خانواده مرحومه هپبورن، فرج الله سلحشور و برادر جهانگیر الماسی)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی عزیزان در حال بازگشت از کره جنوبی در آسمان. گویا تایم خواب است.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)ما اینجا زحمت میکشیم و مینویسیم، بعد روزنامه های محترم عکس و متن های ما را بدون اجازه به نام خودشان درج میکنند، آنگاه سیامک انصاری با عکسی از آن روزنامه به نوشته ما واکنش نشان می‌دهد!

بعد میگویند چرا جوان مردم افسرده و معتاد میشود... هی...

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)جدیدترین خریدِ پاریسن ژرمن در کنار مالک باشگاه.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)خدا می‌داند اگر فروغ فرخزاد زنده بود و می‌دید که شعری از مریم نیکوبخت، شاعر خوب معاصر را به نام او منتشر کرده اند و هزار و سیصد نفر هم آن را لایک کرده اند چه حسی به او دست می‌داد.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)هانیه غلامی همچنان درگیر طوفان است! معلوم نیست چند عکس دیگر بتواند تحمل و استقامت کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)آقا هومن که با نام هنری «گامنو» معروف است، همان عزیزی است که ترانه های برنامه خندوانه را می‌خواند. موسیقی دوستان گامنو را با آهنگ معروف «سوسن خانم» شناختند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)رامبد جوان در لباس هموطنان استان سیستان و بلوچستان در قسمتی که این عزیزان میهمانش بودند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)سلفی دوستانِ هنرمند در آبادان، در رستوران ِ محلِ حمید فرخ نژاد اینا! اصغر فرهادی، محمود کلاری و بابک کریمی در کنار سایر عزیزان در عکس حضور دارند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)عکس زیبای زوج هنرمند، راما قویدل و مهسا کرامتی و آقا پسر بانمک و موقرمزشان در پل طبیعت.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)و عکس پایانی این مجموعه، عکسی از گریم عجیب الناز حبیبی در تئاتر جدیدش است. احتمالاً الناز خواسته با این نقشش یک مقدار تجدید خاطره کند!

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (167)


مثل همیشه منتظر نکات پیشنهادی و انتقاداتتان هستیم. چه از طریق گذاشتن نظرات زیر همین مطلب، یا از طریق راه های ارتباطی که در اختیارتان است: نرم افزار تلگرام با آی‌دی bartarinha_ir یا ایمیل jalebtarin@bartarinha.ir. برای ارتباط با نویسنده مطالب هم می‌توانید با حساب کاربری amirrezashahinnia در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

با سپاس از همراهی تان.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 178
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1394/07/16
مرسی عالی بود.
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
شرط میبندم هیشکدوم از عکسارو ندیدی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
تو و سجاداینا همیشه باید باشین ؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
ایول همه اینجا به هم گیر میدن کاربرا با عکس ها
کاربرا نظر نویسنده
کاربرا با خود کاربرا
یاد یه سکانس بخیر صمد گفت ما حمله کردم به کوفته تبریزی ها شما بخورید بعد زد رو ی دست قوچ علی بد ناراحت شد دیس برنج رو خالی کرد تو کیفش توی مدرسه بخوره
Iran, Islamic Republic of
15:52 - 1394/07/16
اینکه گاهی می‌خندم

اینکه گاهی با کسی حرف می‌زنم

راه رفتن روی زمینِ صاف است

در فاصله‌ای کوتاه

میان دو گودال عمیق . . .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
بیوفت تو یکی از گودالا سرت بخوره ب سنگ بلکه کمتر چرت و پرت بگی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
شما احیانا همون هاشم نیستی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اخ گفتی هاشم دلم براش تنگ شده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
چی کارش دارید متن قشنگیه
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1394/07/16
اول شدنم مبارک, ایشاالله نوبت شمام میشه
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
توکل به خدا..راضیم به رضای خودش
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
بچه برو مشقاتو بنویس اول مهر شده تو هنوز اینجایی؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
وای دوباره مدرسه تعطیل شد , اینا برگشتن. خب چرا پنجشنبه ها مدرسه تعطیله؟
کوکوسبزی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
کاش منم مثل تو اول میشدم خوش بحالت...
براممون از رمز موفقیتت بیشتر بگو...
تو کانون ثبت نام کرده بودی؟ یا 29 دو تا شیش؟
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1394/07/16
عکس ها رو ببینید گیر به پوشش و مو آرایش ندید همینی که هست هیچ کاریش نمیشه کرد
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
وووی ترسیدم..قاتل بروسلی اومد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
خواستم یه گیری به لیلی رشیدی بدم ولی حالا که شما میگی.. چشم
via
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دمت گرم user۱۹:۵۸
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1394/07/16
شوخی هاتون با یغما گلرویی خیلی بی ادبیه..
متاسفم..
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1394/07/16
خیلی عالی بود.مرسی.
Iran, Islamic Republic of
16:00 - 1394/07/16
مرسی از عکس ابی و داریوش حیف چقد پیر شدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
عادل یکم برو سفر داری مثل ابروی تفتی میشی
Iran, Islamic Republic of
16:03 - 1394/07/16
ها خوووووووووووووووووووووووبه خوبه خوبه
Iran, Islamic Republic of
16:04 - 1394/07/16
چه تیپایی چه رنگی نمیشناسم اما روحیه میدن خیلی زیاد برگ گلرویی رو میخوام با شکلات داغ
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دهنیه عب نداره؟
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1394/07/16
" فرامرز خودنگاه هم با کت و شلوار 11 ایکس لارجِ طوسی رنگش، کرنومتر به دست آماده است تا سوت را بزند "
عالی بود :) منجر شدم!
پاسخ ها
مردونه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
منجر به چی!!؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
بسه دیگه اه شورشو درووردی
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1394/07/16
ممنون
کارتون عالیه
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1394/07/16
چاشنى طنز اين دفعه كم بود

ولى كپشن آسانسورچى خيلى خوب بود
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1394/07/16
مدیری رضویان غفوریان جوان واقعا خنده دارن ! تکراری نیستن
Iran, Islamic Republic of
16:13 - 1394/07/16
گذر عمر با افسانه بایگان و رضا کیانیان پیداست جوونی نکرده داره میانسال میشیم بگم ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اتفاقا افسانه بایگان خیلی خوب مونده صورتش . موهاشه که خاکستری شده .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
ما هم جوونی نکردیم ولی اینقدر روضه نخوندیم !
mi
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
خوش به حالت بی تفاوتی آخه ماها مثل هم نیستیم یعنی من هم سعی کردم مثل سیب زمینی نشم user۲۱:۰۳
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
چرا همه تو فاز غم و ناراحتی ان ..یه کم به خودتون انرژی مثبت بدین خوش بین باشین تلاش کنید و به اینده امیدوار باشین به خدا خیلی چیزای خوب هست خیلی میشه با شادی زندگی کرد اگه چشمامون باز بشه و خوبی ها رو هم ببینه..
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1394/07/16
سلام
دوستانی این جور عکسا به نظرشون هیچ اشکالی نداره که هیچی ولی دوستانی که فکر می کنند کار این چهرها خلاف شرع و عرفه و باز به این صفحه میان باید بدونن که با اومدنشون دارن کمکی میکنن به انجام دوباره ی این کارها چه از طرف کسی که این عکسا ها رو انتشار میده چه از طرف این سایت!
بنا بر حدیث امام صادق هم اشاعه گناه که شما دارین بهش کمک می کنین مثل انجام خود گناهه
فقط من باب اطلاع گفتم
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
متن ثقیلی بود..اخ اخ کمرم. ویلچر لطفن
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
فضا رو دو قطبی کردن کارشون هم نتیجه عکس میده خودشون خوب میدونن . رو هارو باز کردن
mori
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
پیغمبر هم فرمودن کسی که رطب خورده کسی رو منع زطب نمیکنه. چرا خودت میایی اینجا برو برنامه زلال احکامتو ببین واست بهتره
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
الهه جون نمیدونم نظرت کنایه بود یا تذکر چون منظورت رو واضح بیان نکردی.
اگه جدی گفتی که با اینکه کامل باهات موافق نیستم ولی ازت تشکر میکنم و امیدوارم خودت قبل از همه به حرفت عمل کنی.
اگرم کنایه بود باید بگم هرچیزی بستگی به دید آدم داره و هرکسی به دلیلی اینا رو می بینه و به بهانه دین نباید آدما خودشونو از جامعه کنار بکشن و بلکه باید باشن و برای بیان و عرضه دینشون در هر شرایطی تلاش کنن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
به الهه
هزاران لایک!
یگانه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
هوشتون نمیاد باز میاین اینجاااا. تازه صحبتای همدیگه رو هم لایک میکنین ... شما دیگه کی هستین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
یگانه جون اگه میایم اینجا فقط بخاطر بهره مندی از مصاحبت با شماست . از شماست که هوشمون میاد...
الهه
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
دوستانی که نظر دادین من جواب دادم ولی شاید خیلی منطقی بود خوششون نیومد چاپش کنن
به هر حال من چن باری بیشتر نیومدم بعد که خوشم نیومد تصمیم گرفتم نیام الانم برای گرفتن بارخوردم اومدم امیدوارم اینو چاپ کنن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
یگانه جون واقعا که یگانه ای!
یگانه
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
میشه اسماتونو بذارین آدم بدونه کی به کیه؟
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1394/07/16
متن آقای پوریا عالمی واقعا در مورد بهداشت فردی بعضی آدما چه تو فصل گرما و چه تو فصل سرما صدق میکنه.
من مدرس زبانم، واقعا گاهی اوقتا بابت عدم توجه بعضی زبان آموزا به نطافت شخصیشون سر کلاس یا دانشگاه در رنج و عذابم،
رومم نمیشه چیزی بهشون بگم...
مسئله اینه که بعضی از این دوستان بسیار به ظاهر خودشون میرسن و مشخصه که پول زیادی هم بابت لباس و ... خرج کردن، ولی نمیدونم چرا تو مسئله مهمی مثل حموم کردن انقدر خست به خرج میدن!!!!!
از دور بسیار خوش پوش و شیک، از نزدیک....!!!
پاسخ ها
mori
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
متن آقای پوریا عالمی کحا بود من ندیدم؟!!
Iran, Islamic Republic of
16:17 - 1394/07/16
" فرامرز خودنگاه هم با کت و شلوار 11 ایکس لارجِ طوسی رنگش، کرنومتر به دست آماده است تا سوت را بزند "
عالی بود :) منجر شدم!
پاسخ ها
عموی عادل
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
باشه عامو پنچرمون کردی تو رو به علی پاتو از رو زنگ وردار
کاربر مهربان
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
الان دیگه فکر کنم منهدم شدی ....
چند بار میگی بابا؟!!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
منجر شدی؟
منجر به فراموشیه مزمن شدی بیس بار کامنت میذاری
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
فکر کنم خواست بنویسه منفجر ..ف جا افتاد
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/07/16
خوبن اون دختر سفیده از گلا آویزون شده سرش گله مریم معصومی مهسا کامیابی خوبن خوشتیپن حرف نباشه اون که من میگم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اینقدر از قیافه مهسا کامیابی بدم میاد.. چهره باید طبیعی و معصوم باشه نه مثل اون و خیلیای دیگه..
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
مهسا جووون جیگره
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/07/16
" فرامرز خودنگاه هم با کت و شلوار 11 ایکس لارجِ طوسی رنگش، کرنومتر به دست آماده است تا سوت را بزند "
عالی بود :) منجر شدم!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دستت رو از روی ارسال بردار یه چیزی میگما
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
بسه بابا چن دفه میگی
Iran, Islamic Republic of
16:21 - 1394/07/16
مخاطبان محترم این صفحه از برترین ها
سلام
والا من دیگه خسته شدم جامعه هنری کشور عزیزمون ایران شبیه تگزاس شده اگه دیر بجنبیم این دفعه باید شاهد تصاویری باشیم که هنرمندان مرد و زن توی آغوش هم فرو رفتند از دولت هم آبی گرم نمیشه
بابا این جماعت دارن آبروی فرهنگمون رو می برن. آخه داشتن یه حجاب درست و حسابی (آقا چادر نشد طوریش نیست، پوشش رو درست کنن) این قدر مبتذل نباشن. والا من تا این عکسا از هنرمندان دیدم، دیگه هیچ سریالی نمی بینم جز جناب خان؛ نه خنداونه (چون آقا رامبد هم فقط توی خندوانه شعار میده حالا وضعیت اش بیرون از خندوانه جالبه)
حالا همه اینا گفتم که یه بگم
آقا بیاین یه کمپ راه اندازی کنیم و محترمانه از جامعه هنری تقاضا کنیم آبرومون توی صحنه بین الملل حفظ کنن آبرومون همون فرهنگ مون هست. هرکی موافقه مثبت بده هرکی موافق نیست هیچ کار نکنه
والسلام
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
حرفات قشنگ بودن باهات موافقم.
اسمت منو یاد عزیزی انداخت که خیلی وقته ازش بی خبرم . دلتنگش شدم.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
ببین سینا منم یه زمانی مثه تو فک میکردم ای بابا اینا که هیشکدوم حجاب ندارن ای بابا اینا چرا فلان جورن!
ولی بعدش تصمیم گرفتم به خودم نگاه کنم ببین خودت چقد عیب داری!
راس میگم بخدا کمترین شونم اینه که شهید همت فک کنم میگه که ما مقابل گناهای بقیه مسئولیم چون نتونستیم درست فکرمون رو رواج بدیم :)
در ضمن رامبد چیزیو میگه که بهش اعتقاد داره هیچوخ نمیگه حجابتون رو رعایت کنین خب چون حالا به هر دلیلی بهش اعتقاد نداره ولی حرفایی که میگه رو قبول داره
ابروی شمارم جز خودت کس دیگه ای نه حفظ میکنه نه از بین میبره
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1394/07/16
لیلی رشیدی هم شد بازیگر آخه!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
طفلک خیلی زشته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
کجا زشته
چی میگی توووو
دختر به این بانمکی با حالی
من با اینکه مث رضا گلزار خوشگلم ولی دوس دارم زنم این شکلی باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اتفاقا لیلی رشیدی بازیگر تئاتره ، و بازیگره خوبیه،من که ازش خوش میاد،به نظرم خیلی چهره اش شیرینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
نه تو خوبی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
به نظر منم خيلي دلنشينه . چطور اينقدر راحت به يه نفر ميگي زشت ؟؟؟؟؟؟
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
من شبیه بردپیت هستم و دوست دارم زنم شبیه به لیلی باشه.
اینجور نگاه نکن !
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1394/07/16
خوب بودشوهرمهساکرامتی چرااین شکلی؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
چ شکلیه
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1394/07/16
آخی . خداروشکر ازاول ودوم و...خبری نیست.کلاس تلگرام بالاترازاین حراست! !
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1394/07/16
- مریل استریپ خطاب به دخترش : چرا آرایش نمیکنی ؟
+ نیازی به آرایش دارم ؟
- مریل استریپ : هر زنی نیاز به آرایش داره.تنها زنی که به حدی خوشگل بود که میتونست آرایش نکنه الیزابت تیلور بود.که اونم یه خروار آرایش میکرد...!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
مریل استریپ اگه اینقدر مزخرف بود در 65 سالگی در هالیوود نمی درخشید . این لابد از مکالمات زنهای فامیل خودتونه !!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
الان بخندیم یا گریه کنیم!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
فک کنم به عنوان طرح تبلیغاتی به یه برند لوازم آرایشی ارائه اش بدی کلی بهت بابت این دروغ مبتکرانه پول بدن . دست بکارشو نذار نبوغت بی خودی به هدر بره، تو واقعا حیفی.......
سعید
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
چن کلمه هم از مادر عروس بشنویم
فرناز
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
فک کنم این دیالوگ یه فیلم باشه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
اين ديالوگ فيلم اگوست اورنج كانتي ه . فيلم خيلي قشنگيه .
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1394/07/16
وای توضیح عکس اخری النازحبیبی خیلی باحال بود مرسی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
وای مرسی
انگار چه چیز هیجان انگیزی گفته
یکم لحنتو درست کن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
یکم لحنشو درست کنه؟؟شما چرا اینقدر بداخلاقی مثل ناظمای مدرسه میمونی اه اه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
الان دلت خنک شد؟!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
وای مامنم اینا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دعوا دارین با هم؟؟؟ خوب میشین ایشالله
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
مامنم کیه؟ چقد زبان آدمای فرهیخته سخت و غیرقابل فهمه...
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
یه وقت نمیرید اگه اسمتونو بزارید .
انگار یه نفر داره با خودش بحث میکنه .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
عماد خان اسم نوشتن عقوبت داره . شخصا به این دلیل اسمم رو نمی نویسم که اون وقت بابت هر نظری که میزارم باید به یه عده جواب بدم که تو شماره قبلی چرا اون جوری نوشتم . یا چون یکی دوبار با چند نفر بحثمون بالا گرفته حالا هر دفعه بخوام درباره چیزی نظر بدم اونا میان و میخان دق دلیشون خالی کنن در نتیجه بابت یه نظر یه خطی که میشه نوشت و تموم شه بره باید به اندازه چند شماره بحث و جدل کنیم و حوصله بقیه رو سر ببریم.
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
مگه مجبوری با یه اسم بیای تا جواب پس بدی؟
حد اقل مشخص میشه کی با کی حرف میزنه .
بد میگم.
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
بعدشم سعی کن طوری حرف بزنی که حرفهای گذشتتو نقض نکرده باشی تا مجبورشی جواب پس بدی.
بد میگم؟
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1394/07/16
عاشق تيكه هاتم آقاى شاهين نياى گل =))
انصافا روحيه آدم عوض ميشه،هميشه بخاطر توضيحات عكسا طرفدار پر و پا قرص اين بخش بودم و هستم
چه خوبه كه هفته اى سه بار اين بخش رو دارين ;)
Iran, Islamic Republic of
17:26 - 1394/07/16
دمت گرم اقای شاهین نیا یه جا جمله ی باحالی گفتی فکر کنم کمتر کسی متوجه شده باشه افرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دیوانه زیاد شده ها
رویا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
آفرین باهوش ولی من فک نمیکردم روشن فکرا سلطنت باشن
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1394/07/16
تتلو سفیر صلح شد.!!!!!!
خیلی کشور صلح طلبی هستیم.سفیر صلح هم داشته باشیم.مرگ بر این .مرگ بر ان .خیلی کلمه زیبا و ارامش دهنده ای هستش هی تکرار می کنیم .از کلمه مرگ متنففففرم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
ما می گیم مرگ چون بهمون زور میگن اونا میگن صلح ولی بهمون ظلم می کنن ...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
ما کشور صلح طلبی نیستیم ؟؟؟!!!میشه بگی تا الان به کجا حمله کردیم ؟؟به کی ستم کردیم ؟؟حق کدوم کشور رو خوردیم ؟؟.....اینه که مقابل حرف زور ایستادیم میگیم مرگ بر ظالم معنیش اینه که صلح طلب نیستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

/
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
طرفداران همین تتلو یه مشت بچه عصبی بدهن اند بعد طرف شده سفیر صلح:) همه چی مون به همه چی مون میاد .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
یوزر 19:32 لایک
چقد سخن آدمای فهمیده و نکته سنج دلنشینه.
خوبیه ما که میگیم مرگ اینکه یه رو و یه زبونیم وحرف و عملمون یکیه . نکه جایزه صلح نوبل بگیریم و همزمان با پنبه سر ببریم.
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1394/07/16
تیکه ات به فرج الله سلحشور و برادر جهانگیر الماسی) عالی بود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
فک کنم دلیلشون از این عکس همین تیک انداختنشون بود
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1394/07/16
آقای شاهین نیا دوباره برگشی رو مود ها... این دفعه خیلی خوب بود عکسها و توضیحات...ضمنا من تو خیلی سایتا این عکسا و توضیحات شما رو دیدم که به اسم خودشون منتشر میکنن.. یه کاری بکنید خب
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اره به نظر منم خیلی خوب بود ..
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1394/07/16
برنامه شب کوک خیلی خوبه مخصوصا یغمایی و حیدری خیلی خنده دارهههه:))))))))))
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اتفاقا پوریا حیدری خیلی خوب وباسواده ..عزیزم گفتنای یغمایی رو مخه..
user
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اره دیگه منم میگم خیلی خوبهههه پوریا حیدری
یغمایی هم بانمکه خوب
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1394/07/16
عموی عادل اتفاقا همه رو دیدم.
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1394/07/16
سلام،دوستان خانم فکورصبورحرمت راتمام قد حفظ کرده،بازیگران همه خوبن اماخانم هابخدا قسم با حجاب اسلامی باشن هیچ لطمه ای به زیباییشون وارد نمیکنه چه بسا زیباترهم میشن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اصلا زن ایرانی با حجاب زیباتره!
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
جمله ات زیباست آفرین.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
یه سوال:
اگه پسرای ایرانی اینقدر زن با حجاب در نظرشون زیباست و براش حرمت قائل هستن . چرا تو 90% مواقع همین پسرا دختری رو برای ازدواج ترجیح میدن که زیبای ظاهر داشته باشه ولو اینکه حجابش کامل نباشه و یا اینکه این زیبای مرهون استفاده از لوازم آرایش و یا هنر دست جراحان باشه ؟
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
عزیز،انسان برای ازدواج بایدباعقل انتخاب کنه نه باچشم.اگه با چشم انتخاب کنه که ازرو شهوته وتوزندگی مشترک دچارمشکل میشه،امااگه باعقل سلیم انتخاب کرده که موفقه،همه زیبان چون نقاشی خداونده کسی نمیتونه عیب روکسی بذاره وشاید کسی که برا شما بدترین چهره رو داره برا دیگری بهترینه.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
به یوزر 19:52
تا حدودی حق با شماست ! اما همین پسر ایرانی همیشه ته دلش بابت ناموسش خواهد لرزید چون فطرتا و به خاطر مرد بودنش در مورد انتخابش به یقین صد در صدی نرسیده! من موارد زیادی رو دیدم که بالاخره یک پشیمانی گریبانگیرشان شده ولی چاره ای جز تظاهر به روشنفکری نداشته!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
عزیزان لطفا عقایدتونو برای خودتون نگه دارین شاید یکی دلش نخواد حجاب داشته باشه باید چیکار کنه؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
والا ما تو پسر ايروني چيزي كه ديگه نمي بينيم ناموس پرستي و غيرته . وقتي همسر شرعي و قانوني ش رو با بدترين نوع پوشش بيرون مياره و طوري كنارش قدم ميزنه انگار قله اورست رو فتح كرده ديگه نميشه بهش گفت باغيرت .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
به یوزر 1:24
تو هم عقیدتو برا خودت نگه دار!
Iran, Islamic Republic of
19:02 - 1394/07/16
وای مرررررسی که از باربد بابایی عکس گذاشتین فکر نمی کردم اینقدر زود این کار و انجام بدید.. برنامه شب کوک عاااالیه مخصوصا با اجرای بامزه باربد....
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1394/07/16
عکس آشا محرابی چقدر قشنگ شده!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
خودش که زشته ... با اون کله بزرگتر از بدنش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
یوزر 23:19 خیلی ظاهر بینی! هنرشو ببین لطفا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
فكر كنم همين يوزر 23:19 ه كه به همه ميگه زشت ! خودت چه شكلي هستي حالا يوزر جان ؟؟؟؟؟
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
اوهوم قشنگه
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1394/07/16
اون قسمتی که گفتی"روحشان شاد"خیلی حال کردم.قشنگ جمع بستیشون
پاسخ ها
mori
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
صداشو در نیار
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1394/07/16
یاحا کاشانی عااالی بود
Iran, Islamic Republic of
19:38 - 1394/07/16
الناز می خواست با این نقشش یه مقدار تجدید خاطره کنه ..خخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
دریا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
سریال روزگار قریب دیدی؟خخ
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1394/07/16
واقعا متاسفم برای خودم که از دانشگاه علامه فارغ التحصیل شدم. سحر قریشی شده سفیر فرهنگیشون؟؟!!!!!!!!!!!! تعریف دوستان از فرهنگ چیه خب؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1394/07/16
ادمین جان ....اون عکسی که گفتید عوامل خندوانه و رامبد جوان و و... رو چه کسی به اشتراک گذاشته؟
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1394/07/16
فکر نکنم سوار موج سریالی شده باشن..اقا خانم سنگی موجش کجا بود؟!!! اصلا کسی هست فیلم درپیت اقا و خانم سنگی رو نگاه کنه؟؟؟!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1394/07/16
به آقای بهمن هاشمی بفرمایید واسه یه مجری خوب هیچ چیز ازسواد بهتر نیست.احتمالا صخره مد نظرشون بوده نه سخره. چون دومی به معنی مسخره هست.
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1394/07/16
اتفاقا خیلی بهتره صورت لاغر دوست داری آقای مثلا نویسنده
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1394/07/16
بعضی خانوما خیلی خانومن ومن عاشقشونم مثل رویا تیموریان .افسانه بایگان.هنگامه قاضیان.ساره بیات.بهنوش طباطبایی.طناز طباطبایی.نیکی کریمی.ترانه علیدوستی.مهتاب کرامتی .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
تگار جواهریان رو با بهنوش طباطبایی عوض کن
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اره نگار رو یادم رفته بود
سمیه
-
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
معیار خانوم بودن چیه واقعاً؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1394/07/16
اونی که کنار مهدی رخمتی وایستاده آرش برهانی نیست
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
عکس پایینیشو گفته
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1394/07/16
نظرم حذف کردن بچه ها وگرنه خیلی چیز باحالی گفتم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
اره میدونیم تو خیلی باحالی
Iran, Islamic Republic of
20:11 - 1394/07/16
آدری هیپرون بانوی زیبای من!
پاسخ ها
سمیه
-
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
کی هست؟
ماجرا چیه؟
Iran, Islamic Republic of
21:29 - 1394/07/16
سلام حالا دفعه پیش که عکس علی ضیا روگزاشتید چندنفرگفتن بهش کاش میمردو متظاهرو دروغگو عکسش ونزارید و ازین حرفا....شما چرا گوش میدید داداش من!!!!لطفا عکس علی ضیارم بزار خیلی ها برعکس اونا از زنده بودنش خوشحالن و به صداقت وپاکیش ایمان دارن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
حالا علی ضیا کی باشه که بهش ایمان داری؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1394/07/16
20 تا غیر قابل انتشار آخه چرا ؟؟یکی اش نظر خودم بود مگه من چی گفته بودم؟ زیر کامنت کسی که گفت ما صلح طلب نیستیم نظر گذاشتم ...شاید می خواستین جو سنگین نشه..
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1394/07/16
روحشان شاد؟!!!
بیست تا کامنتم که غیر قابل انتشارن فک کنم مربوط به همین باشه نه؟
Iran, Islamic Republic of
23:55 - 1394/07/16
غروب های غریب
دراین رواق نیاز
پرنده ساکت وغمگین،
ستاره بیمارست
دو چشم خسته ی من
در این امید عبث
دو شمع سوخته جان همیشه بیدارست
تو نیستی که ببینی!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
خب که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
یکی از اقوام مفقودی منا بودن داشتم این صفحه رو میخوندم خبر رسید که پیکرشون شناسایی شده نمی دونم این شعر نوشتم همین
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1394/07/17
before و after باید تو عکس الناز حبیبی جا به جا میشد!
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1394/07/17
"روحشان شاد" رو دمت گرم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
اصلا هم خوب نبود
سمیه
-
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
خیلی هم مسخره بود
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1394/07/17
اقای شاهین نیا مثل همیشه عالی بود
مرسی
Iran, Islamic Republic of
13:53 - 1394/07/17
اقای شاهین نیا یعنی به حمله موشکی روسیه الان انتقاد کردی؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:09 - 1394/07/17
مارال فرجاد جان عزيز، چه آرایشت ملایم،کمی غلیظ تر بود، بهتر بود، الان شدی مث اجنه، ولی اون موقع میشی مث پریا
Iran, Islamic Republic of
18:29 - 1394/07/17
یه چن وقت بود کامنت نزاشته بودم دلتنگم شدید بزارید تجدید خاطره کم
عشق است عشقم مازیار فلاحی
Iran, Islamic Republic of
01:06 - 1394/07/18
افرین به خانم زهره فکور صبور با اون حجاب ومتانتی که تو عکس داره. بقیه اون خانمهای مثلا هنرمند, فکر میکنند هنر یعنی خود نمایی. درود به روان شهدا که جونشون رو دادن تا ما در امنیت باشیم
Iran, Islamic Republic of
04:28 - 1394/07/18
سلام دوستان
جوان بیکار وطن ترک وطن کرد!
برام دعا کنید!
:)
پاسخ ها
sara
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
بودی حالا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
خدا به همراهت!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
خوش بحالت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
هرجاميري انشالا شاد و سلامت باشي . جاي مارم خالي كن .
سمیه
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
حالا کجا میری؟؟؟؟؟؟؟
elaheh
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
چه ربطی داشت اینجا؟؟؟؟ میری دنبال عاطفه نوری یعنی ؟؟؟؟ :) بای بای
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1394/07/18
فقط شراره رخااااااااااااااااااااااااااااااااااام
عشقه
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1394/07/18
این هانیه غلامی چی درمورد خودش فکر میکنه بابا همه مو دارن چرا میخوای موهات نشون بدی مگه کمبود داری دختر
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1394/07/18
ای من بدم می آد از این هانیه غلامی
پاسخ ها
سمیه
-
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
آی گفتی
Iran, Islamic Republic of
18:59 - 1394/07/18
آقا تو رو خدا یکی به من بگه این هانیه غلامی،مهسا کامیابی و مریم معصومی کی هستن؟ من فقط عکسهاشون رو تو این سایت میبینم
Iran, Islamic Republic of
09:31 - 1394/07/19
یدونه هم از عکس های سلفی من بزارید خوب چی میشه؟ به خدا راه دوری نمیره :D حالا چون معروف نیستم نباید عکس منو بزارید؟ شما عکس منو بزارید قول میدم بعدا معروف بشم :((
پاسخ ها
emad
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
شما اول یه اسم برا خودت انتخاب کن گناه داری بعد.....
Iran, Islamic Republic of
10:11 - 1394/07/19
این سری خیلی خوب و پر از انرژی بود .....لاااییییک
-
15:52 - 1394/07/19
بانو ...!
محرم نزدیک است،
فقط به احترامش شمشیر آرایشت را غلاف کن.
پاسخ ها
حسین
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
سلام،آقاازت راضی باشه.
Netherlands
07:04 - 1394/07/21
اینها چقدر به پیشرفت فرهنگی ایرانی اسلامی ما کمک کردند؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج