حسن زاده: حاشیه در فوتبال پولساز است
۲۵۵۹۴۶
۲۵ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۸
۸۴۰۵ 
رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه در فوتبال حاشیه پولساز است و بر این اساس رسانه ها به حواشی بیشتر می پردازند و اصل ماجرا را رها کرده اند.
خبرگزاری ایرنا: رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه در فوتبال حاشیه پولساز است و بر این اساس رسانه ها به حواشی بیشتر می پردازند و اصل ماجرا را رها کرده اند.

اسماعیل حسن زاده در نخستین همایش آسیب شناسی داوری فوتبال ایران که در دانشگاه تربیت معلم شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: پیشکسوت در فوتبال کسی است که الگو باشد. پیشکسوتی که کسوت را رعایت نکند به آن نمی توان پیشکسوت گفت.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: متاسفانه در فوتبال حاشیه پولساز است و بر این اساس رسانه ها به حواشی بیشتر می پردازند و اصل ماجرا را رها کرده اند.

وی با بیان اینکه داوران نیز مانند سایر مردم می توانند طرفدار هر تیمی باشند، افزد: داور در وسط زمین و میدان، فقط باید طرفدار تیم داوری باشد.

حسن زاده با تاکید بر اینکه قوانین انضباطی فیفا حامی داوران است، گفت: این در حالی است که در ایران بازیکنان حق دارند علیه داور مصاحبه کنند اما این حق به داور داده نمی شود.

رییس کمیته انضباطی فوتبال گفت: در حوزه ابلاغ در کمیته انضباطی و بحث مدیریت زمان مشکلاتی وجود دارد که سعی می کنیم آن را برطرف کنیم.

وی به صدور جریمه های نقدی برای خاطیان اشاره کرد و گفت: به طور قطع اگر جریمه نقدی بازدارنده باشد آن را به صورت پلکانی برای موارد بعدی افزایش می دهیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج