اعلام نتایج جشنواره «بانک محبوب من»
۲۵۶۹۲۴
۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۹
۱۱۰۵۳
اختتامیه جشنواره بانک محبوب من در باغ موزه هنر ایرانی و با شرکت مدیران ارشد بانکی کشور برگزار شد.
برترین ها: اختتامیه جشنواره بانک محبوب من در باغ موزه هنر ایرانی و با شرکت مدیران ارشد بانکی کشور برگزار شد.

مدیران ارشد بانکهای ملت، سامان، پاسارگاد، صادرات، شهر، آینده، قوامین، حکمت ایرانیان و کارآفرین حضور داشتند.

همچنین برخی مسئولین سازمان فناوری اطلاعات نیز در این مراسم شرکت کردند، آقای سلجوقی عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات، آقای همدانلو سرپرست معاونت توسعه صنعت فناوری اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات و آقای نوروزی مدیرکل حراست فناوری اطلاعات بانک مرکزی از حاضرین در این مراسم بودند.

فعالان بخش آی تی کشور از جمله آقای حمید محمدی مدیرعامل دیجی کالا، آقای محمودزاده مدیر مجموعه کارزار، مهندس طباطبایی مدیرعامل شرکت رایانمهر و سایت ای شارژ نیز از دیگر مهمانان اختتامیه بودند.
 
اعلام نتایج «جشنواره بانک محبوب من»

در این مراسم دکتر نیماامیرشکاری و استاد شعبانعلی به سخنرانی در خصوص بازاریابی در بانکها و بازاریابی محتوا پرداختند.

روشهای نوین بودجه بندی و بازاریابی در بانکها از محورهای صحبتهای مهم دکتر امیرشکاری – معاون پژوهشی موسسه پولی بانکی بانک مرکزی – بود.
 
اعلام نتایج «جشنواره بانک محبوب من»

استاد شعبانعلی، در خصوص بازاریابی محتوا در دنیای مدرن تبلیغات و کاربرد آن برای بانکهای کشور صحبتهای مهمی ایراد کردند.

ایشان ضمن بررسی مدلهای جدید تبلیغات در دنیا، از مدل نوین و سه مرحله ای ACC در تبلیغات محتوایی و کاربرد آن در تجهیز منابع بانکها صحبت کردند.
 
اعلام نتایج «جشنواره بانک محبوب من»

آقای سیدمحمد میرجعفری دبیر دومین جشنواره بانک محبوب من  نیز در ادامه، در خصوص نحوه برگزاری جشنواره و همچنین دلیل برگزاری مراسم اختتامیه توضیحاتی ارائه کردند.

دبیر جشنواره بانک محبوب من خاطرنشان کرد: جشنواره بانک محبوب من، باهدف تعیین محبوب‌ترین بانک‌ها ازنظر مشتریان شبکه بانکی برگزار شد و طی آن مشتریان با امتیازدهی به بانک موردعلاقه‌شان، بانک‌های محبوب را انتخاب کردند.

وی افزود: این جشنواره با همکاری سایت‌های بانکی و دیجی کالا برگزار شد و مشتریان از 13  شهریورماه تا 10 مهرماه سال فرصت داشتند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانیhttp://festival.banki.ir  در این نظرسنجی شرکت کنند.
 
اعلام نتایج «جشنواره بانک محبوب من»

میرجعفری در خصوص آمار شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی گفت: 70 درصد آقایان و 30 درصد خانم‌ها در این نظرسنجی شرکت کردند و 50 درصد شرکت‌کنندگان بین 25 تا 35 سال،20 درصد بین 35 تا 45 سال، 20 درصد بین 18 تا 25 سال و 10 درصد بالای 45 سال بودند.

وی در خصوص حضور استان‌ها در این جشنواره گفت: بیشتر شرکت‌کنندگان از تهران و سپس به ترتیب استان‌های خراسان رضوی، اصفهان، فارس، آذربایجان شرقی، البرز و مازندران بودند.

در این جشنواره بانکهای ذیل حائز رتبه های برتر شده و تندیس زرین بانک محبوب من را از دست مهندس محمودزاده دریافت کردند:

محبوب ترین بانکهای کشور :
ملت، سامان، پاسارگاد

انتخاب اول مشتریان بانکی برای افتتاح حساب :
بانک سامان

برترین بانک در حوزه خدمات الکترونیکی :
بانک ملت

برترین بانک در حوزه آموزش مشتریان :
بانک پاسارگاد

برترین شعار بانکی :
بانک شهر
 
اعلام نتایج «جشنواره بانک محبوب من»

رئیس اداره روابط عمومی بانک سامان، آقای فرنود حسنی پس از دریافت تندیس بیان کرد: این جایزه از آن جهت برای من اهمیت زیادی دارد که 25 هزار نفر از مردم با رای خود ما را شایسته دریافت این تندیس دانسته اند، مردمی بودن این جشنواره تندیس را حائز ارزشی بدون قیمت می کند.

در پایان مراسم کاتالوگی حاوی آمارهای دقیق جشنواره به مدیران بانکی ارائه شد.

شایان ذکر است، گزارش تحلیلی عملکرد هر بانک نیز از سوی دبیرخانه و در یک گزارش 100 صفحه ای کاربردی به بانکهای متقاضی ارائه خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج