دوئل عشقی مواد فروشان رنگ خون گرفت
۲۶۰۹۵۱
۱۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۴
۲۹۳۳۱ 
دوئل عشقی دو مواد فروش در جنوب شهر تهران بر سر زن تبهکاری، با کشته شدن یکی از آن دو نفر به پایان رسید.
خبرگزاری مهر: دوئل عشقی دو مواد فروش در جنوب شهر تهران بر سر زن تبهکاری، با کشته شدن یکی از آن دو نفر به پایان رسید.

دوازدهم تیر ماه، وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان شوش شرقی کوچه تن زاده از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۵۹ بی‌سیم اعلام شد.

با حضور عوامل کلانتری و بررسی‌های اولیه مشخص شد فردی به نام داوود (۳۵ساله) بر اثر اصابت ضربات چاقو به قسمت سینه به قتل رسیده و ضارب از محل متواری شده است.

به دنبال تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پس از حضور کارآگاهان اداره دهم در محل جنایت مشخص شد که درگیری منجر به قتل در حیاط یک واحد مسکونی صورت گرفته و لذا به تحقیق از صاحبخانه پرداختند.

صاحبخانه به نام معصومه در اظهارات اولیه مدعی شد: دو نفر (قاتل و مقتول) در داخل کوچه درگیر شده بودند؛ من نیز با توجه به صدای درگیری از خانه بیرون آمده بودم تا ببینم در داخل کوچه چه خبر است که ناگهان آن دو نفر درگیری خود را به داخل حیاط خانه من کشاندند و یک نفر از آنها دیگری را با چاقویی که در گوشه حیاط خانه افتاده بود به قتل رساند؛ من هیچکدام از آنها را نمی‌شناختم.

با توجه به اظهارات معصومه (۴۵ ساله) کارآگاهان اداره دهم ضمن انجام هماهنگی با مقام قضایی، معصومه را دستگیر و برای انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل کرند. در همان تحقیقات اولیه و با بررسی سوابق معصومه مشخص شد که وی از مجرمین سابقه‌دار با ۷ بار سابقه دستگیری است که بارها به اتهام ارتکاب جرایم مختلف همچون درگیری با مأموران، سرقت، نگهداری اموال مسروقه، سرقت، راه اندازی خانه فساد و...، دستگیر و روانه زندان شده است؛ همزمان و با بررسی سوابق مقتول مشخص شد که او نیز دارای سابقه دستگیری به اتهام سرقت و مواد مخدر است.

به دنبال به دست آمدن سوابق معصومه و تحقیقات پلیسی به عمل آمده مبنی بر تردد مقتول به خانه معصومه، بار دیگر تحقیقات از معصومه در دستور کار قرار گرفت؛ این بار معصومه که در برابر اطلاعات دقیق کارآگاهان چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت، ضمن معرفی قاتل به تشریح زمان درگیری قاتل و مقتول پرداخت.

معصومه در اظهارات جدیدش به کارآگاهان گفت: من و داوود از چندی پیش تصمیم گرفته بودیم که با یکدیگر ازدواج کنیم اما قاتل به نام سیروس که به واسطه خرید و فروش موادمخدر با وی آشنا شده بودم و از چندی پیش به من اظهار علاقه می‌کرد با اطلاع از این خبر، از من خواست تا از این تصمیم منصرف شده و حتی ارتباط خود با داوود را قطع کنم اما من تصمیم خودم را برای ازدواج با داوود گرفته بودم؛ از سوی دیگر با توجه به آنکه سیروس همیشه مرا تحت نظر داشت و حتی مرا تعقیب می‌کرد تا مانع از ملاقات من و داوود شود، در روز درگیری، با اطلاع از حضور داوود در خانه، به منزل من آمد و در حیاط خانه با داوود درگیر شد؛ در حین درگیری، سیروس با چاقویی که در گوشه حیاط افتاده بود ضربه‌ای را به سمت داوود پرتاب کرد و به سرعت از محل متواری شد؛ داوود نیز روی زمین افتاد. من هم بلافاصله به داخل کوچه آمده و از همسایگان درخواست کمک کردم.

با شناسایی دقیق قاتل به نام سیروس (۳۴ ساله) و بررسی سوابق وی مشخص شد که او نیز مانند معصومه و مقتول از مجرمان سابقه‌دار در زمینه سرقت و موادمخدر است که پس از ارتکاب جنایت، از محل سکونتش در منطقه دروازه غاز متواری شده بود.

اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه متهم ادامه داشت تا سرانجام مخفیگاه متهم در غرب کشور شناسایی شد؛ کارآگاهان اداره دهم با اخذ نیابت قضائی به غرب کشور اعزام شده و موفق به دستگیری سیروس در روز هفتم آبان شدند؛ سیروس پس از انتقال به اداره دهم، با تأیید اظهارات معصومه، صراحتاً به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

سرهنگ کارآگاه آریا حاحی زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر به خبرنگار مهرگفت: با توجه به اعتراف صریح سیروس مبنی بر ارتکاب قتل عمد، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضائی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج