تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)
۲۶۲۰۹۸
۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۱
۳۶۹۸۴ 
این مطلب شامل معرفی رستوران های ایرانی ای است که بهترین خدمات و خوشمزه ترین غذاها را اعم از انواع کباب های ایرانی، خورشت ها و خوراک های خوشمزه و سایر جزئیاتِ لذیذ از ذائقه بینظیر ما ایرانی ها در اختیارتان قرار خواهد داد.
برترین ها: به جذاب ترین بخش سفر شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم؛ یعنی غذاهای خوشمزه و رستوران های خوب ایرانی! قصدمان این بود که این بخش از شکم گردی، شروع این سری مطالبمان باشد ولی به دلیل گستردگی و تعداد بالای این رستوران ها که منجر به 5 قسمتی شدن این مطلب شد، و همچنین وسواسی که در انتخاب بهترین ها بر اساس آرا دقیق و نکته بینانه ی مردم داشتیم باعث شد که امروز در خدمتتان باشیم.

همانطور که اشاره کردیم بخش «بهترین رستوران های ایرانی تهران» در 5 مطلب پشت سر هم آماده شده است و ترتیب چینش آن ها ارتباطی به امتیاز این رستوران ها و بهتر و بدتر بودنشان ندارد، بلکه فقط گزارشی در جهت معرفی این رستوران های خوب است که برایتان آماده شده است. این مطلب شامل معرفی رستوران های ایرانی ای است که بهترین خدمات و خوشمزه ترین غذاها را اعم از انواع کباب های ایرانی، خورشت ها و خوراک های خوشمزه و سایر جزئیاتِ لذیذ از ذائقه بینظیر ما ایرانی ها در اختیارتان قرار خواهد داد. با ما همراه باشید:

رستوران SPU

رستورانی لوکس و زیبا در یک باغ دیدنی در محله ای خوش آب و هوا در تهران. این ها مشخصات رستورانی است که قریب به اتفاق شکم باز ها ان را بهترین و باکیفیت ترین رستوران ایرانی محله تفریحی درکه می‌دانند. با انواع اقسام کباب ها و غذاهای ایرانی که با تیم گارسون های حرفه ای و با تمام تجملات و آداب یک رستوران لوکس برایتان سرو می‌شود. همان طور که در توضیحاتمان اشاره کردیم این رستوران برای کسانی که رعایت حال جیب خود را می‌کنند گزینه مناسبی نیست، بلکه برای کسانی است که دوست دارند حضور و خوردن یک شام خاطره انگیز در یکی از بهترین رستوران های ایرانی تهران را تجربه کنند.


شیشلیک های SPU بیشتر از سایر غذاهای موجود در این رستوران برای خود اسم در کرده اند، پس اگر مسیرتان به درکه افتاد و خواستید حضور در این رستوران را تجربه کنید، شیشلیک از اولویت های انتخابتان باشد. در حوالی SPU جای پارک به سختی یافت میشود، علی الخصوص اواخر هفته که درکه خیلی شلوغ می‌شود. پس آمادگی ذهنی برای معطل شدن هنگام یافتن جای پارک را با خود داشته باشید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: درکه، میدان درکه

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)رستوران البرز

نام رستوران البرز در بین بسیاری از مردم با عنوان بهترین و گرانترین چلوکبابی تهران شناخته می شود. البرز که کمتر کسی در تهران پیدا می شود که نام آن را نشنیده باشد شهرت زیادی بخاطر کبابهای 50 سانتی متری خود دارد. انواع کباب ها و چلوکباب ها، استیک، شنیسل و تعدادی غذای دریائی در این رستوران سرو می شود. اگر تصمیم به تحت تأثیر قرار دادن مهمانان خود را دارید به البرز بیشتر فکر کنید. البرز گزینه ای مناسب برای یک شب خاص است. شبی که می‌خواهید با بی رحمی تمام پول خرج کنید و تا ماه ها در بین دوستان و همکاران بگویید که "چند وقت پیش به رستوران البرز رفته بودم!".

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

 البرز بخاطر قدیمی بودن از آن دسته رستوران هایی است که به مرور زمان و مخصوصاً در سال های اخیر از محبوبیتش کم شده است، چون رستوران های خوب زیادی افتتاح شده که از لحاظ کیفیت چیزی کم از البرز ندارند و از لحاظ قیمت خیلی به صرفه تر هستند، ولی همین خاص بودن و تک بودنِ البرز است که باعث شده همواره مشتریان وفادار خود را داشته باشد و در لیست بهترین رستوران های ایرانیِ تهران قرار بگیرد.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: سهروردی شمالی، بالاتر از چهارراه شهید بهشتی، نبش کوچه نیکوقدم

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)رستوران موبی دیک

فریب نام فرنگی این رستوران را نخورید، موبی دیک (Moby Dick) یک رستوران قدیمی و سلف سرویس کلایسک است که سال ها در محله کریمخان به فعالیت مشغول است و کلی هوادار متعصب پیدا کرده است. همین که وارد موبی دیک شوید با صندلی ها و میزهای کاملاً ساده رو به رو خواهید شد که شاید در نگاه اول تداعی کننده رستوران های بین راهی برایتان باشد و توی ذوقتان بخورد، ولی همین که چشمتان به منوی بلند بالا و متنوع، تنور و شاطری که نان تازه میپزد و همچنین سلف سرویس هیجان انگیزش افتاد متوجه خواهید شد که به یکی از بهترین رستوران های تهران آمده اید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

طعم غذاها در موبی دیک بسیار نزدیک به غذاهای خانگی و مامان پز است که همین دلیل محبوبیت این رستوران شده است. یکی دیگر از دلایل موفقیت موبی دیک قیمت خوب و کاملاً منطقیِ این رستوران است که باعث میشود غذا نوش جانتان شود! به قول اکثر شکم باز ها، موبی دیک رستورانی است که هر تهرانی باید یک بار به آن برود! موبی دیک فقط ناهار دارد و در روزهای تعطیل باز نیست.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: کریمخان، خیابان سپهبد قرنی، چهارراه سپند، جنب بانک ملی، پلاک 198

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)رستوران شرف الاسلامی

رستورانی اصیل و خوش سابقه که خیلی ها آن را اولین چلوکبابیِ تهران میدانند. حاج حسن شرف الاسلامی که از تجار نامی دوره قاجار و پهلوی بود، در سال 1317 این رستوران را در قلب بازار تهران در جلوخان غربی افتتاح کرد و امروزه نزدیک به یک قرن است که همچنان بهترین است و برو بیاب آن روز ها را دارد. بی نظیر ترین ته چین ایران در این رستوران انتظار شما را میکشد تا به شما ثابت کند ته چین خوب یعنی چه! کباب های فوق العاده در کنار باقالی پلو با گردنِ هیجان انگیز و سایر غذاهای اصیل ایرانی در این رستوران با بهترین کیفیت پخت و تقدیم مشتریان میشود.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

شرف الاسلامی به خاطر سابقه و شهرتی که دارد، و همنین فضای شلوغ و پر رفت و آمد بازار، همیشه غلغله و پر از مشتری است، پس پیش از عزیمت به شرف الاسلامی باید خود را آماده ایستادن در یک صفِ بلند بالا که در انتهایش یک غذای خوشمزه منتظر شماست، کرده باشید. یکی دیگر از نکات جالب و جذاب شرف الاسلامی روش سنتی سفارش و تحویل غذا و استفاده از ژتون های فلزی است که برایتان جالب خواهد بود. پس هر وقت هوس بازارگردی کردید، چیزی بهتر از یک ناهار رویایی در قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین رستوران تهران نیست.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: خیابان 15 خرداد، بازار بزرگ، جنب جلوخان غربی، مسجد امام، ط.زیرزمین، سرای قیصریه، پلاک 7.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)خانه کباب شمرون

یکی از کبابسرا های موفق تهران در میدان تجریش که با سابقه کم خود توانسته خیلی از رقبای قدیمی تر را کنار بزند و یکی از محبوب ترین ها شود. فضای خوب و چشم انداز زیبایی که این رستوران از مبدان تجریش، خیابان ولیعصر و فضای امامزاده صالح (ع) دارد یکی از ویژگی ها مثبت این رستوران است. کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار نان داغ و سبزیجات خوشمزه یک روز خوب را برای شما در شمرون خواهند ساخت.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

سرویس عالی و برخورد مناسب با مشتری در کنار فضای دلپذیری که دارد، شمرون را بدون هیچ شکی در لیست بهترین رستوران های تهران قرار داده است. کباب بره، کباب لقمه گوسفندی، کباب خانواده و جوجه کباب با استخوان را در اولویت ها انتخاب خود در این رستوران قرار دهید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: میدان تجریش، ضلع شمال شرقی میدان.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

ادامه دارد...


مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
06:28 - 1394/08/14
ممنون این مطلبتون در مورد رستورانها خیلی عالیه
ممنون...
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج