سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟
۲۶۵۷۰۴
۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۴
۴۹۱۳۹ 
ازدواج مجدد و حاشیه‌ساز آزاده نامداری، برای ما بهانه‌ای شد تا با کمک هرایر دانلیان روانشناس و مشاور خانواده، احتمال موفقیت و شکست کسانی که به شیوه آزاده نامداری برای دومین‌بار تصمیم به ازدواج می‌گیرند را بررسی کنیم.
مجله سیب سبز - بهاره اسلامی: انگار عادت کرده‌ایم که آزاده نامداری را با خبرهایی جنجالی که درمورد ازدواج و عشق و شکست خوردنش به میان می‌آید، بشناسیم. درحالی که ازدواج آزاده نامداری و همسر اولش فرزاد حسنی، یک‌سال هم به طول نینجامید، پس از مدتی او بار دیگر تصمیم می‌گیرد شریکی برای زندگی‌اش انتخاب کند.

ازدواج مجدد و حاشیه‌ساز آزاده نامداری، برای ما بهانه‌ای شد تا با کمک هرایر دانلیان روانشناس و مشاور خانواده، احتمال موفقیت و شکست کسانی که به شیوه آزاده نامداری برای دومین‌بار تصمیم به ازدواج می‌گیرند را بررسی کنیم. اما پیش از خواندن حرف‌های این کارشناس، آنچه در رسانه‌ها درمورد زندگی عاطفی آزاده نامداری آمده بود را با هم مرور می‌کنیم.

سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

ازدواج دوم آزاده نامداری در اینستاگرام

دردسرهای ناخواسته شبکه های اجتماعی برای زندگی خصوصی آزاده نامداری، مجری محبوب و موفق

خبر ازدواج دوم آزاده نامداری از اینستاگرام مطرح شد آن هم در شرایطی که برخی از کاربران این شبکه اجتماعی ادعایی را مبنی بر ازدواج دوم آزاده طرح کردند. طرح این ادعا توسط یکی از کاربران سوال های بسیاری را برای هواداران آزاده نامداری مطرح کرد تا سرانجام این مجری معروف مجبور شد تا خبر ازدواج دومش را به صورت رسمی در صفحه اینستاگرامش منتشر کند.

اگر چه او خیلی زود این پست و پست های دیگرش را پاک و صفحه اینستاگرامش را غیرفعال کرد اما ارائه اطلاعات از زندگی خصوصی اش در این صفحه ها و هزاران کامنتی که درباره آنها مطرح شد موجب شد تا نیت و خوشحالی او از انتشار خبر ازدواجش در سایه این هجمه ها قرار گیرد. آنچه می خوانید مروری بر زندگی عاشقانه آزاده نامداری در دو سال گذشته است. در ادامه این مطلب دیدگاه کارشناسان درباره آثار سوء شبکه های اجتماعی و انتشار اخبار خصوصی در آنها را از دست ندهید.

حدود دو سال پیش

گرچه چند ماهی بود که شایعه ازدواج دو مجری جوان تلویزیون زبان به زبان می‌چرخید اما فرزاد حسنی، با خواندن شعری عاشقانه در یکی از برنامه‌های تلویزیونی به بی‌خبران، خبر این ازدواج را رساند. فرزاد حسنی در یک برنامه تلویزیونی شعری را به همسرش تقدیم کرد و به همین وسیله اعلام کرد که با عشق پای سفره عقد نشسته است.

حدود یک سال و نیم پیش

تصویر آزاده نامداری و فرزاد حسنی، روی جلد مجله ها چاپ می‌شود و رسانه‌های دیگر هم یکی پس از دیگری سراغ این زوج می‌روند تا داستان عشقش‌شان را منتشر کنند. نامداری اما در همان مصاحبه ها می‌گوید که اهل ثبات و آرامش نیست: «تکیه بر من، تکیه بر باد است. من حضور واقعی در زندگی هیچ کسی ندارم. وقتی زندگی خودم را با زندگی مثلا خواهرم مقایسه می‌کنم، می‌بینم که بله، من زندگی نرمالی ندارم و آدم‌های کمی هستند که این مدل زندگی و شخصیت را درک کنند. هر چیزی را غیرمنتظره دوست دارم.»

سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

حدود یک سال و چهار ماه پیش

خبر طلاق آزاده نامداری هم مثل خبر ازدواج‌شان در اسفند ماه1392 دهان به دهان می‌چرخد اما این دو مجری تلویزیونی آن را رسما تایید نمی‌کنند و حتی برنامه نوروزی تلویزیون را در کنار هم اجرا می‌کنند. مدتی بعد آزاده نامداری در گفت‌وگو با روزنامه صبا این موضوع را تایید می‌کند و می‌گوید: «آزاده نامداری که الان روبه‌روی تو نشسته قطعا زندگی‌اش آبستن یک اتفاق بوده و هر جوری هم که مدیریت کرده نتوانسته جلوی منظر بیرونی این اتفاق را بگیرد اما من اصلا سعی نمی‌کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش فرد دیگری بوده.

من می‌خواهم بگویم این اتفاق می‌تواند در زندگی هرکسی بیفتد. آدم‌ها می‌توانند خیلی خوب باشند ولی برای‌شان اتفاقات تلخ بیفتد. عکسش هم صادق است ولی در کل من معتقدم باید مسئولیت اتفاقی را که افتاده، بپذیریم. من مسئولیتش را برعهده می‌گیرم. من همانم، همان آزاده نامداری سابق. فقط یک کم بزرگ‌تر شده‌ام و بیشتر می‌دانم و بیشتر می‌فهمم.» آزاده نامداری در همین مصاحبه درمورد علنی نشدن خبر طلاقش تا آن زمان می‌گوید: «من یک زن کاملا سنتی ایرانی هستم و در مرام و ادبیات خودم و خانواده‌ام نیست که بروم جار بزنم «من جدا شده‌ام.»

حدود هفت ماه پیش

آزاده نامداری در پست اینستاگرامی که به فاصله‌ کوتاهی آن را از صفحه خود حذف کرد، عکسی از صورت و چشم کبود خود منتشر کرد و شرح آن را اینگونه نوشت: «متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم. اما دیگه باید... باید... این عکس مستنده و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودم و حالم رو رویت کردند... امروز به لطف دروغگویی ایشون، مستند من پخش نشد و هزار اتفاق تلخ دیگه... من الان سرپام، خوبم. زندگی می‌کنم. درس می‌دم. کار می‌کنم و دوباره زنده شدم.

متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده‌اش رو می سپره دست کسی که به نزدیک‌ترین شخص زندگی اش هم رحم نکرد، به تایید دوستاش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی می‌گم که از ایشون بت ساختند، بتی که به هیچ مسلکی پایبند نیست، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی! می‌دونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت می‌کنم به خدا... و خوشحالم که دیگه نمی‌بینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدت‌هاست حتی خودمم گوشش ندادم... والسلام.»

سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

حدود سه ماه پیش

درحالی که آزاده نامداری در یک مصاحبه که اوایل ازدواجش با روزنامه تماشا انجام داد، گفته بود: «تصورم از آینده‌ام این است که 10سال بعد من روانشناس شوم و یک تاک شوی خیلی خوب هم در تلویزیون داشته باشم. اگر روانشناس خوبی شوم دلم می‌خواهد سه تا کتاب هم بنویسم. در تصورم حتما مادر شدن هم وجود دارد و سه تا هم بچه دارم. هر سه دخترند به‌نام‌های گندم، خورشید و لیلی!» اما در کمتر از یک‌سال بعد از خوردن اولین مهر ازدواج در شناسنامه‌اش، به جمع مطلقه‌ها پیوست.

البته تنهایی آزاده نامداری زیاد هم طول نکشید و یک سال و چند ماه بعد از علنی شدن طلاقش، بار دیگر ازدواج کرد. ازدواجی که هر هفته منتشر کردن عکس گل‌های رز سفید در صفحه اینستاگرامش می‌توانست تا اندازه‌ای پیش‌بینی آن را برای دنبال‌کنندگان صفحه‌اش آسان کند.

حدود سه ماه پیش

خبر ازدواج آزاده نامداری، نه با یک مصاحبه شاد یا خواندن شعری توسط همسر جدیدش، بلکه با افشاگری همسر سابق سجاد عبادی منتشر شد. همسر اول سجاد عبادی، مهسا آبومگر، در متنی که در صفحه مجازی‌اش منتشر کرد، خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری نوشت: «آقاي سجاد عبادي! گل‌هايي كه هر سه‌شنبه برايش مي‌بردي از همان گلفروشي مي‌خريدي كه براي من هم در اين ٣سال خريدي؟! حرف‌هايي كه سر سفره عقد در گوشش گفتي از جنس همان حرف‌هايي بود كه در اين ٣سال در گوشم زمزمه كردي؟! راستي به او هم گفتي كه هميشه دوستش داري؟!

مردي كه سر قولش نماند مرد نيست، پس حساب من با تو هيچ.  خانم نامداري عزيز! بانوي حجاب و اخلاق و عفاف و شكستن حرمت‌ها، من سر زندگي‌ام بودم كه تو آمدي.  من بودم و تو آمدي. او ٢٢شهريور٩٤ از من جدا شد و تو ماه‌هاست كه از گل‌هاي رز سفيدت عكس مي‌گذاري و روزهاست كه آينه و شمعدان خانه مشترك جديدت را به نمايش گذاشته‌اي.  حساب تو و خانواده‌هايي كه از هم پاشيدي با خدا.»

حدود دو ماه پیش

تنها یک روز پس از انتشار ادعاهای مهسا آبومگر در صفحه اینستا گرامش ، آزاده نامداری پست های صفحه اینستاگرامش را پاک کرد و مهسا آبومگر هم عقب نشینی و صفحه اش را شخصی کرد تا عموم مردم به آن دسترسی نداشته باشند. نتیجه اینکه ادعاهای مطرح شده، بدون هیچ  پاسخ و توضیحی در مورد درستی یا نادرستی اش، در ذهن مردم ماند.سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

کارشناسان احتمال موفق شدن آزاده نامداری در این انتخاب را بررسی می کنند:

اگر شما هم مثل آزاده نامداری یک بار در زندگی عاطفی‌تان شکست خورده‌اید و می‌خواهید بار دیگر شانس‌تان برای خوشبخت شدن را امتحان کنید، حرف‌های هرایر دانلیان، روانشناس و زوج درمانگر را جدی بگیرید.

سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

تا مهر توی شناسنامه نخورده...

اگر چیزی به اسم ازدواج را مطرح می‌کنیم، درمورد اتفاقی حرف می‌زنیم که پس از عبور از یکسری مراسم خاص و دینی به زندگی کردن دو نفر زیر یک سقف ختم می‌شود. یعنی ما وقتی درمورد دو نفر که در دوران عقد به‌سر می‌برند اما دور از هم زندگی می‌کنند صحبت می‌کنیم، نمی‌توانیم ازدواج به این معنا را مطرح کنیم. حالا وقتی هم از طلاق صحبت می‌کنیم، تعریف‌مان اتفاقی است که گرچه به جدا شدن خانه دو نفر می‌انجامد اما یکسری مراسم قانونی و شرعی هم برای به‌سرانجام رسیدنش انجام می‌شود.

با این تعریف تنها جدایی فیزیکی دو نفر و در یک خانه زندگی نکردن‌شان را نمی‌توانیم به‌عنوان طلاق گرفتن‌شان به رسمیت بشناسیم و اگر آن دو مراسم خاصی که باید را به‌جا نیاورند یا به‌عبارت دیگر قانونی و شرعی  از هم طلاق نگیرند، حتی اگر مدت‌ها دور از هم زندگی کنند،‌ مطلقه به حساب نمی‌آیند. طلاق وقتی اتفاق می‌افتد که دو نفر نه تنها از جهت روانی، بلکه از جهت حقوقی و شرعی هم با هم ارتباطی نداشته باشند.

به خودتان فرصت بدهید

بعد از طلاق دو نفر باید به خودشان فرصتی برای رها شدن از اتفاق‌هایی که افتاده را بدهند. توصیه روانشناسان این است همه افرادی که جدایی را تجربه می‌کنند، حداقل 6ماه به فکر شروع ارتباط عاطفی دیگری نیفتند. باتوجه به آنچه گفته شد، تا 6ماه پس از جاری نشدن صیغه طلاق و قانونا جدا نشدن، افراد حتی درصورت طلاق عاطفی از همسرشان نباید به فرد دیگری دل ببندند. در این 6ماه آنها باید از فضای قبلی دور شوند و ببینند که چه احساساتی سراغ‌شان می‌آید. ببینند که اتفاق پیش آمده را می‌پذیرند یا نه، آرام می‌شوند یا نه و... این دوره استراحت حداقل 6ماه باید به طول بینجامد و بعضی‌ها باتوجه به شرایط و احساسات‌شان نیاز به دوره طولانی‌تری دارند.

سنگ‌ها را با خودتان وا بکنید

طلاق چه برای کسی که خوشحال است و تصور می‌کند از رنج‌هایی که می‌کشیده خلاص شده، چه برای کسی که آشفته به‌نظر می‌رسد، آسیب‌زاست. این آسیب را یک نفر با خشم نشان می‌دهد و یکی با بی‌تفاوتی. آدم‌ها باتوجه به شرایطی که در رابطه داشته‌اند، وضعیت فعلی و روحیات‌شان واکنش‌ها را به شیوه‌های متفاوت و با شدت متفاوت ابراز می‌کنند. واقعیت این است که وقتی دو نفر تصمیم به ازدواج می‌گیرند، هدفی را برای خود مشخص می‌کنند و نرسیدن به این هدف- که با طلاق اتفاق می‌افتد- آن دو را از نظر عاطفی،‌ ذهنی و اجتماعی دچار شکست می‌کند و این شکست –حتی درصورتی که فرد در دوره تاهل آزار زیادی دیده باشد- آسیب‌هایی را به‌‌همراه می‌آورد.

خودتان را خالی کنید

افراد در چنین شرایطی معمولا سه نوع عکس‌العمل هیجانی نشان می‌دهند؛ یا هیجان منفی زیادی را ابراز می‌کنند و به‌صورت خشم، حسادت، تنفر و... احساس‌شان را نمایش می‌دهند یا بی‌تفاوت دیده می‌شوند و می‌گویند این اتفاق برای‌شان اهمیتی نداشته یا دنبال تجربه احساسات‌شان می‌روند و به خود برای روبه‌رو شدن با واقعیت و مرور گذشته فرصت می‌دهند و پس از آن با کمک تجربه‌هایی که کسب کرده‌اند به آینده فکر می‌کنند. آنچه مهم است این است که افراد در نمایش احساسات‌شان افراط و تفریط نکنند، یعنی با خشم بیش از حد یا شادی بیش از اندازه که اشکالش را در واکنش‌هایی مثل جشن گرفتن برای جدایی می‌بینیم، احساسات خود را نمایش ندهند. ازدواج اتفاقی بسیار عاطفی است و ما بعد از درگیر شدن عواطف‌مان منطق را به آن اضافه می‌کنیم. شکست در چنین اتفاق احساسی دردناک است و هر کسی که در این شرایط قرار بگیرد به‌طور طبیعی باید با واکنش‌هایی، دردناک بودن این اتفاق و تاثیرش روی زندگی خود را ابراز کند نه اینکه با سکوت  یا ابراز خوشحالی، پذیرش موضوع و خارج شدن از بحران را برای خود سخت کند.


سرانجام ازدواج دوم نامداری چه می شود؟

رد پاها را پاک کنید


اینکه پای همسر سابق به زندگی شما و فردی که با او ازدواج کرده‌اید باز شود، می‌تواند به رابطه شما آسیب بزند اما آنچه احتمال این آسیب را بیشتر یا کمتر می‌کند، شرایط و ویژگی‌های شخصیتی شما و شکلی است که به رابطه‌تان داده‌اید. تصوری که می‌شود این است که حضور همسر سابق خشمگین، می‌تواند به رابطه تازه آسیب‌هایی بزند؛ باوجود این‌چنین آسیب‌هایی همیشه اتفاق نمی‌افتند و بعضی افراد رابطه‌شان را در مسیری هدایت می‌کنند که با این تنش‌ها صدمه نبینند. درواقع درست است که عوامل خارجی – در اینجا وجود یک فرد خشمگین و شکست خورده- می‌تواند روی هر رابطه‌ای تاثیر بگذارد، اما اگر پایه‌های رابطه محکم باشد، ‌انتخاب درستی کرده باشند و به آینده مشترک‌شان باتوجه به احساسات و البته در سایه منطق فکر کرده باشند، احتمال آسیب زننده بودن این عوامل خارجی کمتر می‌شود.

مشاوره طلاق را جدی بگیرید

اینکه همسر سابق به آینده کسی که با او زیر یک سقف زندگی می‌کرده و عواطفی درمورد او داشته واکنش نشان دهد، می‌تواند تحت‌تاثیر زمانی که از جدایی می‌گذرد، باشد. بعد از طلاق بلافاصله زندگی مستقل افراد شروع نمی‌شود. شاید اگر در کشور ما هم مشاوره طلاق رواج بیشتری می یافت و افراد قبل از نهایی کردن این تصمیم با کمک مشاوران و روانشناسان از عواطف و نیازهای‌شان باخبر می‌شدند، این واکنش‌ها هم کمتر می‌شد اما از آنجا که در کشور ما چنین شرایطی وجود ندارد، افراد بعد از جدا شدن یک دوره سوگواری را می‌گذرانند و ممکن است در این دوره گاهی با همسر سابق تماس بگیرند، خشم‌شان را به او نشان دهند یا از تصمیمی که گرفته‌اند ابراز پشیمانی کنند.

یکی از دلایلی که از افراد خواسته می‌شود تا 6ماه وارد رابطه تازه‌ای نشوند، بروز همین عواطف است که می‌تواند گاهی ناگزیر باشد. ابراز این عواطف می‌گوید هنوز ارتباط آن دو تمام نشده و افراد اگر مصمم به جدا شدن هستند، باید به خود و فرد مقابل برای تمام شدن رابطه کمک کنند. باتوجه به اینکه مدت زیادی از این جدایی نگذشته، می‌توان واکنش همسر سابق را طبیعی دانست. او هنوز از این اتفاق عبور نکرده و مدتی برای رسیدن به آرامش و پذیرفتن ماجرا به زمان احتیاج داد.

راه‌تان را جدا کنید

افرادی که باوجود داشتن فرزند طلاق می‌گیرند، ناگزیرند با هم تاحدی ارتباط داشته باشند. البته این ارتباط توام با احترام و از نظر عاطفی خنثی است. اگر دو نفر از فکر هم حال‌شان بد می‌شود، یعنی موضوع را برای خود حل نکرده‌اند. اینکه گاهی به یاد هم بیفتند و به هم فکر کنند و حتی از آنچه در گذشته اتفاق افتاده ناراحت شوند، کاملا طبیعی است اما اگر نسبت به هم خشم، احساس انتقام‌جویی و دلتنگی مهارناپذیری داشته باشند یعنی موضوع را برای خود حل نکرده‌اند و در شرایط مطلوب عاطفی به‌سر نمی‌برند.

کسی که جدایی را پشت‌سر گذاشته و با احساساتش روبه‌رو شده، خشم و نفرت را تجربه نمی‌کند و نیازی به انتقام‌جویی نمی‌بیند، او می‌پذیرد که یک اتفاق تلخ در زندگی‌اش افتاده، به هدفش نرسیده، اما می‌تواند از نو شروع کند و زندگی‌اش را بسازد؛ درحالی که اگر از این مرحله عبور نکرده باشد، حتی درصورتی که وارد رابطه تازه‌ای شود، نمی‌تواند هیجانات متعادل را نشان دهد و قضاوت مناسبی را درمورد احساسات خود و فرد مقابل داشته باشد و این موضوع بر رابطه تازه او هم تاثیر می‌گذارد و احتمال اشتباه انتخاب کردن یا ناکام شدن در این رابطه را هم بالا می‌برد.
انتشار یافته: 46
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
07:29 - 1394/08/25
به ما چه مربوطه زندگیشون چی میشه مگه داروغه هستیم چرا توزندگی مردم باید سرک بکشیم خلاف شرع نکرده ازدواج کردن قانونی،خدا کنه خوشبخت بشن نه اونا تمام جونا مگه قراره کسی که طلاق گرفت دیگه تشکیل زندگی نده؟
Iran, Islamic Republic of
07:45 - 1394/08/25
از نوشتن درباره زندگی مردم خجالت نمی کشید؟
پاسخ ها
bahram
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
درتمام دنیا این یک عرفه که مسائل خصوصی آدمای معروف عنوان میشه
-
08:08 - 1394/08/25
به شما چه ربطی داره در زندگی شخصی دیگران دخالت می کنید
Iran, Islamic Republic of
08:25 - 1394/08/25
به نظر من بجای پرداختن به مباحث بیهوده وزندگی شخصی افراد به مشکلات عدیده معیشتی واقتصادی وسلامتی مردم بپردازید . خلیلی ها خانم نامداری وفرزاد حسنی را نمی شناسند ...
Iran, Islamic Republic of
08:33 - 1394/08/25
خانم مهسا ابومگر مطمئن باش آزاده نامداری از زندگیش خیر نمیبینه چراکه پایه های ازدواجش برتخریب زندگی شما بوده .جالبه که این خانم تو تلویزیون درس اخلاق به مردم میداد.متاسفم براش
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
الان شما از کجا میدونی مهسا آبومگر راست گفته؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
دلیلی نداشت که مهسا آبومگر بخواد دروغ بگه.
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1394/08/25
چه عکس خوشگلی داره
از اینکه زود تونست خودشو جمع و جور کنه خوشحالم
Iran, Islamic Republic of
08:47 - 1394/08/25
نمی دونم چرا ولی من همیشه اخبار و مقالات مربوط به این آدم رو میخونم!! واقعا چرا؟!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
از بس پر حاشیه است! واقعا توان می خواد انقدر حاشیه داشتن
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1394/08/25
اخه زندگی خصوصی مردم بما چه! خیلی ما هنر داریم زندگی خودمونو درست کنیم!
Iran, Islamic Republic of
09:02 - 1394/08/25
بابا اینقدر مردمو بیخودی گنده نکنید.....
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1394/08/25
این آدم ارزششو نداره که اینقدر بهش پرداخته بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
بزرگترین درد اینه که این خانم شده الگوی حجاب وعفاف،صدا و سیما جای اینجور آدمهایی نیست
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1394/08/25
اومده اینجا کل مطالبو خونده بعد میگه اصلا به ما چه چرا از زندگی خصوصی مطلب مینویسید
خب نخون برادر من نخوووووون مگه داروغه ای!!!
فلان چهره مشهور انگشت میکنه تو دماغش عکس میگیره میذاره تو اینستا
اینکه دیگه زندگی خصوصی نیست که دیگه
درثانی خب سرک نکشششششش به این صفحات نکشششششششششش خب
Iran, Islamic Republic of
10:05 - 1394/08/25
جمع کنید خودتون رو طرف اومده میگه چرا تو زندگی مردم سرک میکشید مثلا میخواد بگه من خیلی به حریم خصوصی دیگران احترام میزارم این تحلیل از ازدواج مجدد بود و این که چکار متوان بعد طلاق کرد بهتره با دقت به متن نگاه کنیم در ضمن اون کسانی که در مورد زندگی خصوصی نظر میدن بهتره برن یه نگاهی به میزان خبر منتشر شده در دگر کشورها در مورد افراد مشهور بندازند نه آمریکا و اروپا همین ترکیه کسی که مشهور شد خواه نا خواه زندگیش عمومی میشه این یه قانون جهانیه بهتر مردم ما و هنرمندامون هم یکم یاد بگیرن
Iran, Islamic Republic of
10:12 - 1394/08/25
خیلی زشته که اینقدر دیگران را قضاوت میکنید به شما چه که این خانم چند بار ازدواج کرده... حالا چون یه چهره تلویزیونی هست باید مردم بشینن هی قضاوتش کنن. ... خجالت بکشید.
Iran, Islamic Republic of
10:19 - 1394/08/25
چ ربطی داره ب آزاده نامداری؟
اینکه شوهرش دست بزن داشت ب موفق بودن ازدواج دومش چ ارتباطی داره ؟
United States
10:30 - 1394/08/25
سلام
ببخشید ولی واقعا که همش ادعای مسلمونی میکنید
آبروی مسلمون و راحت میبرید تو زندگی شخصیش دخالت میکنید
واسه افزایش بازدید هر چرتی باید بنویسید ؟
واسه ناموس خودتون کسی مقاله بنویسه هم مشکل ندارید ؟
شرم بر نویسنده و شما که پخش کنندش هستی
به شما چ ربطی داره که زندگی این بدبختو کردید موضوع تحقیق
خدا عقلی بهتون بده
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1394/08/25
آخه به تو چه که کی با کی عروسی میکنه؟!!
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1394/08/25
واقعا ما اين مملكت هيچ موضوعي مهم تر از اين خانوم نداريم كه در سايت ها تيتر شود.
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1394/08/25
اینا که اسمشونو میاری کیستند؟؟؟؟؟؟؟؟
برای من مهم خانواده ام هستند یعنی همسرم که بهم لیست خرید میده با شرمندگی نمیتونم تهیه کنم
مهم دختر 14 سالمه که با این حال که بزرگ شده و پالتوی زمستونیس براش کوچک شده و من نمیتونم لباسی جدید براش بگیرم
مشکل من و امثال من ایناس نه زندگی خصوصی دیگران
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1394/08/25
واقعا اینهمه دقت و ریزبینی در مورد زندگی یه خانم چه لزومی داره؟؟؟
که هرکسی هم که چیزی نمیدونسته کامل بفهمه؟؟
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1394/08/25
پریسا جون شما هورمون کنجکاوی !!!! در بدنت زیاد ترشح میشه عزیزم:))))))
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1394/08/25
واقعا خجالت آوره. حرفاتون رو بدون سرک کشیدن تو زندگی مردم هم می تونین بزنین ولی احتمال میدین کسی نخونه برا همین میاین اسم چن تا آدم معروف رو میارین که آمار بازدیدتون بره بالا.

بعدا میگن طرف چرا مصاحبه میکنه؟ خوب یه بند تهمت و ... می شنوه مجبور به شفاف سازی میشه.

در ضمن اون مصاحبه ای که توش خانم نامداری گفته بود میخواد 3 تا دختر داشته باشه مال 10 سال پیشه! که هرجن وقت یه بار نشریات زرد میان یه تیکه هایی از اون رو انتخاب می کنن و به خودشون اجازه میدن شخصیت افراد رو تحلیل کنن.
پاسخ ها
خاطره111
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
حرف جالبی زدی.میشد همین مطلب رو بدون اشاره به فرد خاصی منتشر کرد.
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1394/08/25
امیدوارم با رضایت کامل خود ایشون این مطالب و نوشته باشین حالا برای درک بهتر مطلبتون نیاز به این همه مثال نبود
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1394/08/25
براي من سواله كه اين خانم الان براي كپي پيس كردن اين مطلب از نت حق التحرير هم گرفته؟!! نه واقعا برام سواله بخدا!!!
Iran, Islamic Republic of
23:04 - 1394/08/25
میشه از خوندن نظرات کاربران این رو دریافت که بیشترشون اصولن فقط قسمت اول این مطلب رو خوندن.وتلاش نویسنده این مطلب برای این که یه موضوع روانشناسی رو با یه بهونه ی پرجذبه پرمخاطب کنه تقریبن میشه گفت بی نتیجه بوده.خسته نباشی بهاره اسلامی.خدا قوت پهلوان.
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1394/08/25
تیتر مطلب با متن همخوانی نداشت.مطلب خوبی نبود .
پاسخ ها
خاطره111
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
میشه گفت تا حدودی همخوانی داشت ولی اشاره جالبی نبود.
Iran, Islamic Republic of
06:49 - 1394/08/26
واقعا این همه ریز شدن درزندگی دیگران چه معنائی دارد؟
Iran, Islamic Republic of
07:22 - 1394/08/26
به نظرم هیچی اتفاقی نیس
هر دستی بدی همان دست پس میگیری
فقط خدا اخر عاقبتمان را به خیر کنه
Iran, Islamic Republic of
08:26 - 1394/08/26
باسلام .
چرا بعضی ها علاقه دارند تا درزندگی خصوصی دیگران تجسس کنند؟؟؟؟
بعضی ها میگویند چون مجری تلوزیون بوده این اجازه را حتما دارند . بنظر من نداشتن قدرت سیاسی یک خانم را نشان میدهد که چطور مورد هجوم قرار میگیرد .
بنظر من اگر این خانم ازدواج اولش موفق نبوده انشاء الله در ازدواج دومش موفق خواهد بود و از تجربه قبلی استفاده خواهد کرد .
کسانی هستند معروفتر از این خانم تا حالا بیش از ده ها زن گرفته اند چرا کسی حرفی از انها بمیان نمی اورد ؟؟؟؟
مگر ازدواج جرم است؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1394/08/26
به شما چه تو زندگي ديگران دخالت مي كنيد
Iran, Islamic Republic of
09:37 - 1394/08/26
به خدا قسم این خانم اونقدرها ارزش بحث رو نداره


ولش کنید دیگه مگه این کیهمن درگیر جنگ با داعشم نه زندگی مردم
Iran, Islamic Republic of
11:24 - 1394/08/26
اون خانوم ببینه تو زندگی واسه همسرش چی کم گذاشته که خواسته که بقیه راهو باکسی دیگه ادامه بده بنظر من چرا نفرین .شما هم کم نیار زندگی جریان داره به لطف خدا.
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1394/08/26
گناه داره اونم حق زندگی داره

بیایید بهش حق بدیم

والا شوهر کمه خخخخخخ
پاسخ ها
محمود
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
تقصیر ما چیه
میخوایم زن بگیریم ولی بیکاریم
پول نیست
خونه نیست
چی چی هست
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1394/08/26
شمارو بخدا اینقدر تو زندگی مردم سرک نکشید . چرا اینقدر تجسس توزندگی مردم میکنید . شاید اگه فضولیها کم بود عاقبت ازدواج اول خانم نامداری به جدایی نمیرسید . اجازه بدید بنده خدا از ازدواجش خوشحال باشه و لذت ببره . اینقدر دخالت نکنید و سرک نکشید به زندگیش .
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1394/08/27
والا كسي سرك نميكشه؛ شما توي اينستا دنبال كار خودت هم كه باشي متوجه اين اخبار ميشي؛ وقتي خود خانوم مياد تمام زير و بم زندگي اش رو با مستندات ميزاري توي صفحه اينستاگرام؛ ديگه از مردم چه انتظاري داري؛ اين سرك كشيدن نيست؛
Iran, Islamic Republic of
13:28 - 1394/08/27
1.ببخشید،سرک کشیدن در زندگی مردم، زمانی است که خود فرد هم دوست نداشته باشد، مسائل خصوصی او جایی مطرح شود.
2.فکر می کنم خیلی ها متن را دقیق نخوانده اند.
3.اتفاقا متن خوبی بود.
4.کسانی که به هر دلیل درست یا نادرست دست به متارکه می زنند، نباید بلافاصله و احساسی تصمیم به ازدواج دوباره بگیرند.
5.تجریه ثابت کرده که این نوع ازدواج ها در اکثر مواقع با شکست روبرو شده.
با تشکر از شما.
United States
14:27 - 1395/03/16
قبلا ازش خوشم میومد فکر میکردم خیلی آرام و متینه بعد دیدم نه اینطوریام نیست . دیگه ازش خوشم نمیاد .
Iran, Islamic Republic of
17:39 - 1398/04/19
با سلام و درودی معطر به عطر ادب. کتاب کتاب ارزشمند: تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و... جلد اول برای همه ی نسلها به ویژه جوانان جویای خوشبختی و جلد دوم که بیشتر ویژه زنان و مادران گرامییست به امراجعه و یا نام کتاب را جستجو نمایید. لطف نموده نظر يا پرسش خود را در سايت بنويسيد. با تشکر. از مشهد مقدس تقدیم به هموطنان بزرگوار اهل ادب و علم و هنر، که همواره به سعادت و تندرستی خود و نسل آینده ی خویش می اندیشند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج