مانع بزرگ قرمزها برای لغو محروميت سوشا
۲۷۰۹۷۶
۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۷
۱۰۱۶۲ 
پرسپولیسی‌ها برای به توافق رسیدن با مدیربرنامه‌های دروازه‌بان‌شان تخفیف ویژه‌ای از او خواسته‌اند که شاید این مسئله مانع از لغو محرومیت او شود.
خبرگزاری تسنیم: پرسپولیسی‌ها برای به توافق رسیدن با مدیربرنامه‌های دروازه‌بان‌شان تخفیف ویژه‌ای از او خواسته‌اند که شاید این مسئله مانع از لغو محرومیت او شود.

سوشا مکانی به دنبال شکایت مدیربرنامه‌هایش و با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تا اطلاع ثانوی از همراهی پرسپولیس محروم است و برای حضور در ترکیب تیمش باید رضایت مدیربرنامه‌های خود را بگیرد.

طبق اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار است فردا (یکشنبه) جلسه‌ای بین آنها با مدیربرنامه‌های مکانی برگزار شود تا با پرداخت طلب این شخص، محرومیت دروازه‌بان این تیم نیز لغو شود، اما در این بین مانع بزرگی وجود دارد. ظاهراً پرسپولیسی‌ها از مدیربرنامه‌های دروازه‌بان تیم‌شان تخفیف ویژه‌ای خواسته‌اند و این موضوع شاید مانع لغو محرومیت مکانی شود.

مدیربرنامه‌های دروازه‌بان پرسپولیس که هنوز نتوانسته طلب خود را وصول کند، اعلام کرده تخفیف مناسبی به مکانی خواهد داد، اما گویا پرسپولیسی‌ها خواستار این شده‌اند این شخص بیش از نیمی از طلب خود را ببخشد. این موضوع هم با مخالفت مدیربرنامه‌های مکانی همراه شده و شاید در جلسه فردا نیز توافقی صورت نگیرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج