جمع‌ آوری تابلوهای مطب پزشكان از تهران
۲۷۲۳۶
۱۴ تير ۱۳۹۱ - ۱۵:۴۶
۳۴۲۵
سازمان نظام پزشكی اعلام كرد شهرداری مناطقی از تهران طی چند روز اخیر و بدون اطلاع قبلی اقدام به جمع آوری تابلوهای مطب پزشكان كرده است.
 انتخاب: سازمان نظام پزشكی اعلام كرد شهرداری مناطقی از تهران طی چند روز اخیر و بدون اطلاع قبلی اقدام به جمع آوری تابلوهای مطب پزشكان كرده است.

 روابط عمومی سازمان نظام پزشكی روز دوشنبه با ارسال اطلاعیه ای اعلام كرد، تماس ها و گزارش های متعدد رسیده از سوی اعضای جامعه پزشكی در چند روز اخیر حاكی از اقدام ناگهانی شهرداری برخی مناطق از جمله مناطق 1 و 6 تهران در خصوص قطع و جمع آوری تابلوی مطب پزشكان تهرانی است.

این در حالی است كه شهرداری، به صاحبان مطب ها و اعضای جامعه پزشكی هیچ نامه یا اخطاری برای اصلاح یا جمع آوری تابلو ارسال نكرده است.

روابط عمومی این سازمان می افزاید: این عمل كه توسط سازمان زیباسازی شهرداری در مناطق مختلف انجام ‌شده ، ضمن تردیدهایی كه برای بیماران به وجود می‌آورد، اهانتی است به جامعه پزشكی كه موارد متعدد آن به سازمان نظام پزشكی گزارش شده است.

در حالی كه اگر نیاز به جابجایی و یا تعویض تابلو باشد، مجریان امر می‌توانند با هماهنگی پزشكان نسبت به انجام آن اقدام و در صورت امتناع، به سازمان نظام پزشكی گزارش كنند تا اقدام لازم به عمل آید.   
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1391/04/15
حتما ازشون مالیات میخواهندددددددددددد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج