فرجام خواهی رئال برای حذف از کوپا دل ری
۲۷۲۸۷۰
۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۷
۱۰۹۳۵
باشگاه رئال مادرید تایید کرد که در مورد حذف این تیم از رقابت های کوپا دل ری به دلیل استفاده از بازیکن غیرقانونی در دیدار مقابل کاذیز، فرجام خواهی خواهد کرد.
ورزش سه: باشگاه رئال مادرید تایید کرد که در مورد حذف این تیم از رقابت های کوپا دل ری به دلیل استفاده از بازیکن غیرقانونی در دیدار مقابل کاذیز، فرجام خواهی خواهد کرد.

رئالی ها در دیدار چهارشنبه شب مقابل کادیز در مرحله یک شانزدهم نهایی کوپا دل ری با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیدند اما استفاده از دنیس چریشف باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اسپانیا رای به حذف این تیم بدهد.

چریشف که فصل گذشته برای ویارئال بازی می کرد، سه اخطاره بود و نمی توانست رئال را در این دیدار همراهی کند اما رئالی ها بدون اطلاع از این موضوع، از این بازیکن استفاده کردند؛ اتفاقی که به شکایت کادیز و رای فدراسیون فوتبال اسپانیا به سود این تیم منجر شد.

اما رئالی ها که تاکید دارند این موضوع به آنها اطلاع داده نشده بود، قصد دارد علیه این حکم فرجام خواهی کنند تا از یکی از جام های این فصل به راحتی حذف نشوند.

در بیانیه این باشگاه آمده است:" باشگاه رئال مادرید ساعت 18:17 دقیقه امروز رای کمیته انضباطی را دریافت کرد.

از آنجا فدراسیون فوتبال اسپانیا محرومیت چریشف را به ما اطلاع نداده بود، قصد داریم به این حکم اعتراض کنیم و مطمئنیم رای نهایی به سود ما خواهد بود."

در صورتی که فرجام خواهی رئال پذیرفته نشود، این باشگاه احتمال به دادگاه حکمیت ورزشی (CAS) شکایت خواهد کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج