2015، سال ازدواج های پرحاشیه
۲۸۱۰۵۲
۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۸
۱۱۰۷۰ 
امسال مثل سال گذشته از ازدواج های پر سر و صدا و جنجالی همان مراسم عروسی «جورج کلونی» و «امل علم الدین» خبری نبود. با این حال افراد مشهوری بودند که تصمیم گرفتند زندگی مشترک تشکیل دهند.
روزنامه هفت صبح: امسال مثل سال گذشته از ازدواج های پر سر و صدا و جنجالی همان مراسم عروسی «جورج کلونی» و «امل علم الدین» خبری نبود. با این حال افراد مشهوری بودند که تصمیم گرفتند زندگی مشترک تشکیل دهند.

یکی از پر حاشیه ترین عروسی ها به ازدواج جنیفر آنیستون و جاستین ثرو مربوط بود. حتی تا چند هفته قبل از برگزاری مراسم هم گفته می شد آنها با هم به مشکل خورده اند. این مراسم بالاخره برگزار شد و البته عدم حضور برخی از بازیگران سریال «دوستان» حاشیه ساز شد. از دیگر ازدواج های سال 2015 می توان به ازدواج «بنجی مادن» و «کامرون دیاز» اشاره کرد. دیاز 43 ساله است و بنجی هفت سال از او کوچکتر.

2015، سال ازدواج های پرحاشیه

ایمی آدامز» نیز امسال با «دارن لوگالو» ازدواج کرد. آنها بعد از 14 سال آشنایی (!) و هفت سال نامزدی سرانجام بله گفتند. «سوفیا ورگار» نیز امسال رفت سر خانه و زندگی اش! «جانی دپ» نیز با «امبر هرد» ازدواج کرد. ازدواج این دو یک یاز پرحاشیه ترین ازدواج های سال بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج