خانم معلم جوان در دام یک آدم‌ ربایی ناکام
۲۸۱۸۶۲
۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۲۹
۲۴۳۷۰
پسرجوانی که پس از مصرف شیشه، قصد ربودن خانم معلم جوان را داشت، با حضور اهالی محل در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند.
روزنامه شهروند: پسرجوانی که پس از مصرف شیشه، قصد ربودن خانم معلم جوان را داشت، با حضور اهالی محل در اجرای نقشه‌اش ناکام ماند.

دوشنبه هفته گذشته معلم جوانی با مراجعه به دادسرای امور جنایی از آدم‌ربایی ناکامش توسط پسر همسایه خبر داد. این زن در شکایتش مدعی شد؛ صبح امروز برای خرید از خانه‌ام در شرق تهران خارج شدم که پسر جوانی به من نزدیک شد و با تهدید چاقو از من خواست به خانه‌اش بروم. از همسایه‌ها کمک خواستم همان لحظه تعدادی از اهالی محل به خیابان آمدند که پسر جوان از ترسش متواری شد.

همزمان با شکایت زن ٢٧ساله کارآگاهان متوجه شدند پسر جوان متواری شده است. درحالی ‌که تحقیقات برای دستگیری پسر آدم‌ربا آغاز شده بود، سرانجام او روز دوشنبه درخانه یکی از اعضای خانواده‌اش شناسایی و دستگیر شد.  صبح چهارشنبه با انتقال متهم ٣٣ساله به دادسرای امورجنایی، پوریا در بازجویی‌ها با قبول اتهام ربودن زن جوان گفت: چند وقتی که به موادمخدر شیشه اعتیاد دارم و پس از مصرف این مواد دچار توهم می‌شوم. صبح آن روز نیز شیشه کشیدم و به خیابان آمدم، وقتی زن جوان را تنها درخیابان دیدم، شیطان مرا وسوسه کرد که او را بربایم. 

 شیشه، قدرت فکرکردن را از من گرفته است و پس از مصرف آن هیچ قدرتی از خودم ندارم. درحالی‌ که زن جوان را روی زمین می‌کشیدم تا او را به زور به خانه‌ام ببرم، اهالی محل سر رسیدند و من از ترس فرار کردم.

با اعترافات پسر شیشه‌ای، او با دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی بازداشت و برای بررسی سلامت روحی و روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی شد.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1394/10/10
طفلکی ها بیمارن،مجرم نیستن ها!!!!!!
بد به دلتون راه ندین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج