تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)
۲۸۴۳۴۷
۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸
۳۷۰۵۰ 
به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند که غیر ممکن است کسی از آن استقبال نکند و دوستش نداشته باشد. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.
برترین ها: به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند که غیر ممکن است کسی از آن استقبال نکند و دوستش نداشته باشد. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.

اکثر ایرانیان، برگر ها را با معروف ترینِ آن ها، یعنی همبرگر میشناسند، ولی برگر ها مجموعه ای بزرگ و متنوع از ساندویچ های گِرد و لذیذی هستند که از فرآورده های گوشتیِ (گوسفند، گاو و مرغ) تهیه شده اند و در کنار سایر مخلفاتی نظیر قارچ، انواع پنیر ها و سایر افزودنی های خلاقانه، خوش طعم تر و خواستنی تر میشوند. هنر استفاده از این مخلفات و چگونگیِ طبخِ گوشتِ مورد استفاده در برگر ها، مهم ترین نکته در خوب و خوش طعم شدن این ساندویچ است. یعنی اینکه بدانی از چه مواد اولیه ای استفاده کنی، چگونه از آن برگر بسازی، آن را چگونه و با چه روشی طبخ کنی و در پایان با چه مخلفات، چاشنی ها و سس هایی سرو کنی. همه این موارد دست به دست هم میدهند که یک برگر خیلی محبوب و خوشمزه شود و دیگری پس از چند ماه مگس پرانی مغازه اش را جمع کند.

در تهران رستوران های زیادی با عنوانِ برگر در حال فعالیت هستند و فضای رقابتیِ خیلی خوبی در بین این برگر ها وجود دارد و همین موضوع انتخاب بهترین ها را کار واقعاً سختی کرده است. ما سعی خود را کرده ایم که با نگاهی منصفانه و معیار های استانداردِ خود و بر اساس رای مشتری ها، بهترین برگر های تهران را به شما معرفی کنیم، مطلبی که به صورت سریالی و در 5 بخش تهیه شده است و ترتیب چینش رستوران ها، ربطی به امتیاز و خوب و بد بودن آن ندارد. پس مثل همیشه ما را در این شکم گردی همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
 آفرود برگر

یکی از برگر های معروف سعادت آباد که با توجه به فضای داخلی و دکوراسیون متفاوت اش به پاتوق دائمی عشق ماشین ها و آفرود باز ها تبدیل شده است. دیوار های این رستوران پر از تصاویری از ماشین های آفرود و لوگوی خودروسازی های معروف است و هر عشق ماشینی را به محض ورود به رستوران به وجد می آورد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

حتی شیر آب آن هم به شکل نازل بنزین است که آب را داخل سینکی به شکل تایر میریزد! دکوراسیون تنها نکته مثبت آفرود برگر نیست، بلکه ساندویچ های خوشمزه و برگر های دوبلِ لذیذ که با مود اولیه با کیفیت و مخلفات مرغوب ساخته میشود، به آفرود اعتباری فرامنطقه ای بخشیده است. اگر مسیرتان به سعادت آباد خورد، مطمئن باشید از امتحان کردن برگر های آفرود پشیمان نخواهید شد، حداقل فضای داخلی آن یک تجربه متفاوت و شاید جذاب برایتان است.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

آدرس:  سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش، نبش کوچه زند وکیلی  

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2) پنج نفر (فایو گایز)

برگر فایو گایز (Five Guys) یا پنج نفر یکی از معروف ترین و پر مشتری ترین برگر های سراسر تهران است و بعید است که اهل شکم گردی و علاقه مند به برگر باشید و اسم آن را تا بحال نشنیده باشید! فایو گایز یک رستوران باکلاس با خدمات آنچنانی نیست ولی آنقدر به مشتری مداری و کیفیت ساندویچ هایش اهمیت داده است که یکی از محبوب ترین برگر های تهران شده است. ظاهر اشتها آور و هیجان انگیز ساندویچ های فایو گایز خوراک عکس های اینستاگرامی است! ولی حواستان باشد که عکس انداختن باعث از دهان افتادن ساندویچ های بی نظیر آن نشود.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

 کسانی که به فایو گایز رفته اند حتما بر این موضوع واقف اند که طعم پنیر گودای مورد استفاده در برگر های فایو گایز طعمی منحصر به فرد و متفاوت از سایر چیزبرگر های پایتخت دارد و همین عاملی برای مشهور شدن چیزبرگر های این رستوران شده است. ساندویچ های فایو گایز حجم کافی برای سیر کردن یک نفر را دارند و همانند برخی رقبا کمیت را فدای قیمتِ مناسب نکرده اند، پس حواستان به جیبتان باشد!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

آدرس:  سعادت آباد، بالاتر از میدان سرو، پلاک 58  

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2) برگر مارون

مارون (Maroon) یک رستوران بسیار دنج و کوچک با دکوراسیون و محیط خاص و سرویس قابل قبول و پرسنل مودب و غذای عالی با قیمت کمی بالاست! رستورانی لوکس در محله ی لوکس فرشته است که چند سالی میشود نامی برای خود در شمال تهران دست و پا کرده است. دکوراسیون شیکِ اروپایی در کنار ساندویچ ها و برگر های خوش مزه و با کیفیت از نکات مثبت این رستوران هستند.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

ساندویچ کاری، ساندویچ فیلادلفیا، چیزبرگر، بیکن برگر و سایر برگر های دوست داشتنیِ مارون میتواند یکی از انتخاب های شما از منوی بلندبالای این رستوران باشد. مارون منوي دسر هم دارد. در کنار چاي دمي و قهوه و ميلك شيك با كيك روز. خلاصه در مارون یک ظهر خوب را با عزیزتان خواهید گذراند.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)                                  

آدرس: خیابان فرشته، خیابان تختی، پلاک 17  
 
تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2) خانه همبرگر

یکی دیگر از رستوران های محبوب و پر مشتری غرب تهران که همانطور که از نامش پیداست، تخصصش در طبخ اعلاترین و خوشمزه ترین همبرگر های تهران است. برگر های ضخیم و خوش پخت با طعمی متفاوت و مخلفاتی همگون و لذیذ. شک نکنید به محض چشیدن طعم همبرگر های «خانه همبرگر» از مشتریان دائمی آن خواهید شد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

برگر های دوبلِ این رستوران در سرتاسر تهران معروف هستند و عشق شکم ها را از هر نقطه تهران به شهرک غرب میکشانند تا طعم واقعیِ یک برگر لذیذ را بچشند و از شامِ چرب و چیلی خود لذت ببرند. خانه همبرگر فضای زیادی برای نشستن ندارد (مخصوصاً در روز های تعطیل) و بهتر است پس از سفارش غذا و تحویل گرفتن آن، آن را در ماشین یا منزل نوش جان کنید.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

آدرس: شهرک غرب، بلوار دریا، مطهری شمالی، پلاک 4  
 
تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)برگر مرگر

برگر مرگر (Burger Murger) نامی آشنا برای شکم باز های شمال تهران است و هر کسی ادعای شکم باز بودن میکند باید یکی از مشتریان این رستوران باشد! رستورانی نسبتاً قدیمی در بین برگر های معروف تهران که متخصص در طبخ انواع برگر های سینگل و دوبل است و با طاهر جذابی که برای ساندویچ هایش میسازد سهم بالایی در لوکیشن های اینستاگرامی دارد!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

سیب زمینی های مخصوص با سسِ عالی این رستوران یکی دیگر از دلایل شهرت برگر مرگر شده است. سرآشپز برگر مرگر معتقد است که حضور یک یا دو پر پیاز در هر ساندویچی ضروری است، عاملی که شاید خیلی ها طعم و بوی آن را نپسندند، پس پیش از نوش جان کردن ساندویچ های برگر مرگر حواستان به محتویات داخل آن باشد تا با پیاز تند آن سورپرایز نشوید!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

آدرس:  خیابان دزاشیب، خیابان نجابت جو، پلاک 248

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (2)

ادامه دارد...
برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:54 - 1394/10/16
چرا فقط از رستوران های سعادت آباد و بالاشهر مطلب می نویسید؟ تهران خلاصه شده تو سعادت آباد و فرشته؟!!!!
حتما ساندویچ های کثیف هم برای بقیه ست...
Iran, Islamic Republic of
21:35 - 1394/10/16
تو این دو قسمت یک دونش پایین شهر نبود ما گشنه های پایین شهریم یه برگری خورده باشیم
هنوز اعتقاد دارم که پول خوشبختی نمیاره
Iran, Islamic Republic of
21:52 - 1394/10/16
سلام به نظر من قیمت هاشون رو هم ذکر کنید بدنیست. فقط یک قلمشون رو نه کل منوشون رو . ببینیم به جیبمون میخوره یا واسه از ما بهترونه.
Iran, Islamic Republic of
23:15 - 1394/10/16
خیلی خوبه تنوع فست فوت سالم وبهداشتی مصرف کنیم
بعضی وقتها نه هرروز
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1394/10/17
عالیییییییییییییییییییییییییییییییییی
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1394/10/19
حيف اينجور جاها ماله شمال شهرياست فقط . حتي تو مركز تهرانم يه جايي نيست كه برگزاي خوبي داشته باشه . پيشنهاد ميكنم كارشناس اين بخش يه خورده ، غرب و شرق و شمال تهران رو ول كنه و تو مركز و جنوب تهران دنبال رستوران هاي خوب بگرده / مرسي
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1395/10/25
ما که پول نداریم با همین بسته ۳ گیگابایتی ایرانسل دلخوشیمو همه جاهم میگردیم.با تشکر مدیر سایت که به ماهم اینجور جاهارو نشون میدی☺☺☺
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج