تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)
۲۸۵۲۱۴
۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۴
۱۰۳۸۹۷ 
به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند که غیر ممکن است کسی از آن استقبال نکند و دوستش نداشته باشد. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.
برترین ها: به یکی از جذاب ترین قسمت های تور شکم گردی مان در پایتخت رسیدیم. به معرفیِ رستوران هایی که دارای گزینه ای محبوب، خوشمزه و همه پسند هستند که غیر ممکن است کسی از آن استقبال نکند و دوستش نداشته باشد. بله، به بخش معرفی بهترین برگر های تهران رسیده ایم.

اکثر ایرانیان، برگر ها را با معروف ترینِ آن ها، یعنی همبرگر میشناسند، ولی برگر ها مجموعه ای بزرگ و متنوع از ساندویچ های گِرد و لذیذی هستند که از فرآورده های گوشتیِ (گوسفند، گاو و مرغ) تهیه شده اند و در کنار سایر مخلفاتی نظیر قارچ، انواع پنیر ها و سایر افزودنی های خلاقانه، خوش طعم تر و خواستنی تر میشوند. هنر استفاده از این مخلفات و چگونگیِ طبخِ گوشتِ مورد استفاده در برگر ها، مهم ترین نکته در خوب و خوش طعم شدن این ساندویچ است. یعنی اینکه بدانی از چه مواد اولیه ای استفاده کنی، چگونه از آن برگر بسازی، آن را چگونه و با چه روشی طبخ کنی و در پایان با چه مخلفات، چاشنی ها و سس هایی سرو کنی. همه این موارد دست به دست هم میدهند که یک برگر خیلی محبوب و خوشمزه شود و دیگری پس از چند ماه مگس پرانی مغازه اش را جمع کند.

در تهران رستوران های زیادی با عنوانِ برگر در حال فعالیت هستند و فضای رقابتیِ خیلی خوبی در بین این برگر ها وجود دارد و همین موضوع انتخاب بهترین ها را کار واقعاً سختی کرده است. ما سعی خود را کرده ایم که با نگاهی منصفانه و معیار های استانداردِ خود و بر اساس رای مشتری ها، بهترین برگر های تهران را به شما معرفی کنیم، مطلبی که به صورت سریالی و در 5 بخش تهیه شده است و ترتیب چینش رستوران ها، ربطی به امتیاز و خوب و بد بودن آن ندارد. پس مثل همیشه ما را در این شکم گردی همراهی کنید.


برگر فکتوری

در بین شکم باز ها تا نامی از مجتمع پالادیوم می آید، بلافاصله یاد فود کورتِ پالادیوم می افتند، وقتی سخن از فودکورت پالادیوم باشد، به یاد رستوران برگر فکتوری و با آمدن نام برگر فکتوری، همه به یاد سیب زمینی های خوشمزه و منحصر به فرد این رستوران می افتند! سیب زمینی های منحصر به فرد با سس های عالی و پنیز خوش طعم که با خوردن آن دیگر نیازی به برگر های لذیذ این رستوران را احساس نخواهید کرد! ولی اگر هدفتان از حضور در رستوران برگر فکتوری امتحان کردن برگر های آن است، باز آدرس را درست آمده اید!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

انواع برگر های خوشمزه و خوش پخت با مواد اولیه با کیفیت که با قیمتی نسبتاً بالا برای شما آماده شده اند تا در کنار سس های بینظیرِ این رستوران نوش جانتان گردند و روز خوبی را برایتان رقم بزنند. خلاصه اگر مسیرتان به بالاشهر و مرکز خرید پالادیوم خورد، عزمتان را جزم کنید و با یک سیب زمینی هیجان انگیز خودتان را سورپرایز کنید!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

آدرس: زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف، جنب کوچه عروضی، مرکز خرید پالادیوم، طبقه سوم شمال، برگر فکتوری

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)اسلاید برگر

رستورانی تازه تاسیس و موفق در سعادت آباد تهران که فعالیت خود را به طور تخصصی به نوع کوچکی از برگر به نام اسلایدر اختصاص داده است. اسلایدر یک چیزبرگر کوچک و دوست داشتنی است که به خاطر کوچک بودنش امکان صرف آن به مقدار دلخواه و همچنین امکان تجربه همزمان چند نوع از آن برای هر فرد فراهم می شود. احتمالِ اینکه شما با یک اسلایدر سیر شوید، خیلی کم است پس موقع سفارش دادن حداقل دو برگر برای خود در نظر بگیرید.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

نمای بیرونی و فضای داخلی اسلاید هم همانند سایر رستوران های موفقِ شمالِ شهر شیک و خوب است که در مورد اسلاید نظافت و رعایت بهداشت و اخلاق خوب پرسنلش را هم میتوان به تمام این ویژگی های مثبتش اضافه کرد. علاوه بر این ها، طعمِ خوب و متفاوتِ گوشتِ برگر های اسلاید به تنهایی دلیلی قانع کننده برای این است که مشتری این رستوران شوید. در ضمن اسلاید تنها برگر تهران است که برای شما برگر تریبل (سه تایی) هم میزند که شاید تجربه ای جالب برای برگر دوست ها باشد!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

آدرس: سعادت آباد، میدان شهرداری، بسمت چهار راه سرو، خیابان صدف، مجتمع تجاری هرمزان

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)ساندويچ آرمن

فست فودی قدیمی، «شبه کثیف» و فوق العاده محبوب در محله تخت طاووس تهران که به خاطر همبرگر های معروف و منحصر به فردش در این لیست ما قرار گرفت. آرمن (Armen) در اکثر مواقع شلوغ است و باید پس از گرفتن نوبت، در انتظار خالی شدن فضا و یا آماده شدن غذایتان بمانید. اکثر مشتریان دائمی آرمن مهم ترین دلیل موفقیت آن را غذاهای با کیفیت و سالم دانسته اند که در طول سال ها ذره ای از آن کم نشده است، بلکه روز به روز بهتر هم شده است.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

 کباب های چوبی (عالیکباب) آرمن که در روغن طبخ میشود هم غذایی ابتکاری از این رستوران است که مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارند. ارمن در روز های گرم سال کوچه را خم با میز و صندلی هایش از آن خود و مشتریانش میکند و کمی از مشکل جا را حل میکند ولی این شلوغی یک اپیدمی در بین تمامی رستوران های معروف در پایتخت است و شکم باز ها به منتظر ماندن و صف ایستادن عادت کرده اند!

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

آدرس: خیابان مطهری، نرسیده به تقاطع سهروردی، نبش کوچه سنندج، پلاک 112

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)برگر هاکوپیان

دایی ژرژیکِ هاکوپیان را همه شکم باز ها میشناسند. صاحب رستوران برگر هاکوپیان که بدون شک بهترین برگر تهران است (بر اساس آرای مردم در اپلیکیشن Foursquare). رستورانی که بیش از 40 سال است که در محله سید خندان جا خوش کرده ولی شاید تا همین 3 سال پیش 5 درصد مشتریان دائمی امروزش، آن را نمیشناختند و در موردش چیزی نشنیده بودند. دلیلش هم این است هاکوپیان در سال های گذشته با نام قدیمی بارکودا و به مدیریت هاکوپیانِ پدر (پدرِ دایی ژرژیک) فعالیت میکرد و ده ها سال بود که یک رستوران معمولی و غذاهای معمولی با مشتریانی اکثراً از هموطنان ارامنه داشت تا اینکه یک انقلاب و بازنگری کلی این رستوران را شهره شهر کرد. برگر های ضخیم که با ظاهری متفاوت از تمامی برگر های شهر یک سوراخ در میان خود دارند. با طعمی کاملاً متفاوت با هر برگری که در پایتخت خورده باشد. کسی راز برگر های لذیذ و نسبتاً شورِ دایی ژرژیک را نمیداند، چون اگر میدانست، هاکوپیان دیگر بهترین برگر تهران نبود.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

خیابان ابوذر در ضلع شمالی سید خندان خیابانی خلوت و دنج است که به لطف پا گرفتن هاکوپیان به یک خیابان شلوغ و پر رفت و آمد تبدیل شده است و پیدا کردن جای پارک را در هر کجای این بلوار خیلی سخت کرده است. هاکوپیان همیشه شلوغ است و جای نشستن ندارید و باید پس از سفارش و گرفتن فیش، تا اعلام شدن شماره فیشتان صبر کنید و سپس غذایتان تحویل گرفته و هرکجا که میخواهید بروید! علامت نزدیک شدن به هاکوپیان، دود بلند شده از سینی گریل برگر ها و بوی مست کننده گوشت گریل شده است. شهرت و تخصص این رستوران بیشتر به خاطر گوشت برگر هایش است، ولی منوی کوچک آن به خوبی انواع هات داگ و ژامبون و ... را هم در کنار انواع برگر ها در خودش جا داده است. علاوه بر این هاکوپیان برای اقلیت های مذهبی، اقلام جداگانه ای در منوی مخفی اش دارد که به سادگی دست هر مشتری ای نمیدهد! وجه تمایز این برگر ها با سایر برگر هایی که در رستوران های دیگر امتحان میکنید کیفیت گوشت آن است که طعم واقعی گوشت را با همان گازِ اول، می توانید کاملاً درک کنید که بخاطر دامداری اختصاصی ای است که دایی ژرژیک از آن بهره میبرد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

آدرس: بالاتر از سید خندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، ابوذر غفاری شمالی، پلاک ۴۹

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)فست فود ترنج

فست فود های زنجیره ای ترنج یکی دیگر از نام های آشنا برای علاقه مندان به فست فود ها و برگر هاست. ترنج چندین شعبه در تهران دارد (اکثرا غرب تهران) که با ساندویج های خوشمزه و منحصر به فرد و قیمت مناسبش خیلی زود یکی از محبوب ترین فست فود های تهران شد و به گسترش شعبه هایش پرداخت که همین چند وقت پیش شعبه سعادت آباد خود را هم افتتاح کرد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

همبرگرهای ترنج در نوع خود تک و بی همتا هستند و در ظاهری خاص و بی بدیل و متفاوت با نان های گرد و درازِ رایج، در نان های با برش های مورب و اشتها برانگیز تهیه میشوند که مواد اولیه آن غرق در پنیز و قارچ و سس های خوشمزه شده اند و خیلی پر و پیمان و سنگین هستند. محبوب ترین شعبه ترنج در خیابان ستارخان (تهران ویلا) میباشد که برگر های لذیذ این شعبه مد نظر ماست و در این لیست قرار میگیرد.

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

آدرس: ستارخان، سه راه تهران ویلا، بالای پارک تهران ویلا، کوچه سهراب

تهرانگردی؛ بهترین برگر های تهران (3)

ادامه دارد...
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1394/10/19
والا من به نظرم هاکوپیان اصلا جالب نبود.گوشت خیلی قطور بود به نحوی که وسطش نیمه خام بود.
کیفیت کوشتش و طعمش هم جالب نبود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
مرسی که گفتی تبلیغ بی خودیه.
United States
03:35 - 1394/10/20
رو هر چي انقدر پنير بريزي خوشمزه ميشه. چه خبره انقدر سس و پنير!
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1394/10/20
پس برگر ذغالی توی خ ظفر چرا معرفی نمیشه؟
Germany
22:04 - 1394/10/20
علت معروف شدن هاکوپیان اینه که شایعه شده گوشت گراز برای همبرگرهاش استفاده میکنه
جوونا هم که عاشق چیزای ممنوعه هستن
وگرنه برگرش واقعا بد طعمه
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1394/12/21
برگر هاکوپیان یکی از بهترین برگرای تهرانه....دوستانی که میگن گوشت گراز داره اگر داشته باشه بهداشت تا الان در مغازه رو تخته میکرد
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1394/12/23
هاکوپیان یکی از بهترین برگرای کل تهرانه عالیه
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1395/06/01
با سلام من پیشنهادم به تمامی برگر خور های حرفه ای اینکه یه سر اول پل گیشا بزنند و یه ( نار برگر) مخصوص بخورند فکر نمیکنم برگری لا اقل در ایران به پاش برسه من یک سالی میشه پاتوقم با دوستان اونجاست
Iran, Islamic Republic of
16:31 - 1396/01/03
با سلام پیشنهاد میکنم حتما یه سر به کالج برگر شهرک غرب بزنید. من خودم برگر خور هستم ولی با توجه به اینکه شنیدم افراد این فست فود تو کانادا آموزش دیدند میتونم بگم یه سر و گردن بالاتر از بقیه است
Afghanistan
14:43 - 1396/03/21
سلام سعید از افغانستان هستم میخاهم با شما قرارداد ببندم تا از ایران به افغانستان به طور عمده همبرگر .سوسیس کالباس وارد نمایم

اگر پیامم رو خواندید به من پیام بدید
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۶
سلام سعید من میتونم این کار رو برات انجام بدم
United Kingdom
22:59 - 1396/06/13
به زودی برگری به بازار تهران میدم که تازه متوجه میشید تا حالا برگر نمیخوردید
Iran, Islamic Republic of
19:15 - 1396/06/21
من هاکوپیان رو خوردم و اصلا دوست نداشتم خیلی سفت بود و شبیه کتلت بود. فایو گایز خوبه بد نیست. برگرلند و اسلاید برگر خوب نیستند. تو تخت طاووس برگر دی بدک نیست. ولی تازگیها یه جا میرم تو مرزداران به اسم کرنبری که اصلا به خاطر پیتزاهای چند طبقش معروفه مثلا پیتزا 4 طبقه 4 کیلویی! ولی یک بار چیز برگرش رو گرفتم فووووق العاده بود. خیلی ضخیم و آبدار و خوب بود. فکر کنم بهترین برگریه که خوردم. در ضمن سالادش هم خیلی خیلی معروفه.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1396/07/18
برگرهای "برگربار" رو میل کنید متوجه میشید قبلش برگرهای دیگه سو تفاهم بوده :) ولیعصر روبروی پارک ملت هستن کنار بستنی فروشا. من حدود یکساله مشتری شون هستم. کیفیت و طعم و قیمت عالی.
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1396/08/13
سلام
به دوستان پیشنهاد میکنم به هیچ وجه هاکوپیان استفاده نکنن که پشیمون میشن گوشتش سفت و بد هستش افتضاح، چطور این همبرگرد به عنوان بهترین همیرگرد تهران معرفی میشه نمیدونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/04/26
هاكوپيان افتضاح كيفيت صفر گوشت سفت نُون سفت سالن نداره دير غذا ميدن گرونه
Iran, Islamic Republic of
22:16 - 1397/05/31
واقعا هاکوپیان نامبروانه ،گوشتش فوق العاده ست ، به نظر من شماره بهترینه
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1398/03/23
خانه کباب سهروردی هم برگرای خوبی داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج