اتصال میدان ونک به متروی شهید حقانی
۲۹۴۰۹۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۰
۱۰۳۳۶ 
شهردار منطقه ۳ تهران از اتصال میدان ونک به متروی شهید حقانی با احداث پل عابر پیاده ای به طول ۲۴۰ متر و در موازات پل طبیعت خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: شهردار منطقه ۳ تهران از اتصال میدان ونک به متروی شهید حقانی با احداث پل عابر پیاده ای به طول ۲۴۰ متر و در موازات پل طبیعت خبر داد.

سلیمانی شهردار  منطقه 3 با اعلام این خبر گفت: به منظور تردد ایمن عابرین پیاده و دوچرخه سواران مسیر پیاده و سواره به صورت مجزا و به طول 240 و عرض 5 متر از بوستان آب و آتش تا شهید حقانی و در موازات پل طبیعت احداث شد.

سلیمانی گفت: پیش از این شهروندان جهت دسترسی از میدان ونک به متروی شهید حقانی ملزم به عبور از بزرگراه شهید حقانی و تقاطع بزرگراه شهید مدرس بودند که این امر گاهی موجب بروز تصادف و نا امنی برای عابرین پیاده می‌شد که در این راستا احداث پل عابر پیاده در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: شهروندان از این پس می‌توانند با کمال آرامش با استفاده از پل فوق‌، این مسیر را با دوچرخه یا به صورت پیاده طی کنند و همچنین از مناظر زیبای اطراف پل طبیعت هم لذت ببرند.

شهردار منطقه 3 با اشاره به اهمیت میدان ونک و متروی شهید حقانی به عنوان دو قطب سفر و مسافرپذیر در شمال تهران اظهار داشت‌: در مرحله بعدی در نظر داریم با بهسازی پیاده روی میدان ونک تا بوستان آب و آتش این محور ارتباطی را برای عبور و مرور عابرین پیاده و همچنین دوچرخه سواران تا حد مطلوبی ایمن سازی و روان سازی کنیم تا شهروندان با خیالی آسوده از میدان ونک تا متروی شهید حقانی تردد کنند.

شایان ذکر است در حال حاضر خانه ی دوچرخه نیز در بوستان طالقانی فعال است و شهروندان می‌توانند با عضویت در این محل و دوچرخه‌های رایگان در این مسیر دوچرخه سواری کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج