پنج فیلم جشنواره در سانس فوق العاده
۲۹۴۵۰۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۷
۱۱۴۷۶ 
مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر از ایجاد سانس فوق العاده برای 5 فیلم «ابد و یک روز»، «بادیگارد»، «لانتوری»، «خشم و هیاهو» و «بارکد» در چهارمین روز جشنواره خبرداد.
خبرگزاری میزان: مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر از ایجاد سانس فوق العاده برای 5 فیلم «ابد و یک روز»، «بادیگارد»، «لانتوری»، «خشم و هیاهو» و «بارکد» در چهارمین روز جشنواره خبرداد.

به گزارش ارتباطات و اطلاع رسانی سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی درباره سانس های فوق العاده چهارمین روز جشنواره فیلم فجر، گفت: امروز پنجشنبه 15 بهمن ماه برای 5 فیلم سینمایی سانس فوق العاده در نظر گرفته شده است.
 
وی افزود: فیلم های سینمایی، «بادیگارد» در سالن آزادی ساعت 24 سانس فوق العاده دارد،  فیلم سینمایی «ابد و یک روز» به کارگردانی سعید روستایی ساعت 23 در سالن شهر قصه به سانس فوق العاده رسیده است. همچنین فیلم سینمایی «بارکد» به کارگردانی مصطفی کیایی در سانس 23:30 سینما ماندانا نمایش فوق العاده دارد.
 
مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر در ادامه خاطر نشان کرد: فیلم سینمایی «لانتوری» سومین ساخته رضا درمیشیان در سینما شهر فرنگ، در سانس های 00:30 دقیقه بامداد، و در سینما استقلال و جوان در هر دوسینما ساعت 24 به سانس فوق العاده رسید.
 
فرجی ادامه داد: برای فیلم سینمایی «خشم و هیاهو» ساخته هومن سیدی در سالن شهر هفتم و پردیس پرشین کرج و در هردو سینما ساعت 23 سانس نمایش فوق العاده در نظر گرفته شده است.
 
وی در پایان درباره تعداد تماشاگران جشنواره در سه روز اول، گفت: تا کنون بیش از 110 هزار نفر، در 3 روز اول جشنواره به تماشای آثار بخش های مختلف جشنواره نشسته اند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج