درمیشیان: زشتی ها را باید نشان میدادم
۲۹۴۶۱۶
۱۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۴
۱۲۶۲۵
رضا درمیشیان درباره مضمون فیلم «لانتوری» گفت: باید این زشتی‌های موجود در جامعه را نشان می‌دادم که اگر آدمی چنین جنونی برای اسیدپاشی دارد، بداند چه عاقبتی برای او پیش می‌آید.
خبرگزاری ایسنا: رضا درمیشیان درباره مضمون فیلم «لانتوری» گفت: باید این زشتی‌های موجود در جامعه را نشان می‌دادم که اگر آدمی چنین جنونی برای اسیدپاشی دارد، بداند چه عاقبتی برای او پیش می‌آید.

این کارگردان که 16 بهمن‌ماه در برج میلاد در نشست خبری فیلمش حاضر شده بود، همچنین گفت: فیلم‌ام قصه حذف است و با این نگاه آن‌ را ساخته‌ام و فیلم‌نامه‌ی آن را خیلی تکنیکال نوشتم.

درمیشیان با اشاره به بازیگران فیلمش خاطرنشان کرد: دیوانه‌ی تماشای تئاترم و معتقدم همه‌ی سینمای ما از تئاتر است و همه بازیگران این فیلم خاستگاه تئاتری دارند.

نوید محمدزاده بازیگر فیلم هم ابراز امیدواری کرد که سومین فیلم خود را هم با درمیشیان همکاری کند تا به نوعی هت‌تریک داشته باشد.

همچنین اعلام شد که این پروژه با هزینه شخصی درمیشیان ساخته شده و این کارگردان در جواب به سوال محمدزاده که آیا خسارت فیلم قبلی خود (عصبانی نیستم) را دریافت کرده است، پاسخ منفی داد.

بنا بر این گزارش، نشست پرسش و پاسخ فیلم «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان قرار بود ظهر جمعه 16 بهمن‌ماه برگزار شود، که با توجه به تاخیر در شروع اولین نشست صبح (مربوط به فیلم نفس) و نیز دیر رسیدن کارگردان لانتوری، دقایقی پس از ساعت 14 آغاز شد و این اتفاق با اعتراض خبرنگاران مواجه شد، تعدادی از آنها سالن را ترک کردند و دوباره با پادرمیانی مسوولان نشست، به برنامه بازگشتند.

درمیشیان که در کنار جمعی دیگر از بازیگرانش از جمله نوید محمدزاده، باران کوثری و مریم پالیزبان بابت تاخیرش عذرخواهی کرد، در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا که دلیل این تاخیر چه بوده است، گفت: شخصا من مقصر این تاخیر هستم؛ چون برای یکی از بستگانم اتفاقی افتاده بود و به همین دلیل دیر رسیدم. این تاخیر به ناهماهنگی‌های جشنواره ارتباطی نداشت.

کارگردان فیلم «لانتوری» در طول نشست که بابت تاخیرش مورد خطاب برخی خبرنگاران دیگری قرار گرفت، در پاسخ به آنها گفت: به من زمان نشست 13:30 اعلام شده و نه زودتر از این ساعت بنابراین ما دقایقی تاخیر داشتیم.

امیر پوریا منتقد نشست نیز درباره‌ی جزییات فیلم سخن گفت.

درمیشیان: این زشتی ها را باید نشان میدادم

نوید محمدزاده ، باران کوثری و رضا درمیشیان در مراسم فرش قرمز فیلم لانتوری شامگاه گذشته


درمیشیان: این زشتی ها را باید نشان میدادم

مراسم فرش قرمز فیلم لانتوری شامگاه گذشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج