شخصیت شناسی علی نصیریان
۳۰۲۹۸
۱۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۵
۴۷۷۶ 
آينده‌نگر و قاضي است و هنگام كار تمام حواس خود را متوجه كارش مي‌كند. براي رسيدن به آرزوهايش انگيزه و شوق فراواني نشان مي‌دهد. شخصيتي محكم و روحيه‌اي متعادل دارد و هيچ‌وقت از كسي كينه به دل نمي‌گيرد.
برترین مجله اینترنتی ایران


برترین ها: آينده‌نگر و قاضي است و هنگام كار تمام حواس خود را متوجه كارش مي‌كند. براي رسيدن به آرزوهايش انگيزه و شوق فراواني نشان مي‌دهد. شخصيتي محكم و روحيه‌اي متعادل دارد و هيچ‌وقت از كسي كينه به دل نمي‌گيرد.دقيقا مثل كارشناسي مي‌ماند كه هنرچگونه زندگي كردن را به خوبي مي‌داند. زندگي در يك مكان مشخص را دوست ندارد به همين دليل هميشه دوست دارد، مكان زندگي‌اش را تغيير دهد.

هميشه عادت دارد با تواضع و مودبانه رفتار كند و اين به دليل تربيت مطلوبي است كه داشته است. او به خوبي مي‌داند، چگونه اعتماد ديگران را جلب كند و هميشه هم در این کار موفق است. گاهي بيش از حد احساساتي و گاهي بيش از حد بي‌رحم مي‌شود.

عشق عميق به فرزندانش دارد و تنها در مواقعي كه احساس كند حقي از او خورده مي‌شود واكنش نشان مي‌دهد.

بيش از اين، اگر موقعيتي را دير يا سخت به دست مي‌آورد به سرعت مايوس و نااميد مي‌شد، اما حالا به شدت بر اين باور است كه حتما حكمتي در آن است. برايش سخت است كه به‌راحتي تسليم خواسته‌هاي ديگران شود و معمولا قولي به كسي نمي‌دهد.

هيچ چيز به اندازه آبرو و شخصيتش برايش اهميت ندارد. حس داوري خوبي دارد و اين صفت او را بيش از پيش بين ديگران عزيز مي‌كند. صراحت و درستكاري از مشخصه‌هاي بارز چهره نصيريان هميشه محبوب است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
01:36 - 1391/07/12
درود بر تو استاد دوست داشتنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج