کالای مورد علاقه مسافران نوروزی
۳۰۹۶۲۵
۰۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
۷۱۵۳ 
رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به بهره‌مندی ۱۹۱ هزار و ۳۹۷ نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: در طول سه روز ۲۵۳ هزار مورد اقلام آموزشی،فرهنگی و اطلاع‌رسانی بین مسافران توزیع شده است که بیشترین کالا نقشه راهها بوده است.
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان جوانان هلال احمر با اشاره به بهره‌مندی ۱۹۱ هزار و ۳۹۷ نفر از خدمات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: در طول سه روز ۲۵۳ هزار مورد اقلام آموزشی،فرهنگی و اطلاع‌رسانی بین مسافران توزیع شده است که بیشترین کالا نقشه راهها بوده است.

مسعود حبیبی با اشاره به اینکه تا روز سوم ارائه خدمت در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، 7 هزار و 499 جوان هلال‌احمر در سطح کشور در پایگاه‌های نوروزی به هموطنان ارائه خدمت کردند، اظهار داشت: بر این اساس در 3 روز گذشته، 184 هزار و 57 مسافر به پایگاه‌های ثابت و 7 هزار و 340 مسافر نیز در پایگاه‌های سیار سازمان، خدمات لازم را دریافت کردند.

حبیبی با اشاره به اینکه در مجموع 35 هزار و 915 تن از مسافران نوروزی از خدمات پایگاه‌های نوروزی هلال‌احمر استفاده کردند، عنوان کرد: بر این اساس 11 هزار و 842 تن از هموطنان به خیمه‌های نماز مراجعه کرده و 13 هزار و و 959 تن از خدمات سلامت (سنجش قند و فشار خون) و 10 هزار و 114 تن از خدمات فضای دوستدار کودک بهره برده‌اند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر با اشاره به توزیع 252 هزار و 780 بروشور آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی تا سومین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، افزود: 94 هزار و 151 تن از مسافران بروشورهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، 96 هزار و 709 تن نقشه و 61 هزار و 920 تن سایر بسته‌های آموزشی و فرهنگی جمعیت هلال‌احمر را دریافت کرده‌اند.

به گزارش هلال احمر، حبیبی با بیان اینکه در مجموع در روز سوم اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی 106 هزار و 725 تن از هموطنان به پایگاه‌های طرح مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: بر این اساس در روز سوم 20 هزار و 460 مورد خدمات، ارائه و 144 هزار و 546 مورد اقلام آموزشی، فرهنگی و اطلاع‌رسانی توزیع شده است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر در خاتمه خاطرنشان کرد: در مجموع تاکنون 191 هزار و 397 مسافر نوروزی از خدمات طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده کردند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج