فرماندار اسلحه خود را به ابتکار تحویل داد!
۳۱۰۴۳۲
۰۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
۱۴۵۱۱ 
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر نوروزی خود به استان خراسان رضوی، از منطقه حفاظت‌شده رئیسی و برخی از جاذبه‌های طبیعت‌گردی و تاریخی نیشابور بازدید کرد. در جریان این بازدید، معاون استاندار و فرماندار نیشابور اسلحه شکاری خود را به محیط زیست تحویل داد.
خبرگزاری ایسنا: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در سفر نوروزی خود به استان خراسان رضوی، از منطقه حفاظت‌شده رئیسی و برخی از جاذبه‌های طبیعت‌گردی و تاریخی نیشابور بازدید کرد. در جریان این بازدید، معاون استاندار و فرماندار نیشابور اسلحه شکاری خود را به محیط زیست تحویل داد.

معصومه ابتکار با استقبال مظفری معاون استاندار و فرماندار شهرستان نیشابور، کارکنان اداره حفاظت محیط زیست نیشابور، اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر گردشگری درود وارد این شهر شد و ضمن بازدید از این شهر گردشگری، با تعدادی از اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد حوزه محیط زیست و حامیان طبیعت سبز درود دیدار کرد.

شهر درود در ضلع جنوب منطقه حفاظت‌شده بینالود قرار گرفته و یکی از زیباترین شهرهای گردشگری کشور در دامنه رشته‌کوه بینالود قرار گرفته است.

ابتکار و هیأت همراه در بازدید از منطقه حفاظت‌شده رئیسی نیشابور از نزدیک با تنوع زیستی بی‌نظیر این منطقه حفاظت‌شده که یکی از بهترین زیستگاه‌های آهوی ایرانی در کشور محسوب می‌شود، آشنا شدند. مشاهده گله‌های بزرگ آهوی ایرانی موجب تحسین ابتکار از تلاش‌های شبانه‌روزی محیط بانان این منطقه شد.

در حاشیه این بازدید، مظفری - فرماندار نیشابور - اسلحه شکاری خود را که سال‌ها قبل به او هدیه شده بود، تحویل سازمان حفاظت محیط زیست داد و معصومه ابتکار نیز با اهدای یک دستگاه دوچرخه و لوح تقدیر از این حرکت ارزشمند وی قدردانی کرد.

کاشت درخت در پاسگاه محیط بانی رئیسی و دیدار صمیمانه با محیط بانان منطقه و تعدادی از فعالان زیست‌محیطی از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه ابتکار به نیشابور بود.

ابتکار در پایان این سفر از مجموعه تاریخی فرهنگی رباط شاه عباسی نیشابور بازدید و با اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد زیست‌محیطی و فعالان محیط زیست این شهرستان دیدار کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج