افزایش 25 درصدی گردشگران در تهران
۳۱۰۴۵۶
۰۵ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
۴۳۷۳ 
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.
خبرگزاری مهر: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

رجبعلی خسروآبادی در بازدید از ستادگردشگری شهرداری تهران با اشاره به سومین سال همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با شهرداری تهران اظهار کرد: این همکاری دوجانبه سبب افزایش مسافرین نوروزی طی چندسال گذشته شده و بر اساس آمار در سال ۹۴ ضریب اشغال هتل ها با افزایش ۲۵ درصدی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران امکانات خوبی را از نظر اسکان موقت و حمل و نقل برای مردم تدارک دیده است، گفت: تنوع فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران رضایت بخش است.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با بیان اینکه اطلاع رسانی صورت گرفته در طرح مهمان طهران، امکان ارتقای خدمات بیشتر و مطلوب تر در حوزه گردشگری تهران را فراهم کرده است، تصریح کرد: بسیاری از مکان های گردشگری که طی سالیان گذشته از طرح مهمان طهران استقبال نمی کردند هم اکنون داوطلبانه خواستار مشارکت در این طرح هستند.

خسروآبادی همچنین به تخفیف ۴۰ درصدی هتل ها و مهمانپذیرهای تهران خبر داد و گفت: گردشگران با داشتن کارت های تهران کارت از تخفیف ۵۰ درصدی موزه های تهران و تخفیف ۲۵درصدی سفره خانه های سنتی بهره می برند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج