جشن های نوروزی در بوستان آب و آتش
۳۱۱۸۴۸
۱۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
۱۵۷۵۵ 
همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر، دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی و سیزدهم فروردین، روز طبیعت جشن های متنوع و شاد با اجرای برنامه های تفریحی و فرهنگی ویژه خانواده های عزیز و تمامی شهروندان در محل بوستان آب وآتش واقع در میدان ونک ،بزرگراه شهید حقانی ، بعد از چهارراه جهان کودک برگزار می شود.
میزان: مهدی پیرهادی معاون امور اجتماعی و فرهنگی و دبیر ستاد گردشگری این منطقه  از برگزاری جشن های نوروزی شاد و متنوع در بوستان حضرت ابراهیم (ع) خبر داد و افزود: یازدهم فروردین همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر، دوازدهم فروردین، روز جمهوری اسلامی و سیزدهم فروردین، روز طبیعت جشن های متنوع و شاد با اجرای برنامه های تفریحی و فرهنگی ویژه خانواده های عزیز و تمامی شهروندان در محل بوستان آب وآتش واقع در میدان ونک ،بزرگراه شهید حقانی ، بعد از چهارراه جهان کودک  برگزار می شود. 
 
وی افزود: امسال بخشی از برنامه های نوروزی منطقه را در محل بوستان ها پیش بینی و اجرا نمودیم تا در ثبت خاطرات به یاد ماندنی از  حضور شهروندان در بوستان ها و فضای سبز منطقه سهیم باشیم. 
 
پیرهادی  همچنین از برپایی پردیس های فرهنگی با اجرای برنامه های متنوع در بوستان بزرگ ملت همزمان با ایام نوروز  خبر داد و افزود:  این غرفه ها همزمان با ایام نوروز و از دوم  تا سیزدهم فروردین از ساعت 16 تا 21 با خدمات متنوع ورزشی ،تفریحی ،فرهنگی پذیرای شهروندان و گردشگران است . 
 
پیرهادی در ادامه تصریح کرد: غرفه ی طب سنتی ، بازی های قرآنی ،شمسه ،آسمان آبی - زمین پاک ،نسیم بهشت ، جنگ نرم وآینده ی روشن از جمله پردیس های فرهنگی در بوستان ملت هستند. 
 
دبیر ستاد گردشگری منطقه 3 همچنین از برپایی ایستگاههای ورزشی در این بوستان خبر داد و افزود: فوتبال دستی ، تنیس روی میز ،دارت ،طناب کشی ،طناب زنی ، بدمینتون ، بازی های فکری و  بومی – محلی و گوی پردار از جمله برنامه هایی است که به منظور غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و گردشگران در ایام نوروز پیش بینی شده است .

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج