این کارها مردان را دیوانه می کند!
۳۱۷۰۴۱
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲
۱۶۴۵۴۸ 
همسرتان شاید بتواند با خط چشم شما کنار بیاید اما آرایش و زرق و برق زیاد کلافه‌اش می کند.

برترین‌ها: شاید از اینکه هیچ‌وقت نتوانسته‌اید مثل یک ستاره هالیوودی که پا به فرش قرمز می‌گذارد در چشم همسرتان بدرخشید افسوس بخورید، اما از نظر باربارا دی آنجلیس که سال‌ها به زوج‌ها برای خوشبخت‌تر بودن مشاوره داده و کتاب‌های فراوانی در این مورد نوشته، زن‌هایی که بیش از حد نسبت به قیافه و ظاهر خود حساس هستند، می‌توانند مرد‌ها را سرد کنند.

باربارا می‌گوید زن ایده‌آل از نظر یک مرد، کسی است که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان برای رفتن به یک پیک‌نیک غیرمترقبه حاضر شود، اما در مقابل وقتی قرار است به مهمانی مجلل شب برود، می‌تواند آراسته و زیبا به‌نظر برسد. زن ایده‌آل از نظر مرد‌ها کسی است که لایه‌های متعدد کرم پودر روی صورتش، میان او و همسرش فاصله نمی‌اندازد و به‌خاطر ترس از به‌هم ریختن موهایش در رابطه زناشویی با همسرش خلل ایجاد نمی‌کند. اگر می‌خواهید مرز‌های آراستگی با وسواسی بودن را بشناسید و در چشم همسرتان بیشتر بدرخشید، ادامه این مطلب را بخوانید. باربارا به شما می‌گوید چطور می‌توانید به این هدف برسید.

این جمله‌ها برای‌تان آشناست؟

مرد‌هایی که من با آن‌ها روبه‌رو شده‌ام، شکایاتی از این دست را مطرح می‌کردند. این گفته‌ها را بخوانید و ببینید که در زندگی شما هم رد‌پای آن‌ها دیده می‌شود یا نه؟

«زن‌هایی که احساس می‌کنند مجبورند همیشه ایده‌آل و آرایش کرده باشند را نمی‌توانم تحمل کنم. هر روز ساعت‌ها صرف آرایش صورت و موهای‌شان می‌کنند. اگر کوچک‌ترین خدشه‌ای به آرایش‌شان وارد شود بدو‌بدو به دستشویی می‌روند تا مقابل آینه اصلاحش کنند. دوست دارم با زنی ازدواج کنم که بتواند سریع یک لباس ساده بپوشد تا بتوانیم برای صبحانه بلافاصله از خانه بیرون بزنیم.»

«همسر قبلی‌ام خیلی نگران سر و وضعش بود. او کاملا من را نسبت به خودش سرد می‌کرد. قبل از هر کاری حتما آرایش کامل، حسابی و وقت‌گیر می‌کرد. یک عالمه طلا، جواهرات و‌... به خود می‌آویخت و نصف تمام انگشت‌هایش انگشتر داشت. ناخن‌های دراز و تیز داشت و مواظب بود مبادا ناخن‌هایش بشکند. تمام وقت مواظب بود چیزی به‌هم نریزد. یک‌دفعه می‌ایستاد تا گردنبندش را تنظیم و ناخن‌هایش را در موهایش فرو کند. دیگر تحملم تمام شد.»

این کارها مردان را دیوانه می کند!

خط قرمز‌ها را بشناسید

زن‌هایی که در حد وسواسی به ظاهرشان اهمیت می‌دهند، می‌توانند مرد‌ها را سرد و از خود دور کنند. در سال‌هایی که روی موضوع روابط زن و مرد کار کردم، با مرد‌های بسیاری مواجه شدم که از این موضوع شکایت داشتند، آن‌ها حتی به مواردی با دقت خاص به زیاده‌روی همسرشان در این مورد اشاره می‌کردند و مواردی نظیر آنچه در ادامه می‌آوریم را به‌عنوان دلایل سرد شدن‌شان نسبت به همسر خود معرفی می‌کردند:

زن‌هایی که مدام در خانه و مهمانی آرایش سنگین و غلیظ می‌کنند: صد‌ها بار این شکایت را از همسران‌شان شنیده‌ام. حقیقت آن است که مرد‌ها از آرایش غلیظ بدشان می‌آید و دوست دارند همسران‌شان آرایش سبک و کم‌رنگ داشته باشند، به‌خصوص آرایش چشم‌ها را خیلی می‌پسندند و دوست دارند. در تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدن که مرد‌ها بیش از هر موردی از کرم‌پودر و رژگونه بدشان می‌آید.

هنگامی که مرد‌ها به‌صورت همسرشان نگاه می‌کنند به‌جای آنکه پوست‌تان را ببینند با لایه‌ای از کرم‌پودر و‌... روبه‌رو می‌شوند و نسبت به شما سرد می‌شوند. از آنجا که ما زن‌ها سال‌های سال مجلات مختلف مخصوص خانم‌ها و مد را خوانده‌ایم، به‌صورت‌های پوشیده از لوازم آرایشی عادت داریم. اما برای اغلب مردها، آرایش سنگین و غلیظ بسیار سطح پایین به‌نظر آمده و چنین صورت‌هایی اغلب برای‌شان به‌مراتب زشت‌تر هم هستند؛ یک سرد‌کننده تمام‌عیار. زن‌هایی هستند که سر میز شام ناگهان کنار می‌کشند تا رژ‌لب یا برق‌لب خود را مجددا تجدید کنند، آن‌هم همانجا سر میز درحالی که شوهرشان هم تماشا می‌کند.

زن‌هایی که در لباس پوشیدن وسواس دارند هم بلای جان همسرشان هستند: گرچه مرد‌ها از زن‌های خوش‌لباس خوش‌شان می‌آید، اما چنانچه زنی به‌طرزی وسواسی لباس پوشیده باشد، برای مرد‌ها به‌هیچ عنوان خوشایند نخواهند بود؛ مخصوصا زن‌هایی که لباس پوشیدن‌شان ساعت‌ها طول می‌کشد و دست آخر هم از آنچه پوشیده‌اند احساس خوبی ندارند. به‌یاد دارم مردی می‌گفت «هنگامی‌که از همسرم خواستم تا به تماشای بازی بیسبال پسر ۹ ساله‌مان برویم، او یک شلوار چرمی مشکی پوشید با یک جفت کفش پاشنه‌بلند و یک عالمه آرایش. خیلی جذاب شده بود، اما این لباس مناسب یک مهمانی بود، نه تماشای یک مسابقه بیسبال آن‌هم با یک عده پسربچه ۹ ساله.»

زن‌هایی که نمی‌گذارند کسی به موهای‌شان دست بزند: مرد‌ها از زن‌هایی که مدل و آرایش موهای‌شان به مرد‌شان می‌گوید «لطفا دست نزنید!» بدشان می‌آید. آن‌ها از مو‌های خشک، تافت خورده و چرب شده که محتوی تعداد زیادی سوزن، سنجاق و شانه هستند، وحشت دارند.

زن‌هایی که مقادیر زیادی طلا و جواهر به خود آویخته‌اند: به‌یاد دارم مردی به شوخی از من پرسید «چرا زن‌ها احساس می‌کنند مجبورند یک عالم طلا و جواهرات به خود آویزان کنند؟ این موارد ما مرد‌ها را سرد می‌کنند.» ما زن‌ها فکر می‌کنیم که بدین ترتیب «مد روز» هستیم، اما مرد‌ها طور دیگری فکر می‌کنند. از نظر آن‌ها این همه زیور و زینت‌آلات، اضافی و غیرضروری است و آن‌ها را سرد می‌کند. آیا تا به حال شده نامزد یا شوهرتان به شما بگوید که بدون آرایش خوشگل‌تر هستید و شما فکر کنید که او باید دیوانه شده باشد که چنین حرفی بزند؟

خیلی از کار‌هایی که ما زن‌ها با خودمان می‌کنیم تا خوشگل‌تر جلوه کنیم، برای مرد‌ها عجیب و غریب و غیرطبیعی به‌نظر می‌رسد. آن‌ها با لوازم آرایشی و کمد‌های پر از لباس و انواع محصولات پوستی نظیر کرم و لوسیون و... بزرگ نشده‌اند (مگر اینکه خواهر‌های زیادی داشته باشند). گرچه مردها، زن‌هایی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می‌دهند را خیلی هم دوست دارند، اما زیبایی‌های طبیعی همسرشان را بیشتر دوست دارند تا روبه‌رو شدن با یک عروسک آرایش و تزیین شده که دست زدن به آن می‌تواند دردسر‌هایی را برای‌شان ایجاد کند.

زن‌هایی که به‌طرزی وسواسی نگران قیافه خود هستند: این زن‌ها مرد‌ها را نسبت به خود سرد می‌کنند چراکه این حالت نشان‌دهنده عدم اعتماد به نفس و احساس ناامنی درونی آنهاست. به‌خاطر داشته باشید که اعتماد به نفس نقطه قوت شما در برابر شوهرتان است. زنی که اجازه نمی‌دهد بدون آرایش دیده شود، به اندازه زنی که بدون آرایش هم احساس خوبی نسبت به خود دارد و زیبایی طبیعی و واقعی خود را نشان می‌دهد، از حس احترام همسر برخوردار نخواهد بود.

چرا زن‌ها این کار را می‌کنند؟

متاسفانه برخی از زن‌ها توسط آگهی‌های تجاری و وسایل ارتباط جمعی، چنان شست‌وشوی مغزی داده شده‌اند که باید خود را با تصویر ذهنی ایده‌آلی که این آگهی‌ها ارائه می‌دهند، تطبیق دهند. البته این‌گونه است که زن‌ها به‌منظور آنکه زیباتر و مطلوب‌تر باشند، مجبورند محصولاتی که این قبیل شرکت‌های تجاری عرضه می‌کنند را خریداری کنند.

مانند لوازم‌آرایشی، لباس و... از طرف دیگر مرد‌ها هم از این تصاویر ارائه داده شده، بی‌بهره نیستند و این استاندارد‌ها به‌طرزی دو‌جانبه خود را تحکیم کرده و جا انداخته‌اند و در نهایت این زن‌ها هستند که از دوسر کلاه سرشان می‌رود. مرد‌ها می‌گویند خواهان زنی هستند که طبیعی‌تر باشد و قبل از بیرون رفتن آرایش و لباس پوشیدنش دو ساعت طول نکشد.

نه شور، نه بی‌نمک

شخصا به‌عنوان یک زن از رسیدگی به سر و وضع و آرایشم لذت می‌برم، اما این را هم آموخته‌ام که در پاره‌ای اوقات مناسب‌ترین حالت آن است که به‌طرزی خود‌انگیخته و نه‌چندان جدی لباس بپوشم. یادتان نرود که مرد‌ها از زن‌هایی که به زیبایی‌شان اهمیت می‌دهند، خوش‌شان می‌آید و زن‌های شلخته‌ای که به سر و وضع‌شان نمی‌رسند و متناسب با موقعیتی که قرار است در آن قرار بگیرند حاضر نمی‌شوند، می‌توانند آن‌ها را سرد کنند. اما نباید از یاد ببرید که آن‌ها در عین حال دوست دارند ببینند شما بدون آرایش معذب نیستید و اینکه زیبایی طبیعی‌تان نمود بیشتری دارد.

این کارها مردان را دیوانه می کند!

به زیبایی خود ایمان داشته باشید

گرچه مردها، زن‌هایی که به سلامت و زیبایی خود اهمیت می‌دهند را خیلی هم دوست دارند، اما زیبایی‌های طبیعی همسرشان را بیشتر دوست دارند تا روبه‌رو شدن با یک عروسک آرایش و تزیین شده که دست زدن به آن می‌تواند دردسر‌هایی را برای‌شان ایجاد کند. زن‌هایی که به طرزی وسواسی نگران قیافه خود هستند، این زن‌ها مرد‌ها را نسبت به خود سرد می‌کنند چراکه این حالت نشان دهنده عدم اعتماد به نفس و احساس ناامنی درونی آنهاست.

چه باید کرد؟

برای اینکه تلاش شما برای زیباتر به نظر رسیدن و درخشیدن در چشم همسرتان نتیجه عکس ندهد، می‌توانید این دو راه را امتحان کنید:

۱. نظر نامزد یا همسرتان را در رابطه با آرایش، لباس و مد بپرسید. لزوما نباید خود را با علائق شخصی او منطبق کنید، اما بسیاری از زن‌ها هرگز در این باره با همسرشان صحبت نمی‌کنند. صحبت در این باره باعث می‌شود هر دوی شما موارد جدیدی بیاموزید که به‌نفع رابطه‌تان است.

۲. سعی کنید زیبایی را از درون خود بجویید. صرف‌نظر از اینکه چقدر تلاش می‌کنید که زیباتر به‌نظر آیید، همواره این را به‌خاطر داشته باشید که زیبایی از درون شما بیرون می‌آید. هنگامی که از درون احساس خوبی نسبت به خود دارید، خوب از خودتان مواظبت می‌کنید و عزت‌نفس زنانه‌تان را محترم می‌شمارید و این زیبایی حتما از بیرون خود را نشان می‌دهد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 78
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1398/10/28
همش از گور خود مرداس چشمشون دنبال زن آرایش کردس
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
دقیقا خودشون دنبال داف و پلنگ هستند
رضا
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
واس یک بار مصرف و کالا دیدن به زنان آرایشی نگاه می کنیم ولی واس ازدواج حتما دنبال نجیب ترین ها هستیم حالا میخواد چادری باشه یا مانتویی . چون صحبت یک عمر زندگیه و باید اعتماد کنیم بهش ولی بی حجاب قرتی صورت و لب عملی نمی گیریم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
یه بار مصرف ! خدایا لعنت به هر چی مرده !!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
بخدا همش مینالند اما هر پلنگی میبینن تا دو دقیقه چشمشون دنبالشونه
رفته بودم با دوستان رستوران میز بغلی یه خانم با زیبایی طبیعی و ارایش سبک و ملایم و لباس شیک نشسته بود همراه همسرش که میخورد به لخاظ حایگاه اجتماعی درست درمون باشه مرد تمام مدت در خال چشم چرونی از چند تا پلنگ بود
حالا جالبه از نظر اکیپ ما این پلنگها چقدر خز بودن و تاسف بار
اما خوب طبیعیه الان خانمش با خودش فکر کنه لابد منم باید برم ارایش و تزریق ژل لب و غیره
کلا بخث اینه اگر مشتری تباشه اون کالای خاص هم نیست لابد طرفدار داره که اینقدر پلنگ ریخته خیابون البته از وضع اینستاگرام و فالوئرهای پلنگها هم میشه فهمید سلیقه واقعی قشر زیادی از مرد ها رو ...تاسف
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
نه کاربر رضا
شما تکلیفتون با خودتون هم مشخص نیست امثر اقایون ایرانی واسه زن خودش ارایش بده اما از تعریف و تمجید فلان مجری و بازیگر و پر از ژل دست بر نمیدارن همین الان برید ببینید آقایون به کدوم بازیگر های زن میگن داف کدوم بازیگرا براشون مهره سوخته است
بدون نام
Netherlands
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
رضای دروغگو من هر چی می بینم مردها با زن پلنگ ازدواج میکنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
تو که لعنت فرستادی به مردا با لعنت درست نمیشه انقراض نسلشون مهمه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
کاربر ۱۳:۰۱

خب باید اول نسل شما برداشته بشه بعد ما مردها
غزل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
شما پسرا از دخترا همه استفاده رو بکنید بعد بگید دخترپاک میخوایم شما غلط میکنید بازم میرین دوست دختر یکی دیگه رو میگیرین خنگولا
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1398/10/28
كلا زن ها موجودات كم خردي هستند
پاسخ ها
شبح خاکستری
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
مثل تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کلام شما جای تاسف داره شما دارید به مادر و خواهر خودتون هم توهین می کنید
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کم خرد مادرته ک تو رو زایید
صاد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
متاسفم ک مادرتو یک موجود کم خرد خطاب کردی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
لحن حرف زدنت که عکس قضیه رو ثابت میکنه داداشم
من
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود
فائزه
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
تو خوبی
پتروس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
متاسفم برات، خود تو از شکم یه بانوی گرامی بیرون اومدی، زن و مرد تو هر چیزی افراط کنن باعث مشکل میشه
صوری
United Arab Emirates
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
درسته البته در برابر مردایی که کلا از خرد هیچ بهره ای ندارن.کسایی که از خرد بهره دارن خصوصیات انسانی رو میشناسن.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
همه نه
بدون نام
Germany
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
درست صحبت کن، مادرها مثل فرشته هستند، حالا شاید استثنایی هم باشه که یکی مثل تو رو تربیت کرده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
یعنی ننه تو کم خرده؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
بعضی ها می گند تو کم خردی در حالیکه تو خودت رو زدی به بی شعوری یعنی نفهمی
غزل
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۹
تو همین بی عرضه ای که مادر کم خردت زاییده کثافت پسرایی مثل تو باید کرونا بگیرن بمیرن
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1398/10/28
از همنشینی بامردهاست که بی خرد شدن!
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1398/10/28
حتما مادرت در تربیتت کوتاهی کرده بلد نیستی نظر بدی توهین میکنی
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/10/28
به نظر می رسه ارایش کردن و انتخاب لباس و زیورآلات خانمها بیشتر برای چشم هم چشمی با دیگر خانمهاست وگرنه اقایون به بسیاری از موارد توجه زیادی ندارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اقایون که بیشتر چشمو هم چشمی دارن توی تیپ و گوشی و وسایلشون!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
نه عزیز من شما اقاتون استثنا بوده من همکارام هیچکدوم نیستند که شاکی نباشند که همسرشون از فلانی تمجید کرده یا چشمش فلان جا مونده
متاسفانه تعداد آقایون فرهیخته کمه
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/10/28
به نظر من هم آرایش ملایم خانم ها رو زیباتر میکنه، من هم بااین که یک زنم وقتی خانمی با آرايش غليظ می بینم نمی تونم بفهممش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
قرار نیست تو همه رو بفهمی به تو چه کی دوست داره چجوری بگرده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
منم خوشم نمیاد اما اگر قراره دموکراتیک فکر کنی اون هم ازاده هر طور دوست داره باشه
چون مسلما شما هم از نظر یه محجبه معتقد مذهبی طرفدار چادر و غیره کارت اشتباهه
بدون نام
United Arab Emirates
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
نظر هر کس برای خودش محترمه اما در کل خیلی مسخره س که یه زن بخواد با کلی ارایش سعی کنه خودشو خوشگل کنه فقط برای این که چیزی رو به نمایش بذاره اونم فقط برای چن تا مرد
ارزشی نداره این کارا
Iran, Islamic Republic of
15:14 - 1398/10/28
متاسفم برای این متن که متنی سراسر زن ستیزانه بود.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
تازه فهمیدی ایران کجاست؟
بدون نام
Finland
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
کجاش زن ستیزانه بود بیسواد میگه غلیظ ارایش نکن انقد جواهر آویزون نکن انقد با موهاتو ور نرووووو
الهه
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
داره میگه خودتونو جر ندین از آرایش خودتون باشین و طبیعی باشین کجاش زن ستیزانس ؟ شما هم ی چی یاد گرفتین همه جا میگین
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
این مطلب زن ستیزانه نیست ! فوضولی توی سبک زندگی دیگرانه ! شاید یکی بخواد خیلی حجاب داشته باشه ، یکی بخواد آرایش خیلی غلیظ بکنه یکی هم معمولی باشه در هر صورت به ما ربطی نداره !!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
چی میگی فمینیست چادری بو گندو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
فمینیست چادری بوگندو؟؟! بوی گند از افکار تو میاد پست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
کاربر ۱۲:۵۸

اتفاقا بوی گند از مخ گندیده زنهای خرفتی مثل تو میاد که بی خودی حرف مفت میزنید
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1398/10/28
توصورت زنشون دوست ندارن ببینند ولی تو صورت زن های دیگه مشتاقانه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
والا هیز ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اره واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
اره واقعا
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
دقیقا.. تو پاساژ میری انگار رفتی پارتی
شقایق
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
خیلی چشم چرونن
Iran, Islamic Republic of
16:14 - 1398/10/28
والا تو ایران که ما زندگی میکنیم ومیبینیم ۹۹ درصد مردا زناشون رو با آرایش وحشتناک عین دلقک های سیرک با یه من اکسسوری میبرن کوچه وخیابون و بازار و رستوران ،دیگه تو میهمونی ها چه خبره بهتره نگم. این موارد درسته ولی برا غربیها که خانمها با آرایش کم یا بدون آرایش میان بیرون وساده هستن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
۹۹درصد مردای ایران زناشونو با آرایش میبرن بیرون؟منظورت ۹۹درصد اطافیانته؟
والا ما یه درصدم اینطوری نیست
منم مردم اینطوری نمیخام
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸
من نمیدونم توی چه دهاتی زندگی میکنی ولی خیلی وقته کسی غلیظ آرایش نمیکنه چون مدش رفته و توی کشورهای خارجیهم همه جوری ارایش میکنن چرا نمیخواید بیاید بیرون ازون دوران
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
کاربر 17:54 و19:22 که دوتا جواب دادی اول یه نگاه به تعداد مثبتهای کامنت بنداز ببین همه با این نظر موافقن تو هم اگه از غار بیای بیرون وفقط یکی از خیابونهای تهران یا هر جای ایران رو ببینی متوجه میشی که همجنسات یعنی اقایون با پلنگهاشون تو خیابونن اونم چه جور. اگه هم تو غاری پس همونجاذبمون و ساکت باش
Germany
19:01 - 1398/10/28
کلا دروغ است خیلی مردها فیتش دارند و به خانم هایی ب لاک و ماتیک قرمز یا دامن کوتاه و کفش پاشنه بلند خیلی علاقه دارند و مخصوصا کچل ها از مو بلند ها خوششان میاید
Iran, Islamic Republic of
19:05 - 1398/10/28
مخصوصا زنای ایرانی که هیچ هنری جز آرایش کردن ندارند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
مردان ایرانی که تمام هنر دنیا داخل کمرشان هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
ما هنر داریم شما نمیبینی
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1398/10/28
مردان دیفالت دیوانه هستند بخصوص نوع ایرانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
حالا تو که ادعا میکنی که خیییییلی خوبی مزخرف بودنت نشون دادی
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/10/28
وقتی چشماتون دنبال در و داف و شیر و پلنگ هستند بقیه رو نمیبینید، فکر میکنید همه مثل همن! البته اینجا ایرانه استانداردهای نرپرستانه فرهنگ اینطوری هست ایراد به زنان نیست
Iran, Islamic Republic of
19:21 - 1398/10/28
خیلی مطلب سطحی بود یعنی واقعا تنها چیزی که مردان رو آزار میده وسواس خانمها به ظاهرشونه؟خب من کلی آقا میشناسم که خیلی وسواسی تر هستن
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/10/28
مثلا چرا باید طبق میل مردان و برای رضایت و لذت اونا لباس بپوشیم؟ به درک که خوششون نمیاد آقای نویسنده. ما شی نیستیم
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1398/10/28
جواب ابلهان خاموشیست....
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/10/28
خانمه میخواسته برای شوهرش دلبری کنه شب که آقا میاد خانه خانم یه لباس مجلسی فیت سیاه میپوشه
آقاهه وقتی خانمشو میبینه خیلی عادی و معمولی میگه
شام چی داریم بتمن!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:39 - 1398/10/29
مردا ایرانی دنبال زنای ارایش کرده می گردن اتفاقا
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/10/29
ما مردها دنباله اخلاق زنها هستيم متاسفانه بوي از اخلاقيات هم نبردن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
خانما ترجیح میدن سگ داشته باشن چون از شما خیلی انسان ترن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۹
دقیقا
سپید
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
تو بو بردی
بوگندو
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/10/29
مرد باید بهترین خودش برای زن باشد و زن باید بهترین خودش برای مرد باشد
Iran, Islamic Republic of
12:05 - 1398/10/29
مثل همه ی موارد این موضوع هم توی ایران برعکسه
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1398/10/29
مردا دیوونه هستن...اصلا دیوونه به دنیا آومدن....نیازنیست کسی دیوونشون کنه!
Iran, Islamic Republic of
17:56 - 1398/10/29
همین مسائل به ظاهر ساده، خیلی زندگی هارو از هم پاشونده، و مطمئنن این مطلب رو باید چندبار خوند..چون واقعا مفیده..
این موضوع پوشش، در مورد اقایون هم صدق میکنه،لطفا راجب پوشش اقایون هم مطلب بذارید..
در اخر، نوع پوش خانم و اقا، مطابق میل همدیگه باید باشه،اگه خوب باشه که باعث محبت بیشتر میشه و اگه درست نباشه دودش اول از همه توو چشم خودشون میره..
Iran, Islamic Republic of
16:37 - 1398/11/15
به نظرم چه زن و چه مرد محترم هستند و اصلا در شان شیعیان امیر المومنین نیست که با هم دیگه با این لحن بد صحبت کنند باید این نکته رو در ذهن داشته باشیم که یه فاطمه زهرایی س ای بود که بین در و دیوار له شد و آتش گرفت و مادر همه ی ما ایرانی ها بود تا امر حجاب و غیرت بین من و شما بتونه اول به خودم گوشزد کردم وگرنه شما بزرگواران که همه از بهترین یار امام زمان هستید خواهرانه قسمتون می دم به پهلوی شکسته ی حضرت زهرا کاری نکنید دل مهدی فاطمه رو بشکونید
Iran, Islamic Republic of
19:32 - 1398/12/14
والا مردا وقتی یه زن آرایش کرده میبینن اینقدر نگاش میکنن...حتی وقتی زنشون کنارشون باشه...این کار خیلی ناراحت کننده هست
Iran, Islamic Republic of
02:27 - 1399/01/03
آ چرا آنقدر حرف مفت میزنید
Iran, Islamic Republic of
17:38 - 1399/02/08
به نظرم مردها موجودات کم غقلی هستند
Iran, Islamic Republic of
01:49 - 1399/02/15
زنان ارایش میکنند چون میدانند مردان عقلشان در چشمشان نهفته است....
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج