افزایش عوامل بروز «آسم»
۳۲۵۰۴۱
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸
۵۴۸۵ 
مواد آلرژی زا که موجب بروز «آسم» در افراد می شوند در هر فردی متفاوت است، اما معمولاً شامل گردوغبار، حشرات ریز، گرده ها، خاکستر، برخی غذاهای مشخص نظیر مغزهای آجیل و رنگ های مصنوعی هستند.
خبرگزاری مهر: مواد آلرژی زا که موجب بروز «آسم» در افراد می شوند در هر فردی متفاوت است، اما معمولاً شامل گردوغبار، حشرات ریز، گرده ها، خاکستر، برخی غذاهای مشخص نظیر مغزهای آجیل و رنگ های مصنوعی هستند.

محققان در روز ۳ می مصادف با روز جهانی آسم گزارشی منتشر کردند که نشان می دهد ۳۰۰ میلیون از مردم جهان درگیر این بیماری هستند. از هر ۱۲ نفر یک نفر در جهان مبتلا به این بیماری است. هرساله ۲۵۰ هزار نفر به خاطر این بیماری در دنیا جان خود را از دست می دهند.

فرد مبتلا به آسم در صورت قرارگیری در معرض مواد آلرژی زا دچار خس خس سینه، مشکل در تنفس، سرفه، تنگی قفسه سینه و گاهی حتی مرگ می شود.

در کنار درمان های دارویی این بیماری، برخی معتقدند هومئوپاتی شیوه درمانی جالبی برای بیماری آسم است. این شیوه نه تنها به شکل قابل توجهی موجب تسکین علائم در طول حمله شدید آسم می شود، بلکه به طور کامل موجب کاهش علائم اولیه نیز می شود.

هومئوپاتی یک روش درمانی است که با تحریک دستگاه ایمنی بیمار با داروهای هومئوپاتی، فرد را به سمت بهبودی سوق می‌دهد. هومئوپاتی یعنی همانند بیماری و به تعبیری دیگر درمان با همانند، یا درمان به دست عامل همانند بیماری است. از آنجائیکه این روش درمانی طبیعی است، هیچ گونه عارضه جانبی نداشته و کاملا ایمن است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج