تصاویری از یک ابر ماشین جنگی
۳۳۲۸۹۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۰
۱۱۷۴۲ 
این ماشین برای جاده های صعب العبور و کوهستانی طراحی شده سوخت آن گازوئیل و سوخت جت بوده و بیشترین کارایی آن برای عملیات گشت زنی و شناسایی است.
وبسایت فردا - بشیر قلی زاده سرچشمه: این ماشین برای جاده های صعب العبور و کوهستانی طراحی شده سوخت آن گازوئیل و سوخت جت بوده و بیشترین کارایی آن برای عملیات گشت زنی و شناسایی است.

ابر ماشین جنگی که تا به حال ندیده‌اید +تصاویر

ماشین MRZR برای جاده های صعب العبورو کوهستانی طراحی شده و کشور سازنده آن ایالات متحده آمریکاست این وسیله جنگی برای نیروهای ویژه ساخته شده و سوخت آن را عمدا گازوئیل انتخاب کردن چون این ماشین در افغانستان بکار گرفته شده و در این کشور گازوئیل راحتر و بیشتر در دسترس هست این وسیله موتوری در دو نوع چهار صندلی و دو صندلی بوده و بیشترین کارایی آن برای عملیات گشت زنی و شناسایی است.
 
این خودروی جنگی دارای یک موتور توربو دیزل می باشد که به آن اجازه می دهد علاوه بر سوخت دیزل با سوخت جت( JP-8) هم کار کند، استفاده از سوخت دیزل 30 درصد به کارایی ماشین می افزاید. همچنین این ماشین با این سوخت برای مشتریان خارجی خیلی جذابتر به نظر می رسد.

ابر ماشین جنگی که تا به حال ندیده‌اید +تصاویر

در کنار تمام مزایای MRZR ، باید یکی از عیوب آن را هم بگوییم. عین این ماشین این است که با بنزین کار نمی کند. زیرا که کارایی آن در کشورهای جهان سومی بوده و دسترسی سوخت دیزلی در این کشورها خیلی راحتر از بنزین است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج