خداحافظی مجیدی با پیراهن استقلال
۳۳۷۴۴
۲۰ مهر ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۴
۳۲۲۶ 
فتح الله‌ زاده خبر داد:
ما قصد داشتیم در نیم فصل از مجیدی دعوت کنیم تا به استقلال برگردد ولی او خودش تمایل دارد که فصل جدیدی از دوران ورزشی اش را این بار در عرصه مربیگری آغاز کند و به طور حتم ما هم در این زمینه،به او کمک می کنیم.
خبرآنلاین:  مدیرعامل باشگاه استقلال در ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال حضور یافت.

فتح الله زاده پیش از ظهر روز چهارشنبه در ششمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال در مصلی تهران حاضر شد و ضمن بازدید از قسمت های مختلف نمایشگاه به پرسش های مختلف درباره وضعیت استقلال پاسخ داد.

از سوی دیگر،حضور مدیرعامل استقلال با استقبال پرشور مردم که اکثرا جوانان بودند،روبرو شد. مهم ترین نکته ای که در پرسش های حاضران مطرح شد،وضعیت فرهاد مجیدی با استقلال بود.

فتح الله زاده در این باره گفت:« ما قصد داشتیم در نیم فصل از مجیدی دعوت کنیم تا به استقلال برگردد ولی او خودش تمایل دارد که فصل جدیدی از دوران ورزشی اش را این بار در عرصه مربیگری آغاز کند و به طور حتم ما هم در این زمینه،به او کمک می کنیم.»

او این را گفت و ادامه داد:«بر این اساس،در تلاش هستیم تا در یکی از بازی های استقلال ،مسابقه خداحافظی را برای مجیدی تدارک ببینیم تا او با پیراهن آبی استقلال از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

 
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:37 - 1391/07/20
نوش دارو...

(راستی چرا نظر ها رو درج نمیکنید؟!)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج